Lotnummer: 5001
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Kaart van Andalusië: 'Andaluzia continens Sevillam et Cordubam', kopergravure, Willem Janszoon Blaeu, 1640, verso met tekstpagina's, maat drukplaat 38 × 49,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5002
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Willem Verpoeken (1820-1898), studie van een rustende koe, tekening, r.o. gesigneerd, 9 × 18,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5003
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Dolf Henkes (1903-1989), baby, inkt en potlood op papier, m.o. gemonogrammeerd en gedateerd '53, met annotatie in potlood: 'Ter herinnering aan 12 1/2 jaar huwelijk de familie C Schouten'

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5004
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twaalf Afrikaanse bronzen beeldjes gemonteerd op spiezen, in houten displayframe, 39 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5005
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Fons Franken (1919), twaalf ronde etsjes in één lijst, afmetingen één ets Ø 8 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5006
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Tweemaal drie prenten: runder- en schapenrassen, uniform ingelijst, naar 19e-eeuwse litho's, lijsten elk 65 × 36 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5007
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Gesneden en gepolychromeerde Wajangpop, en bronzen emmer, Indonesië, herkomst: collectie Frits Liefkes, pop 67 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 70

Lotnummer: 5008
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee goudkleurige bijzettafeltjes, een grote en een kleine -sleets-, 59 × 57 × 34 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5009
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Oorfauteuil met gebloemde bekleding, staand op eiken klauwpoten -twee losse kussentjes, stof vernieuwd-, 99 × 63 × 78 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5010
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Joop Dam (1922), duingezicht, aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '64, 37 × 50 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5011
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee gravures: 'Huis van den grave van Wassenaar heer van Obdam', door Gerrit van Giessen (1692/93-1750), 28 × 33 cm, en 'Afbeelding van het prachtig gebouw door den heere Hope in den Haarlemmer Hout gestigt', door Jan Lucas van der Beek (1753-1818) naar Daniël Kerkhoff (1766-1821), 1789, 16 × 30 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5012
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Aat Veldhoen (1934-2008), twee werken: vrijend paar, rotaprint, in de druk l.o. gesigneerd, genummerd VIII en gedateerd '64, 20 × 25 cm, en vrijend paar, litho 19/20, l.o. gesigneerd en gedateerd '62, 13 × 22 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5013
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Divers aardewerk met polychrome bloemdecors, alle uitvoering Tichelaar, Makkum, waaronder: tabakspot, bloemenvaas en vierdelig kaststel

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 95

Lotnummer: 5014
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Donkergebeitst eiken bureau met rijk gesneden decor van draken, op getorst onderstel, neorenaissance, 128 × 134 × 69 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 5015
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vier gravures: 'Trajectum ad Mosam'. Plattegrond in vogelvlucht perspectief. 1612. (24,5 × 34 cm); Slag op het Lanakerveld bij Maastricht. 1568. (21 × 28,5 cm); De Spaanse Furie. 1586. (21 × 28 cm), (legenda overgeplakt met een strook oude, gedrukte tekst); Aanval van de graaf Von Pappenheim bij Amby. 1632. Gravure (15 × 17 cm) op een tekstblad (Theatrum 1633). Alle 4 prenten ingelijst

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5016
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Herman Heuff (1875-1945), gezicht op Veere, droge naaldets, r.o. gesigneerd, 37 × 9 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5017
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee gravures: portret van Louis Antoine de Pardaillan de Gondrin, door Nicolas Tardieu (1674-1749) naar schilderij van Hyacinthe Rigaud (1659-1743), 1720, 46 × 33 cm, en portret van Joannes Gulielmus Friso, door Pieter van Gunst (1659-1732) naar Bernard Vaillant (1632-1698), 36 × 27 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5018
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Aria van den Berg (1947), 'Dit was Witte Kat van Donald', deels ingekleurde ets 2/15, r.o. gesigneerd en gedateerd 1970, 8 × 19,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5019
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Stoplap in lijst, draagt letters P.D.V.H., 39,5 × 43 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5020
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Hollandse School: stenen, ets 4/12, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1976, 11 × 23 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5021
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Lau Heijendael (1946), bomen achter zandvlakte, aquarel op papier, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd '05, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 17 × 12 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5022
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Goudleerfragment met bloemdecor, 18e eeuw, gemonteerd op een deurtje, 85,5 × 50 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5023
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Notenhouten dagobertstoel, laat 19e eeuw -beetje sleets-, 62 × 78 × 55 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 5024
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie etsen: 'Stadhuis Middelburg' door Laurens Jannis Braams (1913-1998), 34 × 27 cm, 'Sassenpoort Zwolle' door Willem Witjens (1884-1962), 33 × 24 cm, en 'O.L.V. Toren (Klaverblad) door Romain Malfliet (1910-2006), 37 × 11 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5025
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Mezzotint: 'Christiaan Cornelis', Christiaan Cornelis was matroos op het schip De Vriendschap, dat door Franse kapers in 1794 in beslag werd genomen. Christiaan Cornelis wist het schip te heroveren en terug te varen naar Vlissingen. Door Charles Hodges naar J. Perkois, uitg. W.A. Keel, Middelburg, 1795, 31 × 21,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5026
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee metalen sculpturen: fluitspelende putto en Cupido, 20e eeuw, 16 × 7 × 9 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5027
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Driedelig porseleinen kaststelletje, uitvoering Samson, Parijs -chip van deksel-, bloemsteker met vogeldecor, cache-pot met bronzen montuur en vogeldecor, 10 × Ø 10,5 cm, en drie Japans porseleinen eierschaalporseleinen kommetjes en schoteltjes

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5028
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Negen diverse Russische lakdozen

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5029
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Aardewerk serviesgedeelte 'Ost India', uitvoering Rörstrand, bestaande uit: acht soepkommen met schotels, twaalf theekop-en-schotels, vier eierdoppen en twee serveerschaaltjes -enkele gebruikssporen-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5030
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Spiegel in vergulde en gehoute lijst, eind 19e/20e eeuw -defecten aan lijst-, 151 × 80 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5031
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Schilderij: twee boten op het water, olieverf op board, r.o. gesigneerd Nikolaj Triepel -hel, verso met toedracht en gedateerd 1940 -vergeeld-, 33 × 31 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5032
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Kristallen vaas op vierkante voet, 21 × Ø 22 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5033
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken wandtafeltje met etagère en gedraaide poten, Hollandse renaissance-stijl, eind 19e/begin 20e eeuw -vlekken in afwerking-, 76 × 73 × 48 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5034
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Samuel Le Poole (1910-1986), jongensportret, pastel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '50, 33 × 25 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5035
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Johannes Graadt van Roggen (1867-1959), 'Zandvoort', marouflé, l.o. gesigneerd, 22,5 × 28,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5036
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941), molen bij het water, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -gaatje links onderin, beetje verfverlies, craquelé-, 50 × 40 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5037
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Hollandse School: bedrijvigheid langs de vaart, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw, 31 × 40 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5038
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Henk van Leeuwen (1890-1972), moeder met kinderen, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -dun in de verf-, 48 × 39 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5039
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Hollandse School: moeder met kinderen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd H. Endlich, 20e eeuw, 50 × 40 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5040
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Gerhard 'Gerrit' Haverkamp (1872-1926), molen langs een vaart, marouflé, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '95 -op plekken dun in de verf-, 40 × 31,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5041
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Schilderij: liggende Doberman en slapend katje, olieverf op doek, niet gesigneerd, 20e eeuw -enkele krassen-, 45 × 66 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5042
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Nanne Balyon (1960), wintergezicht in 19e-eeuwse stijl, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 49 × 58,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5043
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Hollandse School: marktgezicht met kerk, marouflé, r.o. gesigneerd G. Koster, 20e eeuw, 70 × 90 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5044
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Ciano Siewert (1942): dorpsstraat, acrylverf op doek, verso gesigneerd, 59 × 79 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5045
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Willy Everhardus van den Berg (1921-2001), stadsgezicht met figuren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 × 80 cm, daarbij boek: 'Will: Berg, Kunstenaar in beeld'

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5046
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee drukken: Richard Gatt (20e eeuw), 'Algues et Poisson', houtblokdruk 24/50, r.o. gesigneerd, en Rob Clous (hedendaags), 'De koe voelt nattigheid', litho 32/60, r.o. gesigneerd en gedateerd '78, grootste werk 32 × 49 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5047
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken naaidoos in gotische stijl, het deksel met rood velours speldenkussen, met enkele naai-accessoires, eind 19e eeuw, 16 × 32 × 20 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5048
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken dressoir met opstaande rand, vier lades en vier deuren, voorzien van gesneden 17e-eeuwse taferelen, circa 1900, 121 × 250 × 53 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 5049
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Latoenkoperen lessenaar met steenrode stoffen bekleding en Engelse Bijbel -één los stuk latoenkoper bijgevoegd, gebruikssporen-, 35 × 43 × 32 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5050
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Kunsthars reliëfplaquette met een jachtvoorstelling van een engel rustend bij een gedode leeuw, 20e eeuw, 40 × 29 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40