Lotnummer: 5051
Veiling Zondag 18 Februari 2024

Vijf boeken: Dante Alighieri. 'De goddelijke komedie'. Italiaanse tekst, vertaald en met commentaar door I. Ciolona en P. Verstegen. 2001. 2 delen. Linnen. Met alle prenten van G. Doré; Dante's 'Divina commedia in 111 pastel door Judi Hudig'. 2001. 4to. Linnen; Boccaccio. 'Decamarone'. Vert. door Fr. Denissen. 2003. Linnen. Met 100 Vlaamse miniaturen in kleur; 'William Blake, visiones de mundos eternos'. 1996

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5052

Eiken pottenkastje met roffeldeur en lade, Hollands, Louis Seize -gebruikssporen-, 69 × 55 × 33 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 5053

Eiken kabinet, het gebogen front met drie lades, Hollands, 18e eeuw -gebruikssporen- , 225 × 185 × 63 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5054

Perzisch kussentje en tapijtje, beide Belouche, 40 × 46 en 61 × 76 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 5055

Ronde satijnhoutgefineerde salontafel met geblokte biezen en schelpvormige marqueterie, 19e eeuw -defecten aan fineer-, 68 × Ø 75 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5056

Vier ingekleurde kopergravures: cherubijntjes met diverse landmeetinstrumenten, gebaseerd op God als architect van het universum, 18e eeuw, 11 × 9,2 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5057

Koerdisch tapijtje Jaff -reparatie in het midden-, en Turkse soumakkelim, 82 × 114 en 82 × 63 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5058

Ronde mahonie tafel, de gebogen voet op driespant, Hollands, eerste helft 19e eeuw -verkleurd, fineerverlies, kleine defecten-, 74 × Ø 110 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5059

Zeven mahonie stoelen met ingelegde messing biezen en olijfgroene gestreepte velours bekleding, 19e eeuw -van één stoel ontbreekt de bloemvormige regel, andere regels met defecten-, hoogte 85 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5060

Divers verzilverd: dienblad, borden, wijnkoeler waterkan, cocktailshaker en gebaksbestek -gebruikssporen-, tweede helft 20e eeuw en moderner, afmeting dienblad

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5061

Mahonie tafeltje staand op vier ranke smal toelopende pootjes, deels ingelegd met satijnhout, 20e eeuw -gebruikssporen-, 71 × 59 × 59 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5062

Turks bidkleed Panderma -verkleurd-, 203 × 123 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 5063

Mahonie butlertray -gebruikssporen-, 75 × 76 × 56 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5064

Petrus Marinus Slager (1841-1912), twee mappen met schetsen, voornamelijk landschappen, maar ook enkele portretstudies

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 5065

Turks dorpstapijt, eerste helft 20e eeuw, 145 × 102 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5066

Uitschuifbare mahonie tafel met lange lade onder het blad, de bladen belijmd met bordeauxrood faux leder, 19e eeuw, 76 × 93 × 103 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 5067

Paar tafellampen op gesneden en gepolychromeerde houten voet, voorzien van ovale rode kappen, 55 × 35 × 22 cm

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 5068

Koperen warmwaterreservoir, de twee porseleinen warmwaterreservoirs met Zwiebelmusterdecor, zijn voorzien van kranen, 40 × 53 × 35 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5069

Turkmeense pendjerelik Tekke, en Perzisch tapijtje Afshar, 36 × 190 en 38 × 41 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5070

Eiken commode met vier lades, Hollands, circa 1800, 102 × 99 × 50 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5071

Indiase loper Sarouck met bloemmotieven, 254 × 85 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5072

Perzisch tapijt Hamadan -verkleurd-, 220 × 175 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5073

Eiken tweedeurs panelenkast, 19e eeuw, 175 × 101 × 52 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5074

Twee prenten, Napoleon: 'Bonaparte premier consul de la Republique Française', 39 × 26 cm, en 'Siège et prise de la ville de Raab en Hongrie', 23 × 35 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5075

Eiken kist, aan de voorzijde kerfsnede snijwerk en smeedijzeren beslag, Spanje, 17e/18e eeuw -gebruikssporen-, 127 × 43 × 60 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5076

Grote eiken kist met gecanneleerde stijlen, de panelen met inlegwerk, Hollandse renaissance-stijl, 19e eeuw, 70 × 159 × 64 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5077

Elf tentoonstellingscatalogi: Bacon (Den Haag 2001), Caillebottte (London 1996), Lucian Freud (Den Haag 2008), Gauguin (Washington 1988), Jasper Johns (Keulen 1978), Alberto Savinio (London 1992), Savinio gli anni di Parigi (Verona 1990), Oskar Schlemmer (Baltimore 1986), Sipario (Castello di Rivoli 1997), Spilliaert (Den Haag 1996) en Vallotton (New Haven1992)

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5078

Eiken linnenpers met zes tussenbladen, onderin een lade en twee deurtjes, 19e eeuw -gebruikssporen, één ornament defect-, 209 × 89 × 54 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5079

Eiken kabinet met drie lades in de enkelgebogen onderkast, daarboven twee deuren bekroond door gebroken fronton met guirlandes en een urn, het geheel geflankeerd door zuilen, Hollands, Louis Seize -gebruikssporen, enkele krimpscheuren, stukje van urn ontbreekt-, 213 × 168 × 57 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5080

Mahonie butlertray -enkele zwarte vlekken-, 83 × 69 × 51 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 5081

Diverse 19e-eeuwse kledingstukken, waaronder: zijden avondjapon, schoudermantel van zwart fluweel, zijden jurk, stola van struisvogelveren, gevoerde winterrok, oud kant, etc. daarbij: twee etalagepoppen

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 5082

Mahoniegefineerd kabinet met gestoken kuif in de vorm van een fruitmand, de dubbelgebogen onderkast met schrijflade, late Louis Quinze -gebruikssporen, één scharnier defect-, 244 × 215 × 60 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5083

Mahonie wieg met gedraaide spijlen en lichtblauwe stoffering, eind 19e eeuw -enkele defecten, zonder matrasje-, 117 × 100 × 70 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5084

Divers kleingoed, waaronder: steengoed kruik, bolkroon, vijf tegels en tinnen borden

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 5085

Perzisch tapijt Belouche met Mina Khani-patroon, -beetje sleets-, 88 × 85 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5086

Eiken hangoortafel met barley twist poten, Engeland, begin 20e eeuw, 110 × 150 × 74 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5087

Ovaal theetafeltje met schelpintarsia en biezen van diverse houtsoorten, Louis Seize-stijl, 19e eeuw -defecten in inlegwerk-, 70 × 80 × 54,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5088

Mahonie bijzettafel, ingelegd met diverse houtsoorten, staand op taps toelopende poten, Hollands, Louis Seize-stijl, circa 1900 -krasjes-, 66 × 76 × 58 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 5089

Vier diverse mahonie stoelen waarvan drie met armleuningen, alle begin 19e eeuw -defecten-, afmetingen grootste 91 × 57 × 53 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5090

Chinees tapijt met bloemdecor op lichtbeige fond, 280 × 184 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5091

Twee Turkse safs, 215 × 89 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 5092

Staand horloge in mahonie kast, de beschilderde wijzerplaat met romantisch decor en inlegwerk in het deurtje, 19e eeuw -defecten, slinger kapot-, 224 × 49 × 23 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5093

Staand horloge in eiken kast, de beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers, adres: Plowman, Chichester, 19e eeuw -klepel defect, geen gewichten, defecten aan de kast-, 190 × 45 × 23 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5094

Wortelnotengefineerd kabinet, de gecontourneerde kap met gesneden kuif, de deuren met krulvormig lijstwerk, in de onderkast drie lades, tweede kwart 18e eeuw -defecten-, 245 × 180 × 65 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5095

Miniatuur tall boy, tweede helft 20e eeuw, -gebruiksporen- 77 × 41 × 30 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5096

Mahoniegefineerde trumeau met spiegelachterwand en marmeren blad, 19e eeuw -met beschadigingen-, 80 × 46 × 40 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 5097

Cornelis 'Kees' de Voogt (1893-1973), etende koeien bij het hek, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1930 -enkele lacunes en retouches-, 50 × 60 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5098

Reinier Pijnenburg (1884-1968), portret van een pijprokende man, olieverf op doek, l.b. gesigneerd, 40,5 × 31 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5099

Jan van der Meer (1942), ijsgezicht met koek-en-zopie, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999 -krassen-, 50 × 69 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5100

Goudkleurige lijst met bladmotieven -kleine defecten aan buitenrand-, sponningmaat 62 × 50 cm

Hamerprijs: € 100