Lotnummer: 4153

Kegelvormig glasobject met ingesloten figuur, uitvoering Atelier Bertil Vallien voor Kosta Boda, hoogte 11,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4152

Oranje Julianavaasje met verticale optiek, ontwerp Chris Lanooy, 1927, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 11 × Ø 10,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4151

Gegoten aluminium asbak met beweegbaar deksel, model Ray Hollis, ontwerp en uitvoering Philippe Starck, jaren '90, 11 × 11,5 × 7,2 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 4150

Pieter Groeneveldt (1889-1982), keramische oorvaas met blauw-zwart bruisglazuur, gemerkt, 15 × 19 × 14 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 4149

Glazen vaas met verticale roodbruine strepen, serie Ariel, uitvoering Edvin Öhrström voor Orrefors, jaarcode 1903E, 1953 -kras en twee oppervlakkige krasjes op buik, butsje op buik en butsje bij standring-, 15 × Ø 12 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4148

Johan Broekema (1943-2010), keramische kom op geribbelde voet, de binnenzijde met donkerblauw stroomglazuur, gemonogrammeerd, jaren '80, 11,5 × Ø 16,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4147

Paar cortenstalen beelden: geabstraheerde figuren in gekruiste compositie, niet gesigneerd, modern, 18 × 24 × 22 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4146

Twee oranje glazen vaasjes: Beatrixvaasje en bevrijdingsvaasje, beide ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1938 en 1945, 9 × Ø 10 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 4145

Gert de Rijk (1945-2006), keramische kom met meerkleurig gedroedeld decor, aan onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '92 -barst langs zijkant en standring, haarlijn-, 9 × Ø 18 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4144

Hanneke Verheij (1948), keramisch dekseldoosje met reliëfdecor: zeshoeken met zeeslakken, 7 × Ø 10 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 75

Lotnummer: 4143

Drie blank glazen bolvormige spijkervaasjes, in oplopende grootte, serica 60, 61 en 62, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -gebruikssporen, enkele krasjes-, grootste 12 × Ø 12 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 4142

Drie Japanse metalen actiefiguren, waaronder Yatter Dojira, Yatter Wan en Omochama, uitvoering Takatoku, circa 1980, -dozen beschadigd-, 12 × 19 × 9,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 4141

Plateel schaal met bloemdecor, model 171, en plateel steelvaasje met irisdecor, model 225, begin 20e eeuw, beide gemerkt met ooievaar voor Plateelbakkerij Rozenburg, Den Haag -chip van voet van de schaal, ronde barst over de buik en chip langs de hals van het steelvaasje-, hoogte 17,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 4140

Messing schaaltje op voet met hamerslagdecor, gemerkt, ontwerp en uitvoering Kees van Berkel, 12 × 17 × 11,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4139

Houten schaal met gebatikt decor, ontwerp en uitvoering Louis Bogtman, gemerkt, 6 × Ø 20 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4138

Bruingeglazuurd keramisch schaaltje op zwartgelakt houten onderstelletje, mogelijk Harm Kamerlingh Onnes -gelijmd-, 12 × 14 × 7,5 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 170

Lotnummer: 4137

Glazen millefiori tafellampje, ontwerp en uitvoering Fratelli Toso, Murano, jaren '20 -nieuwe bedrading-, 27 × Ø 9 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 250

Lotnummer: 4136

Blank glazen waterkan met floraal slijpsel, model 2321, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1937, en acht paarse waterglazen waarvan twee van afwijkend formaat -lichte gebruikssporen-, 16 × 20 × 15 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4135

Hoge roze überfang kristallen vaas, uitvoering Val Saint Lambert, België, op onderzijde gemerkt -enkele kleine beschadigingen-, 27 × Ø 9 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4134

Zes moderne glasobjecten, diverse uitvoeringen, grootste rode vaas 30 cm hoog, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4133

Vier Japanse metalen actiefiguren: Robocon GA-14R, Robocon GA-14RG, Robocon GD-19, en Robocon GA-38 -die laatste zonder doos-, alle uitvoering Bandai, daarbij: afwijkende Robocon, uitvoering Dragon Models Limited, circa 1999, grootste doos gemeten 18 × 15 × 7 cm, -Dragon Robocon met defecte antenne-, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 4132

Gepatineerd bronzen beeldje: converserende dames, 20e eeuw, 16 × 13 × 11 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 4131

Vier onbeschilderde 3 inch vinyl poppetjes met beweegbare hoofden, uitvoering Toys2R, 2007

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 4130

Elmar Gille (1947-2015), 'flachland IV', ets en aquatint, epreuve d'artiste, vierluik, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 95 × 24 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4129

Peter Diem (1945), paar zeefdrukken: bonte koeien, 2144/4000 en 739/4000, beide gesigneerd, 37 × 27 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4128

Ciska Kok (1952), ingebakerde vrouw, keramiek, gemonogrammeerd, 28 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 4127

Drie diverse keramische objecten, waaronder Henk van der Haar, alle gemonogrammeerd of gesigneerd -mok met haarlijn-, 12 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4126

Paar witte kunststof trolleys met open vakken, model Componibili Quadrati, ontwerp Anna Castelli, uitvoering Kartell, Italië, jaren '70, 50 x 38 x 38 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4125

Witte kunststof lamp in de vorm van een boek getiteld 'The Enlightenment', ontwerp Hans Meiboom, uitvoering Studiomeiboom, modern, 24,5 × 8 × 19 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4124

Paul Overhaus (1935-2014), 'Stapelwolk I', acrylverf op multiplex, l.o. gesigneerd en gedateerd '96, 27 × 35 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 4123

Ellen van Toor (1958), 'Als het hard genoeg waait leer ik je vliegen', ets 14/26, r.o. gesigneerd, verso op label gedateerd 2001, 17 × 17 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4122

Aquarel: 'Licht', r.o. gesigneerd Vink en gedateerd '78, 27 × 32 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4121

Busse Weidema (1951), 'Flux', acrylverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 2017, 29 × 42,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 90

Lotnummer: 4120

Zwart lederen relaxfauteuil op ronde grijze voet, jaren '90

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4119

Paar tweeweg speakers in zwartgelakte leistenen kast met softdome tweeter en twee 5,5 inch woofers, model SL300, uitvoering Fischer & Fischer, Duitsland, 90 × 23 × 31 cm

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 325

Lotnummer: 4118

Hans Boer (1947), 'AL 19-5', alkyd op doek, verso gesigneerd en gedateerd 2019, 80 × 70 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 160

Lotnummer: 4117

Vilma Henkelman (1944-2023), platte lichtbeige keramische vaas met blauwe streep en ribbels, onderop gemonogrammeerd VH -barst in zijkant, vermoedelijk een bakfout-, 27 × 35 × 6 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 4116

Joost van Roojen (1928-2012), drie aquarellen, abstracte composities, r.o. gesigneerd en gemonogrammeerd, gedateerd '64, de ronde gedateerd '88, 21 × 16 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 4115

Vijf design objecten: email plaquette met ontwerp naar Frank Stella voor The Met, draadloos lampje met marmeren voet, model One, uitvoering Humble, staand gelakt metalen bordje 'Officina Alessi', glazen presse-papier met decor naar Picasso, en mondvormige telefoon, model Hotlips, uitvoering TeleQuest, lampje 19,5 cm hoog, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 4114

Alf Slegers (1959), minimalistische sculptuur met rood geel blauw en groen, gelamineerd hout en olieverf 30/244, verso gesigneerd en gedateerd 1994, 30,5 × 8 × 9 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4113

Drie stuks keramiek: To Kuyper-Brinkman (1923), dame, gesigneerd en gedateerd '76, tegel met blauw-wit 'voet tussen de deur' decor, en tegel met strependecor, grootste tegel 14,5 × 13,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 4112

Kunststof sculptuur in meerdere kleuren met bovenin een klokje, ontwerp Alessandro Mendini, uitvoering Swatch, 3856/9999, 29,5 × 10 × 10 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 4111

Verzameling van zeven onbeschilderde 8 inch vinyl poppen met beweegbare ledematen: model Qee, ontwerp Mike Mignola, en model BuneeQ, BearBearQ, KitCatQ, ToyerQ, MonQ, en onbekend model, uitvoering Toys2R, 2007 -enkele kleine vlekjes-

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 4110

Vermoedelijk Jan Pieter Persoon (1954), 'Modern Koningschap', olieverf op doek, verso gesigneerd 'J.P.K. Persoon', gedateerd 1982, en met annotatie 'Galerie Collection Jack Visser', 70 × 60 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4109

F. Scafidi (hedendaags), 'Evenwicht', brons, gesigneerd en gedateerd 2000, staande op vierkant metalen basement, totale hoogte 188 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 4108

Coob Zeeman (1955), 'Mosselkotter in Yerseke', ets 1/4, r.o. gesigneerd en gedateerd 1983, 26,5 × 33 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4107

Twee wandplaten met polychrome abstracte decors, gemengde techniek, afmetingen grootste 70 × 122 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4106

Hans Andringa (1948), 'De dwergpapegaai', ets 4/12, r.o. gesigneerd en gedateerd '99, 21,5 × 16 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4105

Twee schilderijen: compositie met kettingtandwiel, en stilleven met kruik, beide olieverf op doek, stilleven met kruik r.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 2001, beide 50,5 × 40 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4104

Paar gebogen plexiglazen bijzettafeltjes, eind 20e eeuw -gebruikssporen-, 33 × 38 × 38 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 20