Lotnummer: 6268
Timed online, sluiting: 18:00

Comtoiseklok met latoenkoperen omlijsting, de wijzerplaat met Romeinse uuraanduiding op wit email plaatjes, adres: J. Cheymol à Libourne, Frankrijk, begin 20e eeuw -wijzerplaat sleets-, 44 × 29,5 × 16 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6267
Timed online, sluiting: 18:00

Grote verzameling, meest nieuwe prentbriefkaarten: Italië en Frankrijk (stadsgezichten, gebouwen en hun interieur, schilderijen, beelden, etc.). Bewaard in 6 archieflaatjes, 13 × 18 × 33 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 6266
Timed online, sluiting: 18:00

Drie koperen kraantjeskannen, waarvan twee met brander, waterketel en messing pan met deksel -geringe gebruikssporen-, pan Ø 30 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 6265
Timed online, sluiting: 18:00

Diverse aardewerk schotels, borden, bekers, etc. met decors van Koninklijk Huis memorabilia, diverse merken, grootste schotel Ø 34 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6264
Timed online, sluiting: 18:00

Diverse keramische (ikebana)vazen en potten, waaronder uitvoering Pieter Groeneveldt en Zaalberg

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 6263
Timed online, sluiting: 18:00

Divers glaswerk en kristal, daarbij: ovaal verzilverd dienblad -bedekte coupe met chips aan knop en voet-, hoogte coupe 26 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 6262
Timed online, sluiting: 18:00

Aardewerk serviesgedeelte, diverse decors 'Enfants Richard', uitvoering Sarreguemines, Frankrijk, bestaande uit: twee schenkkannen, chocoladekan, theepot, suikerpot, twee potjes met deksel, beker, zes diverse schoteltjes, kom op onderschotel, ovale schaal, klein schaaltje, eierdop, vijf diverse koffiekopjes, grote kop en taartbordje -defecten en verkleuringen-

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 6261
Timed online, sluiting: 18:00

Comtoise voorzien van latoenkoperen frontplaat met decor: korenaren en druiventrossen, daarboven de tekst 'hora fugit', adres: Cretin L'ange à Paray, 19e eeuw -slinger mist zekering-, afmetingen kast 36 × 25 × 15 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6260
Timed online, sluiting: 18:00

Groen geschilderde gekuipte emmer, en drie eiken en mahonie gekuipte bakken, alle met koperen banden, 19e/20e eeuw, hoogte emmer 30 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6259
Timed online, sluiting: 18:00

Divers koperwerk: snotneus, kannen, koetsstoof, etc., -gebruikssporen, butsen-,

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6258
Timed online, sluiting: 18:00

Gipsen hoofd naar klassiek voorbeeld, vermoedelijk naar de Aphrodite van Knidos, modern -chip, barst-, 38 × 20 × 10 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6257
Timed online, sluiting: 18:00

Twee grote aardewerk schotels: één met polychroom bloemdecor, 18e eeuw -gelijmd-, en één met blauw-wit decor, 20e eeuw, grootste schotel Ø 40 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 6256
Timed online, sluiting: 18:00

Beschilderde koperen kraantjeskan op onderstel, met decor: twee lezende vrouwen, 19e eeuw -gebruikssporen, schade aan lak-, hoogte 47 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 6255
Timed online, sluiting: 18:00

Zeven olielampen vermaakt tot elektrische tafellampen. diverse uitvoeringen -één met barstje in de voet, enkele lampen behoeven nieuwe bedrading-, hoogte blauwe lamp 56 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6254
Timed online, sluiting: 18:00

Koperen beddenpan met ajourgezaagd acanthusrankendecor en getorste steel, 18e eeuw, lengte 115 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6253
Timed online, sluiting: 18:00

Gesneden houten bovendeurstuk met bloem- en bladdecor, Louis Quinze, 56 × 107 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 75

Lotnummer: 6252
Timed online, sluiting: 18:00

Cecil Aldin (1870-1935), twee litho's: vossenjacht, beide l.o. gesigneerd, 33,5 × 63,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6251
Timed online, sluiting: 18:00

Keramiek stroopkannetje met klassiek decor en tinnen montuur, uitvoering T. & R. Boote, Engeland, daarbij: twee glazen karaffen met twee diverse stoppen, hoogste inclusief stop 35 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6250
Timed online, sluiting: 18:00

Vier legpenningen en één beeldje: Pieter Starreveld (1911-1989), Olympia, brons, Marina van der Kooi (1951), 'Elst bevrijd', brons, onbekende maker, arbeider, terracotta, centaur met boog, brons, en Jan Nap (1932-2024), pijlvormig beeldje, brons

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 6249
Timed online, sluiting: 18:00

Doosje met diverse bijouterieën waaronder hanger met natuurstenen Boeddha

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 6248
Timed online, sluiting: 18:00

Mahonie stereokijker met 40 platen, voornamelijk met betrekking tot het koningshuis, deels in blikken kistje, maat stereokijker 15,7 × 19,8 × 15,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 6247
Timed online, sluiting: 18:00

Vijf metalen actiefiguren, waaronder: Black Ant en Valcan 1, diverse uitvoeringen, circa 1970 -dozen met defecten-, 24,5 × 12 × 4,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 6246
Timed online, sluiting: 18:00

Verzilverde cassette in kist, uitvoering Gero, bestaande uit: zes dessertcouverts, zeven dinercouverts, twaalf taartvorkjes, soepdienlepel, sauslepel, groentelepel, aardappellepel, twee vleesvorkjes en botermesje, daarbij: diverse bestekdelen in kist, een mand, flessenbak, twee kandelaars en etui met twaalf taartvorkjes

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6245
Timed online, sluiting: 18:00

Porseleinen tête-à-tête met guirlandedecor, en negen porseleinen kopjes en vier schoteltjes met afwijkend guirlandedecor, uitvoering Rosenthal, hoogte theepot 15 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6244
Timed online, sluiting: 18:00

Rood voorraadblik Alex Meijer & Co Koffie Thee Amsterdam, 24 × 46 × 32 cm, daarbij: blauwgeëmailleerde broodtrommel

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 6243
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: stilleven met bloemenmand, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd Jan Doekers en gedateerd 1933, 47 × 33 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6242
Timed online, sluiting: 18:00

Lage chiffonnière met vier lades en messing beslag geflankeerd door zuilen, Hollands, 19e eeuw -gebruikssporen-, 103 × 95 × 48 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6241
Timed online, sluiting: 18:00

Turkmeense pendjerelik, 126 × 43 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 6240
Timed online, sluiting: 18:00

Verguld bronzen tafelpendule, het decor met minstreel en jonkvrouw, midden 19e eeuw -uurwerk defect, één wijzer ontbreekt-, 48 × 36 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 6239
Timed online, sluiting: 18:00

Paar vergulde messing kandelaars in de vorm van lelies, Frankrijk, 19e eeuw -de meeste bloemen hebben geen meeldraden meer-, hoogte 32 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 6238
Timed online, sluiting: 18:00

Spiegel in eiken lijst, bekroond door galerijrand, 20e eeuw, 161 × 98 × 9 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6237
Timed online, sluiting: 18:00

Christiaan Kuitwaard (1965), twee schilderijen: beide kommen in roze tinten, marouflés, beide l.o. gemonogrameerd, één l.o. gedateerd 21.2.2008, de ander verso gedateerd 4.2.2005, de grootste 30,2 × 41 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 6236
Timed online, sluiting: 18:00

Mintgroengelakte naaldhouten ladekast met vier lades, 20e eeuw -gebruikssporen, kleine defecten, poten ontbreken-, 87 × 108 × 46 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6235
Timed online, sluiting: 18:00

Drie verzilverde bedekte terrines, waarvan één grote -corrosie bij de handgrepen-, 48 × 37 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6234
Timed online, sluiting: 18:00

Wandbespanning: bloemenvaas, guirlandes en ovale grisaille met spelende putti, modern -klein gaatje in doek rechtsboven-, 200 × 100 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6233
Timed online, sluiting: 18:00

Mahoniegefineerd ladekastje met vijf lades en koperen beslag, 20e eeuw -defecten-, 80 × 79 × 49 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6232
Timed online, sluiting: 18:00

Notenhouten tafelklok met email wijzerplaat, Duitsland, begin 20e eeuw, 41 × 25,5 × 15 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 6231
Timed online, sluiting: 18:00

Negen diverse messing en koperen kandelaars, 19e eeuw -gebruikssporen-, hoogste 25,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 6230
Timed online, sluiting: 18:00

Gefacetteerde spiegel in gesneden eiken lijst, Hollandse renaissance-stijl, 160 × 100 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6229
Timed online, sluiting: 18:00

Kopergravure: panorama Middelburg, 'De stad Middelburg, aan de zuidzyde te zien', J.C. Philips naar G. Schouwman, uitgegeven door I. Tirion, 1751, 17 × 41 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6228
Timed online, sluiting: 18:00

Verzameling van 51 aardewerk KLM-huisjes, deels nog gevuld

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 6227
Timed online, sluiting: 18:00

Gekuipte tabaksdoos van diverse houtsoorten, mahonie doos met benen schaakstukken -incompleet, defecten-, Chinees porseleinen gemberpot en Boheems kristallen gegraveerde vaas, hoogte vaas 25,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 6226
Timed online, sluiting: 18:00

Zeven Japanse actiefiguren, alle uitvoering Bullmark, circa 1970 -gebruikssporen-, 15 × 9,5 × 6 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 6225
Timed online, sluiting: 18:00

Divers zilveren en onedele sieraden in doosje, daarbij 2e gehalte zilveren servetring met gegraveerd monogram en zilveren theeschep -greep ontbreekt-,

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 6224
Timed online, sluiting: 18:00

Vierkante zijden sjaal in grijs en roze, het decor met honden, ontwerp Marc Cain, Duitsland, 66 × 64 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6223
Timed online, sluiting: 18:00

Geribbelde glazen schaal met lusterglazuur, ontwerp Chris Lanooy, met etsmerk, Ø 18,5 cm, en een fumé glazen orchideevaasje, ontwerp Andries Dirk Copier, beide uitvoering Glasfabriek Leerdam, daarbij een groene waterkan en geribbeld glazen vaasje beide uitvoering Royal Leerdam

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6222
Timed online, sluiting: 18:00

Aardewerk schenkkan: hond, Midden-Amerika, 15 × 23 × 9 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 6221
Timed online, sluiting: 18:00

Aardewerk vormstuk: liggende panter, Midden-Amerika, 11 × 16 × 12 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 6220
Timed online, sluiting: 18:00

Mahoniegefineerd naaldhouten rooktafeltje met gecanneleerde stam, staand op driespantpoot, 20e eeuw, 76 × 47 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 6219
Timed online, sluiting: 18:00

Geslepen kristallen taartplateau op stervormige voet, Ø 32,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30