Lotnummer: 1
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Europese School: portret van man in grijsblauwe jas met passer in de hand, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 18e eeuw -craquelé, kleine verkleurde retouches, gedoubleerd-, 79,5 x 79 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Biedstatus: € 1300

Lotnummer: 2
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Octagonale spiegel in met diverse schelpen belijmde lijst -kleine defecten aan schelpen-, 74 x 74 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 3
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Octagonale spiegel in met diverse schelpen belijmde lijst -voorzijde twee schelpen missend-, 75 x 75 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Rood marmeren klokkenstel met kolommenklok en twee kandelabers, met verguld bronzen ornamenten, Louis Seize-stijl, 19e eeuw, 39 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 5
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Paar rood marmeren obelisken -klein chipje van hoek basement-, 40 x 9,5 x 9,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 140

Lotnummer: 6
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Houten wandtafel met rijk gesneden onderstel, het geheel met faux verwering in het schilderwerk, Louis Quinze-stijl, modern, 90 x 125 x 42 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 7
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Hermanus Petrus Antonius Gunneweg (1846-1934), geiten in een duinlandschap, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd-, 67 x 111 cm

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 500

Lotnummer: 8
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen schotel met blauw-wit bloemenmanddecor, eerste helft 18e eeuw -haarlijnen-, 5,5 x Ø 33 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 700

Lotnummer: 9
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen kannetje met blauw-wit bloemdecor, Kangxi -geen deksel, randchipje-, 14,5 x Ø 8 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 10
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen qianjiang cai wijnkannetje, gemerkt, begin 20e eeuw -schilfer van dekselrand-, 17,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 11
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Paar Chinees porseleinen kannetjes met zilveren monturen, gelobde zeshoekige buik en blauw-wit bloemdecor, Kangxi, 18 x 12 x 7 cm

Richtprijs: € 500-700

Biedstatus: € 475

Lotnummer: 12
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: figuren in landschap, de rand met bloesembomen in cartouches, voorzien van zilveren hengsel, Kangxi -randschilfertjes-, Ø 27,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 13
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Paar zwartgeglazuurde Chinees porseleinen yuhuchunping vazen, Kangxi gemerkt, vermoedelijk modern -kras-, 28 x Ø 16 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 270

Lotnummer: 14
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen bordje met blauw-wit figurendecor, Yongzheng -chipje met gerelateerde haarlijn-, Ø 18,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 15
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor: visser in een rivierlandschap, de boven- en onderrand met reliëfdecor van bloemblaadjes, Yongzheng -chipje van rand, deksel afwijkend-, 9,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 16
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen theepotje met blauw-wit decor: bloemen en landschappen, eerste helft 18e eeuw -greep gelijmd-, 12 x 14 x 8 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 17
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Drie Chinees porseleinen famille rose borden met decor van rozen en een vlinder, Qianlong -twee met haarlijn-, Ø 22 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 18
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen gemberpot met polychroom emailledecor: bloemen, Qianlong gemerkt, begin 20e eeuw -deksel gelijmd-, 20 x Ø 16 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 19
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Vier Chinees porseleinen Amsterdams bont kommen met diverse decors, geribbeld Amsterdams bont kommetje en zes Amsterdams bont schoteltjes, alle 18e eeuw -haarlijnen-

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 20
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Japans houten juwelenkastje met yosegi zaiku deurtjes, lade en interieur, en met metalen ornamenten en handgrepen, circa 1900, inclusief sleutel, 26 x 30 x 17 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 140