Lotnummer: 5001

Vier gravures in twee lijsten: schelpen -één lijst met gebroken glas-, lijsten 36 × 24 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5002

Spiegel in deels vergulde lijst, eind 19e/20e eeuw -defecten aan lijst-, 121 × 70 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5003

Paar messing oogstkandelaars, 19e eeuw, ±60 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 5004

Verguld messing kolompendule, tweede kwart 19e eeuw -delen ontbreken, defecten-, 36 × 19 × 11 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 5005

Chinese rood-goud lakwerk reliëfvoorstelling: bejubeling van een krijgsheer, 20e eeuw, 39 × 18 × 4,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 5006

Mahonie speeltafeltje met gecontourneerd blad, waaronder een opbergvak, staand op cabriolepoten, Hollands, tweede helft 19e eeuw -het groene vilt op het blad defect-, 79 × 83 × 41,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5007

Deels ingekleurde gravure Holland: 'Comitatus Hollandiae tabula pluribus locis recens emendata a Nicolao Visscher', Nicolaas Visscher, Amsterdam, 1648 -gaatje-, 46 × 56 cm, en ingekleurde opticagravure Rotterdam: 'Gezigt van de Ost-Poort der stadt Rotterdam, te zien van binnen de stadt', Georg Balthasar Probst, circa 1750, 30 × 42,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5008

Koperen doofpot en messing kolenbak

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 5009

Paar pendantportretten: echtpaar, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 19e eeuw -gedoubleerd-, 45,5 × 35 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 5010

Mahoniegefineerde porseleinkast met glazen schappen in de opstand, Engelse stijl, modern, 211 × 113 × 45 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5011

Porseleinen theeserviesgedeelte met blauw-wit Saksisch decor, diverse uitvoeringen

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5012

Divers glaswerk en kristal, waaronder: persglazen schaal op voet, vijf groene wijnglazen en natfruittest op onderschotel

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 5013

Diverse verzilverd: dienschalen, twee flessenbakken, en een roomstel, alle tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen-, grootste schaal 27 × 24 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5014

Twaalf porseleinen borden, broodschaal, en twee vleeswarenschaaltjes, de rand met bloemen en fruit, uitvoering Rosenthal, Duitsland, daarbij: kristallen natfruitschaal op onderschotel en kristallen cakeschaal -kleine chips van het kristal-, Ø 21 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 5015

Spiegel in vergulde en gehoute lijst, eind 19e/20e eeuw -defecten aan lijst-, 151 × 80 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 5016

Mahoniekleurig beukenhouten zitameublement met rode velours bekleding, bestaande uit paar fauteuils en tweezits bank, tweede helft 19e/20e eeuw

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 5017

Louis-Marin Bonnet (1736-1793), twee vrouwenportretten, naar Boucher, kleurenetsen, en Giles Demarteau (1722-1766), vrouwenportret, naar Boucher, kleurenets -vlekken-, 29,5 × 21,5 cm, daarbij het boek: J. Adhémar 'La Gravure'

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5018

Wandelsabel m1912, vermoedelijk WO1, 1916-1918, gemerkt Yzerhouwer, lengte 100 cm, in stalen schede met stoffen hoes, portepée en lederen riem, daarbij: donkerblauwe kepi met incomplete kartonnen doos -kepi en sabel beide met gebruikssporen/gebreken-

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 5019

Viermaal aquarel/gouache: damesmode, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 × 18 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 5020

Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891), slotplein met figuren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -slechte conditie, erg vuil, lijst beschadigd-, 30 × 40 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 5021

Hollandse School: stilleven met bramen, olieverf op paneel, 20e eeuw, 26 × 19 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5022

Porseleinen cache-pot met blauw-wit prunusdecor, modern, 29 × Ø 36 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5023

Vierdelig verzilverd koffie- en theeservies, bestaande uit: koffiepot met houten handvat, theepot met houten handvat, melkkan en suikerpot, winkeliersmerk: Harrods, Londen, Engeland -deksel koffiepot met klein deukje, krasjes-, koffiepot: 23 × 19,5 ×10 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5024

Paar portretjes: vermoedelijk Lodewijk Christoffel Hondius (1787-1860) en Magdalena Johanna van den Bogaard (1793-1885), olieverf op paneel, midden 19e eeuw -verfverlies, krasjes, marges van lijstjes zichtbaar-, beide circa 16 × 21 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5025

Twee aardewerk plaquettes, beide met decor: parkietjes in vogelkooi, uitvoering Harlinger Aardewerk & Tegelfabriek, modern -één met glazuurschilfer aan de achterzijde-, 15 × 13 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5027

Tafelklokje in noten kast met galerijrandje, adres: Junghans, Duitsland, circa 1900 -kleine beschadiging aan rechterbovenhoek, ontbrekend ornamentje bovenop-, 4 × 16 × 10 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 5028

Zespersoons verzilverd bestekgedeelte, model Plutara, uitvoering BSF, bestaande uit: zes dinercouverts, zeven grote messen, aardappellepel, en soeplepel

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5029

Divers aardewerk en porselein, waaronder: porseleinen schaal met bijbehorende schaaltjes, vier memoriebekers Koninklijk Huis, jasperware kop-en-schotel, Herend-bakje, etc.

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5030

Keramisch object met blauw en bruin glazuur, bronzen beeldje: vrouwfiguur, 2/6, gemonogrammeerd MD, twee keramische objecten: kikkers op tak, marmeren slak op basement, met sticker gesigneerd Jetty Stokman-Dames, keramisch object: klokhuis met vlinder, etc., 16 × 14 × 7 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5031

Jaap de Ruig (1909-1992), 'De toren van Nijkerk', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en op spieraam gedateerd '81, 50 × 70 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 5032

Hollandse School: portretje van een vrouw, uitgesneden uit een groter doek, marouflé, 19e eeuw of ouder -verf dungepoetst, kleine gaatjes-, 17 × 15 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5033

Hollandse School: kippen en duiven op boerenerf, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, eind 19e eeuw -restauratie in het midden-, 21 × 42 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5034

Cornelis Koppenol (1865-1946), grootmoeder met kinderen in de keuken, met wit gehoogde inkttekening, r.o. gesigneerd, 18,5 × 11,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 5035

Willem Jacobus Alberts (1912-1990), landschap met grazende koeien, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 49 × 29 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5036

Openslaande spiegel in vergulde lijst, tweede helft 20e eeuw, 63 × 86 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5037

Wortelnotenbelijmde consoleklok, de geëmailleerde cijferplaatjes met Romeinse cijfers, bekroond door Cupido, op de zijkanten Mercurius, 20e eeuw -slinger ontbreekt-, 73 × 38 × 18 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 5038

Drie ingekleurde gravures: 'De Koe-poort van binnen', 'De Hoofd-poort of Tooren te Hoorn', en 'De Wester-poort te Hoorn van buiten', door Hendrik Spilman (1721-1784), 1726, 8 × 10 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 5039

Eiken wandtafeltje met onder het blad vier lades, Engeland, 18e eeuw -blad en één ladefront defect-, 71 × 80 × 48 cm

Hamerprijs: € 120

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 5040

Vier gravures: 'Trajectum ad Mosam'. Plattegrond in vogelvlucht perspectief. 1612. (24,5 × 34 cm); Slag op het Lanakerveld bij Maastricht. 1568. (21 × 28,5 cm); De Spaanse Furie. 1586. (21 × 28 cm), (legenda overgeplakt met een strook oude, gedrukte tekst); Aanval van de graaf Von Pappenheim bij Amby. 1632. Gravure (15 × 17 cm) op een tekstblad (Theatrum 1633). Alle 4 prenten ingelijst

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 5041

Hollandse School: zeilschepen op het water, olieverf op board, l.o. gesigneerd E. Braspenning, 20e eeuw, 50,5 × 68,5 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5042

Hollandse School: 'Boschuil', potloodtekening, eerste helft 20e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd,11 × 8,5 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5043

Hollandse School: portret van het stoomschip 'Gelria' van de Koninklijke Hollandsche Lloyd, aquarel, r.o. gesigneerd Thorn Leeson en gedateerd 1927, 34 × 44 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5044

Hollandse School: winterse bosweg met paard en wagen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd 'n[aar] L. Apol', 43 × 30 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 5045

Hollandse School: 'ruggenaakt', olieverf op paneel onduidelijk gesigneerd, verso met label die het werk toeschrijft aan een Leo van Dam, tweede helft 20e eeuw, 30 × 24 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 5046

Schilderij: bloemenstal, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Van de Walle en gedateerd '35, 30 × 40 cm -restauratie rechts onder-

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5047

Facetgeslepen spiegel in bewerkte notenhouten lijst, Louis Quinze-stijl, begin 20e eeuw -kleine defecten-, 68 × 56 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 5048

Bronzen sculptuur: Arlecchino et la Commedia dell'Arte, r.a. gesigneerd Moreau, 20e eeuw, 47 × 17 × 15 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 5049

Gipsen globe op zamak onderstel, begin 20e eeuw -defecten in globe-, 43 × 26 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5050

Twee paar mahoniekleurige bijzettafeltjes met gecontourneerde blaadjes, Engelse stijl, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 56 × 40 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5051

Spiegel in vergulde pâte lijst met houtnerfreliëf -enige kleine defecten aan lijst-, 150 × 90 cm

Hamerprijs: € 100