Lotnummer: 6368
Timed online, sluiting: 18:00

Haagse School: brinkdorp, marouflé, niet gesigneerd -klein beetje verfverlies-, 28,5 × 36,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6367
Timed online, sluiting: 18:00

Samuel Arlent Edwards (1861-1938), Anna van Kleef, mezzotint, r.o. gesigneerd en gedateerd 1907

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6366
Timed online, sluiting: 18:00

Kees Verhoeven (1901-1991), twee schilderijen: landschap en huizen, beide marouflé, beide gesigneerd, eenmaal gedateerd '43, 34,5 × 40,5 cm en 30,5 × 44,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6365
Timed online, sluiting: 18:00

Rudolf Hagenaar (1927-2006), 'De ruïne van Vianden, Luxemburg', olieverf op karton, niet gesigneerd, 1965, 77,5 × 87 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 6364
Timed online, sluiting: 18:00

Isodore van Mens (1890-1985), 'Fondouk Nadjarine, Fez', ets 41/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1926, 41 × 30 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 6363
Timed online, sluiting: 18:00

Twee merklappen, gedateerd 1839 en 1873, één afkomstig uit Loenen aan de Vecht, afmetingen van de grootste 28,5 x 30,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 6362
Timed online, sluiting: 18:00

Willem George Frederik Jansen (1871-1949), straatje met poort, krijt en potlood, l.o. gesigneerd, 32 × 24 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 6361
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: oogstende boeren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd K.C. Verlaar, eerste helft 20e eeuw -enkele restauraties-, 51 × 71 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6360
Timed online, sluiting: 18:00

Eiken tweedeurs kast met paneeldeuren en twee lades in het basement, 20e eeuw, 189 × 167 × 60 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6359
Timed online, sluiting: 18:00

Negen aardewerk kop-en-schotels, decor Tea drinker in zwart, uitvoering Société Céramique Maestricht, eind 19e eeuw, Ø 12,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 6358
Timed online, sluiting: 18:00

Bouwdoos 'L'Architecte du moyen âge', met houten blokken met gelithografeerde afbeeldingen, midden 19e eeuw -gebruikssporen-, 20 × 29,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6357
Timed online, sluiting: 18:00

Creamware serviesgedeelte, model Edme, decor Moss Rose, uitvoering Wedgwood, bestaande uit: vier koffiekop-en-schotels, acht mokkakop-en-schotels, negen kleine schoteltjes, drie kleine theekop-en-schotels, vijf grote theekop-en-schotels, koffiepot, theepot, melkkan en suikerpot, daarbij: een vaas, model Edme, decor Stratford, uitvoering Wedgwood, vaas 28 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6356
Timed online, sluiting: 18:00

Witgeschilderd keukenbuffet met beglaasde deurtjes in de bovenkast, 19e eeuw -gebruikssporen-, 198 × 111 × 48 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6355
Timed online, sluiting: 18:00

Beuken kindertafeltje met twee stoelen, jaren '60 -gebruikssporen-, tafel 56 × 61,5 × 42 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 6354
Timed online, sluiting: 18:00

Divers koperen en gietijzeren kookgerei: drie gietijzeren treeften, twee koperen kookpotten waarvan één met deksel, vleesvork, tang, lepel, en spatel, 17e eeuw en later -grootste kookpot vervormd-, afmetingen grootste kookpot 22 × Ø 40 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6353
Timed online, sluiting: 18:00

Beschilderd houten hoekkastje met etagère, groen met decor van bloemen, interieur met twee planken, 158 × 56,5 × 59 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 6352
Timed online, sluiting: 18:00

Vier aardewerk schotels en twee kommen, alle met slibdecors, 16e tot 18e eeuw -alle gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, grootste Ø 40 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 6351
Timed online, sluiting: 18:00

Perzisch tapijt Yalameh, 290 × 200 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6350
Timed online, sluiting: 18:00

Tabouret, de rode bekleding met dier- en bloemmotieven, staand op beuken cabriolepoten, 42 × 58 × 48 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 6349
Timed online, sluiting: 18:00

Drie diverse houten armstoelen

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6348
Timed online, sluiting: 18:00

Wortelnotengefineerde theestoof met koperen binnenbak staand op bolklauwpoten, eind 19e eeuw, 50 × 31 × 31 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 6347
Timed online, sluiting: 18:00

Mahonie tafeltje met gecontourneerd blad, staand op balustervormige vierspantpoot -samengesteld, blad van later datum-, 67 × 81 × 60 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6346
Timed online, sluiting: 18:00

Samengestelde mahoniegefineerde naaldhouten hangoortafel met twee lades, het onderstel staand op wieltjes -gebruikssporen-, ingeklapt 72 × 106 × 53 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6345
Timed online, sluiting: 18:00

Map met twaalf kaarten en prenten met betrekking tot Dordrecht en omgeving

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 6344
Timed online, sluiting: 18:00

Turks tapijtje, 86 × 89 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6343
Timed online, sluiting: 18:00

Opklapbaar teakhouten butlertafeltje, Indonesië, modern, 69 × 81,3 × 75 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6342
Timed online, sluiting: 18:00

Turks tapijtje Yastik, 104 × 53 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6341
Timed online, sluiting: 18:00

Aardewerk serviesgedeelte, decor Old Chelsea, uitvoering Wedgwood, Engeland, bestaande uit zeven dinerborden, acht diepe borden, acht ontbijtborden, grote saladekom, twee bedekte terrines, suikerpot en zes kop-en-schotels, aardewerk serviesgedeelte, decor Conway, bestaande uit vier dinerborden, vier ontbijtborden, grote en kleine bedekte terrine, suikerschaaltje, en theekop met vier schotels, en model Queen's Ware, bestaande uit drie bekers, twee kommen, ovale blauwe schaal, en twee kommen, saladeschaal Ø 27,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6340
Timed online, sluiting: 18:00

Mahoniegefineerde hoekkast met gecontourneerde motieven, de onderkast met twee deurtjes, 19e eeuw -gebruikssporen-, 186 × 73 × 73 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6339
Timed online, sluiting: 18:00

Twee kristallen dienschalen op voet, drie serveerschaaltjes, zes fruitbordjes, en twaalf schoteltjes, alle met accoladeslijpsel, 15,5 × Ø 23 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 6338
Timed online, sluiting: 18:00

Drie flessen port: Fonseca Late Bottled Vintage, 1996; Burmester Vintage, 2000; Noval Old Coronation Ruby, vermoedelijk jaren '80 -vulniveau: alle mid neck-

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 6337
Timed online, sluiting: 18:00

Mahonie boekenkast met beglaasde bovenkast en vijf lades in de diepe onderkast, Engeland, circa 1800, 214 × 100 × 52 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 280

Lotnummer: 6336
Timed online, sluiting: 18:00

Paar kristallen karaffen, 26,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6335
Timed online, sluiting: 18:00

Vier aardewerk borden: Delfts aardewerk schotel met blauw-wit floraal- en vogeldecor, uitvoering de Vergulde Blompot, bordje met blauw-wit decor: bloemen in vaas, en twee polychroom beschilderde borden met florale decors, 18e/19e eeuw -randbeschadigingen-, Ø 35 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6334
Timed online, sluiting: 18:00

Fries kerfsnede en Alpenlanden snijwerk dozen, schaaltjes, fotolijsten, doosjes, etc., -kleine beschadigingen-o.a. 22,5 × 14 × 9 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6333
Timed online, sluiting: 18:00

Eiken kussenkast met gesneden leeuwenkoppen, gezwarte accenten en robbellijsten, samengesteld met oudere delen -oude houtwormgaatjes, bolpoten gescheurd-, 170 × 170 × 68 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 6332
Timed online, sluiting: 18:00

Drie reiskoffers, diverse uitvoeringen en formaten, 20e eeuw -gebruikssporen-, afmeting grootste koffer 25 × 75 × 45 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 6331
Timed online, sluiting: 18:00

Bakelieten sledestofzuiger EMF Dordt, torpedomodel, met accessoires, zuigmonden en snoeren, jaren '40

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6330
Timed online, sluiting: 18:00

Commode met geometrische marqueterie en centraal een medaillon met bloemenmand, daarboven een groen marmeren blad, Louis Seize-stijl, modern -gebruikssporen, lichte fineerschade-, 72,5 × 87 × 42 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6329
Timed online, sluiting: 18:00

Poppenstijlkamer in bovenkast van Engels staand horloge, het interieur met schouw, bolkroon, theeservies, wandklok en schilderij -oude houtwormgaatjes-, 72 × 51 × 23 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 6328
Timed online, sluiting: 18:00

Notenhouten ééndeurs vitrinekastje met gebogen kuif, een beglaasde deur en een gebombeerd onderstel met lade, 20e eeuw -gebruikssporen-, 180 × 75 × 30 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6327
Timed online, sluiting: 18:00

Commode met geblokte marqueterie en centraal een medaillon met bloemenmand, daarboven een rood marmeren blad, Louis Seize-stijl, uitvoering Rydén Möbler AB, Zweden, modern, 75 × 80 × 44 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6326
Timed online, sluiting: 18:00

Twee ladekastjes voor naaigerei, waarvan één gehout met goudkleurig opschrift, uitvoering Gütermann & Co., 40 × 39 × 38 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 140

Lotnummer: 6325
Timed online, sluiting: 18:00

Jan Kooistra (1950-2021), mus op tak, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, verso gedateerd juli 2008, 18 × 18 cm, en Rob van Schooten (1950), stilleven, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd -kras-, 18 × 24,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6324
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: boerderij, aquarel en gouache op papier, r.o. gesigneerd 'Jan Oud' en gedateerd '51, 37 × 48 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6323
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: boerderij in landschap, krijt en aquarel op papier, niet gesigneerd, 22 × 28 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6322
Timed online, sluiting: 18:00

Frans Ruwel (1912-1987), boslaantje met huizen, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd, 49 × 69 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 6321
Timed online, sluiting: 18:00

Schilderij: man met vogeltje, olieverf op doek, r.o. gesigneerd H. Richtur, tweede helft 20e eeuw, 25 × 20 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6320
Timed online, sluiting: 18:00

Tekening: straatgezicht Middelburg, inkt, krijt en aquarel op papier, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -foxing, kleine beschadigingen-, 20 × 27 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 6319
Timed online, sluiting: 18:00

Rechthoekige spiegel in mahoniegefineerde lijst, tweede/derde kwart 19e eeuw, 99 × 47 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30