Veiling 25 sept | Timed online

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver

Isaac Israëls (1865-1934), ezeltje rijden
••op strand van Scheveningen, olieverf op
••schilderskarton, gesigneerd, 46 x 56 cm
Lucie Rie (1902-1995), hoge steengoed
••vaas, gemonogrammeerd, H 17 cm
B.C. Koekoek, beschilderd zilveren snuif-
••doos, met inscriptie, 1848, 7 x 10 cm
Pendulestel, Louis Seize-stijl, 52 x 35 cm
Grote aardewerk vaas, Rozenburg, 46 cm
Ben Hoezen (1935), sculptuur, 158 cm

Hamerprijzen staan in de catalogus

Bekijk de catalogus voor naverkoop