Lotnummer: 6218
Timed online, sluiting: 18:00

Groengelakte armstoel bekleed met gobelinstof, stoel tweede helft 19e eeuw, stuk gobelin vermoedelijk ouder -lak sleets-, daarbij: afwijkend voetenbankje

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6217
Timed online, sluiting: 18:00

Eiken partnerbureau met twee deurtjes en drie lades, het blad met linnen bekleed, uitvoering Phoenix Amsterdam, begin 20e eeuw -gebruikssporen, linnen verkleurd en gescheurd-, 78 × 148 × 90 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6216
Timed online, sluiting: 18:00

Paar tôle peinte tafelkandelaars, paar koekblikken op onderschotels, kraantjeskan, en twee onderschotel, op dienblad, 19e/20e eeuw -gebruikssporen-, hoogte kraantjeskan 40 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6215
Timed online, sluiting: 18:00

Mahoniegefineerd bureau, het bovenblad met rood leder bekleed, onder het blad drie lades, de staanders eveneens met drie lades, staand op wieltjes, 19e/20e eeuw -gebruikssporen-, 72 × 138 × 72 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6214
Timed online, sluiting: 18:00

Rotan stoel, jaren '60

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 6213
Timed online, sluiting: 18:00

Drie gebogen beukenhouten meubelen: paar stoelen, gemerkt Thonet, en een schommelstoel, daarbij een voetenbankje in Louis Seize-stijl

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 6212
Timed online, sluiting: 18:00

Piet Mulder (1919-2001), 'Hastings', potlood op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd sept '89, 23 × 33 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6211
Timed online, sluiting: 18:00

Spiegel in ovale goudgeschilderde lijst met bloemdecor, circa 1900 -nieuwe spiegel, lijst gebruikssporen-, inclusief lijst 59 × 49 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6210
Timed online, sluiting: 18:00

Twee studies: vrouwelijke naakten, beide potlood op papier, niet gesigneerd, één r.o. gedateerd 26.10.'46, grootste 44,5 × 38 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6209
Timed online, sluiting: 18:00

Geborduurde merklap met stolpboerderij, 1819 -iets sleets en verkleurd-, 40 × 40 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 6208
Timed online, sluiting: 18:00

Messing hamergeslagen lijst met krulelementen op de hoeken, ontwerp en uitvoering Bob Anink, tweede kwart 20e eeuw, gemerkt, dagmaat 33 × 43,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6207
Timed online, sluiting: 18:00

Eéndeurs bruingeschilderd wandvitrinekastje, 19e eeuw -verfverlies, oude houtwormgaatjes- 71,5 × 62 × 22,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 6206
Timed online, sluiting: 18:00

Napolitaanse School: gezicht op Mergellina met Vesuvius op de achtergrond, gouache, in houten en latoenkoperen lijst, 29 × 20 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 75

Lotnummer: 6205
Timed online, sluiting: 18:00

Merklap met huis, liggend hert, leeuw in de Hollandse tuin, etc., gedateerd Anno 1748, 41 × 42 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 6204
Timed online, sluiting: 18:00

Carle Vernet (1758-1836), twee litho's: paard, en paard met hond, beide handgekleurd met aquarel, beide gesigneerd in de druk, 24 × 30 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 6203
Timed online, sluiting: 18:00

Johannes Daniël Scherft (1891-1969), 'Katwijk', ets, r.o. gesigneerd, 24 × 29 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 6202
Timed online, sluiting: 18:00

Herman Moerkerk (1879-1949), studietekening van twee mannen, potlood op papier, r.o. gesigneerd -vlekjes, vouw-, 10 × 15 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 6201
Timed online, sluiting: 18:00

Schilderijtje: boslaantje met wilgen en eik, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd P. Nauta, 20 × 27 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6200
Timed online, sluiting: 18:00

James McNeill Whistler (1834-1903), 'Fumette', ets, niet gesigneerd -foxing-, 16 × 11 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 6199
Timed online, sluiting: 18:00

Pierre Joseph Buchoz (1731-1807), 'Arum dracuntium' en 'Besenvalia Senegalensis', twee oud ingekleurde gravures, ieder met plaatnummer r.b. en getiteld aan onderzijde, uit: 'Les dons merveilleux et diversement coloriés', Parijs, 1782, uniform gelijst, 31,5 × 21 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6198
Timed online, sluiting: 18:00

Johan Hemkes (1894-1988), zes etsen in drie lijsten, waaronder: 'Grouw' en 'De Lotten', alle r.o. in potlood gesigneerd -onderste marges gebruind-, 8,5 × 22 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 6197
Timed online, sluiting: 18:00

Melle (1908-1976), twee tekeningen: beide landschappen, inkt op papier, r.o. gesigneerd, grootste 57 × 43 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 6196
Timed online, sluiting: 18:00

Facetgeslepen schouwspiegel in vergulde lijst bekroond door strik, waaraan een bloemenmand -defecten aan lijst-, 192 × 100 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6195
Timed online, sluiting: 18:00

Ingekleurde gravure: Nieuwe kaart van t' baljuwschap van Kennemerland met de bannen van Westsaanen, Assendelft, Heemskerk, Wyk aan Duyn, Velsen, Spaarwoude, 1718-1726, 57 × 48 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 6194
Timed online, sluiting: 18:00

Mahonie bijzettafel op verstelbare poot, het blad met floraal borduurwerk onder glasplaat, 19e eeuw, en eiken bijzettafel met étagère, het blad met kralenborduurwerk met druivendecor, 1912, 77 × 57 × 42 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6193
Timed online, sluiting: 18:00

Teakgefineerde wandpiano, adres August Förster, Tsjechoslowakije, inclusief mahonie bankje met zalmroze velours bekleding, 143 × 114 × 54 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 6192
Timed online, sluiting: 18:00

Kachelscherm met borduurwerk: vrouw leest getijdenboek in neogotisch interieur, circa 1860, herkomst: Museum Catharijneconvent -verbinding van één voet los, resten van tape op glasplaat-, 114 × 75 × 46 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 6191
Timed online, sluiting: 18:00

Mahoniegefineerd haardscherm met getorste stijlen en tussenregel, aan weerszijden met spiegel, 105 × 80 × 34 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6190
Timed online, sluiting: 18:00

Drie moderne verrijdbare bibliotheekkasten elk met drie verstelbare planken aan weerszijden, op zwenkwielen, 150 × 140 × 100 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 6189
Timed online, sluiting: 18:00

Remy Ludolphy (hedendaags), elf schilderijen: alle planten, olieverf op doek, niet gesigneerd, grootste 100 × 70 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6188
Timed online, sluiting: 18:00

Wandpiano met houtfineer, Yamaha, 108,5 × 148,5 × 54,5 cm, daarbij een eiken pianokruk

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 6187
Timed online, sluiting: 18:00

Koninklijk Huis - Grote verzameling aangelegd tijdens de levens van de drie koninginnen: honderden prentbriefkaarten en foto's, gelegenheidsuitgaven, feestgidsen, extra bulletins, kaartspellen, reclamemateriaal, rijmprenten, menu's, borduurwerk, legpuzzels (2), affiche-formaat proclamaties, knip- en bouwboek 'Het huisje van prinses Beatrix', enz.

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 6186
Timed online, sluiting: 18:00

Drie comtoises met vier slingers en één gewicht -defecten-

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 6185
Timed online, sluiting: 18:00

Twee zijden jersey jurken, Leonard Paris, 1970, en een zijden jersey jurk, Emilio Puzzi, Firenze, 1970, maat 36

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 6184
Timed online, sluiting: 18:00

Lage ronde boomstamtafel, 43 × Ø 110 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6183
Timed online, sluiting: 18:00

Salontafel met glazen blad en rotan mand in platstaf frame -mand met defecten-, 35 × Ø 95 cm, daarbij: rond glazen bijzettafeltje, modern, 45 × 50 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6182
Timed online, sluiting: 18:00

Notenhouten schrijfkistje met messing beslag, het interieur met rood velours, 19e eeuw -beschadigingen-, 15 × 26 × 20 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6181
Timed online, sluiting: 18:00

Fauteuil met bamboevormige leuningen en wieltjes, jaren '80/'90

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6180
Timed online, sluiting: 18:00

Eiken schommelstoel met gedraaide poten en onderstel, en eiken kinderstoeltje in Thonet-stijl -zitting vervangen-

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6179
Timed online, sluiting: 18:00

Grote verzameling diverse gekleurde drinkglazen en spoelkommen, deels uitvoering Kristalunie Maastricht

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 6178
Timed online, sluiting: 18:00

Eiken boekenkastje met deels beglaasde deuren, tweede helft 19e eeuw -oude houtwormgaatjes, achterplaat deels vervangen-, 135 × 89 × 33 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6177
Timed online, sluiting: 18:00

Gehout Marker bedsteebankje met opschrift 'Anno Hein Visser pz. Neeltje Roos pd. 1[...]', Hein Visser en Neeltje Roos zijn getrouwd in 1898 -slijtage, oude houtwormgaatjes-, 46 × 96 × 29 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 90

Lotnummer: 6176
Timed online, sluiting: 18:00

Spiegel in zwarte lijst met goudkleurige accenten, 19e eeuw -gebruikssporen-, 81 × 69 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6175
Timed online, sluiting: 18:00

Spiegel in goudkleurige lijst, modern, 83 × 66 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6174
Timed online, sluiting: 18:00

Spiegel met afgeronde hoeken in goudkleurige lijst met parelrand, 20e eeuw, 80 × 60 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 6173
Timed online, sluiting: 18:00

Spiegel, kapstok en twee tafeltjes met glazen bladen, alle met bamboe stijlen en regels -defecten-

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 6172
Timed online, sluiting: 18:00

Spiegel in gepatineerde goudkleurige lijst met afgeronde bovenhoeken -gebruikssporen-, 142 × 88 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6171
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: 'Grijpskerk', aquarel op papier, met annotatie 'Naar Michaëlis', r.o. gesigneerd 'E.J. Hemsing', en gedateerd 1842 -papier gebobbeld, vochtplekjes, roestplekjes-, 34 × 43 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6170
Timed online, sluiting: 18:00

Gegraveerde landkaart: 'Partie méridionale des Pays Bas, comprenant les provinces de Brabant, Gueldre, Limbourg, Luxembourg, Haynaut, Namur, Flandre, Cambresis et Artois'. Gegraveerd door J.P. Cheffard naar J. Janvier. Paris, Lattré, 1783, oudgekleurd -enkele vlekken-, 33 × 48 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6169
Timed online, sluiting: 18:00

Ingekleurde kaart van Noord-West België, Petrus Kaerius, 1617 -verbruind, vouwlijnen- 40 × 52,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80