Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Guusje Kaayk (1950), saxofonist, afdruk van digitale tekening, r.o. handgesigneerd en gedateerd 2012, 70 × 90 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3002
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee opaliserende persglazen beeldjes: goudvis en kalkoen - snaveltje kalkoen beschadigd, schilfertjes van voetrand-, beide gemerkt, uitvoering Sabino, hoogte 6 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3003
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Deels gesatineerde persglazen parfumflacon voor Molinard, gemerkt, uitvoering Lalique, daarbij: persglazen beeldje van de Venus van Milo, hoogte 7 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3004
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Persglazen en deels opaliserende schaal, model Coquilles, uitvoering René Lalique, gemerkt met etspen 'R. Lalique France No 3200' -gebruikssporen-, 9 × Ø 24 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 3005
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Glazen flacon, model 'Clairefontaine', gesigneerd, uitvoering Lalique, 20e eeuw, hoogte 11,5 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 3006
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Opaliserend persglazen beeldje: uil, uitvoering Lalique, gemerkt, hoogte 5,5 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 3007
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Cameoglazen vaasje met paars bloemdecor, gesigneerd, uitvoering Gallé, art nouveau -minieme fleabites in hals-, hoogte 9,5 cm, daarbij: iriserend glazen vaasje met verticale optiek, uitvoering WMF Geislingen -minieme fleabites in hals-, hoogte 10,5 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 3008
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014), 'Object 637', kunsthars sculptuur, r.o. gemonogrammeerd, 10 × 4,5 × 10 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3009
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Persglazen parfumflesje met schelpendecor, uitvoering Lalique, gemerkt met graveerpen R. Lalique France -minieme schilfertjes-, hoogte 6 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 3010
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014), 'Object 121', kunsthars sculptuur, r.o. gemonogrammeerd -enkele lichte krasjes-, 27 × 8 × 47

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 3011
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014), 'Object 711', gepolychromeerd perspex sculptuur, op achterzijde gemonogrammeerd, 6 × 6,5 × 3 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3012
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014), 'Object 72', perspex sculptuur, r.o. gemonogrammeerd -enkele krasjes, 9,5 × 2,5 × 9,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3013
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Iriserend geelgeglazuurd keramisch vaasje en een iriserend turquoisegeglazuurd keramisch vaasje, gemerkt, beide uitvoering St. Lukas, Utrecht, hoogste 6,5 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 3014
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014), 'Object 936', perspex sculptuur, r.o. gemonogrammeerd -paar kleine krasjes-, 9,5× 2 × 5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3015
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee glazen vaasjes met luster: bekervaas, uitvoering WMF, en vaasje met strepen, ontwerp en uitvoering Erwin Eisch, gesigneerd en gedateerd '80, 22 × Ø 15 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 3016
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee glazen beeldjes: vogel, Toikka, iitala, Finland -staart van kleine vogel afgebroken-, afmetingen grootste 12,5 × 15 × 9,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 3017
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coproductie van Coen (1947-2014) en Guusje Kaayk (1950), 'Object 127', kunsthars sculptuur, l.o. gemonogrammeerd -klein chipje van linkerbovenhoek-, 25 × 13 × 14,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 3018
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014), 'Object 157', perspex en kunsthars sculptuur, l.o. gemonogrammeerd -enkele kleine krasjes-, 34 × 7 × 36 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 3019
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Annemie Groenen (1951), 'Talen in lood', glassculptuur in loden montuur, op achter- en onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '88, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 49 × 8 × 9 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3020
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014), 'Object 366A', kunsthars en perspex sculptuur, 49 × 5 × 5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3021
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Oscar Zanetti (1961), vis, glazen sculptuur, uitvoering Zanetti Murano Srl. , Italië, aan onderzijde gemerkt, 47,5 × 22 × 10 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 3022
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Alphons Jozef Hubertus 'Fons' Haagmans (1948), compositie met lijnen en stippen, spraylak op gekleurd papier, 1987, 70 × 100 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 3023
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014), meerkleurige acrylaat hanger, niet gesigneerd, 6 × 6 × 2 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3024
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014), 'Object 783', kunsthars sculptuur, l.o. gemonogrammeerd, 13,5 × 16 × 14,5

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 3025
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014) 'Object 14820', kunsthars sculptuur, niet gesigneerd, 27 × 8 × 47 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 3026
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coen Kaayk (1947-2014), 'Object 791' acrylaat sculptuur, l.o. gesigneerd 14 × 4 × 4 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3027
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Persglazen vaas met gesatineerde vogels op de buik, model 'Daumpierre', ontwerp Marc Lalique (1900-1977), gesigneerd, uitvoering Lalique, modern, 12,5 × Ø 12 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 3028
Veiling Zondag 30 Juni 2024

André Abram (1937), ode aan de wijn, rode kunsthars sculptuur, aan onderzijde gesigneerd en gedateerd 2000, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 20 × 13 × 12 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 3029
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Han de Kluijver (1950), 'Het zichtbare teken', Glaskunst Jaarobject 2014, oplage 124/150, uitvoering Marek Bartko, Novy Bor, Tsjechië, aan onderzijde gesigneerd, 16,5 × 6 × 10 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3030
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Oranje graniver cactusschaal, Ø 10,7 cm, op onderschotel, en blauwe graniver cactuspot -randschilfer-, 8,5 × Ø 9 cm, alle ontwerp Andries Copier en uitvoering Glasfabriek Leerdam

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 3031
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Dirkje Kuik (1929-2008), 'Winkelsman plantage', opgevouwen lithografie in kistje, met daarin bestelbon voor nog een litho, nummer 182, r.o. gesigneerd onder Dirkje's geboortenaam William D. Kuik en gedateerd '70, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -iets verkleurd, vlekje aan linkerzijde-, afmeting kistje 24 × 32 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3032
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Johnny Rolf (1936), grijze keramische kom op smalle voet, met blauw sterrendecor, gemerkt, 13 × Ø 18 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3033
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Glazen serviesgedeelte, model Forest, ontwerp Floris Meydam, uitvoering Glasfabriek Leerdam, vanaf 1968, bestaande uit: zes lage brede glazen, vijf smalle diepe glazen, vijf smalle ondiepe glazen met dichte voet, drie karaffen en één vaas

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 3034
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Benno Premsela (1920-1997), 'Passepartout', keramische vaas uit twee delen, uitvoering Cor Unum, 1993, 38 × 14 × 8 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3035
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Gert de Rijk (1945-2009), conische keramische vaas met polychroom beschilderd en ingekerfd lijnendecor, op onderzijde gemonogrammeerd, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -forse barst en restauraties aan bovenzijde, kleine restauratie aan brede rand-, 44 × Ø 28 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 3036
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Coproductie van Coen (1947-2014) en Guusje Kaayk (1950), 'Object 205A', kunsthars sculptuur, l.o. gesigneerd -beschadiging linkerbovenhoek-, 36 × 14 × 26 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 3037
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Dubbele Zuid-Europese zadeltas, gedecoreerd met bladmotief, 136 × 38 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 3038
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Bruin lederen fauteuil en hocker, model Longa, ontwerp Gerard van den Berg, uitvoering Montis -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 3039
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Leo Hofman (1922-1986), compositie met roestbruin en groen, ets, l.o. gesigneerd en gedateerd '67, 23 × 24 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 3040
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Corneille (1922-2010), 'Terre Habitée', zeefdruk 64/200, m.o. gesigneerd en gedateerd '97, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 40 × 30 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3041
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Rob Birza (1962), zonder titel, gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '89, 46,5 × 31 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 3042
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Verchroomd metalen stellagekast met glazen legplanken, jaren '80 -oxidatie, krasjes, kleine glasschades-, 185 × 41 × 32 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3043
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Kartonnen theateraffiche 'Chez Brood', over het leven van Herman Brood, foto en ontwerp door Anton Corbijn, 2015/2016, 100 × 87 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 3044
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Witgeglazuurde keramische vaas met reliëfdecor: zebra's, ontwerp Bauke Mobach jr. en Klaas Mobach jr., uitvoering Mobach, Utrecht, 1950-1965, 17 × Ø 16,5 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 3045
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Gerard van Rooy (1938-2006), knaagdier, ets 9/25, l.o. gesigneerd, 25 × 25 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3046
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Gert de Rijk (1945-2006), keramische cache-pot met zwart-wit gedroedeld decor onder sgraffito vakverdeling, op onderzijde gemonogrammeerd, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -twee chipjes van bovenrand, klein scheurvormig bakfoutje in bodem-, 16 × Ø 24 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3047
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twaalf groene coupes op hoge zeshoekige steel -één met iets afgeslepen rand-, 19 × Ø 8,5 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3048
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Rookglazen cilindervaas met tincraquelé, ontwerp Andries Dirk Copier -lichte gebruikssporen-, 17 × Ø 15,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3049
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Tom Eyzenbach (1951), twee geïllustreerde keramische schalen, beide aan onderzijde gesigneerd en gedateerd '91, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 6 × Ø 28 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3050
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Geel glazen schaal met tincraquelé decor en ribbelrand, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -gebruikssporen-, Ø 34 cm

Hamerprijs: € 60