Lotnummer: 101
Zes Chinees porseleinen cafe-au-lait kommetjes en schoteltjes met blauw-wit jachtdecor, 19e eeuw -één schoteltje met randchipje-, schoteltje Ø 13,5 cm
Hamerprijs: € 1200
Lotnummer: 102
Chinees porseleinen schotel met blauw-wit bloem- en insectdecor, Wanli, Ø 32 cm
Hamerprijs: € 325
Lotnummer: 103
Vier Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit decor van bloemen en insecten op rotsen, Kangxi, gemerkt met zegel -kleine defecten, één gelijmd-, Ø 12,8 cm
Richtprijs: € 100-150
Lotnummer: 104
Chinees porseleinen schotel met blauw-wit landschapsdecor, Wanli, gemerkt met Johanneum-merk 'N: 99' -kleine randslijtages-, Ø 32 cm
Hamerprijs: € 1000
Lotnummer: 105
Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: bloemen, vogels en een band met paarden, circa 1640, herkomst: Hatcher Collection, Christie's Amsterdam 1984 -minieme randchipjes, glazuur aangetast-, 9,5 × Ø 20 cm
Hamerprijs: € 250
Lotnummer: 106
Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw-wit decor: blaadjes, insect en vogel op een tak, circa 1640 -glazuur aangetast-, herkomst: Hatcher Collection, Christie's Amsterdam 1984, 22 × Ø 11 cm
Hamerprijs: € 450
Lotnummer: 107
Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: 'Ode to the Red Cliff', circa 1640, herkomst: Hatcher Collection, Christie's Amsterdam 1984 -bakfoutje: scheurtje in rand, glazuur aangetast-, 7 × Ø 17 cm
Richtprijs: € 500-700
Lotnummer: 108
Chinees porseleinen klapmutskommetje met blauw-wit decor: figuur in landschap, Wanli -randschilfers-, 4,8 × Ø 14,4 cm
Hamerprijs: € 500
Lotnummer: 109
Chinees porseleinen klapmutskommetje met blauw-wit decor: vogels en bloemen, Wanli, voorzien van 2e gehalte zilveren hengsel, jaarletter 1896 -kleine defecten-, Ø 14,5 x 5 cm
Hamerprijs: € 90
Lotnummer: 110
Chinees kraakporseleinen schoteltje met blauw-wit decor: krekel op rots, de rand met vruchten en kostbaarheden in cartouches, Wanli -gelijmd-, Ø 14 cm
Hamerprijs: € 30
Lotnummer: 111
Vier diverse Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit visdecor, Kangxi -defecten-, Ø 12,5 cm
Hamerprijs: € 350
Lotnummer: 112
Octagonale Japans porseleinen kom met blauw-wit decor van de drie vrienden van de winter, gemerkt, 17e/18e eeuw -deksel ontbreekt-, Ø 17,5 cm
Hamerprijs: € 290
Lotnummer: 113
Chinees porseleinen klapmutskom met blauw-wit decor: acht karakters en bloemenrand, Chenghua gemerkt, Kangxi -restauraties-, Ø 16,5 cm
Hamerprijs: € 425
Lotnummer: 114
Twee Chinees porseleinen steelvaasjes met blauw-witte decors, 19e eeuw -de kleinere vaas met twee chipjes van de binnenzijde voetrand-, hoogste 20,5 cm
Hamerprijs: € 160
Lotnummer: 115
Vijf Chinees porseleinen bordjes met blauw-wit decor: pareljagende draak, Yongzheng, gemerkt -randschilfertjes-, Ø 15,5 cm
Hamerprijs: € 700
Lotnummer: 116
Gecontourneerd Chinees porseleinen miniatuurtrekpotje met blauw-wit decor van lange lijzen, gemerkt met blad, Kangxi -chips-, 7 × 7,5 cm
Hamerprijs: € 500
Lotnummer: 117
Chinees porseleinen lotusvormig bord met blauw-wit floraal decor, gemerkt, Kangxi -chipjes van standring, enkele schilfers van rand-, Ø 21 cm
Hamerprijs: € 130
Lotnummer: 118
Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit bloemdecor, Kangxi gemerkt en periode -glazuurschilfers van de rand-, Ø 25 cm
Hamerprijs: € 325
Lotnummer: 119
Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit decor van lange lijzen, Kangxi -minieme schilfer van de bovenrand-, 15,5 cm
Hamerprijs: € 650
Lotnummer: 120
Chinees porseleinen kom en schotel met gecontourneerde rand en blauw-wit decor: bloemen en insecten, jade gemerkt, Kangxi -randschilfertjes-, 5,5 x Ø 13 cm
Hamerprijs: € 190
Lotnummer: 121
Vier Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met blauw-wit decor, waaronder één paar met zotjes, 17e/18e eeuw -enkele kleine schilfers-, hoogste 9 cm
Hamerprijs: € 325
Lotnummer: 122
Paar Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor van mythologische dieren, gemerkt, Kangxi -één kommetje en schoteltje met defecten-, 4,5 × 11,2 cm
Hamerprijs: € 600
Lotnummer: 123
Zes Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit decor van ganzen op rots omgeven door bloemen, Kangxi -randschilfertjes en haarlijn-, Ø 11,7 cm
Richtprijs: € 250-350
Lotnummer: 124
Drie Japanse rolschilderingen van dezelfde kunstenaar: bergtoppen in de nevel, gezicht op een vulkaan, en gezicht op een baai, aquarel en inkt op zijde, alle gesigneerd, vermoedelijk 19e/20e eeuw, 31,5 × 35,5 cm
Hamerprijs: € 110
Lotnummer: 125
Mogelijk Toyohara Chikanobu (1838-1912), landschap met chrysanten en vrouwen, Japanse houtblokdruk, triptiek, eind 19e eeuw, alle separaat ingelijst, elk 35 × 24 cm
Hamerprijs: € 200
Lotnummer: 126
Japanse rolschildering: kraanvogels en schildpad bij rots met ondergaande zon, aquarel op papier, r.o. gesigneerd -gebruind, craquelé, defecten-, 98 × 33,5 cm
Richtprijs: € 150-200
Lotnummer: 127
Paar Chinees porseleinen flambé vazen, vermaakt tot olielampen, 19e eeuw -zonder lampenglas-, 48 × Ø 19 cm
Hamerprijs: € 1100
Lotnummer: 128
Wortelnoten kruisvoetkabinetje, de bovenkast met twee deuren waarin ieder een halve ster ingelegd, het onderstel met gedraaide poten verbonden door regel -lichte scheurvorming in het fineer van de deuren, slijtage aan de bovenrand-, 152 × 108 × 54 cm
Richtprijs: € 600-800
Lotnummer: 129
Zwart lakwerk hoekkastje met twee deurtjes, waarop vogel- en bamboedecor, China, modern, 85 × 45 × 45 cm
Hamerprijs: € 130
Lotnummer: 130
Notengefineerde linnenkast met twee spiegeldeuren, bekroond door kuif, Hollands, 19e eeuw -kleine defecten, het interieur zonder legplanken, met roede, 246 × 155 × 63 cm
Hamerprijs: € 200
Lotnummer: 131
Paar houten rood- en goudlak Chinese kastjes met beglaasde opstand en staande op los onderstel, 171 × 66 × 33 cm
Hamerprijs: € 600
Lotnummer: 132
21 polychroom beschilderde Chinese terracotta grafbeeldjes: negentien manfiguren, één vrouwfiguur, en één pagode, Ming, hoogte pagode 22,5 cm
Hamerprijs: € 1500
Lotnummer: 133
Driedelige zwarte lakwerk mimiset, China, modern, 50 × 62 × 37 cm
Hamerprijs: € 110
Lotnummer: 134
Gesneden houten beeld van Vishnu Kencana rijdend op Garuda, Indonesië -twee stukjes afgebroken, bijgevoegd-, 61,5 cm hoog
Hamerprijs: € 130
Lotnummer: 135
Chinees porseleinen gelobd kommetje met blauw-wit decor: lange lijzen in tuin met een konijn en een kat op tafel, Kangxi -gelijmd-, 6,7 × Ø 12,2, en Chinees porseleinen gelobd kommetje met blauw-wit decor van verschillende bloemen in vakverdeling, Kangxi gemerkt en periode -gelijmd-, 6,5 × Ø 12,5 cm
Hamerprijs: € 150
Lotnummer: 136
Twaalf Chinees porseleinen kommetjes en tien schoteltjes met blauw-wit bloemdecor, eerste helft 18e eeuw -chips, barsten, gelijmde scherven-, 5,5 × Ø 14 cm
Hamerprijs: € 550
Lotnummer: 137
Chinees porseleinen lantaarn met blauw-wit landschapsdecor, 20e eeuw -geëlektrificeerd-, 39 × 25 × 25 cm
Hamerprijs: € 600
Lotnummer: 138
Paar Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor: vogels en bloemen, tweede helft 19e eeuw -één vaas met twee haarlijnen in de hals-, hoogte 35 cm
Hamerprijs: € 550
Lotnummer: 139
Japans bronzen ikebana vaas met zilver ingelegd decor, 19e/20e eeuw -één oor vermoedelijk opnieuw aangezet-, 25 × Ø 29,5 cm
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 140
Grote Chinees porseleinen famille verte schotel met decor van de acht onsterfelijken, Chenghua gemerkt, Kangxi-stijl, 19e eeuw -restauraties-, Ø 40 cm, daarbij: houten basement
Hamerprijs: € 350
Lotnummer: 141
Chinees porseleinen schotel met famille verte decor van figuren bij een huis, gemerkt met schelp, Kangxi -gerestaureerd-, Ø 36 cm
Hamerprijs: € 2900
Lotnummer: 142
Paar Chinees porseleinen kommen met blauw-wit floraal decor, Ming-stijl, gemerkt, 20e eeuw, 12 × Ø 26 cm
Richtprijs: € 200-300
Lotnummer: 143
Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: dekselvaas geflankeerd door twee mannen, eind 19e eeuw -bakfout in het plat, enkele randschilfertjes-, Ø 37 cm
Hamerprijs: € 325
Lotnummer: 144
Paar Chinees porseleinen gemberpotten met blauw-wit drakendecor, voorzien van deksels, 19e eeuw -één deksel gelijmd-, 26 × Ø 22 cm
Hamerprijs: € 650
Lotnummer: 145
Mahonie hekjeskabinet met gesneden bladmotieven op de deuren, Hollands, Louis Seize -gebruikssporen, enkele fineerschades aan de zijkanten-, 212 × 149 × 51 cm
Hamerprijs: € 400
Lotnummer: 146
Driedelige padoek mimiset met gestoken bloem- en bamboedecor, China, 20e eeuw, 65 × 45 × 30 cm
Richtprijs: € 400-600
Lotnummer: 147
Chinese celadon wierookbrander met sgraffito lijnendecor in de rand, Longquan, Ming, Ø 23 cm × 11,5 cm
Hamerprijs: € 650
Lotnummer: 148
Paar Chinees porseleinen famille jaune dekselpotten met figurendecor, op hardhouten gestoken basement, circa 1900, Chenghua gemerkt -beide met gerestaureerde hals, één deksel gebroken maar gelijmd, chip, één basement met schade-, 31 × 20 × 20 cm
Richtprijs: € 1500-2000
Lotnummer: 149
Chinees porseleinen schotel met vol blauw-wit floraal decor, 18e eeuw -missend stukje glazuur in het plat, chip en haarlijn aan de rand-, Ø 38 cm
Hamerprijs: € 230
Lotnummer: 150
Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: twee lange lijzen bij tuinkamer, Kangxi/Yongzheng -glazuurcraquelé, scherf uit rand, kleinere randdefecten-, Ø 36 cm
Hamerprijs: € 400