Lotnummer: 4001

Frank van den Ham (1952), drie glazen bolvormige wandobjecten met grafisch vierkanten- en strependecor, niet gesigneerd, Ø 25 × 9 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4002

Messing wandlampje, gedecoreerd met eikentakken, modern, lengte 57 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 4003

Twee fauteuils -gebruikssporen, lichte slijtage aan de armleuningen-, 95 × 72 × 70 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4004

Theo Mackaay (1950), twee liggende vrouwen bij het venster, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140 × 160 cm

Hamerprijs: € 3400

Lotnummer: 4005

Groene kelkvormige tafellamp met gesatineerd glazen stam, art deco stijl en vermoedelijk periode -overgeschilderd-, 35 × Ø 26 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 4006

Rood marmeren klokkenstel -de wijzerplaat gecraqueleerd-, klok 22 × 25 × 11 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4007

Diverse houten maskers: één met ingeslagen spijkers -delen afgebroken-, één met schelpjes in het voorhoofd -hoorn gebroken-, Dan-masker, gepolychromeerd masker op standaard, en geel dansmaskertje, Java, daarbij: kralenmuts

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4008

Wortelnotengefineerde ladekast met vijf lades, waarvan één geheime lade in het basement, biedermeier, -gebruikssporen, enkele krimpscheuren-, 97 × 127 × 56 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 4009

Afrikaans gesneden houten stoeltje met vruchtbaarheidssymbolen, de zitting bekleed met buffelhuid, 20e eeuw -zitting ingedeukt-, 75 × 41 × 37 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4010

Drie stoelen: mahonie armstoel met lichtbeige velours bekleding, biedermeier, mahonie armstoel, modern, en gebogen beukenhouten stoel met rotan zitting en rugleuning

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4011

Grote tweedeurs mahonie linnenkast, biedermeier -defecten aan profiel onderaan basement, krimpscheuren in zijkanten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 227 × 210 × 70 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4012

Divers kleingoed: messing kandelaar met zeven armen, tinnen schotel, tinnen kan, aardewerk bordje, etc. kandelaar 52 cm hoog

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4013

Mahoniegefineerde secretaire à abattant met bovenin een compartiment met twee deurtjes, daaronder een schrijfcompartiment met twee planken en zes laatjes, en onderin drie lades, 19e eeuw -gebruikssporen, defecten, aanpassingen van later datum-, 174,5 × 96,5 × 50 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4014

Aardewerk serviesgedeelte, model Edme, uitvoering Wedgwood, Engeland, bestaande uit: twaalf dinerborden Ø 26 cm, elf ontbijtborden Ø 23 cm, soepterrine op onderschotel, drie bedekte soepterrines, twee terrines zonder deksel, grote vleesschaal, twee grote visschalen, elf soepkommen met zestien schotels, vijf theekoppen met twaalf schotels, zeven koffiekoppen met elf schotels, vier eierdoppen, grote en kleine suikerpot en suikerschaaltje -randschilfers, krasjes, craquelé, gebruikssporen, verkleuringen-

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 4015

Turkmeense chuval Yomut, en Perzisch bidkleedje Belouche -beide sleets-, 71 × 107 en 132 × 85 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 4016

Grote ovale eiken kloostertafel, staande op twee gedraaide poten eindigend in kruisvorm, en zes stoelen met biezen zittingen -lichte gebruikssporen-, 78 × 225 × 90 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 4017

Perzisch tapijt Hamadan met botehmotieven -sleets-, 203 × 139 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4018

Drie scheepsklokken, tafelmodel barometer, drie kistjes met knopen en een inktstel in de vorm van een zeilboot, 20e eeuw -gebruikssporen-, 29 × 10 × 16 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4019

Mahoniegefineerd kaptafeltje met vier lades en spiegelopstand, Engeland, 20e eeuw -gebruikssporen, vlekjes, spiegel verweerd-, 165 × 89 × 50 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4020

Verzameling geweien van reeën op houten schildjes, veelal met uitsparing op achterzijde voor onderkaak, diverse groottes -enkele met defecten of missende onderkaken-

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4021

Vier modelschepen, diverse modellen en schalen, modern -enkele defecten en missende onderdelen-, 105 × 75 × 10 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4022

Mahonie meidenkast, achter de deuren vijf planken en twee lades, Hollands, 19e eeuw -gebruikssporen, één poot gelijmd-, 190 × 135 × 51 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 4023

Paar koperen wandlantaarns -slechts één ruitje aanwezig-, 75 × 27 × 30 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 4024

Grote mahonie linnenkast, het interieur met zes planken en twee lades, Hollands, biedermeier -gebruikssporen-, 225 × 157 × 53 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 4025

Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), zeesleper 'Zeeland' in de kleuren van Bureau Wijsmüller uit IJmuiden, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1958, 50 × 70 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4026

Franse School: zeilboten op het water, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd C. Debrun, 20e eeuw, 12 × 26 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4027

Hollandse School: platbodem met fregat in het verschiet, inkt op papier, r.o. gesigneerd J.K. Kam, circa 1800, 16,5 × 22,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4028

Evert Moll (1878-1955), havengezicht, olieverf op schilderkarton, r.o. gesigneerd, 20 × 24,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 4029

Standaardkompas met houten behuizing, en houten stuurwiel, beide 20e eeuw, Ø stuurwiel 82 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 4030

Zes kleurenlitho's: Engelse stads- en havengezichten, grootste: 24 × 16 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4031

Giovanni Battista Grandi (1886-1963), paarden in de haven van St. Petersburg, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1912 -doek gebobbeld, verfverlies-, 90 × 180 cm

Hamerprijs: € 950

Lotnummer: 4032

Iepen houtsnijwerk: acanthusbladeren en gecentreerd een urn, 18e eeuw -scheuren, beschadigingen-,120 × 36 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 4033

Groot formaat tafelglobe met interne verlichting op houten standaard, vermoedelijk jaren '50, 50 × 35 × 33 cm -enkele defecten aan beplakking-

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4034

Glazen staatkundige globe, belijmd met bedrukt papier en van binnen voorzien van lampje, op donkergebeitste beukenhouten voet, Ø 20 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4035

Afrikaans palissander beeld: hoofd van een vrouw met hoofddeksel, 20e eeuw, 42 × 15 × 9 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4036

Notenhouten humidor, 20e eeuw, 33 × 212 × 9,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 4037

Messing telescoop op standaard, en drie glazen thermometers in houten cassette, telescoop 33 × 34,5 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4038

Messing scheepsklok met hakenkruis op de wijzerplaat, en scheepskompas in houten kist -luchtbel-, beide ±20 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 4039

Drie flessen sterke drank: Blanton's original single barrel bourbon whiskey, 750 ml, Plantation XO Barbados rum 20th anniversary, 700 ml, Kopke Christmas ruby port, 750 ml, en twee flessen bordeaux: Château Guinaud, 1999, in kistje

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 4040

Bronzen handbel met ijzeren klepel, 24 × Ø 14 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 4041

Mahoniegefineerd bureau met olijfgroen lederen blad en messing greepjes, tweede helft 20e eeuw, 75 × 123 × 76 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4042

Messing schijnwerper met richtbediening aan houten wandplaat, en messing machinetelegraaf, beide 20e eeuw, hoogte telegraaf 120 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 4043

Gegraveerde landkaart van Zweden: 'Regni Sueciae ... tabula generalis. Edita Ioh.Bapt. Homanno Norimbergae', circa 1720, oudgekleurd -lichte watervlek in bovenste twee hoeken-, 50 × 57 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 4044

Gegraveerde landkaart van Friesland: 'Frisiae dominium, vernacule Friesland ... Naar de nieuwste afmeetingen getekend en uitgegeven door Fr. Halma'. Leeuwarden, 1718, oudgekleurd, 52 × 59 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 4045

Gegraveerde landkaart: 'Novissima Delflandiae, Schielandiae ut Voornae, Overflackeae Goereae Iselmondae tabula. Auctore B.Fl. a Berckenrode'. Amsterdam, Fred. de Witt, circa 1680, oudgekleurd -licht gebruind en roestvlekken-, 55 × 46 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 4046

Gegraveerde landkaart van Zuid-Holland: 'Nova atque emendata descriptio Suydt Hollandiae. Edita a Fr. de Wit', circa 1680, oudgekleurd -de twee bladen sluiten in het midden niet precies aan elkaar-, 45 × 55 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4047

Gegraveerde plattegrond van Rotterdam: 'Tabula Roterodami novissima. Amstelodami, J. Allard', circa 1720 -gebruind, marges tot aan de plaatrand afgesneden-, 48 × 57

Hamerprijs: € 1200

Lotnummer: 4048

Gravure: Stad Dordrecht, door Braun en Hogenberg, 1775, H 32 × 52,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4049

Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van een driemaster, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1951, 70 × 50 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4050

Standaardkompas met houten behuizing, en houten stuurwiel, beide 20e eeuw, Ø stuurwiel 114 cm

Hamerprijs: € 650