Veiling Zondag 30 Juni 2024
Notenhouten linnenpers met ebbenhouten accenten, regelverbinding tussen de bolpoten, gesneden leeuwenmascarons en vier persplanken, Hollands, tweede helft 17e eeuw -enkele kleine stukjes snijwerk en profiel ontbreken, enkele onvakkundige verlijmingen, enkele loszittende stukjes fineer-, 179 × 69 × 65 cm
Hamerprijs: € 2200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2006), keramische vaas met aan de binnen- en buitenzijde een polychroom decor, op onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '96 herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 15,5 × Ø 16 cm
Hamerprijs: € 290
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Zes gemarmerde en vergulde gegoten stenen of glazen portretcameeën, tweede helft 19e eeuw, uniform ingelijst -één omlijsting ontbreekt, een ander vastgelijmd-, 7 × 5,5 cm
Hamerprijs: € 600
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Miniatuurportret: man met baard, in uniform, midden 19e eeuw, 8 × 6 cm
Hamerprijs: € 150
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Afrikaans traditioneel houten beeld: Ikenga wachter met oker en blauwe verfresten, Igbo, Nigeria, tweede helft 20e eeuw -krimpscheur, kleine houtwormgaatjes-, hoogte 40 cm
Richtprijs: € 250-350
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Jan van der Vaart (1931-2000), groengeglazuurd keramisch masker van roodbakkende klei, op achterzijde gesigneerd en gedateerd '56, 25 × 17 × 6 cm
Hamerprijs: € 450
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Zeven groen/blauwe glazen flesjes en een losse braamnop -enkele defecten-, inclusief aankoopfactuur van een 'lichtgroen glazen flesje, Anatolia 4e-5e eeuw', aangekocht bij Jacques Schulman, Amsterdam, 1975, hoogste 9 cm
Hamerprijs: € 350
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Japans plique-à-jour vaasje met kraanvogel decor en zilveren monturen, 19e/20e eeuw, 6,5 × 5 cm
Hamerprijs: € 350
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Roemer met braamnoppen op de stam en draadglazen voet, 17e eeuw, 14,4 × Ø 7,4 cm
Hamerprijs: € 300
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Twee Chinese geelgeëmailleerde dekselkommen met vol bloemdecor, verschillend in formaat, 18e/19e eeuw, 10 × Ø 12 cm
Hamerprijs: € 450
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Martin Johannes Tissing (1936-2018), 'Tao', olieverf op doek, m.o. en verso gesigneerd en gedateerd 1993-1995 -plekken verfverlies of loszittende verf, met name langs de randen-, 24 × 30 cm
Hamerprijs: € 450
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Vuistbijl gemaakt van vuursteen, bodemvondst, prehistorie, 17 × 9 cm
Hamerprijs: € 70
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gesneden houten boekensteun, biddende man, Bali, tweede kwart 20e eeuw -speling in achterwand-, 25 cm hoog
Hamerprijs: € 110
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2006), keramische cache-pot met aan de binnen- en buitenzijde een polychroom decor, op de onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '99, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 20 × Ø 22,5 cm
Hamerprijs: € 200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Ossip Snoeck (1952), 'Das Veränderliche Bildfeld', geassembleerde sculptuur van karton, ijzerdraad en andere materialen, r.b. gesigneerd en r.o. gedateerd '02
Richtprijs: € 400-600
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Piet Warffemius (1956), 'Zig-Zag', cortenstalen wandsculptuur 7/10, aan onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '18, 10 × 30 × 1,5 cm
Hamerprijs: € 450
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Glazen karaf, model Aubépines, met gebruind reliëfdecor van meidoornbloesem, uitvoering René Lalique, meegeperst merk 'R. Lalique', circa 1914 -stop ontbreekt, aanslag in bodem-, herkomst: Lalique Gallery, Doesburg, 2021, hoogte 28 cm
Richtprijs: € 800-1200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Drie porseleinen borden met uitgespaard bloemdecor en familiewapen in de vergulde rand, het plat met polychrome decors: paar figuren in Italiaanse klederdracht, Napels, 19e eeuw -lichte slijtage aan decor door stapelen-, Ø 23,5 cm
Hamerprijs: € 850
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Ovaal schildpad doosje met schildering in het deksel: 'L'esperance', eind 18e eeuw -defecten-, 8,5 × 6,2 cm
Hamerprijs: € 50
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Onderscheiding: Spaans grootkruis voor verdienste ter zee met wit versiersel -kleine beschadiging aan het blauwe email-, in cassette samen met drie miniatuurmedailles, Ø 9,5 cm
Richtprijs: € 300-500
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Miniatuurportret: Charles Edward Stuart (1720-1788), in kuras, ook wel bekend als 'Bonnie Prince Charlie' of 'The Young Pretender', naar origineel van Laurent Pécheux, 18e eeuw, 6,5 × 5,5 cm
Hamerprijs: € 325
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Groen glazen kattekopfles -zeevondst, schelpaanslag-, 19,5 × Ø 14 cm
Hamerprijs: € 150
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Japans porseleinen bord met gecontourneerde rand en Kakiemon-decor van een vogel op bloesemtak, Fuku zegelmerk, 18e eeuw, Ø 22 cm
Hamerprijs: € 850
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen botervloot op onderschotel, het geheel met blauw-wit decor van vaas in tuin, Qianlong, afmetingen inclusief onderschotel 8 × 15 × 12 cm
Hamerprijs: € 220
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Drie vitrinekastjes met geprepareerde dieren: schorpioen, grote kever en drie juweelkevers, 19 × 14 cm
Hamerprijs: € 110
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gesneden houten beeld: liggende Balinese schone, Bali, niet gesigneerd, midden 20e eeuw, 8 × 28,5 × 14,5 cm
Hamerprijs: € 150
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Portretminiatuur in gouden lijstje: jonge vrouw met groene omslagdoek, mogelijk Frankrijk, eerste helft 19e eeuw -achterkant is los-, 9 × 7 cm
Hamerprijs: € 150
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Porseleinen bord met polychroom beschilderd decor van Anna Hilmayer, één van de 36 Beierse schoonheden die zijn geschilderd voor de 'Galerie van Schoonheden' van koning Lodewijk I van Beieren, naar origineel van Joseph Karl Stieler, uitvoering Hutschenreuther, 20e eeuw, Ø 25 cm
Richtprijs: € 150-200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Twee Chinese iepen stoelen met gesneden medaillons in de rugleuning -resten van rode lak-, zithoogte 51 cm, breedte 61 cm
Richtprijs: € 180-220
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Ronde mahonie tafel met opstaande gecontourneerd blad, staand op driespantpoot, Engeland, 18e eeuw, met glazen blad, Ø 85 cm
Hamerprijs: € 250
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Ronde mahonie tafel, biedermeier, 75 × Ø 112 cm
Hamerprijs: € 40
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Ronde gueridon-tafel met groen natuurstenen blad, op metalen onderstel met vogelvormen, 73 × Ø 76 cm
Hamerprijs: € 400
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Kathy Erteman (1952), geglazuurde keramiek schaal, gemonogrammeerd en gedateerd '85, Ø 51,5 cm
Richtprijs: € 400-600
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Crèmewitgelakt buffetmeubel met natuurstenen blad en esdoorn interieur, staande op plint, Louis Seize-stijl, eind 19e/begin 20e eeuw -gebruikssporen en slijtages-, 82 × 308 × 76 cm
Hamerprijs: € 350
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Paar roodgebeitste houten wandtafels, het deels opengewerkte snijwerk met rozen, staand op licht gebogen poten verbonden door kruisregel, vermoedelijk Indonesië -gebruikssporen-, 80 × 121 × 41 cm
Richtprijs: € 500-700
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Kwikspiegel in crèmewitgelakte lijst met acanthusbladdecor en guirlandes -lacunes in spiegelende laag-, 283 × 135 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Polychroom beschilderd damesbureau met floraal decor, Frankrijk, eind 19e eeuw -gebruikssporen, plekjes verfverlies, houtworm, poot gelijmd-, 74 × 155 × 65 cm
Hamerprijs: € 230
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Corneille (1922-2010), 'Une Femme au Chat II', zeefdruk 52/99, r.b. gesigneerd en gedateerd '75, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 51 × 65 cm
Hamerprijs: € 250
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Lydia van Schagen (1905-1996), stilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 × 80 cm
Hamerprijs: € 450
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Johannes Hendrikus 'Joop' Moesman (1909-1988), surrealistische voorstelling, gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd 1930, herkomst: collectie Galerie Jas, Utrecht -horizontale vouw aan boven en onderzijde, enkele vlekken en punaisegaatjes in de hoeken, volgrecht van toepassing-, 106 × 70 cm
Richtprijs: € 4000-6000
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinese School: vogels bij rozenstruik, uitsnede van een behang, aquarel en gouache op papier, 18e eeuw, vergelijkbaar behang is te vinden in landhuis Oud-Amelisweerd -kreukels en enkele defecten-, 85 × 57 cm
Hamerprijs: € 700
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Spiegel in vergulde houten lijst met rondlopende banderol, bekroond door zeevaartattributen en eikenkrans, Louis Seize -één attribuut defect, ornament aan onderzijde ontbreekt-, 87 × 54 cm
Hamerprijs: € 600
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinese schildering op zijde: bloemen, niet gesigneerd, 90 × 52 cm
Hamerprijs: € 90
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen vaas met hoge hals en blauw-wit decor: vogels en bloemen in de hals en kostbaarheden in de buik, Kangxi -gelijmd, enkele stukjes uit de rand missen-, 24 × Ø 13 cm
Richtprijs: € 500-700
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: spelende zotjes en lange lijzen, Kangxi, gemerkt -gelijmd, enkele scherven missen-, 11 × Ø 21 cm
Hamerprijs: € 280
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen trompetvaas met blauw-wit decor van figuren in tuin, gemerkt, Kangxi -randchipjes in hals, glazuurschilfers van voetrand-, 15,5 cm
Hamerprijs: € 1100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: twee lange lijzen in tuin, Chenghua gemerkt, Kangxi -minieme randschilfer-, Ø 20,5 cm
Hamerprijs: € 475
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit decor: figuren in landschap, de rand met servetwerk en vier cartouches met figuren, Kangxi gemerkt en periode -randchip van achterzijde-, Ø 27 cm
Hamerprijs: € 1200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: twee lange lijzen in tuin, gemerkt, Kangxi -randchipjes-, Ø 21 cm
Hamerprijs: € 400
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Drie Chinees porseleinen bordjes met blauw-wit bloemenvaasdecor, Chenghua gemerkt, Kangxi -alle met randchipjes, twee met haarlijn-, Ø 16 cm
Richtprijs: € 600-800