Lotnummer: 1001

Chinees porseleinen famille rose punchkom, decor: figuren in tuin, Qianlong -gelijmd-, 13,5 × Ø 31,5 cm

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 1002

Paar balustervormige Chinees porseleinen famille rose dekselvazen met figurendecors, Kanton, 19e eeuw, hoogte 27 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1003

Chinees porseleinen trekpotje met famille rose hanendecor, Yongzheng, 12 × 14 × 8 cm

Hamerprijs: € 900

Lotnummer: 1004

Zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met famille rose hanendecor, Yongzheng -één kopje en twee schotels gaaf, de rest met chips, haarlijnen en/of fleabites-, Ø schotels 10 cm

Hamerprijs: € 1400

Lotnummer: 1005

Chinees porseleinen famille rose bord, decor: lange lijs met parasol en zotje bij vogels, variatie naar een ontwerp van Cornelis Pronk, 18e eeuw -gelijmd en barst-, Ø 26,5 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 1006

Chinees porseleinen trekpotje met polychroom figurendecor geïnspireerd op een ontwerp van Cornelis Pronk, gemerkt met bloem, vroege Qianlong -stukje van tuit gebroken-, 12 × 16 × 10 cm

Hamerprijs: € 700

Lotnummer: 1007

Chinees porseleinen famille rose bord met pioenroosdecor, Yongzheng -enkele minieme randschilfertjes-, Ø 23 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1008

Chinees porseleinen trekpotje met famille rose bloemdecor, Yongzheng -randschilfers bij tuit-, 11,5 × 16 × 9,5 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 1009

Vijf porseleinen kommetjes en schoteltjes, alle met famille rose decor: bloemenvaas, mogelijk Frankrijk, 19e/20e eeuw -drie kopjes en drie schotels gaaf, de rest met chips, haarlijnen en/of fleabites-, Ø schotel 12,3 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 1010

Chinees porseleinen doucai bord met bloemdecor, 18e eeuw, Ø 22 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 1011

Chinees porseleinen capucijner bord met ijzerrood en grisaille decors in cartouches, eerste helft 18e eeuw -paar gerestaureerde randchipjes en gerelateerde haarlijn-, Ø 22,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1012

Vier Chinees porseleinen famille rose kommetjes en schoteltjes met plooirand en bloemdecor, Qianlong -één kommetje met barst, één schoteltje met uitgebroken scherf en gerelateerde haarlijn-, 5 × Ø 10,5 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 1013

Paar Chinees porseleinen famille verte gemberpotjes, 18e eeuw, hoogte 9 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 1014

Japans porseleinen vaas met goud tuindecor op blauwe ondergrond, 18e eeuw -chip in standring- 31,8 × Ø 23 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 1015

Twee Chinese padoek plantentafeltjes met gestoken floraal decor, het blad ingelegd met roze natuursteen, 19e/20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 59 × Ø 45 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 1016

Chinees porseleinen famille rose kommetje, twee schoteltjes, en losse deksel met hetzelfde decor: landschap en figuren in interieur, Yongzheng/Qianlong -alle met defecten-, afmetingen kommetje 7,5 × Ø 7,5 cm

Hamerprijs: € 220

Total images: 11
Total images: 11
Lotnummer: 1017

Drie Chinees porseleinen famille rose kommetjes en twee schoteltjes, decor: helden uit de Wu Shuang Pu, daarbij: een groter kommetje met hetzelfde decor, gemerkt, 19e eeuw -defecten-

Hamerprijs: € 1500

Lotnummer: 1018

Chinees porseleinen doucai 'South Sea bubble' bord met decor van een harlekijn en tekst: 'Weg gekke Actio-nisten', Yongzheng -gelijmd-, Ø 21 cm

Hamerprijs: € 1600

Total images: 11
Total images: 11
Lotnummer: 1019

Zes Chinees porseleinen famille verte kommen en schotels, decor: figuren in een interieur, 19e eeuw -randchips, bakfoutjes, vergulding iets sleets, één kom gebroken maar gelijmd-, Ø 13 cm

Hamerprijs: € 2500

Lotnummer: 1020

Chinees porseleinen bord met famille rose mandarijnendecor: drie vrouwen in interieur, 18e eeuw -decor op enkele plekken iets sleets-, Ø 23,5 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 1021

Chinees porseleinen Chine-de-commande theepot en kommetje met schoteltje met encre-de-Chine decor: verliefd paar met Cupido, 18e eeuw -chipje van de tuit, chipje van de dekselrand en knopje-, Ø schoteltje 11,7 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 1022

Drie Chinees porseleinen famille rose kommen en schotels, decor: ontmoeting tussen man en vrouw onder de wilgenboom, Tongzhi, gemerkt en periode -haarlijnen, één kom met gelijmd scherfje, randchips-, 12,5 cm

Hamerprijs: € 1800

Lotnummer: 1023

Kubusvormig Chinees porseleinen zegel met polychroom decor: figuren en tekst, de stempel is in zegelschrift, 19e/20e eeuw, 5,5 × 5,5 × 5,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 1024

Chinees porseleinen blauwe vaas met herhalend bladdecor en drie cartouches met decor van figuren, gemerkt, 19e/20e eeuw -chip van hals met gerelateerde haarlijn-, hoogte 31,5 cm

Richtprijs: € 450-550

Lotnummer: 1025

Zes Chinees porseleinen famille rose kommetjes en schoteltjes, decor: vogel in bloementuin, Qianlong -haarlijnen-, 5 × Ø 11 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1026

Grote Chinees porseleinen vaas met vol blauw-wit geluksdecor, 20e eeuw -restauraties aan handvatten-, hoogte 61 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1027

Perzisch tapijt Maslagan, eerste kwart 20e eeuw, 195 × 123 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 1028

Chinees porseleinen famille rose bord, decor: lange lijs met hert, de gecontourneerde rand met bloemdecor, Yongzheng/Qianlong, Ø 23,5 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 1029

Gecontourneerd Chinees porseleinen bord met famille rose decor: onsterfelijke met hert, de rand met blauw-wit floraal decor, Qianlong, Ø 23 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 1030

Vijf Chinees porseleinen kommetjes en vijf schoteltjes met famille rose bloemdecor, Yongzheng -vier schoteltjes met haarlijn, randschilfers-, schotels Ø 11,4 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 1031

Chinees porseleinen famille rose dubbelbord met vogeldecor en de rand met dominostenen, 18e eeuw -enkele randchipjes-, Ø 29 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1032

Chinees porseleinen bord met famille rose bloem- en vlinderdecor, 19e eeuw, Ø 24 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 1033

Chinees porseleinen famille rose theebusje, decor: watervogels en pioenrozen, 18e eeuw -randschilfers-, 13,5 × Ø 6,8 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 1034

Zes Chinees porseleinen famille rose kommetjes en vijf schoteltjes, decor: fluitspeler op terras, 18e eeuw -enkele met randdefecten en haarlijnen-, schoteltjes Ø 11 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 1035

Paar Chinees porseleinen famille rose borden met bloemdecor, Qianlong -randschilfers-, Ø 23,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1036

Zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met famille verte bloemdecor in lotusbladvormige vakverdeling, één gemerkt, mogelijk Kangxi, -één kommetje gelijmd, alle met randschilfers-

Hamerprijs: € 1200

Lotnummer: 1037

Paar Chinees porseleinen famille rose borden, decor: kostbaarheden en pioenrozen, Yongzheng -minieme randchipjes, één met haarlijnen-, Ø 24 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 1038

Vier verschillende Chinees porseleinen famille rose kommetjes en zes schoteltjes, 18e eeuw -twee schoteltjes met een haarlijntje-, Ø 11,5 cm

Hamerprijs: € 750

Lotnummer: 1039

Paar vaasvormige Chinees porseleinen famille rose wandvaasjes met gespiegeld figurendecor, Republiek, hoogte 14 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 1040

Kaukasisch tapijt Kazak -enkele kleine defecten-, 178 × 121 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1041

Japans goudlak paneeltje met ingelegd decor van been en parelmoer: twee vrouwen, Meiji -horizontale scheur-, 20 × 28 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1042

Gilles André de la Porte (1800-1869): figuur met hond in ruïne, aquarel op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd 1820, 30 × 23 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 1043

Chinese zijden ambtenarenbadge of 'buzi' met vogeldecor, 31 × 32 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1044

Opklapbaar mahonie bibliotheekstoeltje, 20e eeuw, 90 × 49 × 44 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 1045

Paar Chinees porseleinen kastkommen met blauw-wit decor: onsterfelijken, gemerkt, 19e eeuw -één met barst-, 9,5 × Ø 22 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1046

Paar Chinees porseleinen dekselpotten met blauw-wit floraal decor, 19e/20e eeuw, 31,5 × Ø 20 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 1047

Notengefineerde porseleinkast met hoge deuren waaronder een lade met gebogen front, staand op bolklauwpoten en bekroond door gesneden ornament met slang, Louis Quinze-stijl, circa 1900, 238 × 186 × 47 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 1048

Vijfdelig balustervormig Chinees porseleinen kaststel met blauw-wit bloemdecor in horizontale banen, Kangxi -één trompetvaas met gerestaureerde hals, de andere met een defect aan de hals, één deksel met gelijmd figuur en een ander met randschilfer, één dekselvaas met chipje van voetrand-, hoogte 32 cm

Richtprijs: € 2000-3000

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 1049

Zes Chinees porseleinen borden met blauw-wit bloemdecor, 18e eeuw -randschilfers, één met barst-, Ø 24 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1050

Vijf Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: koekoek in het huisje, Qianlong -één met haarlijn, randchipjes en glazuurverlies langs randen-, Ø 24 cm

Hamerprijs: € 250