Lotnummer: 1001
Veiling Zondag 25 September 2022

Chinees porseleinen Chine de commande bord met spiegelmonogrammen van Jacob Tullius (1714/1723-1790), en Catharina van Laar (ca 1731-1767), waarboven een kroon gedragen door twee engelen, de rand met encre de Chine bladmotieven, circa 1750 -decor op plekken sleets, enkele randchipjes en een miniem haarlijntje-, 3 x Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1002

Chinees porseleinen qianjiang cai theepot met figurendecor en tekst, gemerkt, Guangxu -chip van deksel-, 10,5 x 19,5 x 11 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 1003

Chinees porseleinen Chine de commande bord met spiegelmonogrammen van Jacob Tullius (1714/1723-1790), en Catharina van Laar (ca 1731-1767), waarboven een kroon gedragen door twee engelen, de rand met encre de Chine bladmotieven, circa 1750 -twee minieme randschilfers, licht emailverlies-, 3 x Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 1004

Paar Chinees porseleinen famille rose borden, decor: landschap met muur, 18e eeuw -kleine randschilfers-, 2,5 x Ø 23 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 1005

Chinees porseleinen encre de Chine theeserviesje, bestaande uit: theepot, theebus, en kommetje met schoteltje, met decor van bloemenmanden, Qianlong -defecten-, 13,5 x Ø 11 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 1006

Paar Chinees porseleinen fer rouge kommetjes en schoteltjes met vakverdeling en vlinder, Yongzheng -randschilfertjes, één kommetje met haarlijn-, 5 x Ø12 cm

Hamerprijs: € 450

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 1007

Twee Chinees porseleinen vergulde famille rose theepotten, decors: lange lijzen en een echtpaar, Qianlong -verguldsel op plekken sleets, randschilfers van de deksels-, 14 x 19 x 11 cm

Hamerprijs: € 1300

Lotnummer: 1008

Chinees porseleinen encre de Chine bord met decor van vissers, 18e eeuw -twee haarlijnen-, 4 x Ø 20 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1009

Serie van zes Chinees porseleinen famille verte schotels met vier bijbehorende kommen, decor: gestileerde lotusbloem, chrysant en vlinders, gemerkt met ruitvorm, Kangxi -een kom met bijgeslepen chip, drie kommen met randschilfertjes-, daarbij: Chinees porseleinen famille verte kom en schotel met gelijkend decor maar deels in blauw, gemerkt met ruitvorm, Kangxi -schotel met randschilfers, kom met haarlijn-, 2 x Ø 13 en 4,5 x Ø 8 cm

Hamerprijs: € 2100

Lotnummer: 1010

Chinees porseleinen famille rose theepot met draak- en feniksdecor, gemerkt, circa 1900, -kleine onregelmatigheid langs de bovenrand-, herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995, 14,5 x Ø 11 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1011

Chinees porseleinen famille rose trekpotje met draken- en feniksdecor, circa 1900 -gelijmd randchipje-, herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995, 11 x Ø 8 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1012

Vier Chinees porseleinen famille rose kop-en-schotels met draak- en feniksdecor, Guangxu gemerkt en periode -defecten en restauratie-, herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995, 6,5 x Ø 13 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 1013

Chinees porseleinen famille rose vissenkom met decors van figuren op audiëntie en bloemdecor in cartouches, aan de binnenzijde met goudkarpers en waterplanten, Kanton, 20e eeuw, 28 x Ø 30 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1014

Paar achthoekige padoek plantentafeltjes met snijwerk en roze marmeren blad, China, 20e eeuw, 46 x 47 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1015

Chinees porseleinen vaas met famille verte decor van edelen in tuin, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -chips en gelijmde stukken in kraag-, 30 x 13 x 10 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1016

Gefacetteerd balustervormig Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit floraal decor, Kangxi -deksel ontbreekt, haarlijn in hals-, 12 x 7,5 x 5,5 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1017

Chinees porseleinen stemcup met blauw-wit drakendecor, Yuan-stijl en mogelijk periode -bakfoutje in de rand-, 11,5 x Ø 12,5 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1018

Chinees porseleinen miniatuurvaasje met zilveren monturen vermaakt tot olielamp -glas ontbreekt-, en drie Chinees porseleinen miniatuurvaasjes, 18e eeuw -defecten-, 11,5 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 1019

Vierkante Chinees porseleinen tegel met blauw-wit lotusdecor in kader van bloemen, eerste helft 18e eeuw -diverse randschilfers, sporen van goudbeschildering rondom-, 20,5 x 20,5 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 1020

Paar vierkante Chinees groengeglazuurde porseleinen schaaltjes met ingekerfd drakendecor -één gelijmd- herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995, 2,5 x 9 x 9 cm

Richtprijs: € 180-220