Lotnummer: 5001
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Machiel Hopman (1928-2001), stadsgezicht, tweeluik, olieverf op doek, beide gesigneerd, 150 x 150 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 400

Lotnummer: 5002
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Ronde spiegel in zilverkleurige lijst, modern, Ø69 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5003
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Serie van acht Anglo-Indiase teakhouten bruidsstoelen, bekleed met tin en voorzien van gedreven florale motieven, de rugleuning eindigend in ramskoppen, India, tweede helft 20e eeuw, 88 x 53 x 49 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5004
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Oost-Europese School: vlag, gemengde techniek op karton, onduidelijk gesigneerd, verso tekst: 'Alexander Potolytsyn, 'Vlag', gemengde techniek, 1992', 18 x 22,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5005
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Elf boeken over Chinese kunst, voornamelijk moderne schilderkunst, Chineestalig, zowel in traditioneel als in vereenvoudigd schrift, herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5006
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Donkergepatineerde zamak beeldpendule: cherubijn, de porseleinen wijzerplaat met Romeinse cijferring, staande op onyx basement, eind 19e eeuw -attribuut van cherubijn ontbreekt, defecten-, 66 x 40 x 27 cm

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 350

Lotnummer: 5007
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Litho in lijst: 'Meeting at Cover', litho in lijst: 'A Scottisch shephard boy', en ovaal silhouet in houten lijstje: vrouw met kanten muts, inkt gehoogd met wit, 15 x 53 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5008
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Perzisch tapijtje Kirman met signatuur, 138 x 73 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5009
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Rechthoekige tafel met één tussenblad, de gebogen poten verbonden door voluutvormige metalen tussenregels, het geheel afgewerkt met sleetse verzilvering, modern, 80 x 185 x 90 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5010
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Scandinavische School: nachtelijk landschap met huis en maan, kleurenlitho e/a, onduidelijk getiteld en gesigneerd, gedateerd 1997, 34 x 51 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5011
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Henri Welter (1886-1948), rietgedekt boerderijtje met enkele kippen, olieverf op doek, gesigneerd H. Endlich -craquelé, midden boven gaatje-, 29 x 39 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5012
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Willem Laurens Bouwmeester (1874-1939), heidegezicht, aquarel op papier, gesigneerd, 13,5 x 18,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5013
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Hollandse School: hertenschedel in het bos, olieverf op doek, gesigneerd J. Wessels, 38,5 x 28 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5014
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Twee diverse gipsen piëdestals, de een in de vorm van een Ionische zuil, de ander als zuil met getorste stam, beide modern, 99 x Ø 31 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5015
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Europese School: vrouwenportret met kanten muts en kraag, olieverf op paneel, niet gesigneerd, vermoedelijk Frankrijk, tweede helft 19e eeuw -krimpscheur in paneel-, 36 x 28,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5016
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Hollandse School: dame en meisjes met duiven in tuin, olieverf op board, gesigneerd J.C.L. Lucas en gedateerd 1924, 33 x 23 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5017
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Hollandse School: ijsgezicht met kasteel, olieverf op paneel, gesigneerd J.F. Wijnberg, 20e eeuw, en Hollandse School: in zwart geklede figuren op graanveld, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 20e eeuw, 16,5 x 22,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5018
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Twee gepatineerd messing schilden met reliëfdecor: één met centraal Medusa omgeven door mythische wezens en figuren, de ander met Adam en Eva met engel, Ø 58 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5019
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Blauw opaline glaswerk, waaronder: karaf, plooivaasjes, en een paar kandelaren inclusief metalen kaarsenhouders met zwarte kapjes, 43 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5020
Veiling Zondag 3 Juli 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Drie gezwart houten lijstjes voor miniaturen, waarvan één met geschilderd portret van een vrouw, 13,5 x 10,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40