Adèle Marie Breteler-Unger (1929), 'Le bleu garçon', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 100 × 90 cm
Richtprijs: € 200-300
Tom Claassen (1964), twee beelden: ypjes, kunststof, beide onderop gesigneerd -één met gelijmde vleugel-, 14 × 16 × 20 cm
Hamerprijs: € 180
Zwartgelakt houten beeldje van vogel: Eames House Bird, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, 21e eeuw -defecten in lak en deukjes-, 27,5 × 24 × 8 cm
Hamerprijs: € 80
Zes vintage Swatch horloges, waaronder Rubin Sam 100, automaat, aan bruin lederen band en Time To Move, automaat aan groen kunststof band, 1992, en de Swatch Skin
Richtprijs: € 300-500
Glazen vaas met geëtst decor van een naakte vrouw met waaier op zwarte achtergrond, de achterzijde met groen en zwart lijnendecor, uitvoering Karl Palda, Tsjechoslowakije, art deco, hoogte 27 cm
Hamerprijs: € 350
Iriserende groene glazen vaas met golvende rand en vier paarsblauwe geappliqueerde ribben, circa 1900, 9,5 × Ø 19,5 cm
Hamerprijs: € 110
Wit-groene plateel schenkkan met bruine stipjes in de hals, uitvoering Dordtsche Kunstpotterij D.K.P. -enkele schilfers-, hoogte 17 cm
Hamerprijs: € 100
Paars glazen flesvaas, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1924-'25, gemerkt -enkele oppervlakkige krasjes-, hoogte 35 cm
Hamerprijs: € 425
Jan Cornelis Snoeck (1927-2018), drie keramische sculpturen en een dekseldoosje, dekseldoosje uitvoering Plateelbakkerij Schoonhoven -craquelé, enkele chipjes-, 22 × 26 × 5 cm
Hamerprijs: € 100
Paars glazen kalebasvaas, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1924-'25, gemerkt -krasjes-, hoogte 40 cm
Hamerprijs: € 400
Charles Eyck (1897-1983), terracotta schaal met ingekrast dierendecor, gesigneerd en gedateerd 1946, uitvoering Tegelen, Ø 42 cm
Hamerprijs: € 850
Jeroen Hermkens (1960), 'Versailles', kleurenlithografie 38/90, r.o. gesigneerd en gedateerd 1992, 65 × 47 cm
Hamerprijs: € 30
Driedelige verzilverde bloemsteker in de vorm van lotus, uitvoering Reed & Barton, glazen schaal, uitvoering Holmegaard, Denemarken, en grijsroze geglazuurde aardewerk dekselvaas, 32 × 18 cm
Richtprijs: € 60-80
Drie cognacglazen, servies 'Carex', ontwerp Andries Dirk Copier, 1935, uitvoering Glasfabriek Leerdam, alle met etsmerk, 11 × Ø 9,5 cm
Hamerprijs: € 55
Drie verguld stalen stijve armbanden met geëmailleerd lijnen- en blokkenmotief, uitvoering Michaela Frey, Oostenrijk, jaren ' 80, twee met binnenmaat 6,7 cm, één met binnenmaat 7,2 cm
Hamerprijs: € 160
Vijf gepatineerd bronzen dierfiguurtjes, alle in de stijl van Walter Bosse, maar niet allemaal van zijn hand, midden 20e eeuw, 4,5 cm
Hamerprijs: € 100
Stalen damespolshorloge, Bruno Ninaber, met wisselbaar zwart, wit en stalen banddeel
Hamerprijs: € 270
Kleine bronzen sculptuur: zittende naakte jongen bij helling, met monogram JC, nummer 9/100, 7,5 × 15,5 × 4 cm
Hamerprijs: € 50
Collier 'De open Halsbuis' uitgevoerd in aluminium met draaibaar mechaniek, ontwerp en uitvoering Frans van Nieuwenborg en Martijn Wegman, Leiden, 1972, in originele doos met lederen foedraal
Hamerprijs: € 150
Vier wijnglazen, servies 'D', ontwerp Karel Petrus Cornelis de Bazel, uitvoering Glasfabriek Leerdam, alle met etsmerk -twee met miniem randschilfertje-, 13 × Ø 7,3 cm
Hamerprijs: € 75
Zes vintage Swatch horloges, waaronder: Blue Matic, automaat aan groene kunststof band, Wall Street, chrono, aan zwart lederen band, en Scuba 200
Richtprijs: € 300-500
Gestileerde aluminium armband met magneetsluiting en gestileerd collier met verguld aluminium bollen en magneetsluiting, Clic Creations, collier C131G, armband A1, binnenmaat armband 6 cm, collier circa 44 cm
Hamerprijs: € 65
Zes vintage Swatch horloges, waaronder 'red ahead', automaat, circa 1990, aan rood lederen band, en Chrono Black Motion 1991, aan zwart lederen band, Timeless Zone 1993, aan blauw lederen band
Hamerprijs: € 250
Gesatineerd glazen schaal met centraal millefiori decor, vermoedelijk Murano, eind 20e eeuw, 8,5 Ø × 37 cm
Hamerprijs: € 40
Twee glazen vazen: één met grijs-wit strependecor, ontwerp Gunnel Sahlin, de ander met blauwe, witte en zwarte slierten, ontwerp Anna Ehrner, beide uitvoering Kosta Boda, Zweden, 29 × 15 cm
Hamerprijs: € 50
Dikwandige helder glazen vaas met geëtst decor van een turner op de brug en lint met tekst: 'Vrank. Vrij. Vroom. Vroed.', en onderschrift '1908 L.S. 'Voorwaarts' 1943', ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 18 × Ø 16 cm, zie collectie van het Nationaal Glasmuseum Leerdam voor een vaas met vergelijkbare gravering uit 1948
Richtprijs: € 150-200
Fons van Laar (1959), 'Het waslijntje', pasteuze olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 2004, 35 × 80 cm
Hamerprijs: € 100
Zwarte kunststof bureaustoel met blauw lederen bekleding, en bijbehorende ottoman, ontwerp Ferdinand Alexander Porsche, uitvoering Poltrona Frau, Italië, maat bureaustoel 98 × 63 × 92 cm
Hamerprijs: € 160
Mieke Tromp (1935), vier vrouwen in klederdracht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '64, 25 × 60 cm
Hamerprijs: € 60
Fon Klement (1930-2000), 'Rouge', boardsnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 25 × 25 cm
Hamerprijs: € 70
Fon Klement (1930-2000), 'Les Oeillets', boardsnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '96 of '98, 25 × 25 cm
Hamerprijs: € 55
Vitrine bestaand uit gestapelde plexiglazen blokken, het onderste blok voorzien van lamp, het geheel staand op een zwartgelakt houten basement, 227 × 48 × 48 cm
Hamerprijs: € 80
Robert Terwindt (1940-2019), 'Poppenkast', gouache, r.o. gesigneerd, daarbij: catalogus met werken van de kunstenaar, 69 × 48 cm
Hamerprijs: € 120
Boek: 'Poppetgom', Lucebert e.a., bestaande uit blik met boek en opblaasbaar kunststof kussen, ongeopend, uitgave Stichting 'Octopus', Deventer, circa 1970, 29 × 20 × 9 cm
Hamerprijs: € 80
Pavel Vajsejtl (1978), glazen vaas met blauwe en paarse banen, gesigneerd en gedateerd 2004, 13,5 × Ø 19,5 cm
Hamerprijs: € 35
Keramische vaas met polychroom koeiendecor, ontwerp Jan Snoeck, 30 × 20 × 7,5 cm
Hamerprijs: € 40
Colin Pearson (1923-2007), geglazuurde keramische vaas met twee oren, gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 32 × 33 × 11 cm
Hamerprijs: € 475
Oranje-bruin geglazuurd aardewerk vaasje, uitvoering Mobach, Utrecht, tweede kwart 20e eeuw, 16,5 × Ø 20 cm
Hamerprijs: € 55
Bruingeglazuurde aardewerk bedekte vaas met sgraffito decor, 30 × Ø 23 cm
Richtprijs: € 100-150
Leo Broos (1942), grijs-zwarte vaas, rakugestookt, gemerkt, 28 × Ø 23 cm
Hamerprijs: € 50
Drie stuks aardewerk: trompetvaas, decor Z 502, oorkan, decor Muvelee, en blauwgeglazuurde oorkan, decor Smaragd, alle uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, hoogste 19,5 cm
Hamerprijs: € 200
Helder- en blauw glazen vaas en kom met vergulde rand, model 49885 en 59885, ontwerp Ann Wahlström, uitvoering Kosta Boda -lichte gebruikssporen, minieme krasjes in vergulding-, 13 × 26,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Willem Heesen (1925-2007), blauwe glazen schaal op hoge standring, centraal een gele bloem, gesigneerd, 11,5 × Ø 34 cm
Richtprijs: € 200-300
Jan Makkes (1935-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, jaren '80, 80 × 60 cm, daarbij: een monografie van Jan Makkes
Hamerprijs: € 280
Vijf meerkleurige glasobjecten: drie vogeltjes en twee bollen, modern, Tsjechië, 39 × Ø 13 cm
Hamerprijs: € 70
Vijf meerkleurige glasobjecten: presse-papiers en vaasjes, één gelabeld Royal Leerdam, 5,5 × 13 cm
Hamerprijs: € 90
A.D. Copier (1901-1991), dikwandige groengrijze tincraquelé glazen schaal, serica 72, uitvoering Glasfabriek Leerdam, vals gesigneerd 'Chris Lebeau - Februari 1929 - Böhmen - no. 44 - V', 9,5 × Ø 25 cm
Richtprijs: € 500-700
Matglazen kom balancerend op marmeren plaatje, ontwerp en uitvoering Bert Frijns -klein chipje in de rand-, 11 × Ø 19,5 cm
Hamerprijs: € 210
Glazen schaal met banen van antimooncraquelé, model Serica 76, ontwerp Floris Meydam, uitvoering Glasfabriek Leerdam, jaren '50, Ø 22,5 cm
Hamerprijs: € 85
Twee meerkleurige glasobjecten: kom, model Satellite, en dikwandig vaasje, beide ontwerp Bertil Vallien, uitvoering Kosta Boda, Zweden, modern, 10 × 16 cm
Richtprijs: € 100-150