Jos Kivits (1945), twee zeilboten voor de kust, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm
Hamerprijs: € 100
Hollandse School: scheepsportret van de 'Zeekoet', olieverf op doek, r.o. gesigneerd M. Tof en gedateerd '80, 40 × 60 cm
Hamerprijs: € 35
Engelse School: jonge vrouw aan de toilettafel, olieverf op board, verso gesigneerd Colin Baxter en gedateerd 1871, 24 × 28 cm
Hamerprijs: € 80
Vier diverse goudkleurige schilderijlijsten, modern -gebruikssporen-, grootste sponningmaat 60 × 92,5 cm
Hamerprijs: € 60
Hollandse School: bootje op plas, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Th. Braskamp, eerste helft 20e eeuw, 50 × 70 cm
Hamerprijs: € 85
Facetgeslepen schoorsteenspiegel in bronskleurige lijst, de bovenrand met strik- en guirlandedecor, Louis Seize-stijl, 19e eeuw -kleine defecten-, 165 × 85 cm
Richtprijs: € 200-300
Divers verzilverd: paar bedekte terrines op onderschotels, vijfarmige kandelaber, en dienschaaltje, 30,5 × 20,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Mahonie halvemaantafeltje met ingelegde bies en twee lades onder het blad -gebruikssporen, krasjes, enkele plekjes fineerschade-, 75 × 81 × 39 cm
Hamerprijs: € 55
Spiegel in mahonie lijst, 126 × 42 cm
Hamerprijs: € 45
Driedelig messing klokkenstel, bestaande uit een pendule en twee drielichts kandelabers, 19e eeuw -kleine defecten-, klok 43 × 20 × 15 cm
Hamerprijs: € 90
Mahonie ladekastje met twee opklapbare bladen, Engelse stijl, tweede helft 20e eeuw, 80 × 61 × 35 cm
Hamerprijs: € 75
Eiken kabinet met drie lades in de dubbelgebogen onderkast, staand op bolklauwpoten, de kap bekroond door gesneden bloemenmand, Hollands, Louis Quinze, 240 × 225 × 68 cm
Hamerprijs: € 130
Twee diverse tafellampen: één met opaline voet met geschilderd floraal- en vogeldecor, de andere met Chinees bronzen voet -brons gedeukt-, hoogste lamp 79 cm
Richtprijs: € 70-90
Tafelklokje in Engelse stijl, gemerkt John Thomas, London, tweede helft 20e eeuw, 27 × 19 × 15 cm
Hamerprijs: € 70
Eiken secretaire met enkelgebogen onderkast, Hollands, 18e eeuw -droogtescheuren-, 103 × 116 × 48 cm
Richtprijs: € 40-60
Mandkroon met kristallen en pegels, 115 cm × Ø 50 cm
Hamerprijs: € 120
Divers verzilverd, waaronder: twee cabarets, koffie-en-theeservies en paar vazen -sommige delen doorgepoetst-
Hamerprijs: € 160
Mahoniegefineerde 'drumtable' op driespantpoot met messing klauwtjes, onder het blad drie lades en drie faux ladefronten, Engeland, 20e eeuw, 75 × Ø 77 cm
Hamerprijs: € 60
Uitgebreid aardewerk serviesgedeelte met polychroom decor: Wild Apple, uitvoering Wedgwood, eind 20e eeuw, bestaande uit: elf dinerborden, elf soepborden, elf kleine borden, acht kleine soepborden, tien papbordjes, twaalf gebaksbordjes, tien crème brûléebakjes, tien koffiekop-en-schotels, zeven theekop-en-schotels, theepot, zes eierdopjes, vier diverse dekselterrines, twee saucières, twee zoutschaaltjes, roomkan, vier diverse dienschalen, en mok
Hamerprijs: € 260
Vier diverse Perzische, Turkmeense en Koerdische tapijtjes, grootste 100 × 55 cm
Hamerprijs: € 35
Ronde eiken tafel, staand op driespantpoot met wieltjes, 73 × 126 cm
Richtprijs: € 100-150
Kleine ronde notengefineerde tafel op bolklauwpoten, 20e eeuw -enkele lichte gebruikssporen in blad-, 70 × Ø 80 cm
Hamerprijs: € 50
Zes eiken spijlenstoelen, begin 20e eeuw -droogtescheuren-, 91 × 45 × 40 cm
Hamerprijs: € 80
Chinees tapijt met uitbundig bloemdecor op steenrood fond, 365 × 273 cm
Richtprijs: € 100-150
Chinees houten schaakspel in de vorm van mythologische figuren -krassen op bord-, bord 76 × 76 cm, hoogte koning 27 cm
Richtprijs: € 200-300
Mahonie tafel met gecontourneerd blad op cabriolepoten, tweede helft 19e eeuw, 76 × 93 × 67 cm
Hamerprijs: € 60
Chinees zwart lakwerk kistje met messing slotplaat en gelukstekens in reliëf, 20e eeuw -gebruikssporen, slot bijgevoegd-, 26,5 × 56 × 27 cm
Richtprijs: € 200-300
Groot geel poppenhuis met toebehoren, derde kwart 20e eeuw -defecten-, 83 × 53 × 82 cm
Hamerprijs: € 170
Mahonie hangoortafel met twee laden, 20e eeuw, 75 × 104 × 56 cm, uitgeklapt breedte 151 cm
Richtprijs: € 150-200
Gokautomaat, uitvoering Ace Coin Equipment -interne verlichting werkt, verder niet getest-, 150 × 62 × 57 cm
Hamerprijs: € 45
Jukebox, model Princess Deluxe, uitvoering Rock-Ola, eind jaren '60 -niet getest-, 118 × 80 × 60 cm
Hamerprijs: € 600
Bruin lederen fauteuil met suède kussens -kussens een beetje versleten-, 85 × 80 × 80 cm
Richtprijs: € 150-200
Grenen buffetkast met bordenrek, de onderkast met vier lades en drie deuren, Hollands, 20e eeuw, 219 × 233 × 62 cm
Hamerprijs: € 250
Twee paar aardewerk Staffordshire dogs -één met barst in rug-, 30 cm
Hamerprijs: € 60
Twee mahonie zandlopers met gedraaide staanders, naar 17e-eeuws voorbeeld, 21,5 × Ø 10 cm
Hamerprijs: € 80
Houten handschoenendoos met email beschilderde plaquette van dame in bloementuin, de rest bekleed met reliëfgedecoreerd leer, art nouveau, 7,5 × 41,5 × 11,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Vier klokken, waaronder schoorsteenpendule in coromandelgefineerde eiken kast, en uilvormige klok, alle 20e eeuw -gebruikssporen-, 22,5 × 34 ×13 cm
Hamerprijs: € 100
Porseleinen theepot met blauw-wit Zwiebelmuster, uitvoering Meissen, 20e eeuw -chipje van tuit en chipjes rondom dekseluitsparing-, hoogte 12 cm, en porseleinen trekpotje met polychroom beschilderd bloemdecor, gemerkt 'R', vermoedelijk uitvoering Volkstedt Rudolstadt, 18e eeuw -greep gelijmd-, hoogte 8,5 cm
Hamerprijs: € 60
Vier gietijzeren weegschalen en messing weegschaalbak met gewichten en veerunsters -gebruikssporen, roestvorming-, 20 × 47 × 26 cm
Richtprijs: € 100-150
Delfts aardewerk wandbord, Koninklijk Huis, De Porceleyne Fles, Delft, drie aardewerk borden, aardewerk schotel met scheepsdecor, Koninklijke Tichelaar, Makkum, twee aardewerk bordjes, en aardewerk bord 'Herrijzend Nederland', Ø 35,5 cm
Hamerprijs: € 60
Porseleinen serviesgedeelte met polychroom strooibloemdecor, uitvoering Weimar Porzellan, Duitsland, tweede helft 20e eeuw, bestaande uit: negen dinerborden, negen diepe borden, negen dessertborden, twee terrines en één saucière
Hamerprijs: € 80
Vier witte metalen archiefkasten met ieder 30 kunststof laatjes, uitvoering Clen, Frankrijk -de frontjes van de laatjes zijn verkleurd, kasten sleets, overige gebruikssporen, twee sleutels bijgevoegd, één kast zit op slot-, 105 × 93 × 38 cm
Richtprijs: € 400-600
Messing zesarmige bolkroon, 19e/20e eeuw, lengte 39 cm, daarbij: kaarsenlont en -dover aan houten stok, lengte 160 cm
Hamerprijs: € 90
Porseleinen serviesgedeelte met bloemdecor, uitvoering Mitterteich, Duitsland, bestaande uit: bedekte soepterrine, twee bedekte terrines, saladeschaal, vleesschaal, sauskom, twee diepe borden, vier dinerborden, twee vleeswarenschaaltjes, broodschaal, veertien ontbijtborden, botervloot, theepot, elf theekopjes, twaalf schoteltjes, melkkannetje, en taartschaal met negen taartbordjes, daarbij: 28 kop-en-schotels, waaronder uitvoering Royal Albert, zes petit-four schaaltjes, schelpvormig schaaltje, alle met bloemdecor, twee aardewerk wandborden met scheeps-, en molendecor, uitvoering Société Céramique, vier polychroom aardewerk wandborden met floraal decor, uitvoering Tichelaar, Makkum, Ø 23 cm
Hamerprijs: € 130
Turkse kelim, 272 × 105 cm
Hamerprijs: € 150
Grenen tafel op gedraaide poten -blad met krassen, gebruikssporen-, 203 × 74 × 75 cm
Hamerprijs: € 170
Vier beuken armstoelen met rietbespanning, model 210R, uitvoering Thonet, en drie bijbehorende stoelen -één met defecte zitting, gebruikssporen-, 78 × 52 × 58 cm
Hamerprijs: € 450
Perzische kelim Kaskay, circa 1900 -enkele doorgesleten plekjes, vlek-, 305 × 153 cm
Hamerprijs: € 425
Onderdelen voor maken van accessoires en extra lappen stof voor kleding en rekwisieten bij de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars -programmaboekje bijgevoegd-
Hamerprijs: € 50
Twee messing kandelaars, Spanje, 18e eeuw, waarvan één vermaakt tot lamp
Hamerprijs: € 45