Print version

Lotnummer: 5001
Veiling Zondag 19 Februari 2023

Willem Witjens (1884-1962), 'Werksteiger Lelystad 1954', olieverf op board, gesigneerd en genummerd XVII, 48 x 68 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 5002

Witgeëmailleerd keukengerei -defecten-, 13 x Ø 34 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5003

Eéndeurs linnenkast met spiegeldeur en één lade, begin 20e eeuw, 194 x 107 x 56 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 5004

Herman Heuff (1875-1945), twee etsen: 'Zierikzee Sint-Lievensmonstertoren', en 'Westerschouwen', beide gemonogrammeerd in drukplaat, en gesigneerd in potlood, daarbij: drie andere werken, 58 x 40 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5005

Kopergravure: 'De zel-neering of het darink-delven, zoo als het oudtyds, in Zeeland, geoefend werdt', J.C. Philips naar Cornelis Pronk, eind 18e eeuw, daarbij: twee gravures van scheepsportretten: 'Kof-Schip' en 'Oostindisch Compagnie Schip', Gerrit Groenewegen, 16 x 28 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5006

Hollandse School: stadsgezicht met figuren, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, circa 1900, 45 x 35 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5007

Duitse School: figuren met hond bij een ruïne, olieverf op doek, 19e eeuw, onduidelijk gesigneerd, 52 x 41 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5008

Henry Redmore (1820-1887), zeilschip voor havenstad, olieverf op doek, gemonogrammeerd H.R., gedateerd 1867 -defecten en winkelhaak-, 34 x 60 cm

Hamerprijs: € 1300

Lotnummer: 5009

Houten supraporte met geschilderd bloemdecor, Louis Quinze, vermaakt tot kapstok, 80 x 122 x 10 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5010

Spiegel in bronskleurige lijst, Louis Quinze-stijl, modern -klein stukje afgebroken-, 100 x 82 x 7 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5011

Ovaal fotoportret in vergulde ovale pâte lijst, 19e eeuw, 38 x 28 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5012

Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002), stadsgezicht Amsterdam, olieverf op doek, gesigneerd -kleine beschadigingen, krassen-, 59 x 49 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5013

Vier diverse stoelen met gros-point bekleding, 105 x 75 x 65 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5014

Divers tin, waaronder: lepelrek met lepels, twee diepe schalen en borden in diverse maten, Ø 34 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5015

Schemerlampje met bronzen paard op de voet, 43 x 25 x 25 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5016

Paar messing vijflichts wandkandelaars -voorheen gaslampen-, 43 x 52 x 25 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5017

Perzisch tapijtje Belouche, Perzisch tapijtje Afshar, Perzisch tapijtje Ardebil en Koerdisch kussentje, 125 x 55 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5018

Henri Frédéric Boot (1877-1963), tweemaal portret van een vrouw, één aquarel op papier, de ander houtskool en pastelkrijt op papier, beide gesigneerd, 45 x 31 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 5019

Notenhouten ladekast met gecontourneerd front en vier diepe lades, Italië, 19e eeuw -defect aan sierlijst bovenblad, sloten verwijderd-, 86 x 121 x 62 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 5020

Zeven damasten tafellakens, voornamelijk met bloem- en bladerdecors, en drie series servetten

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 5021

Hollandse School: stilleven met kersen, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw, 29 x 39 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5022

Populierenhouten beeld: engel met potje in zijn hand, Zuid-Europa, 18e eeuw -ontdaan van polychromie, ontbrekende delen en oude houtwormgaatjes-, 77 x 40 x 27 cm

Hamerprijs: € 700

Lotnummer: 5023

Divers kleingoed: bronzen wandornament in de vorm van een tweekoppige slang, geslepen kristallen karaf, beker, diverse schoteltjes, reclameblikje met opschrift 'Croquetjes Pette', schelp, vier zogenoemde 'lilliput' woordenboekjes, barnstenen sigarettenhouder, in originele cassette, etc., Ø 22 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5024

Twee Afrikaanse houten maskervormige amuletten, Dan, Ivoorkust, 15 x 8,5 en 14 x 7,5 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 5025

Porseleinen kopje met vergulde randen en polychrome beschildering: Duits rivierlandschap met man, vrouw en kind, midden 19e eeuw, 10 x 9 x 7 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5026

Diverse bijouterieën, waaronder: diverse faux parels

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 5027

Klein plateel kannetje in de vorm van een Jacobakan, uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, 14 x Ø 6 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 5028

Dertien diverse porseleinen theekop-en-schotels, en één espressokop-en-schotel, alle met transferdecor, uitvoering Richard Ginori, tweede helft 20e eeuw, één afwijkend gemerkt, Ø 13 cm

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 5029

Diverse metalen en Djokja zilver waaronder: wierookbrander, borden en notenkraker, Ø 30 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5030

Cosimo Roma (1900-1972), 'Pordia Campestre', olieverf op paneel, gesigneerd, 38 x 50 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5031

Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945), ophaalbrug Overschie, litho, gesigneerd in potlood -licht gebruind-, 50 x 68 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5032

Witgeschilderd halvemaantafeltje met wit marmeren blad, en ovale spiegel in witgeschilderde lijst, beide Louis Seize-stijl, modern, 78 x 56 x 21 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5033

Vier precolumbiaanse weefsels, waaronder Chimu, Huari en Chancay, en een Koptisch weefsel, 40 x 40 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5034

Twee haardbokken, pook, asschep, messing treeft, en geëmailleerde kolenkit, 27 x 30 x 52 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 5035

Hollandse School: winters dorpsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd J. Lieftink -klein gaatje rechtsonder-, 39 x 59 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5036

Twee witgeschilderde Afrikaanse houten maskers: één hartvormig, en één omvat door een hartvormige rand, Kwele, Gabon, 37 x 30 x 6 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5037

Jelle Hoogstra (1924-2003), besneeuwde knotwilgen, gouache, gesigneerd en gedateerd jan. '77, 74 x 82 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5038

Anneke Boot (1945), besneeuwd landschap, olieverf op doek, gesigneerd, 59 x 78 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 5039

Jac Eriks (1895-1965), 'De Kleine Hei', olieverf op doek, gesigneerd, 49 x 69 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5040

Jack van der Put (1939), winterlandschap met molen aan het water, olieverf op doek, gesigneerd met pseudoniem B.H. Slotman, 59 x 88 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 5041

Henk Bellaard (1896-1975), winters havengezicht, olieverf op doek, gesigneerd, 59 x 99 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 5042

Ary Baggerman (1905-1972), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd, 58,5 x 49 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 5043

Paar miniatuurschilderijen: schepen op het water, olieverf op paneel, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw, 9 x 10 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 5044

Zwartgelakte wandpiano, uitvoering C. Bechstein, serienummer 83215, Duitsland, 1906-1920 -enkele sierlijsten ontbreken, gebruikssporen-, daarbij: witgeschilderd pianokrukje, 130 x 142 x 62 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 5045

Portretgravure: Wolter Jan Gerrit Baron Bentinck [1745-1781] schout by nacht van Holland en Westvriesland, adjudant generaal van Z.D. Hoogheid als admiraal generaal. Overleden aan zyne wonden, bekomen in den roemrugtigen zeeslag op Doggersbank, den Vden augustus MDCCLXXXI, graveur Reinier Vinckeles (1741-1816), 33 x 24 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5046

Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld, Ashanti, Ghana, eind 20e eeuw, 43 x 14 x 11 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5047

Hollandse School: mannenportret en profil, pastel op perkament, niet gesigneerd, circa 1800, 22 x 18 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5048

Eiken nachtkastje met wit marmeren blad, één lade en één deurtje, circa 1920, 82 x 40 x 40 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5049

Smeedijzeren penkandelaar met medaillon in de stam, midden 20e eeuw, 115 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5050

Ovale mahonie theestoof met messing binnenbak, en bronzen cache-pot naar Japans voorbeeld, 35 x 34 x 27 cm

Hamerprijs: € 110