Lotnummer: 2001
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen qianjiang cai bord met decor van twee vrouwen in tuin met tekst erboven, 19e/20e eeuw, Ø 23,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 2002
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen melkkannetje met mandarijnendecor: figuren, Qianlong, 12 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 2003
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen kommetje met vergulde rand en polychroom decor: twee figuren in landschap, Qianlong gemerkt, 19e/20e eeuw -stervormige haarlijntje binnenzijde-, 7 Ø7 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 2004
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen melkkannetje met mandarijnendecor: figuren in tuin, Qianlong -deksel met schilfers en chips-, 12,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 2005
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor: Joosje te paard, aan de buitenrand tulpen, Chenghua gemerkt, Kangxi, voorzien van 2e gehalte zilveren hengsel, 1879 -randschilfers-, 17 Ø23 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 2006
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit floraal decor in cartouches, gemerkt, Kangxi -chipje van de voet, haarlijn in de hals-, 12,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 90

Lotnummer: 2007
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen vaasje met gebolde buik op voet en blauw-wit bloemdecor, Kangxi -enkele glazuurschilfers-, 11 Ø6 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 2008
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen miniatuurwijnkannetje met blauw-wit langelijsdecor, en twee dekseltjes, gemerkt, Kangxi, 12 cm

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 220

Lotnummer: 2009
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit decor van zotjes en lange lijzen, 'Jade' gemerkt, Kangxi -haarlijnen, hals ingekort-, voorzien van 2e gehalte zilveren montuur -gaatje- en dop, 19e eeuw, 14 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 190

Lotnummer: 2010
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen druppelvormig miniatuurvaasje met blauw-wit decor van lange lijzen, gemerkt met artemisiablad, Kangxi, 8,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 2011
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen geribbeld theebusje met blauw-wit decor van bloemen en vruchten en een band van kostbaarheden, Jiajing gemerkt, Kangxi, 11,5 cm

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 500

Lotnummer: 2012
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Groene natuurstenen vaas, China -gaatje in wand-, 18,5 x Ø 12 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 2013
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Paar Chinees porseleinen Amsterdams bont kommen met decor van konijntjes aan binnenzijde, de buitenzijde met bloemenmanden, 18e eeuw -defecten-, 7 x Ø 14 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 2014
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Kleine Chinees porseleinen strooier met zilveren dopje en blauw-wit bloemdecor in ruitverdeling, gemerkt met artemisiablad, Kangxi -haarlijntjes bij lip-, en kommetje met zilveren hengsel en blauw-wit bloemdecor, gemerkt met lingzhi, Kangxi -haarlijn-, 10,5 x Ø 5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 2015
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Vijf Chinees porseleinen Imari miniatuurvaasjes, 18e eeuw -kleine rand- en voetchips-, 8 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 2016
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen miniatuurvaasje met blauw-wit decor van lange lijzen, gemerkt, Kangxi, voorzien van 2e gehalte zilveren gegraveerde schenkmonturen met binnenstop, 19e eeuw, 10 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 300

Lotnummer: 2017
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees celadon schotel met gekerfd en gedrukt decor, Yuan/Ming -bodem kromgetrokken-, herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995, 5 x Ø 26,25 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 2018
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen blanc de Chine beeld: zittende Bodhidharma, zegelmerk op de rug 'Bo ji yu ren', mogelijk circa 1800 -restauratie in mantel, craquelé op het hoofd-, 22 cm

Richtprijs: € 500-700

Biedstatus: € 450

Lotnummer: 2019
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen blanc de Chine beeld: zittende kale man met wandelstok en hoed, zegelmerk op de rug 'Bo ji yu ren', mogelijk circa 1800 -stuk van hoed afgebroken-, 14,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 2020
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Chinees porseleinen vlindervormige penselenwasser met polychroom decor, circa 1900 -antennes afgebroken-, 3 x 8 x 6 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180