Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 25 September 2022

Twee schilderijen: Børge Ball (1906-1979), interieur en bloemstilleven, onduidelijk gesigneerd, beide olieverf op doek, 19 x 35 en 30,5 x 25,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4002

Willem Kroon (1946-2008), riviergezicht, inkt en aquarel op papier, gesigneerd, 14 x 19 cm

Richtprijs: € 30-50

Lotnummer: 4003

Hollandse School: ijsvermaak, olieverf op paneel, gesigneerd W.T. Brouwer, 29 x 39 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 4004

Hollandse School: bloemen, olieverf en goudverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw -krassen en kleine afgebladderde stukjes verf-, 39,5 x 29,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 4005

J. Benneke (1879-?), dorpsgezicht, olieverf op board, gesigneerd, 22 x 29 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 4006

Duits/Oostenrijkse School, twee schilderijen: verliefde paartjes in interieur, olieverf op paneel, beide gesigneerd F.E. Klein, circa 1900, 26,5 x 20 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 4007

Twaalfpas majolica tegeltableau: ruiter op steigerend paard, eerste helft 20e eeuw, 55 x 41 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4008

Toegeschreven aan Douwe van der Zweep (1890-1975), landschap, olieverf op karton, niet gesigneerd, 25 x 37,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 4009

Roel Wildeboer (1902-1989), stilleven met gemberpot en vruchten, olieverf op paneel, gesigneerd, verso gedateerd 1971, 28 x 39 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4010

Louis Charles Ruotte (1754-1806), 'Le tondeur de moutons / The sheep shearer', litho, gesigneerd in de druk, naar schilderij van Henry Singleton (1766-1839), 43,5 x 30 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 4011

Schots staand horloge in mahonie kast, de beschilderde wijzerplaat met decor van Justitia, gesigneerd Jas. Ross, Glasgow, begin 19e eeuw -gebruikssporen-, 213 x 50 x 25 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4012

Houten schaatsstok met twee knoppen en een kwastje, tweede helft 19e eeuw -gebruikssporen-, 112 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4013

Twee ingekleurde gravures: plattegronden van Zwolle en Enkhuizen, 16e en 17e eeuw, 30 x 42 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4014

Paar gesneden eiken consoles, waarop het borstbeeld van een man en vrouw -zijlatjes ontbreken-, 42 x 19,5 x 15,5 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 4015

Twee messing schuimspanen en messing poffertjespan, alle 19e eeuw

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4016

Eiken kist met gestoken schubbendecor, op slofpoten, 19e/20e eeuw -slot vastgeroest-, 54 x 93 x 48 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 4017

Eiken kist vermaakt tot tweedeurs kastje, met gesneden decor en gezwart houten details, het centrale frontpaneeltje met sterintarsia, Hollands, 17e eeuw, 76 x 120 x 60 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4018

Drie diverse beschilderde houten jukken, 13 x 94 x 6 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 4019

Engels staand horloge in eiken kast, de beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor, 19e eeuw, 214 x 49 x 24 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4020

Vier kleine houten verstelbare tafelezels, 77 cm

Hamerprijs: € 60