NL | EN



Terug naar overzicht en zoekfunctie
Zoek op trefwoord of lotnummer:
 
 Printversie

 >>

Total images: 7
Total images: 7
Lotnummer: 2001  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


1e gehalte zilveren cabaret op vier rechte pootjes, de rand gedecoreerd met geciseleerde palmet- en voluutmotieven, meester: Hendrik Griste Sr. Amsterdam, 1760, gewicht 389 gram, circa 2 × 23 × 23 cm

Richtprijs: € 800-1200



Total images: 8
Total images: 8
Lotnummer: 2002  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


1e gehalte zilveren fazantje en 2e gehalte zilveren strooier in de vorm van een haan, 1964, gewicht 240 gram, haan circa 9 × 10 × 3 cm -staart fazant gebroken-

Hamerprijs: € 210



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2003  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


1e gehalte zilveren mandje op vier pootjes met ajourgezaagde geometrische motieven, afgezet met parelrand, Engels en Duits gemerkt, Sheffield, 1911, gewicht 209 gram, 10 × 20,5 × 13 cm

Hamerprijs: € 200



Total images: 2
Total images: 2
Lotnummer: 2004  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Zilveren geboortelepel bekroond door Caritas, de achterzijde met inscriptie in stippelgravering: Martine van den Hoogt is geboren den 29 October 1735 en latere gravering van geboorte in 1868, gewicht 45 gram, lengte circa 17,5 cm

Hamerprijs: € 140



Total images: 4
Total images: 4
Lotnummer: 2005  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Vierkant 1e gehalte zilveren cabaret, de rand gedecoreerd met bladmotieven, staand op vier krulpootjes, meester: Rutgerus Memelingh, 's-Gravenhage, 1783, gewicht 429 gram, circa 2,5 × 21 × 21 cm

Hamerprijs: € 800



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2006  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


2e gehalte zilveren gelegenheidslepel, ter herinnering aan komst van Prins Willem te Scheveningen, 1813-1913, gewicht 52 gram, lengte circa 21 cm

Hamerprijs: € 40



Total images: 5
Total images: 5
Lotnummer: 2007  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Gedreven 1e gehalte zilveren kandijbakje met gegraveerde motieven en palmetdecor, meester: Paulus Vermeulen, Haarlem, 1762, vergelijkbaar model in Rijksmuseum Twente, gewicht 74 gram, circa 4 × 12 × 9 cm

Hamerprijs: € 475



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2008  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


2e gehalte zilveren strooier in de vorm van een haan, gewicht 62 gram, circa 9 × 9 × 4 cm

Hamerprijs: € 95



Total images: 7
Total images: 7
Lotnummer: 2009  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Paar 1e gehalte zilveren bordenkomfoors met palmetdecor, twee scharnierende ringvormige greepjes en losse zilveren binnenbak op vier gezwart houten pootjes, meester: Hendrik Swierink, Amsterdam, 1739, brutogewicht 1542 gram, circa 7,5 × Ø 20 cm

Hamerprijs: € 5500



Total images: 5
Total images: 5
Lotnummer: 2010  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


3e gehalte zilveren trekpot gedecoreerd met drakenkop, haan, mascaron en palmet-bandmotief, met houten greep, winkeliersmerk: Hessenberg, Frankfurt, 19e eeuw, brutogewicht 538 gram, 14 × 26 × 11 cm

Hamerprijs: € 250



Total images: 4
Total images: 4
Lotnummer: 2011  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


2e gehalte zilveren tabaksdoos, de deksel met gegraveerd decor van paleis en inscriptie 'Paleis van Volksvlijt te Amsterdam', 1866, later vermaakt tot lepeldoosje door er vier pootjes aan te solderen, gewicht 151 gram, circa 4 × 13 × 8 cm

Hamerprijs: € 110



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2012  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


1e gehalte zilveren tafelbelletje, Birmingham, 1968, gewicht 59 gram, circa 10 × 5,5 cm

Hamerprijs: € 95



Total images: 3
Total images: 3
Lotnummer: 2013  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Gladde zilveren zakunster, gemonogrammeerd, gekeurd met belastingteken gekroonde O, 1807-1812, brutogewicht 42 gram, lengte circa 12,5 cm

Hamerprijs: € 270



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2014  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Zilveren kurkentrekker met geribde schede en palmetdecor, 18e eeuw, brutogewicht 43 gram, circa 9 × 4,5 × 1,5 cm -gebruikssporen, spiraal geroest maar wel heel, schroefdaad werkt goed, schijnbaar niet gekeurd-

Hamerprijs: € 260



Total images: 6
Total images: 6
Lotnummer: 2015  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Zilveren eeuwigdurende kalender; twee ronddraaiende schijven met gegraveerd dorpsgezicht en weergave van de weekdagen, andere zijde de weergave van de dagen en maanden, Nederland, 18e eeuw, gewicht 15,4 gram, Ø 4,5 cm

Richtprijs: € 1500-2000



Total images: 2
Total images: 2
Lotnummer: 2016  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Vijf 1e gehalte zilveren lepels, Hollands glad, meester: H. Vrijman, Rotterdam, 1804, gewicht 350 gram, lengte circa 22 cm

Hamerprijs: € 230



Total images: 2
Total images: 2
Lotnummer: 2017  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


2e gehalte zilveren soepdienlepel met dubbele filetrand en ovaalgevormde bak met uitstaande rand, meester SVV?, 1858, gewicht 192 gram, circa 32 × 11,5 × 9 cm

Hamerprijs: € 110



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2018  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Schuitvormig 2e gehalte zilveren schaaltje met blauw glazen binnenbak en gedecoreerd met portretmedaillons en guirlandes, Louis Seize-stijl, meester: Herman Hooijkaas, gewicht zilver 97 gram, circa 7 × 20 × 7 cm

Hamerprijs: € 85



Total images: 10
Total images: 10
Lotnummer: 2019  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Vierdelig 1e gehalte zilveren theeservies met filetranden, bestaande uit theepot, roomkan, suikermand en lepelvaasje, meester: Hendrik Arnoldus Poelman, 's-Gravenhage, 1924 en 1925, lepelvaasje afwijkende meester, 1937, brutogewicht 1011 gram, theepot circa 16 × 25 × 9 cm

Richtprijs: € 700-900



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2020  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Zilveren soepdienlepel, de steel met monogram onduidelijk gekeurd, 18e/vroeg 19e eeuw, gewicht 304 gram, lengte circa 34 cm -zware gebruikssporen-

Hamerprijs: € 170



Total images: 2
Total images: 2
Lotnummer: 2021  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Vierdelig 1e gehalte zilveren (999/1000) diengerei Haags lof, bestaande uit aardappellepel, groentedienlepel, vleesvork en sauslepel, 1988, gewicht 354 gram, lengte groentelepel 23 cm

Hamerprijs: € 240



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2022  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Divers klein zilverwerk, diverse gehaltes: twee geribbelde pillendoosjes -deukjes-, bekertje, ajourgezaagd bakje met blauw glazen binnenbakje, jat, en rijringetje, gewicht zilver 133 gram, lengte jat 21,5 cm

Hamerprijs: € 130



Total images: 3
Total images: 3
Lotnummer: 2023  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


2e gehalte zilveren slacouvert, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1904, gewicht 223 gram, lengte circa 25 cm

Hamerprijs: € 140



Total images: 5
Total images: 5
Lotnummer: 2024  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Twaalf 2e gehalte zilveren dinercouverts, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, begin 20e eeuw, gewicht 1485 gram, lengte circa 21 cm, in cassette -deels gemonogrammeerd-

Hamerprijs: € 750



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2025  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


2e gehalte zilveren rijstschep en broodmes met 2e gehalte zilveren pistoolheft, beide meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1919, brutogewicht 298 gram, broodmes 33 cm

Hamerprijs: € 150



Total images: 2
Total images: 2
Lotnummer: 2026  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


3e gehalte zilveren beker met gedreven jachtdecor in inscriptie: 'X. Deutsches Bundes Schiessen Berlin Juli 1890', gewicht 241 gram, 22,5 × Ø 11 cm

Hamerprijs: € 170



Total images: 7
Total images: 7
Lotnummer: 2027  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


14kt gouden herenvestzakhorloge, Alpina, met inscriptie: 'Van alle Jaffanen 1906-1946', en zilveren medaille van Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel, uitgereikd aan Dionisius van Bijlevelt, beide met betrekking tot de machinefabriek 'Jaffa' van Louis Smulders & Co., daarbij: aquarel 'Herberg Jaffa', 20e eeuw

Richtprijs: € 600-800



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2028  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Kerkbijbeltje: biblia, dat is de gantsche H. Schrifture, Staten Generaal versie, uitg. Nederlandsche Bijbel-Compagnie, 1851, kl. 8vo., leer over houten platten, met twee zilveren klampen, vermoedelijk meester Gerrit J. Schuurman, Zwolle, 1787-1811 -enkele kleine defecten-

Hamerprijs: € 160



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2029  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Zilveren dessertvork, drietand, Hollands glad, meester: vermoedelijk Abraham M. Viel jr., 's-Gravenhage, 1779, gewicht 34 gram, lengte circa 17 cm

Hamerprijs: € 40



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2030  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Zilveren dessertlepel rattenstaart en hondenneus, verso gemonogrammeerd 'A K', meester: Johannes van Urck, Middelburg, 1797, gewicht 24 gram, lengte circa 15,5 cm

Hamerprijs: € 160



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2031  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Twee 2e gehalte zilveren sigarettenkokers met vermeil binnenzijde, gewicht 192 gram, circa 8,5 × 8 cm

Hamerprijs: € 100



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2032  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Zilveren dinerlepel, meester: Daniel Pijsel, 's-Gravenhage, 1799, gewicht 72,4 gram, 21 cm

Hamerprijs: € 45



Total images: 5
Total images: 5
Lotnummer: 2033  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Gebombeerde 2e gehalte (916/000) zilveren schenkkan met decor van bladeren en rocailles, Portugal, gewicht 804 gram, hoogte 33 cm -deukjes-

Hamerprijs: € 500



Total images: 5
Total images: 5
Lotnummer: 2034  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Zilveren olie- en azijnstel met ajourgezaagde fleur-de-lis- en palmetmotieven, met dun glazen flesjes met glazen stopjes, onduidelijk gemerkt: VH, stadskeur Amsterdam, en V in een vierkant, en gemerkt met belastingteken voor ongewaarborgde inlandse werken 1859 - 1893, vermoedelijk eerste helft 18e eeuw, gewicht zilver 191 gram, circa 16 × 13 × 6,5 cm

Richtprijs: € 600-800



Total images: 4
Total images: 4
Lotnummer: 2035  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Vierdelig zilveren theeservies met parelrand, bestaande uit: 2e gehalte theepot en lepelvaasje, en 1e gehalte roomstel, brutogewicht 878 gram

Hamerprijs: € 500



Total images: 4
Total images: 4
Lotnummer: 2036  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


1e gehalte zilveren cabaretje op vier krulpootjes en gedreven bladgedecoreerde rand, meester: Gregorius van der Toorn II, 's-Gravenhage, 1759, gewicht 134 gram, circa 1,5 × 15 × 11 cm

Hamerprijs: € 700



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2037  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Driedelig 1e gehalte zilveren ménagèreset, bestaande uit: strooier, mosterdpot met lepeltje en zoutschaaltje met lepeltje, potje en schaaltje beide met blauw glazen binnenwerk, alle meester: Walker & Hall, Birmingham, 1935, gewicht zilver 113 gram, strooier 7,5 × 4 × 3 cm

Hamerprijs: € 70



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2038  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


2e gehalte zilveren groentedienlepel, Haags lof, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1925, gewicht 91 gram, lengte circa 25 cm

Hamerprijs: € 50



Total images: 2
Total images: 2
Lotnummer: 2039  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


2e gehalte zilveren schaaltje met kabelrand, op geprofileerde standring, meester: Gilles Grevink, Amsterdam, 1855, gewicht 90 gram, circa 1,5 × 13 × 11 cm

Hamerprijs: € 130



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2040  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


2e gehalte zilveren drielichts kandelaar op geprofileerde ronde voet, Duitsland, 20e eeuw, brutogewicht 288 gram, 16 × 24 × 8,5 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 60



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2041  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Paar 1e gehalte zilveren balustervormige peper- en zoutstrooiers met glazen binnenwerk, hoogte 12 cm

Hamerprijs: € 60



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2042  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Twee 2e gehalte zilveren orchideeënvaasjes, 2e gehalte zilveren tafelkandelaar, en 1e gehalte zilveren zoutschaaltje, brutogewicht 208 gram

Hamerprijs: € 80



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2043  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Paar ovale 2e gehalte zilveren fotolijstjes, met opengewerkt bladdecor, houten achterzijde en standaard, fotomaat 10 × 7 cm

Hamerprijs: € 120



Total images: 5
Total images: 5
Lotnummer: 2044  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Zes 2e gehalte zilveren dinercouverts, Haags lof, diverse meesters en jaren, gewicht 744 gram, lengte vork 21 cm

Hamerprijs: € 400



Total images: 5
Total images: 5
Lotnummer: 2045  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Drie 2e gehalte zilveren gefacetteerde vaasjes en orchideeënvaasje, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1950 en 1953, gewicht 435 gram, hoogte orchideeënvaas 13 cm

Hamerprijs: € 325



Total images: 5
Total images: 5
Lotnummer: 2046  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Elf 1e gehalte zilveren kleine messen en vorken met parelmoeren heft en palmetdecor, meester: Harrison Bros & Howson, Sheffield, 1892, brutogewicht 934 gram, lengte circa 20,5 en 17 cm -enkele heften met defecten-

Richtprijs: € 400-600



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2047  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Ovale borstel met 2e gehalte zilveren kap met oud-Hollands decor, brutogewicht 245 gram, 15 × 9 cm -gedeukt-

Hamerprijs: € 25



Total images: 1
Total images: 1
Lotnummer: 2048  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Negen zilveren flessenstoppen, diverse gehaltes, brutogewicht 145 gram -gebruikssporen-

Richtprijs: € 120-160



Total images: 2
Total images: 2
Lotnummer: 2049  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Vier 2e gehalte zilveren dinervorken, hondenneus, gemonogrammeerd: 'G.L.H. A.V.D.K.', meester: Jan Grijpmoed, Zwolle, met gehalte van de rijksdaalder (890/000), eind 18e eeuw, gewicht 154 gram, lengte circa 19,5 cm -tanden sleets-

Hamerprijs: € 190



Total images: 2
Total images: 2
Lotnummer: 2050  
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00


Ovaal 1e gehalte zilveren komfoor met koperen binnenbak, gedecoreerd met knorrenranden, op vier houten blokpootjes, meester: Weduwe Stellingwerf, Amsterdam, 1824-1837, brutogewicht zonder binnenbak 529 gram, circa 10 × 24,5 × 17 cm -twee poten opnieuw aan de binnenrand aangezet-

Hamerprijs: € 375



 >>


Terug naar overzicht en zoekfunctie


Veilinghuis Peerdeman B.V.
Tennesseedreef 18-20
3565 CJ UTRECHT
The Netherlands
Telefoon: +31(0)302610485
receptie@veilinghuispeerdeman.nl

Kamer van Koophandel: 58086854
BTW-nummer: NL852867815B01

ING BANK:
NL61INGB0003522641