Lotnummer: 1
Veiling Zondag 25 September 2022

Zwarte zijdeglans vleugel, adres: C. Bechstein, Berlijn, 1893, lengte 200 cm, 88 toetsen, twee pedalen, snaren en dempers drie jaar geleden vernieuwd, klankkast gereviseerd, regelmatig gestemd en goed onderhouden -gebruikssporen aan lak-, 97 x 147 x 201 cm

Richtprijs: € 4000-6000

Lotnummer: 2

Donkergebeitste houten pianokruk met onder de zitting een opbergvak, circa 1900 -gebruikssporen-, 55 x 55 x 35 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3

Turquoisegeglazuurde Chinees porseleinen dekselvaas met zwart-wit reliëfdecor van figuren tussen bomen, 50 x Ø 35 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 4

Mahonie pokastje met roffeldeurtje en lade, en in de zijkanten een greep, Louis Seize-stijl -krimpscheur in blad-, 70 x 53 x 34 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5

Mahonie stomme knecht met twee lades en twee schappen tussen de gedraaide poten, biedermeier -blad gescheurd-, 90 x 53 x 44 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 6

Grote Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor van lange lijs in landschap, Qianlong -enkele randschilfers-, 5 x Ø41 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 7

Chinees porseleinen dubbelbord en bord, beide met decor van lange lijs in landschap, Qianlong -bord met haarlijn, beide met randschilfers-, Ø29 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 8

Wandpiano in palissandergefineerde kast, adres: De Ruijter, Breda, 19e eeuw -klein stukje lijstwerk ontbreekt-, daarbij: pianokruk, 117 x 130 x 55 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 9

Hoogglans zwartgelakte vleugel, adres: Schimmel, begin jaren '90, met hoogglans zwartgelakte pianokruk

Richtprijs: € 5000-7000

Lotnummer: 10

Mahonie ronde tafel met groengeschilderde en vergulde vaasvormige stam en klauwpoten, empire -gebruikssporen-, 78 x Ø 108 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 11

Porseleinen serviesgedeelte met korenbloemdecor en vergulde randen, uitvoering Locré & Russinger, Parijs, circa 1790-1800, bestaande uit: 28 borden, twee diepe borden, twee grote terrines, één kleinere terrine, glazenkoeler, vier ovale dienschalen, drie vierkante dienschalen, twee sauskommen op onderschotel, ronde kom, daarbij nog diverse ongemerkte of anders gemerkte delen met hetzelfde decor: theepot, ovale dienschaal, twee kommen, koffiepot, chocoladekan, roomstel en waterkan -defecten, decor en vergulding op sommige plaatsen sleets-

Hamerprijs: € 1500

Lotnummer: 12

Zwartgelakte wandpiano, uitvoering C. Bechstein, Duitsland, begin 20e eeuw -enkele sierlijsten ontbreken en gebruikssporen-, daarbij: witgeschilderd pianokrukje, 130 x 142 x 62 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Lotnummer: 13

Vier Chinees porseleinen diepe borden met licht afwijkende blauw-witte rivierlandschapsdecors, Qianlong -randschilfers, één bord met haarlijn-, 5 x ¤Ø24 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 14

Paar Chinees porseleinen bedekte vazen met blauw-wit decor: zotje en lange lijs in tuin, Kangxi -defecten-, 31,5 x 11 x 11 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 15

Zes Chinees porseleinen kommetjes met blauw-wit floraal decor, gemerkt, 19e eeuw, 5,5 x Ø8 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 16

Paar Chinees porseleinen borden met bloemdecor, Qianlong, 18e eeuw -één met chips en bodembarst-, Ø 22,75 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 17

Agaten brushwasher met bladdecor, China, 19e eeuw -takje ontbreekt-, Ø 8,5 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 18

Vier Chinees porseleinen Imari kommetjes en schoteltjes met decor van bloemen in cartouches, eerste helft 18e eeuw -twee schoteltjes met haarlijn, meerdere chips-, Ø 12 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 19

Chinees porseleinen diepe schotel met blauw-wit tuindecor, Qianlong -haarlijn-, 8,5 x 44 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 20

Gebronsd zamak beeldpendule bekroond door een vrouw, naar Auguste Moreau, op rood natuurstenen basement, eind 19e eeuw -slinger ontbreekt, pootje verbogen-, 72 x 37 x 22 cm

Hamerprijs: € 150