Timed online, sluiting: 18:00
Maarten Krabbé (1908-2005), portret van H.W.H. Heerma van Voss, krijt op papier, r.b. gemonogrammeerd en gedateerd 1947 -papier licht verbruind-, 35 × 28 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Twee bruin-geelgelakte houten balustradedelen, 90 × 122 en 90 × 103 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Indiaas tapijt Tabriz, 245 × 204 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Diverse gesneden houten ornamenten, Louis Quinze/Seize -defecten-
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Twee stereokijkers met een doos platen van velerlei toeristische bestemmingen, daarbij: twee toneelkijkers en een verrekijker
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Kaart: Gelderland, 'Gelriae, Cliviae, Finitimorumque Locorum Verissima Descriptio', Christian Schot voor Abraham Ortellius' Theatrum Orbis Terrarum, ca. 1610 -scheurtje in middenvouw, enkele roestvlekjes-, 38 × 50 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Naaldhouten atelierezel -gebruikt, defecten-, 225 × 80 × 72 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken bidbankje, neogotiek, 20e eeuw -gebruikssporen-, 86 × 76 × 39 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Kaukasisch soumakfragment, 102 × 35 cm, en Perzisch tapijt met decor van een levensboom, vermoedelijk Ferahan, 96 × 72 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Twee gesneden iepen meubelornamenten: om-en-om bloemen en eikentakken, bekroond door strik, 18e eeuw -ietwat verweerd-, 120 cm lang
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Twee eiken hangoortafels met barley twist poten, Engeland, 20e eeuw, afmetingen grootste 73 × 91 × 42 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Klein eiken inklapbaar tafeltje met bobbin poten, Engeland, 20e eeuw, 51 × 59 × 49 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Twee koperen signaaltrompetten, waarvan één met schildje van Australische universiteit -deukjes-
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken hangvitrinekastje met drie gecontourneerde plankjes en één lade, 19e/20e eeuw -gebruikssporen-, 86 × 68 × 17 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Fotocamera in lederen hoes en originele doos met handleiding, uitvoering Ctapt, met Helios -44 2/58 lens, Sovjet-Unie, 1959
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Damast tafelkleed met strooibloemdecor en guirlandes in de rand, plus zes bijbehorende servetten, 175 × 140 cm en circa 65 × 65 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Divers modern glaswerk: schaal met ribbendecor, ontwerp Per Lütken, presse-papiers, bloemvormige kom, en twee sets messenleggers, schaal Ø 25 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Zespersoons porseleinen serviesgedeelte, decor Rose Damask, uitvoering Johnson Brothers, Engeland, bestaande uit: theepot, roomstel, dinerborden, ontbijtborden, petit-fourborden, en kop-en-schotels -gebruikssporen-, dinerbord Ø 28 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken en multiplex buffetkast met beglaasde opstand, de bovenkast met twaalf planken achter drie deuren, de gesloten onderkast met zes planken, uitvoering H.P. Mutters & Zn., 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 190 × 164 × 45 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Drie grafische werken: Yannick Ballif (1927-2009), bosgezicht, litho, gesigneerd, en tweemaal Inel de Vriendt (1904-1990), 'Peace on Earth', en 'Fairy Tail Woods', gemengde techniek op papier, grootste 64 × 49 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel in mahonie lijst, het gebroken fronton met gesneden ornament, tweede helft 19e eeuw -enkele profielen ontbreken op zijkanten, profiel op onderrand los en met houtwormschade-, 211 × 109 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Ets: liggend figuur op de rug gezien, niet gesigneerd, 22 × 28 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Hollandse School: 'Duinen bij Castricum', aquarel, gemonogrammeerd FA of JFA, modern, 29 × 42 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Maria Swartwout de Hoog (1884-1979), bloemstilleven, olieverf op board, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan met sticker, 60 × 44 cm
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 18:00
John Noy (1951), damesportret, aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2011, 32 × 24 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Hollandse School: vrouw in interieur, olieverf op doek, r.o. deels achter lijst onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw -deukje met scheurtje in doek-, 42 × 32 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Gesneden houten graandeur, Dogon, Mali, 120 × 50 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Palissander ééndeurs kussenkast, modern, 178 × 118 × 62 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Houten beschilderde volière in de vorm van een Friese notariswoning -defecten-, 71 × 103 × 41 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Hendrik Johannes Slijper (1922-2007), 'Veldbeek bij Hell', gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 3/5 '84 -glas gebarsten-, 48 × 37 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Divers damast tafellinnen
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Grenen buffetkast met losse opstand -gebruikssporen en defecten-, 180 × 109 × 38 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken kastje op gedraaide poten met korniswerk op de deurtjes, gemerkt F.J. Schoemaker Hofmeubelfabrikanten Zwolle, jaren '40/'50, 101 × 91 × 32 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Wandvitrinekastje, eind 19e eeuw, met verlichting van later datum -enkele profielen ontbreken-, 87 × 85 × 23 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Grenenhouten kist met smeedijzeren beslag, 18e eeuw, 49 × 115 × 37 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Lichtgrijs en goudkleurig papier-maché carrouselpaard, 75 × 90 × 22 cm exclusief stok
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Paar deels mahonie armstoelen met renaissance-decor, uitvoering J. & J. Kohn, Oostenrijk, circa 1900 -gebruikssporen-
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken en noten gatelegtafel met lange lade onder het blad, Engeland, 18e eeuw -witte lijmrest op blad-, 72 × 146 × 122 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Turkmeense chuval Ersari -randslijtage en vlekken-, 105 × 178 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Eén hertengewei op houten wandplaat, en twee rendiergeweien, waarvan één op houten wandplaat, grootste 64 × 43 × 36 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Eéndeurs eiken hanghoekkastje of rookkastje, in het interieur rekje voor negen pijpen, 19e/20e eeuw, 80 × 32 × 32 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Ronde mahonie klaptafel op driespantpoot, 19e eeuw -gebruikssporen-,73 × Ø 87 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Naaldhouten tweedeurs meidenkast met gesneden art nouveau decor en koperen beslag, in het interieur drie planken, en onderin een lade -gebruikssporen, krimpscheur in fineer-, 184 × 114 × 57 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken luierkabinetje, het onderstel met orgelgebogen lades -defecten, samengesteld-, 183,5 × 118 × 67 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Speelgoedwagentje met handaandrijving, zogenaamde 'Vliegende Hollander' jaren '60 -stuk zadel mist, lakwerk is sleets-, 65 × 96 × 47 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Klein formaat rotan ligstoel -rotan deels los, bamboe steun voeteneind afgebroken-, 74 × 62 × 126 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Vier schilderijlijsten, 20e eeuw -kleine defecten- binnenmaten: 82 × 61 cm, 91 × 51 cm, 80 × 60 cm, en 65 × 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Grote vergulde pâte schilderijlijst met bladmotieven, oude tentoonstellingsetiketten aan de achterzijde -kleine defecten- sponningmaat 101,5 × 67 cm, dagmaat 98 × 63,5 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Twee eiken wandkapstokken, één samengesteld uit meubeldelen, Hollands, neorenaissance, grootste 25 × 145 × 19 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Hollandse School: lijsterbes in turquoise gemberpot, olieverf op doek, r.b. gesigneerd Ans en gedateerd '48, 50 × 40 cm
Richtprijs: € 40-60