Lotnummer: 1
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Notenhouten linnenpers met ebbenhouten accenten, regelverbinding tussen de bolpoten, gesneden leeuwenmascarons en vier persplanken, Hollands, tweede helft 17e eeuw -enkele kleine stukjes snijwerk en profiel ontbreken, enkele onvakkundige verlijmingen, enkele loszittende stukjes fineer-, 179 × 69 × 65 cm

Hamerprijs: € 2200

Lotnummer: 2
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Gert de Rijk (1945-2006), keramische vaas met aan de binnen- en buitenzijde een polychroom decor, op onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '96 herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 15,5 × Ø 16 cm

Hamerprijs: € 290

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 3
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zes gemarmerde en vergulde gegoten stenen of glazen portretcameeën, tweede helft 19e eeuw, uniform ingelijst -één omlijsting ontbreekt, een ander vastgelijmd-, 7 × 5,5 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 4
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Miniatuurportret: man met baard, in uniform, midden 19e eeuw, 8 × 6 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Afrikaans traditioneel houten beeld: Ikenga wachter met oker en blauwe verfresten, Igbo, Nigeria, tweede helft 20e eeuw -krimpscheur, kleine houtwormgaatjes-, hoogte 40 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 6
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Jan van der Vaart (1931-2000), groengeglazuurd keramisch masker van roodbakkende klei, op achterzijde gesigneerd en gedateerd '56, 25 × 17 × 6 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 7
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zeven groen/blauwe glazen flesjes en een losse braamnop -enkele defecten-, inclusief aankoopfactuur van een 'lichtgroen glazen flesje, Anatolia 4e-5e eeuw', aangekocht bij Jacques Schulman, Amsterdam, 1975, hoogste 9 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 8
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Japans plique-à-jour vaasje met kraanvogel decor en zilveren monturen, 19e/20e eeuw, 6,5 × 5 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 9
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Roemer met braamnoppen op de stam en draadglazen voet, 17e eeuw, 14,4 × Ø 7,4 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 10
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee Chinese geelgeëmailleerde dekselkommen met vol bloemdecor, verschillend in formaat, 18e/19e eeuw, 10 × Ø 12 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 11
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Martin Johannes Tissing (1936-2018), 'Tao', olieverf op doek, m.o. en verso gesigneerd en gedateerd 1993-1995 -plekken verfverlies of loszittende verf, met name langs de randen-, 24 × 30 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 12
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vuistbijl gemaakt van vuursteen, bodemvondst, prehistorie, 17 × 9 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 13
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Gesneden houten boekensteun, biddende man, Bali, tweede kwart 20e eeuw -speling in achterwand-, 25 cm hoog

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 14
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Gert de Rijk (1945-2006), keramische cache-pot met aan de binnen- en buitenzijde een polychroom decor, op de onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '99, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 20 × Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 15
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Ossip Snoeck (1952), 'Das Veränderliche Bildfeld', geassembleerde sculptuur van karton, ijzerdraad en andere materialen, r.b. gesigneerd en r.o. gedateerd '02

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 16
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Piet Warffemius (1956), 'Zig-Zag', cortenstalen wandsculptuur 7/10, aan onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '18, 10 × 30 × 1,5 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 17
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Glazen karaf, model Aubépines, met gebruind reliëfdecor van meidoornbloesem, uitvoering René Lalique, meegeperst merk 'R. Lalique', circa 1914 -stop ontbreekt, aanslag in bodem-, herkomst: Lalique Gallery, Doesburg, 2021, hoogte 28 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 18
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie porseleinen borden met uitgespaard bloemdecor en familiewapen in de vergulde rand, het plat met polychrome decors: paar figuren in Italiaanse klederdracht, Napels, 19e eeuw -lichte slijtage aan decor door stapelen-, Ø 23,5 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 19
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Ovaal schildpad doosje met schildering in het deksel: 'L'esperance', eind 18e eeuw -defecten-, 8,5 × 6,2 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 20
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Onderscheiding: Spaans grootkruis voor verdienste ter zee met wit versiersel -kleine beschadiging aan het blauwe email-, in cassette samen met drie miniatuurmedailles, Ø 9,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 21
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Miniatuurportret: Charles Edward Stuart (1720-1788), in kuras, ook wel bekend als 'Bonnie Prince Charlie' of 'The Young Pretender', naar origineel van Laurent Pécheux, 18e eeuw, 6,5 × 5,5 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 22
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Groen glazen kattekopfles -zeevondst, schelpaanslag-, 19,5 × Ø 14 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 23
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Japans porseleinen bord met gecontourneerde rand en Kakiemon-decor van een vogel op bloesemtak, Fuku zegelmerk, 18e eeuw, Ø 22 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 24
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen botervloot op onderschotel, het geheel met blauw-wit decor van vaas in tuin, Qianlong, afmetingen inclusief onderschotel 8 × 15 × 12 cm

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 25
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie vitrinekastjes met geprepareerde dieren: schorpioen, grote kever en drie juweelkevers, 19 × 14 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 26
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Gesneden houten beeld: liggende Balinese schone, Bali, niet gesigneerd, midden 20e eeuw, 8 × 28,5 × 14,5 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 27
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Portretminiatuur in gouden lijstje: jonge vrouw met groene omslagdoek, mogelijk Frankrijk, eerste helft 19e eeuw -achterkant is los-, 9 × 7 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 28
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Porseleinen bord met polychroom beschilderd decor van Anna Hilmayer, één van de 36 Beierse schoonheden die zijn geschilderd voor de 'Galerie van Schoonheden' van koning Lodewijk I van Beieren, naar origineel van Joseph Karl Stieler, uitvoering Hutschenreuther, 20e eeuw, Ø 25 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 29
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee Chinese iepen stoelen met gesneden medaillons in de rugleuning -resten van rode lak-, zithoogte 51 cm, breedte 61 cm

Richtprijs: € 180-220

Lotnummer: 30
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Ronde mahonie tafel met opstaande gecontourneerd blad, staand op driespantpoot, Engeland, 18e eeuw, met glazen blad, Ø 85 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 31
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Ronde mahonie tafel, biedermeier, 75 × Ø 112 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 32
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Ronde gueridon-tafel met groen natuurstenen blad, op metalen onderstel met vogelvormen, 73 × Ø 76 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 33
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Kathy Erteman (1952), geglazuurde keramiek schaal, gemonogrammeerd en gedateerd '85, Ø 51,5 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 34
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Crèmewitgelakt buffetmeubel met natuurstenen blad en esdoorn interieur, staande op plint, Louis Seize-stijl, eind 19e/begin 20e eeuw -gebruikssporen en slijtages-, 82 × 308 × 76 cm

Hamerprijs: € 350

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 35
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Paar roodgebeitste houten wandtafels, het deels opengewerkte snijwerk met rozen, staand op licht gebogen poten verbonden door kruisregel, vermoedelijk Indonesië -gebruikssporen-, 80 × 121 × 41 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 36
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Kwikspiegel in crèmewitgelakte lijst met acanthusbladdecor en guirlandes -lacunes in spiegelende laag-, 283 × 135 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 37
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Polychroom beschilderd damesbureau met floraal decor, Frankrijk, eind 19e eeuw -gebruikssporen, plekjes verfverlies, houtworm, poot gelijmd-, 74 × 155 × 65 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 38
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Corneille (1922-2010), 'Une Femme au Chat II', zeefdruk 52/99, r.b. gesigneerd en gedateerd '75, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 51 × 65 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 39
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Lydia van Schagen (1905-1996), stilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 × 80 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 40
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Johannes Hendrikus 'Joop' Moesman (1909-1988), surrealistische voorstelling, gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd 1930, herkomst: collectie Galerie Jas, Utrecht -horizontale vouw aan boven en onderzijde, enkele vlekken en punaisegaatjes in de hoeken, volgrecht van toepassing-, 106 × 70 cm

Richtprijs: € 4000-6000

Lotnummer: 41
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinese School: vogels bij rozenstruik, uitsnede van een behang, aquarel en gouache op papier, 18e eeuw, vergelijkbaar behang is te vinden in landhuis Oud-Amelisweerd -kreukels en enkele defecten-, 85 × 57 cm

Hamerprijs: € 700

Lotnummer: 42
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Spiegel in vergulde houten lijst met rondlopende banderol, bekroond door zeevaartattributen en eikenkrans, Louis Seize -één attribuut defect, ornament aan onderzijde ontbreekt-, 87 × 54 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 43
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinese schildering op zijde: bloemen, niet gesigneerd, 90 × 52 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 44
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen vaas met hoge hals en blauw-wit decor: vogels en bloemen in de hals en kostbaarheden in de buik, Kangxi -gelijmd, enkele stukjes uit de rand missen-, 24 × Ø 13 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 45
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: spelende zotjes en lange lijzen, Kangxi, gemerkt -gelijmd, enkele scherven missen-, 11 × Ø 21 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 46
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen trompetvaas met blauw-wit decor van figuren in tuin, gemerkt, Kangxi -randchipjes in hals, glazuurschilfers van voetrand-, 15,5 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 47
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: twee lange lijzen in tuin, Chenghua gemerkt, Kangxi -minieme randschilfer-, Ø 20,5 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 48
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit decor: figuren in landschap, de rand met servetwerk en vier cartouches met figuren, Kangxi gemerkt en periode -randchip van achterzijde-, Ø 27 cm

Hamerprijs: € 1200

Lotnummer: 49
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: twee lange lijzen in tuin, gemerkt, Kangxi -randchipjes-, Ø 21 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 50
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie Chinees porseleinen bordjes met blauw-wit bloemenvaasdecor, Chenghua gemerkt, Kangxi -alle met randchipjes, twee met haarlijn-, Ø 16 cm

Richtprijs: € 600-800