Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Anke Engelse (1944), visser, acryl op paneel, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd 1977, 22 × 13 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 4002
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Erik Roos (1938-1994), Castel del Monte, kleurpotlood op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1972, 31 × 17 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4003
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Theo Mackaay (1950), 'ballonnenparade', gicleedruk, l.o. gesigneerd en gedateerd '07, 55 × 55 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 4004
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Lucebert (1924-1994), 'Paradijsvogel', inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd 11 jan '60, herkomst volgens label verso: Galerie Espace, 25 × 20 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 4005
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Met leder beklede fauteuil afgezet met nagels, het kussen voorzien van stoffen bekleding -kussen sleets-, 86 × 69 × 73 cm, en met leder bekleed octagonaal rooktafeltje, met kopspijkers gedecoreerd, staand op vier ronde beuken poten eindigend in octagonale voet gelijkend op het blad, art deco, jaren '20-'30, 60 × Ø 48 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 4006
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie kleine Perzische kussentjes: Afshar soumakkussentje, Afshar met botehmotieven, en Belouche, grootste 43 × 32 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4007
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Theo Mackaay (1950), 'Door alles heen', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '05, 70 × 90 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 4008
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Marmeren schouwklok met twee tazza's, jaren '20-'30 -gebruikssporen-, 23 × 45 × 11 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4009
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Naaldhouten buffetkast, met opklapbare bladen, ontwerp en uitvoering Kropholler, afkomstig uit het bezit van de Amsterdamse arts B.P. Sormani, ingeklapt gemeten 170 × 114 × 41 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 4010
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zestien wijnglazen met geslepen stam, waarvan vier net iets kleiner, model Gilde, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -één van de grote met barstje in kelk-, 16,2 en 15,6 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 4011
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Erik Roos (1938-1994), 'Balkdragende figuren', kleurpotlood op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd 1983, 27,5 × 19 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 4012
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Erik Roos (1938-1994), 'Ambiente periferico', kleurpotlood op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '92, 16 × 16 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 4013
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Arja van den Berg (1944), 'De pekinees (...)', ingekleurde ets 2/20, r.o. gesigneerd en gedateerd 1975, 10 × 15 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4014
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Co Westerik (1924-2018), de kus, ets 45/125, m.o. gesigneerd en gedateerd '03, 13 × 16 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 4015
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Erik Roos (1938-1994), 'Manfova III', litho, r.o. gesigneerd en gedateerd '85, 22 × 16 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 4016
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Anke Engelse (1944), portret van een vrouw met twee bomen, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1976, 17 × 13 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4017
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Frits van Eeden (1944-2022), figuur in vlakverdeling, gemengde techniek op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1975, 20 × 15 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4018
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Fauteuil met bruin lederen zitkussen en zwart stalen rugleuning, ontwerp Oscar Inno Harri Korhonen, uitvoering Inno, Finland, eind 20e eeuw

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4019
Veiling Zondag 30 Juni 2024

35 beukenhouten stoelen in Thonet-stijl, alle behalve één met faux-leder bekleed, uitvoering Selection Norm, Tilburg -gebruikssporen en defecten-, 89 × 40 × 50, daarbij: zes bijpassende krukjes

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 4020
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken tweedeurs linnenkast, 19e eeuw, 208 × 159 × 50 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 4021
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Diverse houten ledenpoppen

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 4022
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eikenhouten ééndeurs vitrinekast met gesneden reliëf van twee zeeduivels in de kap, het interieur met vier glazen planken en daaronder één lade, tweede kwart 20e eeuw -vermaakt van linnenkast-, 199 × 92 × 45 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 4023
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Uitgebreid 170-delig kristallen glasserviesgedeelte met gefacetteerde kelk en stam, model Nestor, uitvoering Cristalleries du Val-Saint-Lambert, België, bestaande uit: 22 champagnecoupes, tien rode wijnglazen, zeven witte wijnglazen -eentje een fractie lager-, vijf wijnglazen met groene kelk, kleine wijnglazen in vijf groottes van minstens zes stuks per reeks, likeurglaasjes in vier groottes van minstens zes glaasjes per reeks, nog een reeks van vijf in een tussenformaatje, 36 water/limonade/bierglazen in diverse reeksen, en zeven vingerkommen -enkele stuks met een chipje-

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 4024
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Divers Chinees en Europees porselein: Kanton kom en deksel, Satsuma vaasje, Herend dienblaadje en vaasje, theeservies met hanendecor -reparatie-, dienblaadje 27,5 × 17 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 4025
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Koperen schoorsteenpendule met gefacetteerd ruitje, op vier pootjes, art deco, circa 1920, -opwindsleutel bijgevoegd, minieme gebruikssporen, werking niet getest-, 26 × 37 × 9 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4026
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken theekastje met twee vitrinedeurtjes en glas aan beide zijden, art deco, jaren '20/'30 -blad met slijtageplekken, gebruikssporen-, 93 × 74,5 × 40 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4027
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Acht glazen coupes, 13,5 × Ø 12 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 4028
Veiling Zondag 30 Juni 2024

32 diverse pennen, waaronder vulpennen, enkele uitvoering Parker

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 4029
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Tien kristallen coupes met gefacetteerde steel en kelk, 12 × Ø 10,5 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4030
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Achthoekig mahonie bijzettafeltje met geometrische intarsia in het blad, en een etagère, uitvoering Pander, jaren '20/'30, 64,5 × 69 × 69 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4031
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Porseleinen serviesgedeelte, decor Hellebore, ontwerp Mary Fedden, uitvoering Bridgewater, Engeland, bestaande uit: theepot, waterkan, suikerpot, melkkan, botervloot, twee voorraadbussen met houten deksel, vier ontbijtborden, vier dinerborden, negen diepe borden, negen pastaborden, negen grote kop-en-schotels, acht schotels Ø 11 cm, acht schotels Ø 16 cm, vijf kleine kopjes, acht theemokken, vier soepkommen, zes eierdoppen, vleesbord plat, vleesschaal hoog, vleesbord hoog, en drie diepe schalen -gebruikssporen, craquelé-

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 4032
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Rechthoekige tafel met onder het blad een lade, het onderstel met regelverbinding, 17e/18e eeuw -blad wijkt- 75 × 103 × 75 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4033
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Normandische lantaarnklok met geëmailleerde wijzerplaat en kleine latoenkoperen feuille met gedreven decor: hoorn des overvloeds geflankeerd door mythische wezens, 18e eeuw, hoogte 39 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 4034
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Turks zijden tapijt Hereke met vogel- en bloemdecor -(egaal) verkleurd-, 133 × 85 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 4035
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Ovale eiken coulissetafel met gesneden onderstel en twee tussenbladen, jaren '30, 74 × 161 × 121,5

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4036
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vier bruingebeitste beuken caféstoeltjes, zitting en rugleuning van geperst multiplex, ontwerp Michael Thonet, uitvoering Cosmos, Polen, onder licentie van Thonet, 1910-1930, aan de onderzijde gelabeld en gestempeld -gebruikssporen-, 90 × 43 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4037
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken theekastje met los dienblad, Hollands, circa 1900, 62,5 × 78 × 45 cm -staand op wieltjes van later datum, poten mogelijk ingekort-

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4038
Veiling Zondag 30 Juni 2024

16 kristallen coupes met gekartelde zeshoekige steel en sterslijpsel in de voet, 11 × Ø 9 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4039
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Indiaas tapijt Ferahan, 182 × 245 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 4040
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee geslepen glazen schalen -de grote schaal met chip van de rand-, 10 × Ø 25 cm en 13 × Ø 42 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 4041
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken theekastje met glas rondom, en los blad, de voorzijde met facetgeslepen ruitjes en bol deurtje, jaren '30 -gebruikssporen-, 70 × 76 × 53 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 4042
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Divers porselein: theepot en twaalf taartbordjes met vergulde randen -vergulding sleets-, en twaalf taartbordjes en schaal met vergulde randen en vrouwenportretjes in roze fond -één bordje met chip-

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4043
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee gipsen reliëfs: putti in de weer met geiten, één achterop onduidelijk gesigneerd: J Janssens Roerman / Boerman / Bierman? en gedateerd 1882, het andere gemerkt CNL6, 40 × 31 cm en 31 × 53 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4044
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Mahonie kast met twee paneeldeuren en drie lades, Engeland, begin 19e eeuw -samengesteld, gebruikssporen-, 165 × 120 × 55,5 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 4045
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Naaldhouten beeld: Maria met Kind, 55 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 4046
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee plafonnières, een grote en een kleine, beide met messing montuur, 24 × Ø 37 en 15 × Ø 25 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4047
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken kabinet, de deuren geflankeerd door gezwarte halfzuilen, eerste kwart 19e eeuw -enkele kleine stukjes profiel ontbreken van kap en voorpoot-, 198 × 140 × 48 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 4048
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Hollandse School, twee schilderijen: boerenkar op landweg, en kanaal met stad in het verschiet, beide olieverf op doek, stadgezicht r.o. onduidelijk gesigneerd, beide 20e eeuw, boerenkar 24,5 × 34,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4049
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Willem Hendrik van den Berg (1886-1970), Scheveningse vissersvrouw, offsetdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1932 -scheurtje links midden, vlek midden onderin-, 37 × 20 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 4050
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Hollandse School: vrouw met kanten muts leest de bijbel, olieverf op doek, niet gesigneerd, eind 19e/begin 20e eeuw -craquelé-, 33 × 22 cm

Richtprijs: € 80-100