Lotnummer: 2001
Veiling Zondag 25 September 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Driedelig 2e gehalte zilveren theeservies, kardinaalsmodel, bestaande uit: theepot, roomkan en suikerpot, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1931, brutogewicht 953 gram, 17,5 x 23 x 13 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 2002
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 1e gehalte zilveren reisbestekjes, meester: Koninklijke Begeer, Voorschoten, begin 21e eeuw, gewicht 45 gram, 3 x 11 x 3,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 2003
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren rammelaar met belletjes en bloedkoraal, naar antiek model, 20e eeuw, brutogewicht 53 gram, 12 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 2004
Timed online, sluiting: 14:00

Rond 2e gehalte zilveren schaaltje met centraal een staande ooievaar, gewicht 29 gram, Ø 8,75 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 2005
Timed online, sluiting: 14:00

Deels verguld zilveren cachet, de greep gedecoreerd met de personificaties van Amor, Fides, en Spes op houten basement, de stempel met familiewapen, brutogewicht 130 gram, 11,25 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 2006
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theepot met gezwart houten greep, roomkan en suikerschaal met dubbele greep, brutogewicht 1066 gram

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 2007
Timed online, sluiting: 14:00

Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862), 2e gehalte zilveren snuifdoos, het deksel met een beschilderde voorstelling van reizigers bij een kapel in het bos, olieverf op koper, gesigneerd linksonder, de binnenzijde van het deksel is gegraveerd: 'Uit Hoogachting van B.C. Koekkoek en A. A. Weimar, aan hunnen Vriend J.J. Snyder', jaarletter O, 1848 -beschildering heeft kleine beschadigingen-, 7 x 10 x 1,5 cm

Hamerprijs: € 12000

Lotnummer: 2008
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 2e gehalte zilveren schuitvormige strooilepels, puntfilet, Amsterdam, 1810 -één bak met scheur- gewicht 55 gram, 14 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 2009
Timed online, sluiting: 14:00

Drie 1e gehalte zilveren strooiers, diverse modellen, Birmingham, 1892, 1903 en 1904, gewicht 82 gram, 8,75 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 2010
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: koffiekan, theekan, beide hoog slank model, roomkan, suikerpot en lepelvaasje, alle met eikelvormige knop, op groot dienblad, meester: Kimberley, Mexico, 20e eeuw, gewicht 4873 gram, 30 x 17 x 12 cm

Hamerprijs: € 2300

Lotnummer: 2011
Timed online, sluiting: 14:00

Zes 2e gehalte zilveren ijslepels en twee 2e gehalte zilveren ijsdienlepels, alle rondfilet, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1920, gewicht 220 gram

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 2012
Timed online, sluiting: 14:00

Ovale 2e gehalte zilveren geribde theebus, meester: Aubert & Zn., 's-Gravenhage, 20e eeuw, gewicht 275 gram, 10 x 11,5 x 9,5 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 2013
Timed online, sluiting: 14:00

Zes 2e gehalte zilveren fruitcouverts, met geprofileerde heften, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1929, brutogewicht 381 gram, 16,5 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 2014
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 1e gehalte zilveren zoutvaatjes op voet met zwanenhalsvormige greepjes, Birmingham, 1892, gewicht 65 gram, 5,5 x 9 x 4 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 2015
Timed online, sluiting: 14:00

3e gehalte zilveren soepdienlepel, hartfilet, België, gewicht 230 gram, 37 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 2016
Timed online, sluiting: 14:00

Elf dinermessen met 1e gehalte zilveren pistoolheften, brutogewicht 1280 gram, in cassette voor twaalf, begin 19e eeuw -gebruikssporen-, 23 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 2017
Timed online, sluiting: 14:00

Rechthoekig 2e gehalte zilveren bonbonmandje, staand op vier bolpootjes met hengsel, gemerkt: D.J. Aubert, s'-Gravenhage, 20e eeuw, daarbij: klein bonbonschaaltje, Moskou, 1873 -deukjes-, gewicht 148 gram, 4,5 x 13,5 x 10 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 2018
Timed online, sluiting: 14:00

Bloemvormig gehamerd 1e gehalte zilveren schaaltje, meester: G.J. Kok, Rotterdam, 1931, gewicht 152 gram, 2,5 x Ø14 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 2019
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren knottekistje, decor: huwelijksscène, 1970, gewicht 167 gram, 9 x 6 x 8 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 2020
Timed online, sluiting: 14:00

3e gehalte zilveren snuifdoosje met reliëfdecor: Geloof, Hoop en Liefde, op de onderzijde een pastorale scène, Frankrijk, 1809-1819, gewicht 59 gram, 3 x 7 x 5 cm

Hamerprijs: € 130