Lotnummer: 1001
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Rond 3e gehalte zilveren dienblad, opstaande rand gedecoreerd met cannelures en guirlandes, Duitsland, begin 20e eeuw, gewicht 745 gram, Ø 34,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 250

Lotnummer: 1002
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren olie- en azijnstel, met twee kristallen karafjes, meester: Gerrit Herfst, Rotterdam, 1868, brutogewicht zonder karafjes 503 gram, 32 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 1003
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren nootmuskaatrasp, meester: Koninklijke Begeer, Ateliers voor Edelsmeed en Penningkunst, Voorschoten, 1996, brutogewicht 69 gram, 7,25 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 190

Lotnummer: 1004
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren eeuwigdurende kalender, aangevende aantal dagen in een maand, sterrenbeeld, daglengte, uur van op- en ondergaande zon, en met overzicht van heiligen- en feestdagen, meester: Ateliers voor Edelsmeed en Penningkunst Koninklijke Begeer, 1997, replica naar antiek model uit Zilvermuseum Schoonhoven, gewicht 76 gram, Ø 7 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 1005
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren snuifdoosje in de vorm van een liggende hond, vermeil binnenzijde met gegraveerd muziekstuk: 'Ballet Kenilworth 1831', gewicht 74 gram, 9 x 3,75 x 3,75 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 325

Lotnummer: 1006
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren terrine zonder deksel, gedecoreerd met guirlandes, meester: Paul Tallois, Parijs, begin 20e eeuw, gewicht 1749 gram, 17 x Ø 26,5 cm

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 600

Lotnummer: 1007
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren reisnecessaire met gedreven decor van C-voluten en bloemen, aan onderzijde gemonogrammeerd: 'A J v L', derde kwart 18e eeuw, niet gekeurd -deukjes-, met inhoud -incompleet en mogelijk niet origineel-, brutogewicht 67 gram, 8 x 4 x 1 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 70

Lotnummer: 1008
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 2e gehalte zilveren strooiertjes in de vorm van een fazantenpaar, gewicht 94 gram, 5,5 x 15 x 3,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 1009
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Twaalf 2e gehalte zilveren taartvorkjes en tien 2e gehalte zilveren theelepels, alle met fijn gegraveerd decor, meester: J. Niekerk, Schoonhoven, 1967, gewicht 292 gram, 12 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 1010
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

3e gehalte zilveren soepdienlepel, achterzijde gemonogrammeerd, Duitsland, gewicht 205 gram, 36 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 1011
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 2e gehalte zilveren specerijenschaaltjes, in de vorm van zegewagens getrokken door putti en bestuurd door cherubijntje, gewicht 316 gram, 10 x 10 x 5,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 1012
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren broodmand, met ajourgezaagd blad- en lijnendecor, op vier blad gedecoreerde krulpootjes, voorzien van pseudokeuren, gewicht 1005 gram, 14 x 38 x 26,5 cm

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 550

Lotnummer: 1013
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren tazza met balustervormige schacht, op ronde voet met gegraveerde rand -deukjes in voetrand-, brutogewicht 217 gram, 17 x Ø 15,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 1014
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren slatang met rococodecor, één opengewerkte bak, de andere bak met gegraveerd jaartal 1846, meester: wed. Elise Henry de Haas, Amsterdam, 1845, gewicht 200 gram, 5 x 13 x 6 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 1015
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: kolfspelers, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1745 -één figuur ontbreekt-, 3,5 x 9 x 3,25 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Bieden vanaf: € 1000

Lotnummer: 1016
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren soepdienlepel, de steel gegraveerd met voluten, meester: Jacobus van Vorst, Rotterdam, 1858, gewicht 198 gram, 32 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 1017
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren brandewijnkom, gelobd model, de greepjes gedecoreerd met mascaron, meester: Zaanlandse Zilversmeden, Haarlem, 1964, gewicht 123 gram, 5 x 17 x 11 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 1018
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Twee 1e gehalte zilveren flessendoppen: bekroond met haas, brutogewicht 49 gram, 10 x Ø 3 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 75

Lotnummer: 1019
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Bloemvormige 2e gehalte zilveren hengselmand, gedecoreerd met druivenblad -centraal bloemvormig ornament incompleet-, gewicht 450 gram, 8 x 30 x 25,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 1020
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Twaalf 1e gehalte zilveren viscouverts, Hollands glad, meester: A. Carl Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1932, in cassette, gewicht 1316 gram

Richtprijs: € 800-1200

Biedstatus: € 750