Twee draagbare bandrecorders: één Geloso G255, 1960, in draaghoes -draaghoes defect-, de ander een opwindbare Wirek Reporter, inclusief microfoon en sleuteltje, 1952, die laatste 18 × 36 × 16 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee Tefifon afspeelapparaten, en doos met 25 'Tefi's' audiodragers, West-Duitsland, jaren '50, spelers elk 15,5 × 28,5 × 17,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Draagbare buizenversterker met elf buizen, te gebruiken op diverse voltages, model Echolette M40, uitvoering Klemt, Duitsland, jaren '60
Richtprijs: € 100-150
Twee elektrische reisgrammofoons in met vinyl beklede draagkoffers: één model Type 24, uitvoering Eden 15× 32 × 35 cm, de ander model en uitvoering Triotrack -afslaan plaat werkt, starten niet-, 17 × 33 × 41 cm
Richtprijs: € 40-60
Dictafoon in rode draagkoffer, model Voicewriter VPS-1, uitvoering Edison, tweede helft jaren '50, 10 × 40,5 × 28 cm, daarbij: tien lege schijven
Richtprijs: € 40-60
Grammofoonspeler in grote ombouwkast, model BC-34 Baby Console, uitvoering Edison, 1922-1927, 89 × 101 × 52,5 cm, daarbij: 39 Diamond Disc platen, en Longplay Gold element in originele doos -ongebruikt-
Richtprijs: € 120-160
Drie grammofoonspelers in houten kasten, alle onbekende uitvoering, één geleverd door 'W. de Swart - Gorinchem', alle jaren '20/'30, grootste 37 × 46 × 59 cm
Richtprijs: € 100-150
Grammofoonspeler in houten bekisting, reflexhoorn is gemaakt van oude platen, model Pathéphone Elf Reflex, uitvoering Pathé Frères, met origineel saffier. J. Castermans, België, 1914-1918, maat opengeklapt 42 × 48 × 34 cm
Richtprijs: € 100-150
Zeven boeken: Marty, D. 'Histoire illustrée du phonographe'. Lausanne, 1979. 4to. Linnen; H. Belle, 'Spreekmachines'. 1989; O. Read and W.L. Welch, 'From tin foil to stereo: evolution of the phonograph'. 2de dr. 1976. Enz.
Richtprijs: € 60-80
Twee elektrische grammofoonspelers, beide compacte modellen, jaren '30/40, grootste 17 × 37 × 30 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee dictafoons: één werkend op tapes, de ander op draad én platen, beide in draagkoffer, Engeland, midden 20e eeuw, bandrecorder 23 × 44 × 44 cm
Richtprijs: € 60-80
Grammofoonspeler in houten ombouw met ingebouwde hoorn, gemerkt 'De Nachtegaal - Wettelijk Gedeponeerd Handelsmerk', jaren '30, maat gesloten 33 × 48 × 50,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Grammofoonspeler met een ingebouwde hoorn achter deurtjes in het basement, uitvoering Polyphon, 1915-1925, inclusief Polyohon weergever, geleverd door W.F. Poptie, Leiden, maat opengeklapt 60 × 70 × 48 cm
Richtprijs: € 100-150
Grammofoonspeler in houten behuizing, met volumeknop, model Pathéphone Type 65, uitvoering Pathé Frères, 1912-1916, 32 × 41 × 36 cm
Richtprijs: € 100-150
Grammofoonspeler in houten ombouw, met surround sound effect, model Vox2 LFD, uitvoering Vox, Duitsland, jaren '20, inclusief originele houten weergever, 42 × 57 × 44 cm
Richtprijs: € 800-1200
Circa 130 grammofoonplaten, diverse onderwerpen, waaronder: eigen opnames, kinderplaten en Jiddisch -groene koffer op foto hoort niet bij kavel-
Extra item info
Richtprijs: € 60-80
Circa 130 grammofoonplaten, veelal in verzamelmappen, klassieke muziek, opera's en marsen
Extra item info
Richtprijs: € 60-80
Drie kratten met in totaal 29 kleine en 11 groot formaat wasrollen -diverse condities-
Richtprijs: € 80-100
Verzameling grammofoonplaten 'Pathé disque'; 55 platen (Ø 35 cm), 42 platen (Ø 29 cm), 30 platen (Ø 26 cm), 46 platen (Ø 21 cm), meer dan de helft met hoes, klassiek en licht klassiek, opera, enz.
Richtprijs: € 200-300
Grammofoonspeler in zwart gelakte bekisting, model 113, uitvoering His Masters Voice, het deksel gemerkt door eigenaar 'R.N. Rajan', en 'LGD310' circa 1935 -bekisting sleets-, 33,5 × 42 × 42 cm
Richtprijs: € 100-150
Grammofoonspeler in eiken ombouw, met automatische afslag, uitvoering His Masters Voice, 1912-1918, -watervlek in deksel- 36 × 44 × 42 cm
Richtprijs: € 150-200
33 grammofoonplaten: 24 (Ø 15 cm) en 9 (Ø 13,5 cm)
Richtprijs: € 20-30
Grammofoonspeler in eiken kast met intarsia van diverse houtsoorten, uitvoering Odeon, Duitsland, 1922-1927
Richtprijs: € 150-200
Harmonium met art nouveau reliëfdecor model Reed Organ, uitvoering Worcester Ogran Co. geleverd door S.L. van Oudheusden en Co., Den Haag -hekwerk bovenop ontbreekt, twee stukjes profil los maar aanwezig-, 116,5 × 109 × 64 cm
Richtprijs: € 20-30
Twee platenspelers: één combinatie radio/tape/platenspeler, model 104, uitvoering Ateliers de Constructions Électriques de Charleroi, de ander enkel platenspeler, uitvoering Braun, 31 × 49,5 × 34 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee draagbare platenspelers: de één elektrisch met ingebouwde radio, model Portiplay, uitvoering Tandy Corp. voor Radio Shack -nieuw in doos-, de ander hand aangedreven, gemerkt Gospel Recordings, uitvoering Gateshead Pty. Ltd.
Richtprijs: € 80-100
Platenspeler met kunststof behuizing, model 712, uitvoering Joboton, jaren '50, 16 × 40 × 23,5 cm
Richtprijs: € 40-60
14 diverse éénzijdige grammofoonplaten in koffer
Extra item info
Richtprijs: € 20-30
Blik met twintig 35-cm platen voor opnames, één gebruikt, blik sleets
Richtprijs: € 20-30
Drie houten fonograafdeksels -incompleet, één handvat ontbreekt- grootste 16 × 27,3 × 16,9 cm, en: vernikkelde grammofoonhoorn met bloemdecor in reliëf, aansluiting Ø 3,8 cm
Richtprijs: € 20-30
Buizenradio in originele draagkoffer, model Midget 250 'sigarenkist', 110 volt, uitvoering Emerson, begin jaren '30, 110 volt -niet getest-, maat met koffer 26 × 30 × 15 cm
Richtprijs: € 80-100
Vier draagbare cassettespelers: waarvan twee uitvoering Sony, model Walkman, één uitvoering Magnavox, en één uitvoering AudioSonic, alle jaren '90
Richtprijs: € 40-60
Drie Philips dictafoons: tweemaal model EL 3581 en één El 3516, alle in koffers met diverse accessoires -EL 3516 werkt niet, één van de EL 3581 spoelt enkel terug, de ander werkend-, maat grootste koffer 29 × 26 × 13 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee platen-dictafoons in bakeliet draagkoffers, beide model Recordon, uitvoering Thermionic, Engeland, tweede helft jaren '40 -beide werkend, één met defect aan behuizing-, 16 × 30 × 28 cm, daarbij: oortjes, voetpedaal en microfoon, beide in doos, één verkocht door Procento, Amsterdam
Richtprijs: € 60-80
24 diverse platen voor speeldozen
Extra item info
Richtprijs: € 80-100
Verzameling van 55 LP's, deels over mechanische muziek deels klassieke muziek
Richtprijs: € 30-50
Weergever voor Pathé Patephone, model Concert, verzameling grammofoonnaalden en twee schoonmaakborstels
Richtprijs: € 20-30
Cilinderspeeldoosje met vier melodieën, waaronder God Save The King, spelend op enkele kam, eind 19e eeuw, 12 × 32,5 × 15,5 cm
Richtprijs: € 300-500
Cilinderspeeldoos met drie melodieën spelend op enkele kam, in glazen ombouw, model 5882, uitvoering Reuge, Zwitserland, eind 20e eeuw, met daarbij de originele doos, 7 × 36,5 × 15 cm
Richtprijs: € 300-500
Schijvenspeeldoos spelend op enkele kam, in wortelnoten kist, model 9352, uitvoering Reuge, Zwitserland, eind 20e eeuw, met zes bijbehorende schijven, in originele doos, 7,5 × 27 × 19,5 cm
Richtprijs: € 250-350
Dit is de laatste pagina van deze zaal. Klik op onderstaande banner om terug te gaan naar het overzicht.