Timed online, sluiting: 18:00
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkshuijsen (1813-1883), twee landschappen, olieverf op paneel, één r.o. gesigneerd -één paneel met scheur, lijsten met defecten- 38,5 × 57 cm
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel in mahoniegefineerde lijst met messing decor van een Klassieke strijdwagen, midden 19e eeuw -achterwand zit aan de bovenkant een beetje los-, inclusief lijst 62 × 41 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Verzameling meubelstoffen, diverse formaten en decors
Richtprijs: € 20-30
Timed online, sluiting: 18:00
Haagse School: marktbezoek, aquarel en krijt op papier, niet gesigneerd -beetje waterschade-, 25 × 45 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Pieter Dupont (1870-1911), ploegende ossen, kopergravure, uitgegeven door S.L. van Looy, Amsterdam, 1902-1903 -gebruind-, 31,2 × 67 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Schilderij: fruitstilleven met sinaasappels, citroenen en bananen op tazza, olieverf op doek, niet gesigneerd -klein scheurtje in verflaag-, 49 × 59 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Ondiepe naaldhouten porseleinkast met beglaasde deurtjes -defecten-, 129 × 150 × 24 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Drie katoenen doeken met gestempeld decor van bloemen, India, de twee pastelkleurige doeken uit de eerste helft 20e eeuw, de ander is modern, 220 × 188 cm -klein beetje verkleurd-
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel in witte gesneden houten lijst, met vrouwfiguur en rocailles,175 × 55 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Amandus Faure (1874-1931), pioenrozen in een vaas, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '25, 98 × 119 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Rechthoekige kwikspiegel in vergulde lijst met ornamenten in reliëf, 19e eeuw -defecten-, 121,5 × 53,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Houten octagonale piëdestal met gehout decor, het bovenblad met leer bekleed, tweede helft 20e eeuw -wankel-, 103 × 28 × 28 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Hangvitrinekastje met kerfsnededecor en twee plankjes, de achterwand met velours bekleed, 59 × 46 × 14 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Vijf kunstwerken, waaronder ets: Willem Westbroek, (1918-1998), zonder titel, 1979, 35 × 28 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Damast tafelkleed met bloemdecor en zes bijbehorende servetten, 160 × 130 en 60 × 60 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Mahoniegefineerde likeurkelder met vier diverse karaffen, waarvan drie met goud beschilderd, 19e eeuw -defecten-, 25,5 × 19,5 × 19 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Kristallen bedekte coupe op voet, paar karaffen, dienschaal op vier hoge pootjes, dienschaal met metalen hengsel, dienschaaltje op voet en schaaltje -minieme chips-, hoogte coupe circa 35 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Vier diverse objecten met speelmechanieken: knuffelkonijn met speeldoos, knuffelolifant met handorgeltje, ingelijst borduursel met speeldoosje, en theepot met speeldoos, konijn 22 cm hoog
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Verzameling voornamelijk blauwe glazen binnenbakjes, waarvan één met ongemerkt zilveren montuur -twee gelijmd-
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Klein kersenhouten hangkastje met kuif en messing beslag op het deurtje, art nouveau, 44,5 × 36,5 × 22 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Divers kleingoed, waaronder: vaaslamp, paar kandelaars, houtsnijwerk en twee vlakke werkjes
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Mahonie miniatuur buffetkast met opstand, de deuren met inlegwerk, 19e eeuw -restauraties-, 52 × 45 × 16 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Hollandse School: portret van dame in roodbruine japon, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 68 × 47 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Schilderij: portret van een vrouw, olieverf op doek, niet gesigneerd, vermoedelijk Oost-Europees, 61 × 50,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Willem Frederik George Schäffer (1863-1903), rozen in een mand, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1884 -linksonder scheurtje, centraal restauratie-, 82,5 × 103 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken plantentafeltje met licht gecontourneerd blad en getorste poten, 20e eeuw, 73 × 53 × 40 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Verzilverd dienblad met geciseleerd bloemdecor en twee bladgedecoreerde greepjes -krasjes-, 57 × 34 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Zeven mahonie en palissander thee- en tabakskistjes, 19e eeuw, grootste 15 × 27,5 × 15,5 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Mahonie wastafel met witgeschilderde metalen bak, twee laatjes en etagère, tweede helft 19e eeuw, 99 × 105 × 52 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Glazen stolp op houten basement, 56 × 53,5 × 17,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Handgekleurde kaart: het Nabije Oosten, 'Nova imperii turcarum tabula, ad usum serenissimi Burgundiae Ducis.', H. Iaillot, begin 18e eeuw, drukker: Chez R. & J. Ottens, Amsterdam -binnenkant glasplaat vuil, papier gebruind-, 47 × 62 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Italiaanse School: bergdorp onder dreigende luchten, olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd -doek vuil-, 59 × 79 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken commode, de lades geflankeerd door zwarte zuilen, Hollands, Empire -oppervlak zeer ruw afgewerkt, mogelijk ooit gefineerd geweest-, 95 × 96 × 50 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Vier verzilverde metalen etalagestandaarden -zonder glazen schappen, verzilvering onregelmatig aangelopen-, 73 × 53 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Gelithografeerde landkaart: 'Kaart van de provincie Noord Brabant. Vervaardigd naar de Topografische en Militaire Kaart van het Ministerie van Oorlog'. 's Hage, H. Bogaerts en J. Smulders, 1866, oudgekleurd -enkele kleine beschadigingen langs de middenvouw-, 48 × 67 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Zeer grote ijzeren zaag met houten handgreep, 235 cm inclusief handvat
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Divers kristal: karaf met geëtst decor, punchbowl met zilveren greep, vaasje met zilveren voet -randchip, voet gedeukt-, menagèrestel met zilveren monturen -dekseltje gescheurd-, glas met wijnrankdecor, daarbij: porseleinen theepot
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Negen schetsboeken van de schrijfster Jacoba Covens (1912-2008), gedateerd 1925-1929 -verschillende formaten-
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Zes Japanse actiefiguren, diverse uitvoeringen, waaronder: Bullmark en Popy, circa 1980 -gebruikssporen-, 25 × 16 × 5,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Divers glas, waaronder twee gekleurde glazen bollen, twee mondgeblazen vormstukken en twee kandelaars en twee stenen druiventrossen
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Heraldiek: familiewapen van de familie Van der Kop, olieverf op paneel, 39,5 × 33 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Koperen beddenpan met ajourgezaagd acanthusrankendecor en getorste houten steel, 18e eeuw -steel los-, lengte 112 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Verzameling divers aardewerk: drie ronde schalen, ovale schaal, komfoor, steelpannetje, twee uitlekschalen, en uitlekbak, 16e eeuw en later -gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, grootste schaal Ø 36 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Verzameling messing keteltjes en komfoors, 19e/20e eeuw -gebruikssporen, butsen, etc.-
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Bronskleurig gipsen beeldgroep: twee zittende figuren -chips- 41 × 31 × 17 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Paar zinken vazen met beeld: boer en boerin, begin 20e eeuw -onderkant vergaan- 57 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Verzameling diverse bak- en puddingvormen
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Mahoniegefineerd schrijfkist met messing beslag, het schrijfblad met velours bekleed, door meerdere eerdere eigenaren beschreven, Engeland, circa 1900, 15 × 29 × 22 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Hans van Riessen (1946), hoge keramische vaas met meerkleurig glazuur, gesigneerd, 29 cm, en Japanse steengoed vaas met donkerbruin glazuur, hoogte 22 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Messing beddenpan met gegraveerd bloemdecor, en gedraaide steel, 19e eeuw, lengte 102 cm
Richtprijs: € 20-30