Lotnummer: 1024
Paar Chinees porseleinen diepe borden met gecontourneerde rand en blauw-wit decor: willowpattern, Qianlong -één bord met twee haarlijnen, beide met randchips-, Ø 23,5 cm
Hamerprijs: € 130
Lotnummer: 1025
Drie Chinees porseleinen kommetjes en een schoteltje met blauw-wit bloem- en landschapsdecor, 19e eeuw -chips-, Ø 12,5 cm
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 1026
Vijfdelig Chinees porseleinen kaststel met blauw-wit floraal decor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -defecten-, hoogte 31,5 cm
Hamerprijs: € 500
Lotnummer: 1027
Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: bloemenvaas in een landschap met hekje, de rand met bloemen, Qianlong -beide borden met kleine randschilfers-, Ø 23,5 cm
Hamerprijs: € 110
Lotnummer: 1028
Paar Chinees porseleinen kannen met oren in drakenreliëf, 19e eeuw -kleine defecten, deksels gerestaureerd-, hoogte 23 cm
Hamerprijs: € 650
Lotnummer: 1029
Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit decor: krijgers die op een vrouw afstormen, Kangxi gemerkt, 19e eeuw, Ø 32 cm
Hamerprijs: € 600
Lotnummer: 1030
Chinees porseleinen bord met blauw-wit bloemdecor, de rand met cartouches, gemerkt met ruit, Kangxi -haarlijn en randchipjes-, Ø 21 cm
Hamerprijs: € 100
Lotnummer: 1031
Paar Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor van een fort in de rivier, mogelijk een fort in de Parelrivier bij Kanton, of naar een Europees voorbeeld, Qianlong -haarlijnen-, 5 × Ø 13,5 cm
Hamerprijs: € 75
Lotnummer: 1032
Japans porseleinen schotel met blauw-wit vogeldecor, Wanli-stijl, gemerkt, circa 1700, Ø 31 cm
Hamerprijs: € 190
Lotnummer: 1033
Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit decor van lange lijzen op terras en figuren in vakken, aan 2e gehalte zilveren hengsel, Kangxi/Yongzheng, Ø 27 cm
Hamerprijs: € 300
Lotnummer: 1034
Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor in het plat en in cartouches, Kangxi, gemerkt -randchips, enkele bakfoutjes-, Ø 22 cm
Hamerprijs: € 160
Lotnummer: 1035
Zeven Chinees porseleinen kommetjes en acht schoteltjes met blauw-wit karperdecor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -enkele defecten-, 6 × Ø 13,5 cm
Hamerprijs: € 950
Lotnummer: 1036
Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: lange lijzen in tuin, Qianlong -één bord met randchips, één bord met haarlijn-, Ø 22 cm
Hamerprijs: € 475
Lotnummer: 1037
Paar Chinees porseleinen papbordjes met blauw-wit bloemdecor, gemerkt met bloem, Qianlong -één gelijmd-, Ø 16,3 cm
Richtprijs: € 70-90
Lotnummer: 1038
Chinees porseleinen bord met golvende gecontourneerde rand en blauw-wit vissendecor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -glazuurschilfers van rand-, Ø 26 cm
Hamerprijs: € 160
Lotnummer: 1039
Chinees natuurstenen beeld van de godin Guanyin, 20e eeuw, 56 × 20 × 13 cm
Richtprijs: € 200-300
Lotnummer: 1040
Chinees padoek plantentafeltje met natuurstenen blad, 20e eeuw, 45 × 34 × 34 cm
Hamerprijs: € 110
Lotnummer: 1041
Japanse verguld houten staande Boeddha op troon, 20e eeuw, 31,5 × 7,5 cm
Hamerprijs: € 130
Lotnummer: 1042
Vier aardewerk bodemvondsten, waaronder: kopje en een olielamp, kopje 9 cm hoog
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 1043
Aardewerk beker met uitlopende hals en bruin geometrisch decor, Tepe Gyan, Iran, 3000-1000 v.Chr., 7,5 × 8,5 cm
Hamerprijs: € 110
Lotnummer: 1044
Twee Balinese houten beeldjes: geknielde vrouwen, art deco, herkomst volgens inzender: collectie Jan Juffermans, grootste 26 × 16 × 6 cm
Hamerprijs: € 170
Lotnummer: 1045
Paar Chinese spekstenen beeldjes: Guanyins op lotustronen, 19e eeuw -defecten-, hoogte 22,5 cm
Hamerprijs: € 210
Lotnummer: 1046
BWZG beeldje met email decor: twee vogels op bonsai boompje in pot, China, eerste helft 20e eeuw -vogeltje verbogen-, 9 × 7 × 4,5 cm, brutogewicht 105 gram
Richtprijs: € 120-160
Lotnummer: 1047
Spekstenen beeldje: Li Tieguai, 19e eeuw -stukje bij linkerhand afgebroken-, hoogte 9,5 cm
Hamerprijs: € 120
Lotnummer: 1048
Mammoet-ivoren beeld in de vorm van een liggende man, aan onderzijde gemerkt, lengte 20,5 cm, herkomst: privécollectie van kunsthandelaar Abraham van der Meer (1927-2008), destijds gevestigd op de Spiegelgracht 3 te Amsterdam
Hamerprijs: € 450
Lotnummer: 1049
Kornalijnen zegel met afbeelding van een man en ster, Sassanidische rijk, circa 4e-6e eeuw, en twee Parthische zilveren drachmes, voorzijde vermoedelijk koning Vologases III, 105-147 n.Chr., Ø 1,9 cm
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 1050
Chinees porseleinen schoteltje met blauw-wit decor: reizigers in landschap, Kangxi gemerkt en periode -gelijmd en gekramd-, en Chinees porseleinen schoteltje met blauw-wit decor: figuren in tuin, Chenghua gemerkt, Kangxi -gelijmd-, Ø 16 cm
Hamerprijs: € 260
Lotnummer: 1051
Chinees porseleinen miniatuurtrekpotje met blauw-wit kostbaarhedendecor, gemerkt, Kangxi -knopje gelijmd, chip van het tuitje-, 7,5 × Ø 7 cm
Hamerprijs: € 210
Lotnummer: 1052
Chinees porseleinen snuifflesje met blauw-wit decor van een krijger, 19e eeuw -defecten, dopje ontbreekt-, 8,5 × Ø 2,5 cm
Richtprijs: € 350-450
Lotnummer: 1053
Twee gelijkende achthoekige Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit bloemdecor, Kangxi -minieme randschilfertjes, één kommetje met haarlijn-, 5 × Ø 10 cm
Hamerprijs: € 170
Lotnummer: 1054
Drie Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met blauw-wit bloemdecor, Kangxi -chips-, 8,5 cm
Hamerprijs: € 325
Lotnummer: 1055
Paar porseleinen netsuke in de vorm van zotje met tempelleeuwmasker, in de mond van het masker een knikker, 19e eeuw, hoogte 6,5 cm
Hamerprijs: € 350
Lotnummer: 1056
Gepatineerde bronzen vaas, niet gesigneerd, Japan -lichte gebruikssporen-, 25 × Ø 23 cm
Hamerprijs: € 150
Lotnummer: 1057
Bronzen beeld: zittende Boeddha, India of Indonesië -restauratie aan basement, defect aan ornament-, hoogte 15,5 cm
Hamerprijs: € 85
Lotnummer: 1058
Gebakken kleitabletfragment met spijkerschrift, daarbij: brief van Dr. Peter Akkermans uit 1999, destijds conservator van het Rijksmuseum van Oudheden die een vertaling van het grotere geheel geeft: 'Nebukadnezar, Koning van Babylon, Verzorger van het Esagil, en de Ezida, Eerste erfgenaam van Nabopolassar', 11 × 8 cm
Hamerprijs: € 260
Lotnummer: 1059
Lange Kaukasische loper Karabach met vogelmotieven, laatste kwart 19e eeuw -sleets, meerdere scheuren-, 576 × 128 cm
Richtprijs: € 500-700
Lotnummer: 1060
Comtoise met zeldzame feuille in de vorm van een bloemenmand, de witgeëmailleerde wijzerplaat met signatuur P.re Jh Raffin, eerste helft 19e eeuw, met slinger, gewichten, sleutel, en stoel, 39 × 25 × 17 cm
Hamerprijs: € 140
Lotnummer: 1061
Grote consoleklok met verguld bronzen beslag en Boulle-marqueterie, bekroond door een allegorie op de vrede, de wijzerplaat met Romeinse cijfers in geëmailleerde cartouches, adres: Jacques Panier à Paris, ook gesigneerd op de achterplatine, derde kwart 18e eeuw -defecten aan marqueterie, slinger afwijkend-, hoogte 85 cm
Hamerprijs: € 1300
Lotnummer: 1062
Turkmeense pendjerelik Beshir, circa 1900, 55 × 154 cm
Richtprijs: € 250-350
Lotnummer: 1063
Eiken ladekast met vier lades, bestaande uit twee delen, Engeland, 17e/18e eeuw -gebruikssporen-, 95 × 100 × 53 cm
Hamerprijs: € 850
Lotnummer: 1064
Met gemarmerd papier bekleed verzamelkastje, met afneembaar bovenkastje, beide delen met zes kartonnen lades gevuld met diverse schelpen, 69 × 42,5 × 32 cm -ladekasje sleets, lades gaan stroef-, daarbij: een gelijkend kartonnen kistje met enkele schelpen, 20,5 × 31 × 21,5
Hamerprijs: € 260
Lotnummer: 1065
Eierlamp met één elektrische lichtbron, 20e eeuw, 57 cm hoog
Hamerprijs: € 150
Lotnummer: 1066
Jos Oehlen (1953), 'Bankje', brons, l.a. gemonogrammeerd -volgrecht van toepassing-, 12 × 27 × 17 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Lotnummer: 1067
Eppo de Haan (1949), halfgelaat, brons, gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 15,5 cm hoog
Richtprijs: € 1000-1500
Lotnummer: 1068
Jos Oehlen (1953), 'Dansers', brons, r.a. gemonogrammeerd en op onderzijde met stift gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 33 × 37 × 8 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Lotnummer: 1069
Bronzen beeld: Pan met schaap op zijn schouders en staf in de hand, bij een boomstronk waaraan een panfluit hangt, niet gesigneerd, Frankrijk, tweede kwart 19e eeuw, kopie naar een Romeins marmeren beeld uit 130-150 n.Chr. (Prado inv.nr. E000029), op zijn beurt een kopie naar Hellenistisch voorbeeld uit circa 150 v.Chr., 39,5 × 19 × 12 cm inclusief Sienamarmeren basement
Richtprijs: € 2000-3000
Lotnummer: 1070
Clovis-Edmond Masson (1839-1913), panter met haas, brons, gesigneerd -staart ietwat speling bij aanhechting-, 22 × 63 × 21 cm
Richtprijs: € 800-1200
Lotnummer: 1071
Vera de Haas (1952), dansende figuur, gepatineerd brons op natuurstenen basement, gesigneerd onder basement, hoogte 22,5 cm inclusief basement
Richtprijs: € 100-150
Lotnummer: 1072
Bronzen buste: Louis Seize, kopie naar origineel van Louis-Simon Boizot (1743-1809), eind 18e/19e eeuw -patina sleets-, 21,5 cm
Hamerprijs: € 120
Lotnummer: 1073
Bronzen beeld: zittende naakte Venus met tortelduiven en fakkel, gesigneerd Pigalle maar niet van zijn hand, vrije kopie naar stenen beeld uit 1750 van Jean-Baptiste Pigalle (1714-1785) in het Louvre (inv.nr. RF 2719), Frankrijk of België, tweede helft 19e eeuw, op verguld bronzen basement met parelrand, 26 × 14 cm
Hamerprijs: € 400