<<

Lotnummer: 5651

Twee draagbare bandrecorders: één Geloso G255, 1960, in draaghoes -draaghoes defect-, de ander een opwindbare Wirek Reporter, inclusief microfoon en sleuteltje, 1952, die laatste 18 × 36 × 16 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5652

Twee Tefifon afspeelapparaten, en doos met 25 'Tefi's' audiodragers, West-Duitsland, jaren '50, spelers elk 15,5 × 28,5 × 17,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5653

Draagbare buizenversterker met elf buizen, te gebruiken op diverse voltages, model Echolette M40, uitvoering Klemt, Duitsland, jaren '60

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5654

Twee elektrische reisgrammofoons in met vinyl beklede draagkoffers: één model Type 24, uitvoering Eden 15× 32 × 35 cm, de ander model en uitvoering Triotrack -afslaan plaat werkt, starten niet-, 17 × 33 × 41 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5655

Dictafoon in rode draagkoffer, model Voicewriter VPS-1, uitvoering Edison, tweede helft jaren '50, 10 × 40,5 × 28 cm, daarbij: tien lege schijven

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5656

Grammofoonspeler in grote ombouwkast, model BC-34 Baby Console, uitvoering Edison, 1922-1927, 89 × 101 × 52,5 cm, daarbij: 39 Diamond Disc platen, en Longplay Gold element in originele doos -ongebruikt-

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5657

Drie grammofoonspelers in houten kasten, alle onbekende uitvoering, één geleverd door 'W. de Swart - Gorinchem', alle jaren '20/'30, grootste 37 × 46 × 59 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5658

Grammofoonspeler in houten bekisting, reflexhoorn is gemaakt van oude platen, model Pathéphone Elf Reflex, uitvoering Pathé Frères, met origineel saffier. J. Castermans, België, 1914-1918, maat opengeklapt 42 × 48 × 34 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5659

Zeven boeken: Marty, D. 'Histoire illustrée du phonographe'. Lausanne, 1979. 4to. Linnen; H. Belle, 'Spreekmachines'. 1989; O. Read and W.L. Welch, 'From tin foil to stereo: evolution of the phonograph'. 2de dr. 1976. Enz.

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5660

Twee elektrische grammofoonspelers, beide compacte modellen, jaren '30/40, grootste 17 × 37 × 30 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5661

Twee dictafoons: één werkend op tapes, de ander op draad én platen, beide in draagkoffer, Engeland, midden 20e eeuw, bandrecorder 23 × 44 × 44 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5662

Grammofoonspeler in houten ombouw met ingebouwde hoorn, gemerkt 'De Nachtegaal - Wettelijk Gedeponeerd Handelsmerk', jaren '30, maat gesloten 33 × 48 × 50,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5663

Grammofoonspeler met een ingebouwde hoorn achter deurtjes in het basement, uitvoering Polyphon, 1915-1925, inclusief Polyohon weergever, geleverd door W.F. Poptie, Leiden, maat opengeklapt 60 × 70 × 48 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5664

Grammofoonspeler in houten behuizing, met volumeknop, model Pathéphone Type 65, uitvoering Pathé Frères, 1912-1916, 32 × 41 × 36 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 5665

Grammofoonspeler in houten ombouw, met surround sound effect, model Vox2 LFD, uitvoering Vox, Duitsland, jaren '20, inclusief originele houten weergever, 42 × 57 × 44 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 750

Lotnummer: 5666

Circa 130 grammofoonplaten, diverse onderwerpen, waaronder: eigen opnames, kinderplaten en Jiddisch -groene koffer op foto hoort niet bij kavel-

Extra item info

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5667

Circa 130 grammofoonplaten, veelal in verzamelmappen, klassieke muziek, opera's en marsen

Extra item info

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5668

Drie kratten met in totaal 29 kleine en 11 groot formaat wasrollen -diverse condities-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5669

Verzameling grammofoonplaten 'Pathé disque'; 55 platen (Ø 35 cm), 42 platen (Ø 29 cm), 30 platen (Ø 26 cm), 46 platen (Ø 21 cm), meer dan de helft met hoes, klassiek en licht klassiek, opera, enz.

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 5670

Grammofoonspeler in zwart gelakte bekisting, model 113, uitvoering His Masters Voice, het deksel gemerkt door eigenaar 'R.N. Rajan', en 'LGD310' circa 1935 -bekisting sleets-, 33,5 × 42 × 42 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5671

Grammofoonspeler in eiken ombouw, met automatische afslag, uitvoering His Masters Voice, 1912-1918, -watervlek in deksel- 36 × 44 × 42 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5672

33 grammofoonplaten: 24 (Ø 15 cm) en 9 (Ø 13,5 cm)

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5673

Grammofoonspeler in eiken kast met intarsia van diverse houtsoorten, uitvoering Odeon, Duitsland, 1922-1927

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 5674

Harmonium met art nouveau reliëfdecor model Reed Organ, uitvoering Worcester Ogran Co. geleverd door S.L. van Oudheusden en Co., Den Haag -hekwerk bovenop ontbreekt, twee stukjes profil los maar aanwezig-, 116,5 × 109 × 64 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5675

Twee platenspelers: één combinatie radio/tape/platenspeler, model 104, uitvoering Ateliers de Constructions Électriques de Charleroi, de ander enkel platenspeler, uitvoering Braun, 31 × 49,5 × 34 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5676

Twee draagbare platenspelers: de één elektrisch met ingebouwde radio, model Portiplay, uitvoering Tandy Corp. voor Radio Shack -nieuw in doos-, de ander hand aangedreven, gemerkt Gospel Recordings, uitvoering Gateshead Pty. Ltd.

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5677

Platenspeler met kunststof behuizing, model 712, uitvoering Joboton, jaren '50, 16 × 40 × 23,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5678

14 diverse éénzijdige grammofoonplaten in koffer

Extra item info

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5679

Blik met twintig 35-cm platen voor opnames, één gebruikt, blik sleets

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5680

Drie houten fonograafdeksels -incompleet, één handvat ontbreekt- grootste 16 × 27,3 × 16,9 cm, en: vernikkelde grammofoonhoorn met bloemdecor in reliëf, aansluiting Ø 3,8 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5681

Buizenradio in originele draagkoffer, model Midget 250 'sigarenkist', 110 volt, uitvoering Emerson, begin jaren '30, 110 volt -niet getest-, maat met koffer 26 × 30 × 15 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5682

Vier draagbare cassettespelers: waarvan twee uitvoering Sony, model Walkman, één uitvoering Magnavox, en één uitvoering AudioSonic, alle jaren '90

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5683

Drie Philips dictafoons: tweemaal model EL 3581 en één El 3516, alle in koffers met diverse accessoires -EL 3516 werkt niet, één van de EL 3581 spoelt enkel terug, de ander werkend-, maat grootste koffer 29 × 26 × 13 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5684

Twee platen-dictafoons in bakeliet draagkoffers, beide model Recordon, uitvoering Thermionic, Engeland, tweede helft jaren '40 -beide werkend, één met defect aan behuizing-, 16 × 30 × 28 cm, daarbij: oortjes, voetpedaal en microfoon, beide in doos, één verkocht door Procento, Amsterdam

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5685

24 diverse platen voor speeldozen

Extra item info

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5686

Verzameling van 55 LP's, deels over mechanische muziek deels klassieke muziek

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5687

Weergever voor Pathé Patephone, model Concert, verzameling grammofoonnaalden en twee schoonmaakborstels

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5688

Cilinderspeeldoosje met vier melodieën, waaronder God Save The King, spelend op enkele kam, eind 19e eeuw, 12 × 32,5 × 15,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 5689

Cilinderspeeldoos met drie melodieën spelend op enkele kam, in glazen ombouw, model 5882, uitvoering Reuge, Zwitserland, eind 20e eeuw, met daarbij de originele doos, 7 × 36,5 × 15 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 5690

Schijvenspeeldoos spelend op enkele kam, in wortelnoten kist, model 9352, uitvoering Reuge, Zwitserland, eind 20e eeuw, met zes bijbehorende schijven, in originele doos, 7,5 × 27 × 19,5 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Dit is de laatste pagina van deze zaal. Klik op onderstaande banner om terug te gaan naar het overzicht.

<<