Lotnummer: 5051
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Paar zuilvormige alpacca lampvoeten -geen kappen-, 65 × 18,5 × 18,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5052
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Mahoniegefineerd halvemaantafeltje met twee roffeldeurtjes, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen, één messing bolpootje los maar aanwezig-, 75 × 80,5 × 34 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5053
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken buffetkast met gesneden en gepolychromeerde decors, circa 1900, 239 × 140 × 52 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5054
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Isidore van Mens (1890-1985), twee etsen: 'Remparts de Guerrara- sud Algérien', 26 × 35 cm, en straatje in Tunis, 21 × 16 cm, beide r.o. gesigneerd

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5055
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee mahonie voltaires, de ene met blauw-wit gestreepte bekleding, de ander met gecapitonneerde groene bekleding -verkleurd-, daarbij: mahonie krukje met gros-point bekleding, staand op cabriolepoten -alle met gebruikssporen-, afmetingen grootste voltaire 117,5 × 80 × 77 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5056
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Mahonie bijzettafel met geschulpte rand, op driespantpoot, 19e eeuw -kleine krasjes en restauratie aan poot-, 66 × 49 × 71 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5057
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken Mechelse buffetkast, de vier deuren met rijk gesneden medaillons, eind 19e eeuw, 239 × 140 × 58 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 5058
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Divers geslepen glas op gekuipt mahonie dienblad -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 5059
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Aardewerk visvormig servies, uitvoering Wächtersbach, bestaande uit: tien grote borden, acht kleine borden, zeven schaaltjes, en vier stuks divers dienservies -één terrinedeksel ontbreekt, diverse defectjes-

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 5060
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Rechthoekige tafel met mahonie blad op gietijzeren onderstel -blad met gebruikssporen-, 70 × 106 × 61 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5061
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Paar eiken wandconsoles, de randen in gotische stijl, de schuin weglopende steun eindigend in snijwerk met druiventrossen, 20e eeuw, 47 × 89 × 20 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 5062
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Grote eiken kist met bol deksel, en smeedijzeren banden, stootranden, ornamenten en sloten, 17e/18e eeuw -intensief gebruikt, krimpnaden-, 66 × 131 × 61 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5063
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Mahonie spinnenkoptafel, Willem III, 77 × 153 × 108 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 5064
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Aardewerk serviesgedeelte met blauw floraal decor: 'Valeria', uitvoering Villeroy & Boch, bestaande uit: 13 dinerborden, 13 diepe borden, negen ontbijtborden, zes soepkommen op losse schotel, grote ovale dienschaal, twee kleinere dienschalen, twee vleeswarenschaaltjes, sauskom op vaste onderschotel, vijf eierdoppen, peper-en-zoutstel, bedekte suikerpot, bedekte mosterdpot, botervloot, twee rechthoekige dienschaaltjes, nest van vijf schalen, zes ronde schaaltjes, zes kleine ronde schaaltjes, melkkan, paar kandelaars, 18 kop-en-schotels, en klein ovaal schaaltje, Ø dinerbord 23,5 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 5065
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Mahonie bijzettafeltje met vogel-esdoorn gefineerd blad, op gesneden vierspantpoot, Willem III, 57,5 × 77,5 × 60 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5066
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Twee diverse naaistoeltjes: één zwart gelakt met gebloemde bekleding, de ander mahonie met gecapitonneerde bekleding, beide tweede helft 19e eeuw

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5067
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Indiaas tapijt Bidjar, 295 × 202 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5068
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vier stuks snijwerk: bustes van man en vrouw -mogelijk een paar-, en twee diverse muurmaskers, alle Bali, eind 20e eeuw, grootste masker 29 cm hoog

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5069
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Notengefineerde wandtafel met gecontourneerd blad, messing beslag, en twee lades, staand op bolklauwpoten, 20e eeuw -gebruikssporen-, 76 × 80 × 53 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 5070
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Serie van twaalf portretgravures: staatsmannen, uit: Jan Wagenaar, 'Tegenwoordige staat der Nederlanden', uitgegeven door Isaak Tirion, midden 18e eeuw, uniform ingelijst -hier en daar bruine vlekjes-, 18 × 11 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 5071
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie kopergravures: Cornelis II van Dalen (1638-1664), 'Luctatores in Hortis Mediceis', en 'Unus ex filys Niobes in Hortis Mediceis', en François Perrier (ca. 1594-1649), naar een beeld van een gladiator uit de Villa Borghese, alle 17e eeuw, grootste 24 × 18 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5072
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie Perzische kussens Afshar, waarvan één met aangenaaide Perzische muntjes -grote kussen sleets-

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5073
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken halbank met gesneden reliëfdecor in de rugleuning en opbergvak onder de zitting, 20e eeuw, 91 × 126 × 52 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5074
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Nederlandse vlag met marineblauwe baan, mogelijk een bevrijdingsvlag -kleine gaatjes-, 290 × 210 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5075
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken kist met panelen voorzien van floraal kerfsnede- en geteldgelddecor, gedateerd 1812 Holland -gebruikssporen, krimpscheuren-, 77 × 153 × 67 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5076
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Paar gordijnen met geverfd jachtdecor: allerlei vogels, jachthoorn, jachtgeweer, etc., zonder voering -enige verkleuringen-, beide 240 cm hoog en 360 cm breed, gemeten zonder plooien

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5077
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Perzisch kussen Belouche, 50 × 45 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5078
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken ladekast met gecontourneerd blad en vier lades, Engeland, 18e eeuw -gebruikssporen-, 82 × 91 × 57 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 5079
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken boekenkast met beglaasde en geornamenteerde deuren waarachter zes verstelbare planken, geflankeerd door gesneden halfzuilen, Hollands, 19e/20e eeuw, 223 × 132 × 60 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5080
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Uitgebreid aardewerk serviesgedeelte, decor Alt Strasburg, uitvoering Villeroy & Boch, bestaande uit: zes dinerborden, veertien diepe borden, drie ontbijtborden, twee bedekte terrines, saladeschaal, twee kleine saladeschalen, twee sauskommen, vleesschaal, drie vierkante dienschalen, dertien soepkommen met zeven schotels, kleine broodschaal, vijf vleeswarenschaaltjes, vijf dessertschaaltjes, taartschaal met elf taartbordjes, theekomfoor, suikerpot -zonder deksel-, melkkan, twaalf eierdoppen, twee zout-en-peper stellen, elf koffiekop-en-schotels, 23 theekop-en-schotels, acht extra theekopschotels, dertien extra koffiekopschotels, losse terrinedeksel, losse theepotdeksel, dinerbord: Ø 25,5 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 5081
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Deels witgeschilderd bankje met klepdeksel en étagère -sleets-, 49 × 118 × 38 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 5082
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken boekenkast met gecanneleerde stijlen en vier schappen, circa 1900, 151 × 133 × 33 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5083
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Gesneden teakhouten beeld, naakte Padaungvrouw, eind 20e eeuw, 107 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5084
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Wilde olijfhouten beeld: jongen onder blad, r.o. gesigneerd R. (Ron) van Zijl en gedateerd 93, Zuid-Afrika

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5085
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Vijfdelig aardewerk kaststel met chinoiseriedecor, uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, eind 19e/begin 20e eeuw -glazuurdefecten, enkele kleine chipjes-, afmetingen dekselvaas 32 × Ø 15 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 5086
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken en palissander kussenkast met leeuwenmascarons, Hollands, 19e eeuw, 190 × 176 × 63 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 5087
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Aardewerk serviesgedeelte, decor 'Wild Apple', uitvoering Wedgwood, Engeland, bestaande uit: negen dinerborden, negen diepe borden, tien ontbijtborden, tien papbordjes, acht petit-fourbordjes, drie eierdopjes, vijf koffiekop-en-schotels, twee theekop-en-schotels, twee cacaokop-en-schotels, koffiepot, theepot, botervloot, peper-en-zoutstel, schenkkan, schenkkannetje, twee grote kommen, ovale dekselschaal, twee ronde dekselschalen, twee diverse kleine dekselschaaltjes, sauskommetje, ovale dienschaal, vierkante dienschaal, en losse deksel -lichte gebruikssporen-

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 5088
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken bedsteebankje met gecanneleerde stijlen en snijwerk, Hollandse renaissance-stijl, eind 19e/20e eeuw -kring in blad-, 45 × 80 × 32 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5089
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken salontafel met twee lades, 20e eeuw -gebruikssporen-, 55 × 157 × 76 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5090
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie gesneden houten beelden: twee Balinese schones, en man met haan, alle Bali, eind 20e eeuw, grootste beeld 44 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5091
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zwartgeschilderde houten wandelstok met 2e gehalte zilveren knop -deuken-, en zwartgeschilderde houten wandelstok met koperen knop -beide verf sleets-, 89 en 77 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 5092
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Mahonie console of wandtafel, de gesneden steun met voluten, 20e eeuw -krasjes-, 44 × 64 × 30 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 5093
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken tafel, verweerd gemaakt, modern, 180 × 90 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5094
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Zes iepen korenaarstoelen met roze bekleding, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5095
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Indiaas tapijt Bidjar -vlek bij rand-, 295 × 200 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 5096
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Divers steengoed, waaronder 19e/20e-eeuwse baardmankruiken

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5097
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Eiken pottenkastje met twee roffeldeurtjes, 19e/20e eeuw -gebruikssporen-, 68 × 65 × 40 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5098
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Grote zwart- en witgeglazuurde vaas met ingekrast decor, uitvoering Gijb Zaalberg, 38 × Ø 19 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5099
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Mahonie kastje, de zes laatjes met bronzen beslag, Louis Seize-stijl, modern, 80 × 66 × 40 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5100
Veiling Zondag 30 Juni 2024

Drie hoge hoeden in twee dozen, parasols, kleding en accessoires, circa 1900 -kleding licht sleets-

Hamerprijs: € 140