Timed online, sluiting: 18:00
Henk Bellaard (1896-1975), veld bij Groenekan, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 × 60 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Achterglasvoorstelling: Engelse driemaster, 55 × 75 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Albert Gerardus Hulshoff Pol (1883-1957), watermolen te Oele, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd -vlekken-, 57 × 78 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Hollandse School: trompe l'oeil van zakhorloge, sleutels en speelkaarten, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd G. den Ouden en gedateerd 1985, 40 × 25 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Paar beschilderde houten panelen met lichtblauwe achtergrond, de één met vrouwenportret in medaillon, de ander met grisaille in octagonale lijst, 20e eeuw -oude houtboordersschade aan achterzijde, inschilderingen-, grootste 86 × 128 cm, kleinste 85 × 108 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Mahonie kabinet met gestoken kuif en centraal een schrijflade, Hollands, eerste helft 18e eeuw -fineerschades en mankementen aan appliques, stukjes deels aanwezig-, 246 × 174 × 58 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Deels wortelnotengefineerde tweedeurs kast met één lade onder het blad, uitvoering Ludwick Kirchner, Zeitz, Duitsland, 19e eeuw -gebruikssporen, lat tussen deuren vervangen-, 112 × 95 × 47 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken hangoortafel, gemerkt 'the SK table', 20e eeuw -gebruikssporen-, ingeklapt 76 × 52 × 59 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Drie lederen handtassen, circa 1950
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Perzisch tapijt Tabriz met boomdecor -randslijtage, pool in boomstam vergaan-, 187 × 142,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Iepen Windsor-stoel -gebruikssporen-, 95 × 56 × 50 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Vier lederen armstoelen met wieltjes en verstelbare rugleuning, twee zwarte en twee donkergroene
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Arnold Hendrik Koning (1860-1945), zes krijttekeningen waaronder landschappen, gemonogrammeerd en gesigneerd
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Twee ronde eiken tafeltjes op driespantpoot, waarvan één opklapbaar, 19e/20e eeuw -één met enkele lijmresten op blad, vochtvlekken-, afmetingen grootste 71 × 88 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Vier oosterse tapijtjes, waaronder Yastik, Ersari en Hamadan, grootste 97 × 51 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Twaalf houten breiwolhouders en breipenhouder met bloemdecor, jaren '30, hoogte 17 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Ronde houten tafel op driepoot -gebruikssporen-, 78 × Ø 98 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Vier aardewerk schotels, waarvan drie met bloemdecor en één naar een zelfportret van Rembrandt, alle gemerkt De Porceleyne Fles, Delft, 20e eeuw, portretschotel Ø 35 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Rond houten tafeltje op driespantpoot, 20e eeuw -een pootje gelijmd, oude houtwormgaatjes, krasjes op blad-, 76 × Ø 82 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Mahonie kabinet met gecontourneerde kap, de onderkast enkelgebogen met schrijfcompartiment, staande op bracket-poten, Hollands, eerste helft 18e eeuw -defecten, fineerschades, enkele profiellijstjes missend- 240 x 173 x 61 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Vijf schilderijlijsten, 20e eeuw, binnenmaten: 70 × 50 cm, 65,5 × 57 cm, 60 × 41 cm, 50 × 40 cm, en 47,5 × 35 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel in zwart- en goudgeschilderde lijst, modern -gebruikssporen-, 103 × 74 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Facetgeslepen spiegel in goudkleurige lijst met palmetrand, empire-stijl, 20e eeuw -gebruikssporen, enkele defecten aan lijstwerk-, 172 × 99,5 cm
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 18:00
Spiegel uit twee delen in goudkleurige lijst -vergulding sleets, achterplaat verbogen-, 125 × 66 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Hollandse School: duinlandschap, olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd TVE -lacune in lucht, verf plaatselijk dun-, 40 × 60 cm
Richtprijs: € 20-30
Timed online, sluiting: 18:00
Henk Bellaard (1896-1975), hooischuren, houtskool en krijt op papier, l.o. gesigneerd, 52 × 67 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Oost-Europese School: 'Angea', olieverf op doek, verso gesigneerd 'I. Artamonov' en gedateerd 2005, 70 × 60 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Rudolf Szabo (1898-1978), zeilboten op het water, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '58 -reparatie in doek r.m.-, 50 × 60 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Drie schilderijlijsten, 20e eeuw, binnenmaten: 61 × 41 cm, 61,5 × 51 cm, en 61 × 34,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Mahonie driedeurs linnenkast, met gezwarte ornamenten en één bespiegelde deur, eerste helft 20e eeuw -vochtvlekken-, 210 × 180 × 62 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Klein wortelnotengefineerd documentenkastje met naar voren scharnierend schrijfblad, daaronder vier lades die kunnen worden geborgd door één lange pen, 19e eeuw, 92 × 58,5 × 37 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Mahonie klein schrijfmeubeltje met marmeren top, diverse vakjes, roffeldeurtjes en een uitschuifbaar schrijfblad, art nouveau -galerie los-, 123 × 52 × 30 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Oosters tapijt naar Kaukasisch voorbeeld -sleets-, 260 × 181 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Teakhouten kist ingelegd met parelmoer, India, 19e eeuw, 57 × 121 × 48
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Drie aardewerk schotels: één met groen glazuur, en twee met slibdecor, alle staand op drie pootjes, 16e eeuw en later -gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, grootste Ø 33 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Zes eetkamerstoelen met rotan en beuken zittingen op verchroomd buisframe, model Cesca, ontwerp Marcel Breuer, uitvoering Thonet -gebruikssporen, kleine defecten aan rotan-
Richtprijs: € 400-600
Timed online, sluiting: 18:00
Robuuste iepen tafel -vlekken in blad, poten stukje verhoogd-, 74 × 150 × 89 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Twee Perzische tapijtjes Belouche, waarvan één met Salor-güls -beide sleets-, 172 × 96 en 132 × 85 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Aardewerk serviesgedeelte met blauw decor Boerenhoeve Dutch Farm, uitvoering Société Céramique Maastricht, begin 20e eeuw, bestaande uit tien dinerborden, drie diepe borden, elf ontbijtborden, bedekte soepterrine, bedekte terrine, saladeschaal, sauskom, kleine kom, diverse schalen, twee koffiepotten, theepot, melkkan, suikerpot, twee melkkannetjes, vier melkbekers, twee soepkommen en schotels, tien koffiekoppen, één theekop en elf schotels, taartschaal en vijf taartbordjes, taartschaal en negen petit-fourbordjes -enkele donkere vlekjes-, hoogte koffiekan 22 cm, dinerbord Ø 24 cm
Richtprijs: € 400-600
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken tafel met twee uitklapbare uiteindes, staand op gedraaide poten, modern -gebruikssporen-, ingeklapt 78 × 105 × 79 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Lage mahonie butlertray, 20e eeuw, 61 × 75 × 53 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken kabinet bekroond door vaasvormig ornament, de dubbelgebogen onderkast met gesneden guirlande en strik, Hollands, transition -krimpscheuren, plint ontbreekt op linker zijkant-, 250 × 190 × 65 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Paar buisframe stoelen met berkenmultiplex zitting en rugleuning, model 116, ontwerp Wim Rietveld, uitvoering Gispen -één met aanpassing aan bevestiging rugleuning-
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Hutkoffer verstevigd met metalen monturen, twee hutkoffers met houten en metalen versteviging met binnenbak en gevoerd, en bruine leren reiskoffer -zichtbaar gebruikt-, daarbij: grijze wollen deken, gelabeld V205, Made in Australia, 1945, deken 220 × 300 cm, hutkoffer 50 × 32 × 18 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken Utrechtse poortkast met palissander details, staand op twee bolpoten, 17e eeuw en later -stukje profiel ontbreekt-, 210 × 173 × 70 cm
Richtprijs: € 250-350
Timed online, sluiting: 18:00
Met groen metaal beslagen hutkoffer -gebruikssporen, kleine defecten-, 50 × 100 × 50 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Klein tropisch hardhouten rustbankje met gestoken rug en gevlochten rieten zitting, koloniaal, 18e eeuw -riet langs rand wat los-, 54 × 50 × 35 cm
Richtprijs: € 180-220
Timed online, sluiting: 18:00
Gesneden eiken halbank met opbergvak onder de zitting, 20e eeuw, 91 × 124 × 60 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Twee rijtuigkoffers, de eerste met canvas bekleed en ijzeren banden en sloten, binnenzijde met twee uitneembare lades, de deksel voorzien van initialen 'I.V.T.' voor Izaak van Twist, stalhouder te Dordrecht, gemerkt 'H. Favre, articles de voyage, Genève' -gebruikssporen-, 70 × 86 × 56 cm; de tweede met leer bekleed en ijzeren beslag -defecten- 32 × 62 × 36 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Postzegelverzameling: Nederland, Europa en wereld, vooral tweede helft 20e eeuw maar ook wat eerste helft 20e eeuw
Richtprijs: € 60-80