Timed online, sluiting: 18:00
Groengelakte armstoel bekleed met gobelinstof, stoel tweede helft 19e eeuw, stuk gobelin vermoedelijk ouder -lak sleets-, daarbij: afwijkend voetenbankje
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken partnerbureau met twee deurtjes en drie lades, het blad met linnen bekleed, uitvoering Phoenix Amsterdam, begin 20e eeuw -gebruikssporen, linnen verkleurd en gescheurd-, 78 × 148 × 90 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Paar tôle peinte tafelkandelaars, paar koekblikken op onderschotels, kraantjeskan, en twee onderschotel, op dienblad, 19e/20e eeuw -gebruikssporen-, hoogte kraantjeskan 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Mahoniegefineerd bureau, het bovenblad met rood leder bekleed, onder het blad drie lades, de staanders eveneens met drie lades, staand op wieltjes, 19e/20e eeuw -gebruikssporen-, 72 × 138 × 72 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Rotan stoel, jaren '60
Richtprijs: € 20-30
Timed online, sluiting: 18:00
Drie gebogen beukenhouten meubelen: paar stoelen, gemerkt Thonet, en een schommelstoel, daarbij een voetenbankje in Louis Seize-stijl
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Piet Mulder (1919-2001), 'Hastings', potlood op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd sept '89, 23 × 33 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel in ovale goudgeschilderde lijst met bloemdecor, circa 1900 -nieuwe spiegel, lijst gebruikssporen-, inclusief lijst 59 × 49 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Twee studies: vrouwelijke naakten, beide potlood op papier, niet gesigneerd, één r.o. gedateerd 26.10.'46, grootste 44,5 × 38 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Geborduurde merklap met stolpboerderij, 1819 -iets sleets en verkleurd-, 40 × 40 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Messing hamergeslagen lijst met krulelementen op de hoeken, ontwerp en uitvoering Bob Anink, tweede kwart 20e eeuw, gemerkt, dagmaat 33 × 43,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Eéndeurs bruingeschilderd wandvitrinekastje, 19e eeuw -verfverlies, oude houtwormgaatjes- 71,5 × 62 × 22,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Napolitaanse School: gezicht op Mergellina met Vesuvius op de achtergrond, gouache, in houten en latoenkoperen lijst, 29 × 20 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Merklap met huis, liggend hert, leeuw in de Hollandse tuin, etc., gedateerd Anno 1748, 41 × 42 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Carle Vernet (1758-1836), twee litho's: paard, en paard met hond, beide handgekleurd met aquarel, beide gesigneerd in de druk, 24 × 30 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Johannes Daniël Scherft (1891-1969), 'Katwijk', ets, r.o. gesigneerd, 24 × 29 cm
Richtprijs: € 20-30
Timed online, sluiting: 18:00
Herman Moerkerk (1879-1949), studietekening van twee mannen, potlood op papier, r.o. gesigneerd -vlekjes, vouw-, 10 × 15 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Schilderijtje: boslaantje met wilgen en eik, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd P. Nauta, 20 × 27 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
James McNeill Whistler (1834-1903), 'Fumette', ets, niet gesigneerd -foxing-, 16 × 11 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Pierre Joseph Buchoz (1731-1807), 'Arum dracuntium' en 'Besenvalia Senegalensis', twee oud ingekleurde gravures, ieder met plaatnummer r.b. en getiteld aan onderzijde, uit: 'Les dons merveilleux et diversement coloriés', Parijs, 1782, uniform gelijst, 31,5 × 21 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Johan Hemkes (1894-1988), zes etsen in drie lijsten, waaronder: 'Grouw' en 'De Lotten', alle r.o. in potlood gesigneerd -onderste marges gebruind-, 8,5 × 22 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Melle (1908-1976), twee tekeningen: beide landschappen, inkt op papier, r.o. gesigneerd, grootste 57 × 43 cm
Richtprijs: € 180-220
Timed online, sluiting: 18:00
Facetgeslepen schouwspiegel in vergulde lijst bekroond door strik, waaraan een bloemenmand -defecten aan lijst-, 192 × 100 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Ingekleurde gravure: Nieuwe kaart van t' baljuwschap van Kennemerland met de bannen van Westsaanen, Assendelft, Heemskerk, Wyk aan Duyn, Velsen, Spaarwoude, 1718-1726, 57 × 48 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Mahonie bijzettafel op verstelbare poot, het blad met floraal borduurwerk onder glasplaat, 19e eeuw, en eiken bijzettafel met étagère, het blad met kralenborduurwerk met druivendecor, 1912, 77 × 57 × 42 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Teakgefineerde wandpiano, adres August Förster, Tsjechoslowakije, inclusief mahonie bankje met zalmroze velours bekleding, 143 × 114 × 54 cm
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 18:00
Kachelscherm met borduurwerk: vrouw leest getijdenboek in neogotisch interieur, circa 1860, herkomst: Museum Catharijneconvent -verbinding van één voet los, resten van tape op glasplaat-, 114 × 75 × 46 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Mahoniegefineerd haardscherm met getorste stijlen en tussenregel, aan weerszijden met spiegel, 105 × 80 × 34 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Drie moderne verrijdbare bibliotheekkasten elk met drie verstelbare planken aan weerszijden, op zwenkwielen, 150 × 140 × 100 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Remy Ludolphy (hedendaags), elf schilderijen: alle planten, olieverf op doek, niet gesigneerd, grootste 100 × 70 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Wandpiano met houtfineer, Yamaha, 108,5 × 148,5 × 54,5 cm, daarbij een eiken pianokruk
Richtprijs: € 400-600
Timed online, sluiting: 18:00
Koninklijk Huis - Grote verzameling aangelegd tijdens de levens van de drie koninginnen: honderden prentbriefkaarten en foto's, gelegenheidsuitgaven, feestgidsen, extra bulletins, kaartspellen, reclamemateriaal, rijmprenten, menu's, borduurwerk, legpuzzels (2), affiche-formaat proclamaties, knip- en bouwboek 'Het huisje van prinses Beatrix', enz.
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Drie comtoises met vier slingers en één gewicht -defecten-
Richtprijs: € 20-30
Timed online, sluiting: 18:00
Twee zijden jersey jurken, Leonard Paris, 1970, en een zijden jersey jurk, Emilio Puzzi, Firenze, 1970, maat 36
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Lage ronde boomstamtafel, 43 × Ø 110 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Salontafel met glazen blad en rotan mand in platstaf frame -mand met defecten-, 35 × Ø 95 cm, daarbij: rond glazen bijzettafeltje, modern, 45 × 50 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Notenhouten schrijfkistje met messing beslag, het interieur met rood velours, 19e eeuw -beschadigingen-, 15 × 26 × 20 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Fauteuil met bamboevormige leuningen en wieltjes, jaren '80/'90
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken schommelstoel met gedraaide poten en onderstel, en eiken kinderstoeltje in Thonet-stijl -zitting vervangen-
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Grote verzameling diverse gekleurde drinkglazen en spoelkommen, deels uitvoering Kristalunie Maastricht
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken boekenkastje met deels beglaasde deuren, tweede helft 19e eeuw -oude houtwormgaatjes, achterplaat deels vervangen-, 135 × 89 × 33 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Gehout Marker bedsteebankje met opschrift 'Anno Hein Visser pz. Neeltje Roos pd. 1[...]', Hein Visser en Neeltje Roos zijn getrouwd in 1898 -slijtage, oude houtwormgaatjes-, 46 × 96 × 29 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel in zwarte lijst met goudkleurige accenten, 19e eeuw -gebruikssporen-, 81 × 69 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel in goudkleurige lijst, modern, 83 × 66 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel met afgeronde hoeken in goudkleurige lijst met parelrand, 20e eeuw, 80 × 60 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel, kapstok en twee tafeltjes met glazen bladen, alle met bamboe stijlen en regels -defecten-
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel in gepatineerde goudkleurige lijst met afgeronde bovenhoeken -gebruikssporen-, 142 × 88 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Hollandse School: 'Grijpskerk', aquarel op papier, met annotatie 'Naar Michaëlis', r.o. gesigneerd 'E.J. Hemsing', en gedateerd 1842 -papier gebobbeld, vochtplekjes, roestplekjes-, 34 × 43 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Gegraveerde landkaart: 'Partie méridionale des Pays Bas, comprenant les provinces de Brabant, Gueldre, Limbourg, Luxembourg, Haynaut, Namur, Flandre, Cambresis et Artois'. Gegraveerd door J.P. Cheffard naar J. Janvier. Paris, Lattré, 1783, oudgekleurd -enkele vlekken-, 33 × 48 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Ingekleurde kaart van Noord-West België, Petrus Kaerius, 1617 -verbruind, vouwlijnen- 40 × 52,5 cm
Richtprijs: € 100-150