Lotnummer: 1001
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen theepot met polychroom decor van vlinders en zwaluwen, gemerkt, 19e eeuw -glazuurschilfer van greep, tuit en knop-, 10 × 17 × 12 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 1002
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie Chinees porseleinen bedekte famille rose kommen met bloemdecor en staande op 2e gehalte zilveren voeten, het porselein 19e eeuw, de voeten 20e eeuw -enkele randschilfers aan de deksels-, 9 × Ø 10 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 1003
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Bedekt Chinees porseleinen wierookvat met blauw-wit floraal en vogeldecor, circa 1900 -bodembarstje-, 8 × Ø 10 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1004
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zes Chinees porseleinen famille rose kommetjes en schoteltjes met bloemdecor, Qianlong, 4 × Ø 10,5 cm, daarbij een iets groter schoteltje, Ø 12 cm -twee kommetjes en het grote schoteltje met haarlijn-

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 1005
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen pattipan met polychroom decor en in de medaillons drie geitjes, Qianlong gemerkt, 19e eeuw, Ø 14 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1006
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Paar Chinees porseleinen diepe borden met famille rose bloemdecor, Qianlong, -randschilfers-, Ø 23 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 1007
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen kommetje en schoteltje met geschulpte rand en Amsterdams bont decor: kersenplukkers, Yongzheng -kommetje met randschilfer-, 3,2 × 9,8 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 1008
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie Chinees porseleinen famille rose kommetjes en vier schoteltjes met bloemdecor, 18e eeuw -defecten-, schoteltje Ø 10 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 1009
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen famille rose schenkkan met florale guirlandes en 'gevlochten' greep, 18e eeuw -dekselrand gerestaureerd-

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1010
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Paar kleine Chinees porseleinen kommetjes en een enkel schoteltje met polychroom landschapsdecor, Yongzheng -schoteltje met twee haarlijntjes-, 3 × Ø 9 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 1011
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen famille rose kommetje en schoteltje met mandarijnendecor, Qianlong -haarlijn in schotel, pigmenten licht gesleten-, schotel Ø 12,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 1012
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie Chinees porseleinen schoteltjes met geschulpte rand en blauw geëmailleerd bloem- en vlinderdecor, Yongzheng -minieme rimfrittings-, Ø 13,5 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1013
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vier Chinees porseleinen famille rose kommetjes en drie schoteltjes met bloemdecor, Qianlong -randchipjes, twee schotels met haarlijnen-, 4,5 × 12,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1014
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit 'Romance of the Western chamber' decor, omgeven door bloemenrand, Yongzheng/Qianlong -defecten-, Ø 23 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 1015
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zes Chinees porseleinen capucijner kommetjes en schoteltjes met famille rose bloemdecor in cartouches, tweede kwart 18e eeuw -enkele randchipjes-, 3,75 × Ø 10,5 cm

Hamerprijs: € 950

Lotnummer: 1016
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen capucijner theepot met melk-en-bloed bloemdecor in cartouches, 18e eeuw -opgevulde chip in deksel- 13,5 × 18 × 10 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 1017
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen mirror black theepot met verguld decor, 18e eeuw -bodembarst-, hoogte 10,5 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1018
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vijf Chinese blanc de Chine wierookhoudertjes in de vorm van Hollanders en een aapje, Kangxi -defecten-, hoogste 7 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 1019
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen famille rose kom met twee cartouches, waarin voorstellingen van figuren en een hondje op terras, Qianlong -decor licht sleets-, 6,5 × Ø 14 cm

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 1020
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen famille rose bord met decor van fazant tussen pioenrozen, Yongzheng, Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 1021
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vijf Chinees porseleinen famille rose kommetjes en zes schoteltjes met pioenrozendecor, Yongzheng -één kommetje en één schoteltje met haarlijn, en één kommetje en één schoteltje met randchip-, 4 × Ø 11 cm

Hamerprijs: € 1400

Lotnummer: 1022
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vier Chinees porseleinen famille rose borden met decor van een verliefd stel, Yongzheng/Qianlong, Ø 22 cm

Hamerprijs: € 3700

Lotnummer: 1023
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen famille rose bord met hanendecor, Yongzheng -gelijmd-, Ø 23 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 1024
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zes Chinees porseleinen famille rose kommen en vijf schoteltjes, Qianlong -enkele randchipjes, één kom en schotel met haarlijn-, 4,5 × Ø 12,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 1025
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen famille rose bord met bloemdecor, Yongzheng/Qianlong, Ø 22 cm

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 1026
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen bord met blauw-wit-rood decor van vleermuizen tussen de wolken, Xuantong gemerkt en mogelijk periode, Ø 24,7 cm

Hamerprijs: € 1300

Lotnummer: 1027
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vijf Chinees porseleinen Imari kommetjes en schoteltjes met blad- en bloemdecor, 18e eeuw -defecten-, 4,5 × Ø 12 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1028
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vier Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met famille rose en fer rouge decor van een cherubijn met tak, Yongzheng -enkele randschilfers, twee kommetjes met randchipjes en haarlijn, één schoteltje met haarlijnen-, 4 × Ø 11 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 1029
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Paar Chinees porseleinen melk-en-bloed kommetjes en schoteltjes met floraal decor en capucijner buitenkant, 18e eeuw -één schoteltje met randchipje, glazuurcraquelé en sterbarst-, schoteltje Ø 12 cm, kommetje 3,7 × Ø 7,3 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 1030
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Rechthoekige Chinees porseleinen theebus met blauw-wit floraal decor, 18e eeuw, voorzien van 2e gehalte zilveren montuur en dop -randschilfers-, 12 × 8 × 5,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 1031
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen famille rose vaas met decor van bloemen in cartouches en turquoise fond, gemerkt, 20e eeuw, hoogte 26 cm -deksel ontbreekt-

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 1032
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor, 18e eeuw -defecten aan hals en dekselrand-, hoogte 12 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1033
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zes Chinees porseleinen geribbelde kommetjes en schoteltjes met fer rouge en famille verte decors, één set gemerkt-, eerste helft 18e eeuw -defecten, één kommetje en één schoteltje gebroken en incompleet-, 4,5 × Ø 12 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1034
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Chinees porseleinen bord met polychroom decor van twee vijfklauwige pareljagende draken, Guangxu gemerkt en periode -decor iets sleets-, Ø 23,7 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 1035
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee Japanse Satsuma kommen met waterlandschapsdecor omgeven door paarse wisteria, gemerkt Koshida, Ø 12,5 × 5 cm -opbrengst ten bate van het Rijksmuseum Amsterdam-

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1036
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zes Chinees porseleinen capucijner kommetjes en schoteltjes met famille rose perziken- en bloemdecor, 18e eeuw -één kom en drie schotels met haarlijnen-, 4,5 × Ø 12 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 1037
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Perzische loper Bidjar -enkele kleine oude plekjes mottenschade bij één van de korte kanten-, 326 × 105 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1038
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Ohara Koson (1877-1945), kraai op bloesemtak, Japanse houtdruk, gesigneerd -vouwlijnen, reparaties-, 33,5 × 18 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 1039
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Indiase School: godin Durga met attendanten, gouache, 17 × 12 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 1040
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Grote Chinees porseleinen vaas met famille rose decor van pauwen en bloemen, 19e eeuw -hals gerestaureerd-, 60 × 23 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1041
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Rond Chinees houten plantentafeltje met natuurstenen blad, 47 × Ø 42 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1042
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Notengefineerde porseleinkast met hoge deuren waaronder een lade met gebogen front, staand op bolklauwpoten en bekroond door gesneden ornament met slang, Louis Quinze-stijl, circa 1900, 238 × 186 × 47 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1043
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zes Chinees porseleinen Amsterdams bont kommen met kersenplukkersdecor, 18e eeuw -enkele minimale beschadigingen-, 6 × Ø 11 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 1044
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zes Chinees porseleinen Imari kommen met floraal decor, 18e eeuw -enkele minimale beschadigingen-, 6,5 × Ø 14 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 1045
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vier Chinees porseleinen famille rose kommetjes en schoteltjes met bloem- en vlinderdecor en vergulde rand, Qianlong, daarbij: een paar kleinere kommetjes en schoteltjes met vergelijkbaar decor -defecten-, 5 × Ø 14 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 1046
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vijf Chinees porseleinen famille rose kommen met 'Lowestoft' bloemdecor, tweede helft 18e eeuw -drie met haarlijn-, 6,5 × Ø 14 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 1047
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vijf Chinees porseleinen Imari verte kastkommen met decor bloemen en vogels, 18e eeuw -één met haarlijn in bodem-, 9 × Ø 19,5 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 1048
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Mandplafonnière met kristallen pegels en krans van glazen palmetten -een palmet ontbreekt-, 40 × Ø 60 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 1049
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Hollandse School: grachtgezicht met figuren, aquarel, 18e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd, 16,5 × 13 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 1050
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Victor Bauffe (1849-1921), paarden bij een poortje, aquarel en gouache, r.o. gesigneerd, 19,5 x 13 cm

Richtprijs: € 150-200