Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Collage: minimalistische compositie van gescheurd en gesneden wit papier, onduidelijk gesigneerd, gedateerd '79, 40 x 39 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 3002
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Aardewerk vaas met polychroom blokjesdecor, model 11, ontwerp Eelke Snel, schilder Hannes van Vliet uitvoering Kennemer Potterij, Velsen, circa 1930, 24 x Ø 19 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 3003
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Paar glazen karaffen met doppen, model Aruba, ontwerp Willem Heesen, uitvoering Glasfabriek Leerdam -één dop met chip-, 28 x Ø 9,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 3004
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Aardewerk vaas met polychroom blokjesdecor, model 16, ontwerp Eelke Snel, schilder Jan Belt, uitvoering Kennemer Potterij, Velsen, circa 1930 -klein chipje in standring-, 20,5 x Ø 13,5 cm

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 350

Lotnummer: 3005
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Blauw glazen vaasje met smalle lange hals en geel-metallic oppervlak, 24 x Ø 9 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 3006
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Rood glazen vogeltje met helder glazen kop, ontwerp Oiva Toikka, uitvoering Nuutajarvi voor Iitala, 8 x 11 x 6 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 90

Lotnummer: 3007
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Stalen band ring, Niessing, gezet met witte en okergele diamant, totaal 0.11ct, mt. 18

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 3008
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Stalen collier, Niessing, daarbij: vier stalen ringen Niessing: ring met grote steen in ronde setting, mt. 17,5; ring met brede band, mt. 18,4; ring met blauwe steen (links), mt. 17,25; ring met blauwe steen (rechts), mt. 17,5 -maten bij benadering-

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 3009
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Gematteerd stalen spangarmband, Niessing, Ø 6 x 3 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 3010
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Ruwe bruin glazen flesvaas met ingesloten kleurvlokken, ontwerp Bertil Vallien, uitvoering Kosta Boda, gesigneerd, 18 x 18 x 13 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 3011
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Twee helder glazen objecten, model 'Kegel', ontwerp Floris Meydam, uitvoering Glasfabriek Leerdam, genummerd 76 en 127, uit een oplage van 500 exemplaren, 15 x Ø 7,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 3012
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Paolo Staccioli (1943), aardewerk vaas met lange smalle hals, groenpaars iriserend glazuur en wit paardendecor, gesigneerd, gedateerd 2001, 30 x Ø 16 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 3013
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Turquoise-roodgeglazuurde aardewerk vaasje, uitvoering St. Lukas, Utrecht, eerste kwart 20e eeuw, 11 x Ø 8,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3014
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Tienkantige blauwe persglazen schaal, ontwerp K.P.C. De Bazel, uitvoering Glasfabriek Leerdam -paar kleine chipjes langs de binnenrand-, 5,5 x 24 x 20 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 3015
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Blauwgeglazuurd steengoed vaasje met ingekerfde vlakverdeling en verzilverd montuur, uitvoering Palshus, Denemarken, circa 1970, 14 x Ø 10 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 3016
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Opaline flesvormige vaas, model Gulvvase, ontwerp Otto Brauer, uitvoering Holmegaard, Denemarken, jaren '60, 23,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 3017
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Oranje lederen schoudertas met twee kleine vakken op de voorzijde, productiecode AU-21 6824, uitvoering Salvatore Ferragamo, Italië, inclusief originele stoftas -minieme gebruikssporen-

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 140

Lotnummer: 3018
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Bronzen beeld: drie vliegende zwaluwen, niet gesigneerd, 20e eeuw, op houten basement, 37 x 23 x 30 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 3019
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Anton Heyboer (1924-2005), drie cancan-danseressen en vier vissen, waskrijt en aquarel op papier, gesigneerd, 76 x 106 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 220

Lotnummer: 3020
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 18:00

Aardewerk vaas met polychroom blokjesdecor, model 46, ontwerp Eelke Snel, uitvoering Kennemer Potterij, Velsen, circa 1930 -gelijmde chip in hals-, 18,5 x Ø 18 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 290