Veiling Zondag 30 Juni 2024
Anke Engelse (1944), visser, acryl op paneel, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd 1977, 22 × 13 cm
Hamerprijs: € 100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Erik Roos (1938-1994), Castel del Monte, kleurpotlood op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1972, 31 × 17 cm
Hamerprijs: € 90
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Theo Mackaay (1950), 'ballonnenparade', gicleedruk, l.o. gesigneerd en gedateerd '07, 55 × 55 cm
Hamerprijs: € 95
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Lucebert (1924-1994), 'Paradijsvogel', inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd 11 jan '60, herkomst volgens label verso: Galerie Espace, 25 × 20 cm
Hamerprijs: € 475
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Met leder beklede fauteuil afgezet met nagels, het kussen voorzien van stoffen bekleding -kussen sleets-, 86 × 69 × 73 cm, en met leder bekleed octagonaal rooktafeltje, met kopspijkers gedecoreerd, staand op vier ronde beuken poten eindigend in octagonale voet gelijkend op het blad, art deco, jaren '20-'30, 60 × Ø 48 cm
Richtprijs: € 200-300
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Drie kleine Perzische kussentjes: Afshar soumakkussentje, Afshar met botehmotieven, en Belouche, grootste 43 × 32 cm
Richtprijs: € 80-100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Theo Mackaay (1950), 'Door alles heen', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '05, 70 × 90 cm
Hamerprijs: € 650
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Marmeren schouwklok met twee tazza's, jaren '20-'30 -gebruikssporen-, 23 × 45 × 11 cm
Richtprijs: € 100-150
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Naaldhouten buffetkast, met opklapbare bladen, ontwerp en uitvoering Kropholler, afkomstig uit het bezit van de Amsterdamse arts B.P. Sormani, ingeklapt gemeten 170 × 114 × 41 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Zestien wijnglazen met geslepen stam, waarvan vier net iets kleiner, model Gilde, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -één van de grote met barstje in kelk-, 16,2 en 15,6 cm
Hamerprijs: € 230
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Erik Roos (1938-1994), 'Balkdragende figuren', kleurpotlood op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd 1983, 27,5 × 19 cm
Hamerprijs: € 190
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Erik Roos (1938-1994), 'Ambiente periferico', kleurpotlood op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '92, 16 × 16 cm
Hamerprijs: € 100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Arja van den Berg (1944), 'De pekinees (...)', ingekleurde ets 2/20, r.o. gesigneerd en gedateerd 1975, 10 × 15 cm
Hamerprijs: € 60
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Co Westerik (1924-2018), de kus, ets 45/125, m.o. gesigneerd en gedateerd '03, 13 × 16 cm
Hamerprijs: € 140
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Erik Roos (1938-1994), 'Manfova III', litho, r.o. gesigneerd en gedateerd '85, 22 × 16 cm
Richtprijs: € 40-60
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Anke Engelse (1944), portret van een vrouw met twee bomen, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1976, 17 × 13 cm
Hamerprijs: € 40
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Frits van Eeden (1944-2022), figuur in vlakverdeling, gemengde techniek op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1975, 20 × 15 cm
Richtprijs: € 100-150
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Fauteuil met bruin lederen zitkussen en zwart stalen rugleuning, ontwerp Oscar Inno Harri Korhonen, uitvoering Inno, Finland, eind 20e eeuw
Hamerprijs: € 160
Veiling Zondag 30 Juni 2024
35 beukenhouten stoelen in Thonet-stijl, alle behalve één met faux-leder bekleed, uitvoering Selection Norm, Tilburg -gebruikssporen en defecten-, 89 × 40 × 50, daarbij: zes bijpassende krukjes
Hamerprijs: € 200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Eiken tweedeurs linnenkast, 19e eeuw, 208 × 159 × 50 cm
Hamerprijs: € 290
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Diverse houten ledenpoppen
Hamerprijs: € 425
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Eikenhouten ééndeurs vitrinekast met gesneden reliëf van twee zeeduivels in de kap, het interieur met vier glazen planken en daaronder één lade, tweede kwart 20e eeuw -vermaakt van linnenkast-, 199 × 92 × 45 cm
Richtprijs: € 150-200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Uitgebreid 170-delig kristallen glasserviesgedeelte met gefacetteerde kelk en stam, model Nestor, uitvoering Cristalleries du Val-Saint-Lambert, België, bestaande uit: 22 champagnecoupes, tien rode wijnglazen, zeven witte wijnglazen -eentje een fractie lager-, vijf wijnglazen met groene kelk, kleine wijnglazen in vijf groottes van minstens zes stuks per reeks, likeurglaasjes in vier groottes van minstens zes glaasjes per reeks, nog een reeks van vijf in een tussenformaatje, 36 water/limonade/bierglazen in diverse reeksen, en zeven vingerkommen -enkele stuks met een chipje-
Hamerprijs: € 400
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Divers Chinees en Europees porselein: Kanton kom en deksel, Satsuma vaasje, Herend dienblaadje en vaasje, theeservies met hanendecor -reparatie-, dienblaadje 27,5 × 17 cm
Hamerprijs: € 95
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Koperen schoorsteenpendule met gefacetteerd ruitje, op vier pootjes, art deco, circa 1920, -opwindsleutel bijgevoegd, minieme gebruikssporen, werking niet getest-, 26 × 37 × 9 cm
Hamerprijs: € 50
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Eiken theekastje met twee vitrinedeurtjes en glas aan beide zijden, art deco, jaren '20/'30 -blad met slijtageplekken, gebruikssporen-, 93 × 74,5 × 40 cm
Hamerprijs: € 90
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Acht glazen coupes, 13,5 × Ø 12 cm
Hamerprijs: € 20
Veiling Zondag 30 Juni 2024
32 diverse pennen, waaronder vulpennen, enkele uitvoering Parker
Hamerprijs: € 140
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Tien kristallen coupes met gefacetteerde steel en kelk, 12 × Ø 10,5 cm
Hamerprijs: € 30
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Achthoekig mahonie bijzettafeltje met geometrische intarsia in het blad, en een etagère, uitvoering Pander, jaren '20/'30, 64,5 × 69 × 69 cm -gebruikssporen-
Hamerprijs: € 80
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Porseleinen serviesgedeelte, decor Hellebore, ontwerp Mary Fedden, uitvoering Bridgewater, Engeland, bestaande uit: theepot, waterkan, suikerpot, melkkan, botervloot, twee voorraadbussen met houten deksel, vier ontbijtborden, vier dinerborden, negen diepe borden, negen pastaborden, negen grote kop-en-schotels, acht schotels Ø 11 cm, acht schotels Ø 16 cm, vijf kleine kopjes, acht theemokken, vier soepkommen, zes eierdoppen, vleesbord plat, vleesschaal hoog, vleesbord hoog, en drie diepe schalen -gebruikssporen, craquelé-
Hamerprijs: € 500
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Rechthoekige tafel met onder het blad een lade, het onderstel met regelverbinding, 17e/18e eeuw -blad wijkt- 75 × 103 × 75 cm
Richtprijs: € 80-100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Normandische lantaarnklok met geëmailleerde wijzerplaat en kleine latoenkoperen feuille met gedreven decor: hoorn des overvloeds geflankeerd door mythische wezens, 18e eeuw, hoogte 39 cm
Hamerprijs: € 140
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Turks zijden tapijt Hereke met vogel- en bloemdecor -(egaal) verkleurd-, 133 × 85 cm
Hamerprijs: € 75
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Ovale eiken coulissetafel met gesneden onderstel en twee tussenbladen, jaren '30, 74 × 161 × 121,5
Richtprijs: € 80-100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Vier bruingebeitste beuken caféstoeltjes, zitting en rugleuning van geperst multiplex, ontwerp Michael Thonet, uitvoering Cosmos, Polen, onder licentie van Thonet, 1910-1930, aan de onderzijde gelabeld en gestempeld -gebruikssporen-, 90 × 43 cm
Hamerprijs: € 130
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Eiken theekastje met los dienblad, Hollands, circa 1900, 62,5 × 78 × 45 cm -staand op wieltjes van later datum, poten mogelijk ingekort-
Hamerprijs: € 160
Veiling Zondag 30 Juni 2024
16 kristallen coupes met gekartelde zeshoekige steel en sterslijpsel in de voet, 11 × Ø 9 cm
Hamerprijs: € 50
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Indiaas tapijt Ferahan, 182 × 245 cm
Hamerprijs: € 100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Twee geslepen glazen schalen -de grote schaal met chip van de rand-, 10 × Ø 25 cm en 13 × Ø 42 cm
Richtprijs: € 50-70
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Eiken theekastje met glas rondom, en los blad, de voorzijde met facetgeslepen ruitjes en bol deurtje, jaren '30 -gebruikssporen-, 70 × 76 × 53 cm
Hamerprijs: € 75
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Divers porselein: theepot en twaalf taartbordjes met vergulde randen -vergulding sleets-, en twaalf taartbordjes en schaal met vergulde randen en vrouwenportretjes in roze fond -één bordje met chip-
Hamerprijs: € 90
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Twee gipsen reliëfs: putti in de weer met geiten, één achterop onduidelijk gesigneerd: J Janssens Roerman / Boerman / Bierman? en gedateerd 1882, het andere gemerkt CNL6, 40 × 31 cm en 31 × 53 cm
Hamerprijs: € 130
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Mahonie kast met twee paneeldeuren en drie lades, Engeland, begin 19e eeuw -samengesteld, gebruikssporen-, 165 × 120 × 55,5 cm
Hamerprijs: € 20
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Naaldhouten beeld: Maria met Kind, 55 cm
Hamerprijs: € 70
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Twee plafonnières, een grote en een kleine, beide met messing montuur, 24 × Ø 37 en 15 × Ø 25 cm
Hamerprijs: € 90
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Eiken kabinet, de deuren geflankeerd door gezwarte halfzuilen, eerste kwart 19e eeuw -enkele kleine stukjes profiel ontbreken van kap en voorpoot-, 198 × 140 × 48 cm
Richtprijs: € 150-200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hollandse School, twee schilderijen: boerenkar op landweg, en kanaal met stad in het verschiet, beide olieverf op doek, stadgezicht r.o. onduidelijk gesigneerd, beide 20e eeuw, boerenkar 24,5 × 34,5 cm
Hamerprijs: € 130
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Willem Hendrik van den Berg (1886-1970), Scheveningse vissersvrouw, offsetdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1932 -scheurtje links midden, vlek midden onderin-, 37 × 20 cm
Richtprijs: € 70-90
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hollandse School: vrouw met kanten muts leest de bijbel, olieverf op doek, niet gesigneerd, eind 19e/begin 20e eeuw -craquelé-, 33 × 22 cm
Richtprijs: € 80-100