Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 25 September 2022

Origineel kartonnen affiche van de muziektheatervoorstelling 'Chez Brood', foto en ontwerp door Anton Corbijn, 100 x 87,5 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 3002

Groengeglazuurde keramiek vaas met vier zwarte biezen, uitvoering Kunstaardewerkfabriek St. Lukas, Maarssen, gemerkt, 24 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 3003

Grijsgeglazuurde keramiek vaas met drie zwarte biezen, uitvoering Kunstaardewerkfabriek St. Lukas, Maarssen, gemerkt -bodembarst-, 15 x Ø 18 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 3004

Paolo Staccioli (1943), aardewerk vaas met lange smalle hals, groenpaars iriserend glazuur en wit paardendecor, gesigneerd, gedateerd 2001, 30 x Ø 16 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3005

Henriëtte Syatauw (1924), roestbruin geglazuurde afgeplatte vaas en bolvormig vaasje, beide met ingekerfd lijnendecor, gemonogrammeerd, inclusief kopie aankoopbewijs, 23 x 18 x 12 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 3006

Kari Aasen (20e eeuw), ongeglazuurde aardewerk kom, de buik verdeeld in vier vlakken met holle vormen, gemonogrammeerd, 12 Ø17 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3007

Sonja Landweer (1933-2019), aardewerk vaasje met roest- en donkerbruin glazuur en houten deksel, roodgeglazuurd vaasje, en klein blauwgeglazuurd steelvaasje, alle gemonogrammeerd, 16 Ø11 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 3008

Blauwglazen kom met verticale paarse kleurslingers en oranje bovenrand, ontwerp Kjell Engman, uitvoering Kosta Boda, gesigneerd, 8,5 x Ø 15 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3009

Vier elementen van kandelaarsysteem, model Combi-leuchter, ontwerp Caesar Stoffi en Fritz Nagel, uitvoering Bayerische Metall Fabrik, Duitsland, 1965-1970, 12 x 11 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3010

Serge Bottagisio en Agnès Decoux (beide 20e eeuw), surrealistisch porseleinen theepotje, waarvan het deksel met reliëfdecor van een poppengezichtje, en de tuit en het greepje in de vorm van poppenbeentjes, gesigneerd en gedateerd 1989, 11 x 23 x 12 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3011

Twee ronde donkerbruingeglazuurde vormstukken: halfronde bollen met een holle ziel, onduidelijk gemonogrammeerd, 8 Ø20 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 3012

Glazen gelegenheidsschaal: Nederlandse Spoorwegen 18 mei 1952, ontwerp Gerard Hordijk, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 4 x Ø 38 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3013

Mick Arnup (1923-2008), grote polychroom geglazuurde steengoed vaas, gesigneerd, inclusief kopie aankoopbewijs -kleine randchip-, 44 Ø29 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 3014

Eric Hirdes (1956), 'dripping', acrylverf op doek, gesigneerd, en verso gesigneerd en gedateerd 1986, 120 x 90 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 3015

Glazen siervaasje 'Amphore koraal' B806, ontwerp en uitvoering Ioan Nemtoi (1964), gesigneerd, 13 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 3016

Blauwglazen vaas met groene glasdraden, ontwerp Fulvio Bianconi (1915-1996) voor Venini, Murano, 27 x Ø 15 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 3017

Twee glazen unica: blauw glazen vaas met goudschilferdecor, ontwerp Paul Spannenberg, en helder glazen vaas met gele gloed, ontwerp Vicky Broos, beide uitvoering Glasfabriek Leerdam, gesigneerd, 17 x Ø 14 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 3018

Delfts aardewerk schenkkan met rood-wit decor in Perzische stijl, gemerkt en uitvoering De Porceleyne Fles, 1947-1967, 17 x 14 x 13 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3019

Glazen 'Oranje-appel-vaasje', ontwerp W.J. Rozendaal, ter ere van de geboorte van prinses Beatrix, uitvoering Kristalunie Maastricht, 1938, in origineel kartonnen verpakkingsdoosje -doosje met gebruikssporen-, 9,5 x Ø 8 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 3020

Ronne Löwensteyn (1946), twee 'Magnetic Pin' broches, op diverse wijzen samen te stellen met de geometrische verplaatsbare kleurvlakken, ontwerp en uitvoering 1985, één in origineel doosje, 8,5 x 5 en 6,5 x 3,5 cm

Hamerprijs: € 60