Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Bruine lederen koffer, uitvoering Hegaro, Engeland, eerste kwart 20e eeuw, en nog een lederen koffer, 20 x 60 x 35 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4002
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Mahonie commode met vijf lades in gebogen front, Noord-Engeland, 19e eeuw -defecten-, 105 x 90 x 47 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4003
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

13 boeken: Eliëns, T., e.a. (Red.) 'Kunstnijverheid in Nederland 1880-1940'. Bussum, 1997; J.D. van Dam en J.J. Heij, 'Art Nouveau in het Rijksmuseum'. 2010; R. Zeegers e.a. 'Wat is Art Nouveau en Art Déco waard'. 2 delen; W.J. Schweiger, 'Wiener Werkstätte: design in Vienna 1903-1932'. London, 1985; Enz.

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4004
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Paar latoenkoperen penkandelaars, 54 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 4005
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Wit porseleinen beeldje: paardenhoofd, ontwerp Erich Oehme, uitvoering Meissen, derde kwart 20e eeuw, op houten basement met messing plaquette: 'Mitglied der Internationalen Jury CHIO Leipzih 1968' -chip in oor-, 23 x 11 x 18 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4006
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Zwartgeschilderd gevlochten rieten kistje -gebruikssporen-, 14 x 25 x 16 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4007
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Paars cameoglazen vaasje met waterleliedecor, gemerkt Gallé, en deels verzilverd glazen vaasje met bladerdecor, 14,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 4008
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Diverse blanc de Chine beeldjes en theepotten, 20,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4009
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Biscuit beeld: vrouwelijk naakt, uitvoering Lladró, 32 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4010
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

20 verzilverde diervormige messenleggers, diverse uitvoeringen, eerste helft 20e eeuw -gebruikssporen, enkele staarten defect-, 3 x 7,5 x 1,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4011
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Naar Georges Grard, staand vrouwelijk naakt, brons, gesigneerd, 24,5 x 9 x 7 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4012
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Zes diverse herenvestzakhorloges, waaronder zilveren exemplaren, daarbij: twee onedele horlogekettingen

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 4013
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Gereedschap: zeven diverse haalmessen -sommige heften ontbreken-, 47 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4014
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Aardewerk bedekte terrine in de vorm van een kip zittend op een mandje, het mandje is witgeglazuurd, en de kip is zwartgeglazuurd met enkele goudkleurige en rode details, 15 x 20 x 14 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 4015
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Hoge bekervormige glazen vaas op zwarte bolvormige voet, met twee glazen grepen, onduidelijk gesigneerd en 'First glass 1971' -kelk gelijmd-, 35,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4016
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Lucie Nijland (1944), 'Stelten', brons, niet gesigneerd, herkomst: particuliere verzameling Bilthoven, 27 x 8 x 8 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4017
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Bronzen beeld: geabstraheerd zittend figuur, niet gesigneerd, herkomst: particuliere verzameling Bilthoven, 15x 13 x 10 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4018
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Bronskleurig metalen beeldje: twee figuren geven elkaar een hand, niet gesigneerd, in de stijl van Corry Ammerlaan -enkele sleetse plekjes in patinering-, 43 x 15 x 8 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 4019
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Bronzen beeld: 'Lemniscaat', onduidelijk gemonogrammeerd, gedateerd '97, staand op zwart granieten basement, 49 x 25 x 10 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 4020
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 19:30

Consoleklokje met Boulle-stijl inlegwerk en verguld metalen beslag, 20e eeuw -glazen venster ontbreekt-, daarbij: op maat gemaakte houten bekisting, 34 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60