Lotnummer: 5052

Jos Kivits (1945), twee zeilboten voor de kust, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5053

Hollandse School: scheepsportret van de 'Zeekoet', olieverf op doek, r.o. gesigneerd M. Tof en gedateerd '80, 40 × 60 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5054

Engelse School: jonge vrouw aan de toilettafel, olieverf op board, verso gesigneerd Colin Baxter en gedateerd 1871, 24 × 28 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5055

Vier diverse goudkleurige schilderijlijsten, modern -gebruikssporen-, grootste sponningmaat 60 × 92,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5056

Hollandse School: bootje op plas, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Th. Braskamp, eerste helft 20e eeuw, 50 × 70 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 5057

Facetgeslepen schoorsteenspiegel in bronskleurige lijst, de bovenrand met strik- en guirlandedecor, Louis Seize-stijl, 19e eeuw -kleine defecten-, 165 × 85 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 5058

Divers verzilverd: paar bedekte terrines op onderschotels, vijfarmige kandelaber, en dienschaaltje, 30,5 × 20,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5059

Mahonie halvemaantafeltje met ingelegde bies en twee lades onder het blad -gebruikssporen, krasjes, enkele plekjes fineerschade-, 75 × 81 × 39 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5060

Spiegel in mahonie lijst, 126 × 42 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5061

Driedelig messing klokkenstel, bestaande uit een pendule en twee drielichts kandelabers, 19e eeuw -kleine defecten-, klok 43 × 20 × 15 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5062

Mahonie ladekastje met twee opklapbare bladen, Engelse stijl, tweede helft 20e eeuw, 80 × 61 × 35 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5063

Eiken kabinet met drie lades in de dubbelgebogen onderkast, staand op bolklauwpoten, de kap bekroond door gesneden bloemenmand, Hollands, Louis Quinze, 240 × 225 × 68 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5064

Twee diverse tafellampen: één met opaline voet met geschilderd floraal- en vogeldecor, de andere met Chinees bronzen voet -brons gedeukt-, hoogste lamp 79 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 5065

Tafelklokje in Engelse stijl, gemerkt John Thomas, London, tweede helft 20e eeuw, 27 × 19 × 15 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 5066

Eiken secretaire met enkelgebogen onderkast, Hollands, 18e eeuw -droogtescheuren-, 103 × 116 × 48 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 5067

Mandkroon met kristallen en pegels, 115 cm × Ø 50 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5068

Divers verzilverd, waaronder: twee cabarets, koffie-en-theeservies en paar vazen -sommige delen doorgepoetst-

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 5069

Mahoniegefineerde 'drumtable' op driespantpoot met messing klauwtjes, onder het blad drie lades en drie faux ladefronten, Engeland, 20e eeuw, 75 × Ø 77 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5070

Uitgebreid aardewerk serviesgedeelte met polychroom decor: Wild Apple, uitvoering Wedgwood, eind 20e eeuw, bestaande uit: elf dinerborden, elf soepborden, elf kleine borden, acht kleine soepborden, tien papbordjes, twaalf gebaksbordjes, tien crème brûléebakjes, tien koffiekop-en-schotels, zeven theekop-en-schotels, theepot, zes eierdopjes, vier diverse dekselterrines, twee saucières, twee zoutschaaltjes, roomkan, vier diverse dienschalen, en mok

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 5071

Vier diverse Perzische, Turkmeense en Koerdische tapijtjes, grootste 100 × 55 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5072

Ronde eiken tafel, staand op driespantpoot met wieltjes, 73 × 126 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5073

Kleine ronde notengefineerde tafel op bolklauwpoten, 20e eeuw -enkele lichte gebruikssporen in blad-, 70 × Ø 80 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5074

Zes eiken spijlenstoelen, begin 20e eeuw -droogtescheuren-, 91 × 45 × 40 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5075

Chinees tapijt met uitbundig bloemdecor op steenrood fond, 365 × 273 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5076

Chinees houten schaakspel in de vorm van mythologische figuren -krassen op bord-, bord 76 × 76 cm, hoogte koning 27 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 5077

Mahonie tafel met gecontourneerd blad op cabriolepoten, tweede helft 19e eeuw, 76 × 93 × 67 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5078

Chinees zwart lakwerk kistje met messing slotplaat en gelukstekens in reliëf, 20e eeuw -gebruikssporen, slot bijgevoegd-, 26,5 × 56 × 27 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 5079

Groot geel poppenhuis met toebehoren, derde kwart 20e eeuw -defecten-, 83 × 53 × 82 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 5080

Mahonie hangoortafel met twee laden, 20e eeuw, 75 × 104 × 56 cm, uitgeklapt breedte 151 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5081

Gokautomaat, uitvoering Ace Coin Equipment -interne verlichting werkt, verder niet getest-, 150 × 62 × 57 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5082

Jukebox, model Princess Deluxe, uitvoering Rock-Ola, eind jaren '60 -niet getest-, 118 × 80 × 60 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 5083

Bruin lederen fauteuil met suède kussens -kussens een beetje versleten-, 85 × 80 × 80 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5084

Grenen buffetkast met bordenrek, de onderkast met vier lades en drie deuren, Hollands, 20e eeuw, 219 × 233 × 62 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 5085

Twee paar aardewerk Staffordshire dogs -één met barst in rug-, 30 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5086

Twee mahonie zandlopers met gedraaide staanders, naar 17e-eeuws voorbeeld, 21,5 × Ø 10 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5087

Houten handschoenendoos met email beschilderde plaquette van dame in bloementuin, de rest bekleed met reliëfgedecoreerd leer, art nouveau, 7,5 × 41,5 × 11,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 5088

Vier klokken, waaronder schoorsteenpendule in coromandelgefineerde eiken kast, en uilvormige klok, alle 20e eeuw -gebruikssporen-, 22,5 × 34 ×13 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5090

Porseleinen theepot met blauw-wit Zwiebelmuster, uitvoering Meissen, 20e eeuw -chipje van tuit en chipjes rondom dekseluitsparing-, hoogte 12 cm, en porseleinen trekpotje met polychroom beschilderd bloemdecor, gemerkt 'R', vermoedelijk uitvoering Volkstedt Rudolstadt, 18e eeuw -greep gelijmd-, hoogte 8,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5091

Vier gietijzeren weegschalen en messing weegschaalbak met gewichten en veerunsters -gebruikssporen, roestvorming-, 20 × 47 × 26 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5092

Delfts aardewerk wandbord, Koninklijk Huis, De Porceleyne Fles, Delft, drie aardewerk borden, aardewerk schotel met scheepsdecor, Koninklijke Tichelaar, Makkum, twee aardewerk bordjes, en aardewerk bord 'Herrijzend Nederland', Ø 35,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5093

Porseleinen serviesgedeelte met polychroom strooibloemdecor, uitvoering Weimar Porzellan, Duitsland, tweede helft 20e eeuw, bestaande uit: negen dinerborden, negen diepe borden, negen dessertborden, twee terrines en één saucière

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5094

Vier witte metalen archiefkasten met ieder 30 kunststof laatjes, uitvoering Clen, Frankrijk -de frontjes van de laatjes zijn verkleurd, kasten sleets, overige gebruikssporen, twee sleutels bijgevoegd, één kast zit op slot-, 105 × 93 × 38 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 5095

Messing zesarmige bolkroon, 19e/20e eeuw, lengte 39 cm, daarbij: kaarsenlont en -dover aan houten stok, lengte 160 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5096

Porseleinen serviesgedeelte met bloemdecor, uitvoering Mitterteich, Duitsland, bestaande uit: bedekte soepterrine, twee bedekte terrines, saladeschaal, vleesschaal, sauskom, twee diepe borden, vier dinerborden, twee vleeswarenschaaltjes, broodschaal, veertien ontbijtborden, botervloot, theepot, elf theekopjes, twaalf schoteltjes, melkkannetje, en taartschaal met negen taartbordjes, daarbij: 28 kop-en-schotels, waaronder uitvoering Royal Albert, zes petit-four schaaltjes, schelpvormig schaaltje, alle met bloemdecor, twee aardewerk wandborden met scheeps-, en molendecor, uitvoering Société Céramique, vier polychroom aardewerk wandborden met floraal decor, uitvoering Tichelaar, Makkum, Ø 23 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5097

Turkse kelim, 272 × 105 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5098

Grenen tafel op gedraaide poten -blad met krassen, gebruikssporen-, 203 × 74 × 75 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 5099

Vier beuken armstoelen met rietbespanning, model 210R, uitvoering Thonet, en drie bijbehorende stoelen -één met defecte zitting, gebruikssporen-, 78 × 52 × 58 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 5100

Perzische kelim Kaskay, circa 1900 -enkele doorgesleten plekjes, vlek-, 305 × 153 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 5101

Onderdelen voor maken van accessoires en extra lappen stof voor kleding en rekwisieten bij de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars -programmaboekje bijgevoegd-

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5102

Twee messing kandelaars, Spanje, 18e eeuw, waarvan één vermaakt tot lamp

Hamerprijs: € 45