Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
1e gehalte zilveren cabaret op vier rechte pootjes, de rand gedecoreerd met geciseleerde palmet- en voluutmotieven, meester: Hendrik Griste Sr. Amsterdam, 1760, gewicht 389 gram, circa 2 × 23 × 23 cm
Richtprijs: € 800-1200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
1e gehalte zilveren fazantje en 2e gehalte zilveren strooier in de vorm van een haan, 1964, gewicht 240 gram, haan circa 9 × 10 × 3 cm -staart fazant gebroken-
Hamerprijs: € 210
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
1e gehalte zilveren mandje op vier pootjes met ajourgezaagde geometrische motieven, afgezet met parelrand, Engels en Duits gemerkt, Sheffield, 1911, gewicht 209 gram, 10 × 20,5 × 13 cm
Hamerprijs: € 200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Zilveren geboortelepel bekroond door Caritas, de achterzijde met inscriptie in stippelgravering: Martine van den Hoogt is geboren den 29 October 1735 en latere gravering van geboorte in 1868, gewicht 45 gram, lengte circa 17,5 cm
Hamerprijs: € 140
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Vierkant 1e gehalte zilveren cabaret, de rand gedecoreerd met bladmotieven, staand op vier krulpootjes, meester: Rutgerus Memelingh, 's-Gravenhage, 1783, gewicht 429 gram, circa 2,5 × 21 × 21 cm
Hamerprijs: € 800
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren gelegenheidslepel, ter herinnering aan komst van Prins Willem te Scheveningen, 1813-1913, gewicht 52 gram, lengte circa 21 cm
Hamerprijs: € 40
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Gedreven 1e gehalte zilveren kandijbakje met gegraveerde motieven en palmetdecor, meester: Paulus Vermeulen, Haarlem, 1762, vergelijkbaar model in Rijksmuseum Twente, gewicht 74 gram, circa 4 × 12 × 9 cm
Hamerprijs: € 475
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren strooier in de vorm van een haan, gewicht 62 gram, circa 9 × 9 × 4 cm
Hamerprijs: € 95
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Paar 1e gehalte zilveren bordenkomfoors met palmetdecor, twee scharnierende ringvormige greepjes en losse zilveren binnenbak op vier gezwart houten pootjes, meester: Hendrik Swierink, Amsterdam, 1739, brutogewicht 1542 gram, circa 7,5 × Ø 20 cm
Hamerprijs: € 5500
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
3e gehalte zilveren trekpot gedecoreerd met drakenkop, haan, mascaron en palmet-bandmotief, met houten greep, winkeliersmerk: Hessenberg, Frankfurt, 19e eeuw, brutogewicht 538 gram, 14 × 26 × 11 cm
Hamerprijs: € 250
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren tabaksdoos, de deksel met gegraveerd decor van paleis en inscriptie 'Paleis van Volksvlijt te Amsterdam', 1866, later vermaakt tot lepeldoosje door er vier pootjes aan te solderen, gewicht 151 gram, circa 4 × 13 × 8 cm
Hamerprijs: € 110
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
1e gehalte zilveren tafelbelletje, Birmingham, 1968, gewicht 59 gram, circa 10 × 5,5 cm
Hamerprijs: € 95
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Gladde zilveren zakunster, gemonogrammeerd, gekeurd met belastingteken gekroonde O, 1807-1812, brutogewicht 42 gram, lengte circa 12,5 cm
Hamerprijs: € 270
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Zilveren kurkentrekker met geribde schede en palmetdecor, 18e eeuw, brutogewicht 43 gram, circa 9 × 4,5 × 1,5 cm -gebruikssporen, spiraal geroest maar wel heel, schroefdaad werkt goed, schijnbaar niet gekeurd-
Hamerprijs: € 260
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Zilveren eeuwigdurende kalender; twee ronddraaiende schijven met gegraveerd dorpsgezicht en weergave van de weekdagen, andere zijde de weergave van de dagen en maanden, Nederland, 18e eeuw, gewicht 15,4 gram, Ø 4,5 cm
Richtprijs: € 1500-2000
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Vijf 1e gehalte zilveren lepels, Hollands glad, meester: H. Vrijman, Rotterdam, 1804, gewicht 350 gram, lengte circa 22 cm
Hamerprijs: € 230
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren soepdienlepel met dubbele filetrand en ovaalgevormde bak met uitstaande rand, meester SVV?, 1858, gewicht 192 gram, circa 32 × 11,5 × 9 cm
Hamerprijs: € 110
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Schuitvormig 2e gehalte zilveren schaaltje met blauw glazen binnenbak en gedecoreerd met portretmedaillons en guirlandes, Louis Seize-stijl, meester: Herman Hooijkaas, gewicht zilver 97 gram, circa 7 × 20 × 7 cm
Hamerprijs: € 85
Total images: 10 |
Total images: 10 |
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Vierdelig 1e gehalte zilveren theeservies met filetranden, bestaande uit theepot, roomkan, suikermand en lepelvaasje, meester: Hendrik Arnoldus Poelman, 's-Gravenhage, 1924 en 1925, lepelvaasje afwijkende meester, 1937, brutogewicht 1011 gram, theepot circa 16 × 25 × 9 cm
Richtprijs: € 700-900
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Zilveren soepdienlepel, de steel met monogram onduidelijk gekeurd, 18e/vroeg 19e eeuw, gewicht 304 gram, lengte circa 34 cm -zware gebruikssporen-
Hamerprijs: € 170
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Vierdelig 1e gehalte zilveren (999/1000) diengerei Haags lof, bestaande uit aardappellepel, groentedienlepel, vleesvork en sauslepel, 1988, gewicht 354 gram, lengte groentelepel 23 cm
Hamerprijs: € 240
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Divers klein zilverwerk, diverse gehaltes: twee geribbelde pillendoosjes -deukjes-, bekertje, ajourgezaagd bakje met blauw glazen binnenbakje, jat, en rijringetje, gewicht zilver 133 gram, lengte jat 21,5 cm
Hamerprijs: € 130
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren slacouvert, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1904, gewicht 223 gram, lengte circa 25 cm
Hamerprijs: € 140
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Twaalf 2e gehalte zilveren dinercouverts, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, begin 20e eeuw, gewicht 1485 gram, lengte circa 21 cm, in cassette -deels gemonogrammeerd-
Hamerprijs: € 750
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren rijstschep en broodmes met 2e gehalte zilveren pistoolheft, beide meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1919, brutogewicht 298 gram, broodmes 33 cm
Hamerprijs: € 150
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
3e gehalte zilveren beker met gedreven jachtdecor in inscriptie: 'X. Deutsches Bundes Schiessen Berlin Juli 1890', gewicht 241 gram, 22,5 × Ø 11 cm
Hamerprijs: € 170
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
14kt gouden herenvestzakhorloge, Alpina, met inscriptie: 'Van alle Jaffanen 1906-1946', en zilveren medaille van Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel, uitgereikd aan Dionisius van Bijlevelt, beide met betrekking tot de machinefabriek 'Jaffa' van Louis Smulders & Co., daarbij: aquarel 'Herberg Jaffa', 20e eeuw
Richtprijs: € 600-800
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Kerkbijbeltje: biblia, dat is de gantsche H. Schrifture, Staten Generaal versie, uitg. Nederlandsche Bijbel-Compagnie, 1851, kl. 8vo., leer over houten platten, met twee zilveren klampen, vermoedelijk meester Gerrit J. Schuurman, Zwolle, 1787-1811 -enkele kleine defecten-
Hamerprijs: € 160
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Zilveren dessertvork, drietand, Hollands glad, meester: vermoedelijk Abraham M. Viel jr., 's-Gravenhage, 1779, gewicht 34 gram, lengte circa 17 cm
Hamerprijs: € 40
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Zilveren dessertlepel rattenstaart en hondenneus, verso gemonogrammeerd 'A K', meester: Johannes van Urck, Middelburg, 1797, gewicht 24 gram, lengte circa 15,5 cm
Hamerprijs: € 160
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Twee 2e gehalte zilveren sigarettenkokers met vermeil binnenzijde, gewicht 192 gram, circa 8,5 × 8 cm
Hamerprijs: € 100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Zilveren dinerlepel, meester: Daniel Pijsel, 's-Gravenhage, 1799, gewicht 72,4 gram, 21 cm
Hamerprijs: € 45
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Gebombeerde 2e gehalte (916/000) zilveren schenkkan met decor van bladeren en rocailles, Portugal, gewicht 804 gram, hoogte 33 cm -deukjes-
Hamerprijs: € 500
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Zilveren olie- en azijnstel met ajourgezaagde fleur-de-lis- en palmetmotieven, met dun glazen flesjes met glazen stopjes, onduidelijk gemerkt: VH, stadskeur Amsterdam, en V in een vierkant, en gemerkt met belastingteken voor ongewaarborgde inlandse werken 1859 - 1893, vermoedelijk eerste helft 18e eeuw, gewicht zilver 191 gram, circa 16 × 13 × 6,5 cm
Richtprijs: € 600-800
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Vierdelig zilveren theeservies met parelrand, bestaande uit: 2e gehalte theepot en lepelvaasje, en 1e gehalte roomstel, brutogewicht 878 gram
Hamerprijs: € 500
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
1e gehalte zilveren cabaretje op vier krulpootjes en gedreven bladgedecoreerde rand, meester: Gregorius van der Toorn II, 's-Gravenhage, 1759, gewicht 134 gram, circa 1,5 × 15 × 11 cm
Hamerprijs: € 700
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Driedelig 1e gehalte zilveren ménagèreset, bestaande uit: strooier, mosterdpot met lepeltje en zoutschaaltje met lepeltje, potje en schaaltje beide met blauw glazen binnenwerk, alle meester: Walker & Hall, Birmingham, 1935, gewicht zilver 113 gram, strooier 7,5 × 4 × 3 cm
Hamerprijs: € 70
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren groentedienlepel, Haags lof, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1925, gewicht 91 gram, lengte circa 25 cm
Hamerprijs: € 50
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren schaaltje met kabelrand, op geprofileerde standring, meester: Gilles Grevink, Amsterdam, 1855, gewicht 90 gram, circa 1,5 × 13 × 11 cm
Hamerprijs: € 130
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren drielichts kandelaar op geprofileerde ronde voet, Duitsland, 20e eeuw, brutogewicht 288 gram, 16 × 24 × 8,5 cm -gebruikssporen-
Hamerprijs: € 60
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Paar 1e gehalte zilveren balustervormige peper- en zoutstrooiers met glazen binnenwerk, hoogte 12 cm
Hamerprijs: € 60
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Twee 2e gehalte zilveren orchideeënvaasjes, 2e gehalte zilveren tafelkandelaar, en 1e gehalte zilveren zoutschaaltje, brutogewicht 208 gram
Hamerprijs: € 80
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Paar ovale 2e gehalte zilveren fotolijstjes, met opengewerkt bladdecor, houten achterzijde en standaard, fotomaat 10 × 7 cm
Hamerprijs: € 120
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Zes 2e gehalte zilveren dinercouverts, Haags lof, diverse meesters en jaren, gewicht 744 gram, lengte vork 21 cm
Hamerprijs: € 400
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Drie 2e gehalte zilveren gefacetteerde vaasjes en orchideeënvaasje, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1950 en 1953, gewicht 435 gram, hoogte orchideeënvaas 13 cm
Hamerprijs: € 325
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Elf 1e gehalte zilveren kleine messen en vorken met parelmoeren heft en palmetdecor, meester: Harrison Bros & Howson, Sheffield, 1892, brutogewicht 934 gram, lengte circa 20,5 en 17 cm -enkele heften met defecten-
Richtprijs: € 400-600
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Ovale borstel met 2e gehalte zilveren kap met oud-Hollands decor, brutogewicht 245 gram, 15 × 9 cm -gedeukt-
Hamerprijs: € 25
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Negen zilveren flessenstoppen, diverse gehaltes, brutogewicht 145 gram -gebruikssporen-
Richtprijs: € 120-160
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Vier 2e gehalte zilveren dinervorken, hondenneus, gemonogrammeerd: 'G.L.H. A.V.D.K.', meester: Jan Grijpmoed, Zwolle, met gehalte van de rijksdaalder (890/000), eind 18e eeuw, gewicht 154 gram, lengte circa 19,5 cm -tanden sleets-
Hamerprijs: € 190
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Timed online, sluiting: 14:00
Ovaal 1e gehalte zilveren komfoor met koperen binnenbak, gedecoreerd met knorrenranden, op vier houten blokpootjes, meester: Weduwe Stellingwerf, Amsterdam, 1824-1837, brutogewicht zonder binnenbak 529 gram, circa 10 × 24,5 × 17 cm -twee poten opnieuw aan de binnenrand aangezet-
Hamerprijs: € 375