Zoekresultaat voor: "schip"
Lotnummer: 385
Hollandse School: tweemaster met waterschip, inkttekening, niet gesigneerd, 18e eeuw, 24,3 × 31,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Lotnummer: 428
Gelegenheidsglas met gegraveerd decor: spiegelretourschip met verso de tekst: 'Het Lands wel vaaren', eerste helft 18e eeuw -chip in rand-, 18,5 × Ø 9 cm
Hamerprijs: € 210
Lotnummer: 430
Gelegenheidsglas met gegraveerd decor: spiegelretourschip met verso de tekst: 'Het Lands welvaaren', eerste helft 18e eeuw, 16,4 × Ø 7,6 cm
Hamerprijs: € 550
Lotnummer: 1067
Houten modelschip op steun: driemaster Rhoda-Mary, 75 × 56 cm
Hamerprijs: € 130
Lotnummer: 2216
Timed online, sluiting: 14:00
Gelobde 2e gehalte zilveren schaal op voet, de onderzijde met gravering: 'M.S. Ary Scheffer 5-8-1938', ter ere van de tewaterlating van het vrachtschip de Ary Scheffer, gebouwd door N.V. Industriële Maatschappij 'De Noord', Alblasserdam, meester: Carl M. Cohr, Denemarken, gewicht 363 gram, 7,5 × Ø 25,5 cm
Timed online, sluiting: 14:00
Hamerprijs: € 200
Lotnummer: 2252
Timed online, sluiting: 14:00
Vier 2e gehalte zilveren briefopeners, gedecoreerd met bloem, boer & boerin, kaasdragers en zeilschip, gewicht 87 gram, grootste 18 cm
Timed online, sluiting: 14:00
Hamerprijs: € 55
Lotnummer: 2344
Timed online, sluiting: 14:00
Vier 2e gehalte zilveren bladwijzers, gedecoreerd met uil, haan, schip en melkmeisje, gewicht 24 gram, 8,8 cm
Timed online, sluiting: 14:00
Hamerprijs: € 85
Lotnummer: 3062
Hollandse School: bedrijvigheid in de haven met in het verschiet een schip, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw -herstelde winkelhaak-, 48 × 70 cm
Hamerprijs: € 60
Lotnummer: 3440
25-pas mangaanpaars aardewerk tegeltableau: beurtschip op zee, in gezwart houten lijst, 19e eeuw -craquelé, enkele haarlijnen, meerdere restauraties en inschilderingen met name ter hoogte van het schip en de zeilen-, 65 × 65 cm
Hamerprijs: € 190
Lotnummer: 4092
Polychroom beschilderd houten ladekastje met decor van schip en opschrift: 'Captain A. Stevens, HMS Kent 1862', Engeland, 19e eeuw -beschildering mogelijk van later datum-, 80 × 91 × 50 cm
Hamerprijs: € 210
Lotnummer: 4356
Halfmodel van een schip op mahonie wandplaat, 65 × 20 cm
Hamerprijs: € 50
Lotnummer: 5043
Hollandse School: portret van het stoomschip 'Gelria' van de Koninklijke Hollandsche Lloyd, aquarel, r.o. gesigneerd Thorn Leeson en gedateerd 1927, 34 × 44 cm
Richtprijs: € 80-100
Lotnummer: 5293
Verzilverde taartschep, bovenin een schip gedragen door twee putti, in de bak een afbeelding van een schip bij een dorp, uitvoering Gero, lengte 24 cm
Hamerprijs: € 30