Naverkoop

Naverkoop

Lotnummer: 1
Veiling Zondag 4 December 2022

Gezwart houten tafel, het gecontourneerde blad met boullewerk, het onderstel met verguld bronzen appliques, Napoleon III -kleine defecten-, 77 x 125 x 90 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 2

Gezwart houten schrijftafeltje met rood lederen blad, waaronder één lade, het geheel rijkelijk bedeeld met verguld bronzen beslag, Napoleon III -defecten aan biezen en fineer-, 75 x 85 x 50 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 3

Groen natuurstenen piëdestal met verguld metalen beslag en getorste stam -restauratie aan blad-, 120 x 30 x 30 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 4

Zwartgelakte wandpiano, uitvoering C. Bechstein, serienummer 83215, Duitsland, 1906-1920 -enkele sierlijsten ontbreken, gebruikssporen-, daarbij: witgeschilderd pianokrukje, 130 x 142 x 62 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 5

Ronde haltafel met zwart marmeren blad op mahonie onderstel met driespantpoot -restauraties aan poot-, 80 x Ø 80 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 6

Donkergekleurde naaldhouten kast met schuifdeuren en acht laatjes, Japan, eind 19e/begin 20e eeuw -klein stukje gaas in schuifdeurtje ontbreekt-, 167 x 182 x 50 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 7

Chinees porseleinen famille rose bord, decor: Peter de Grote in Zaandam, de rand uitgevoerd in bianco-sopra-bianco, circa 1740 -twee haarlijnen in de bodem-, 3 x Ø 22 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 8

Japans porseleinen Imari olie- en azijnstel, 18e eeuw -hals azijnkan gelijmd-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 17 x Ø 8 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 9

Serie van drie Chinees porseleinen Imari borden met tuindecor, Qianlong -defecten-, Ø 26 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 10

Acht Chinees porseleinen kommetjes en tien schoteltjes met blauw-wit decor: lange lijzen, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -defecten, één schoteltje licht afwijkend-, 7 x Ø 8 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 11

Paar octagonale Chinees porseleinen famille rose wapenborden met alliantiewapen van Jephson en Chase, circa 1735 -enkele randchips, één met haarlijn, ander met bodembarsten-, 3 x Ø 25 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Lotnummer: 12

Commode met fineer in diverse houtsoorten en rood marmeren bovenblad, de vier lades met bronzen beslag, 18e eeuw -bovenblad gelijmd-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 80 x 100 x 55 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 13

Mahonie vierdeurs hekjeskabinet, de deuren met rozetten in de hoeken, de zijstijlen met ingelegde cannelures, Hollands, circa 1800, 235 x 165 x 55 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 14

Wortelnotengefineerde boekenkast met gezwart houten ornamenten, en een bijbehorende salontafel met glazen blad, begin 20e eeuw, 164 x 185 x 42 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 15

Spaanse eiken kast met smeedijzeren beslag, bovenin drie deurtjes, onderin twee deuren, 17e/18e eeuw, 160 x 175 x 50 cm

Richtprijs: € 2000-3000

Lotnummer: 16

Wandpiano in hoogglans zwartgelakte kast, gemerkt en uitvoering Schimmel, Duitsland, daarbij: in hoogte verstelbaar hoogglans zwartgelakt pianokrukje met lederen zitting; serienummer 162484, 105 x 145 x 50 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 17

Verguld porseleinen thee- en koffieservies met polychroom beschilderde decors van exotische dieren, uitvoering Locré & Russinger, Parijs, empire, bestaande uit: koffiekan, theekan, spoelkom, kandijkom, roomkan en twaalf kop-en-schotels, daarbij nog drie losse schotels -enkele defecten-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 29 x 20 x 13 cm

Richtprijs: € 4000-6000

Lotnummer: 18

Grote porseleinen beeldgroep in de vorm van twee ruiters die verfrissing aangeboden krijgen en een pijprokende man, gemerkt, uitvoering Capodimonte, 19e eeuw -paar kleine defecten, teugels ontbreken-, 25 x 30 x 25 cm

Richtprijs: € 200-300

Total images: 11
Total images: 11
Lotnummer: 19

Porseleinen terrine en schotel, beide met 'Gotzkowsky'-bloemdecor in reliëf en polychroom geschilderd bloemdecor, de greep van het deksel in de vorm van een geschilde citroen, waaromheen liggend noten, paddenstoelen en een kruidnageltje, uitvoering Meissen, midden 18e eeuw -haarlijn deksel, kruidnagel met klein chipje-, 27 x Ø35 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 20

Polychroom beschilderde porseleinen beeldgroep: twee maagden maken Cupido wakker, ontwerp Pierre Stephan, uitvoering Derby, Engeland, gemerkt aan onderzijde V195 -gelijmd-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 35 x 16 x 18 cm

Richtprijs: € 350-450