Naverkoop

Naverkoop

Lotnummer: 12

Paar polychroom beschilderde porseleinen beeldjes: jongen en meisje met draagbare draaiorgels, beide te gebruiken als flacon, vermoedelijk Italië, 19e eeuw, beide 15 cm hoog

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 16

Rond messing wijwateremmertje met driepasvormig hengsel, Zuidelijke Nederlanden, eind 15e/begin 16e eeuw -kleine restauratie in wand-, 10 × Ø 10 cm exclusief hengsel

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 24

Gesneden stenen ushabti in de vorm van een vrouw die haar borsten vasthoudt, mogelijk Astarte, Egypte, vermoedelijk 20e eeuw, vastgelijmd op houten basement -enkele chips-, totale hoogte 18 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 30

Gesneden houten reliëf: koe, volgens inzender uit Indonesië meegekomen -chip van rand-, 21,5 × 27,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 32

Delfts aardewerk tegel met blauw-wit decor: zittend fantasiedier, 18e eeuw -enkele hoek- rand- en oppervlaktebeschadigingen-, 12,5 × 13 × 1,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 38

Vleugel in zwartlak kast, adres: Grotrian Steinweg, serienummer 20521, Duitsland, 1908, inclusief kruk, stemvork en metronoom -lak van één witte toets defect-, 99 × 145,5 × 167,5 cm

Richtprijs: € 6000-8000

Lotnummer: 45

Kleine witgeglazuurde keramische kom met donkerbruine gekalligrafeerde randtekst, Nishapur, Perzië, 10e/11e eeuw -gerestaureerd-, 4 × Ø 12 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 56

Hollandse School: figuren in interieur, sepiatekening, r.o. gesigneerd B. Martini, naar Cornelis Troost (1696-1750), 18e/19e eeuw, 24 × 21 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 71

Japans porseleinen bord met blauw-wit Kakiemon-decor van een tijger bij bamboe, de golvende rand met draken en tempelleeuwen, gemerkt, circa 1700, Ø 24,5 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Lotnummer: 85

Vijfdelig Japans porseleinen Imari kaststel, bestaande uit: drie dekselvazen en twee steelvazen, 18e eeuw -defecten, meerdere onderdelen gelijmd-, hoogte 26,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 89

Naar Qiu Ying (1494-1552), berglandschap met figuren bij pagodes, kleur op zijde, verso met signatuur -verticale kras, schade aan onderzijde-, 115,5 × 56,5 cm

Richtprijs: € 6000-8000

Lotnummer: 90

Chinese School: berglandschap met huisjes en figuren, kleur op zijde, niet gesigneerd, mogelijk 16e eeuw, herkomst: Galerie De Ruimte - Oude Aziatische Kunst, Eersel, oktober 1979, daarvoor collectie Ying Cook

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 92

Sori Hishikawa (actief circa 1797-1813), Daikokuten, inkt en aquarel op papier, r.m. gesigneerd en gedateerd 1804 -reparatie aan linker onderzijde-, 42,2 × 22,5 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 93

S. Toyo (1935-2000), hanengevecht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1975 -beetje verfverlies langs de randen-, 82,5 × 54 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 97

Groot verguld metalen Boeddhabeeld, zittend op gelaagde lotustroon, zijn handen in bhumisparsha mudra, Rattanakosin, Thailand, 18e/19e eeuw -enkele defecten-, hoogte 55 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 98

Stenen beeld: Vishnu, op basement, Khmer-stijl, Thailand of Cambodja, verzameld in Bangkok in de jaren '80, beeld 40 × 20 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 99

Eiken dressoir met opstaande rand, vier lades en vier deuren, voorzien van gesneden 17e-eeuwse taferelen, circa 1900, 121 × 250 × 53 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 120

Octagonaal Chinees porseleinen bord met blauw-wit rivierlandschapsdecor, Qianlong, Ø 21,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 128

Eiken tweedeurs kast met gezwarte en notenhoutengefineerde accenten, Hollands, 17e eeuw -enkele fineerschades, sleutelplaat ontbreekt, defecten aan opengewerkte ornamenten tussen poten aan zijkant maar grotendeels wel aanwezig-, 190 × 150 × 64 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 130

Koperen Boeddha met verguld gezicht, de handen in abhaya mudra, zittend op lotustroon, de bodemplaat met Chinese tekst, vrij vertaald: 'Eer aan Boeddha die het kwaad overwint', de binnenzijde gevuld, Tibet, 18e/19e eeuw, hoogte 9,5 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 135

Paar Chinese mosagaat kommetjes, waarvan één met deksel, 19e/20e eeuw -chipjes-, 6 × 9,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 138

Chinese bronzen handspiegel met verso reliëfdecor van diverse dieren omgeven door bloemen, China, Ø 22,1 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 142

Bronzen beeld: vierarmige Maha-Manjushri, zittend op dubbele lotustroon, met koperen bodemplaat -gaatjes-, hoogte 21 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 151

Geelgeglazuurd aardewerk beeldje van een olifant, China, vermoedelijk 18e eeuw -slurf gelijmd-, op los houten basementje, 9,5 × 13 × 4,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 154

Houten plantentafel met gesneden floraal decor en natuurstenen blad, China, 70 × Ø 40 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 166

Bronzen beeld van Yamantaka, staand op een buffel, Tibet, 20e eeuw, hoogte 28 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 167

Terracotta beeld met strogeel glazuur: staande figuur, vermoedelijk Tang-dynastie, gemonteerd op gezwart houten basement met gat aan achterzijde voor lampmontering, herkomst: aangekocht in 2003 bij antiquair J. Poel in Den Haag, afmeting exclusief basement 43 × 12 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 173

Chinees kraakporseleinen schotel met blauw-wit decor van vogels bij de waterkant, de rand met kostbaarheden in cartouches, Wanli -kleine randschilfers-, Ø 31,4 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 183

Glazen eierlamp met vaasvormig contragewicht en gesatineerd glazen rookvanger, circa 1800 -verstelmechanisme incompleet-

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 190

Mandplafonnière met kristallen pegels en krans van glazen palmetten -een palmet ontbreekt-, 40 × Ø 60 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 203

Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor, Jade gemerkt, Kangxi -dekseltje afwijkend, chipje van tuit, craquelé-, 10 × 8 × 10 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 214

14 Chinees porseleinen borden met blauw-wit bloemdecor, de rand met bloemen in reliëfcartouches, gemerkt met ruyi, Kangxi -defecten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, Ø 20,5 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Lotnummer: 223

Gebronsd zamak beeld: vogelvoerende vrouw, 19e/20e eeuw -gaatje in bodem voor bevestiging van een basement-, 40 × Ø 14 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 227

Spiegel in goudkleurige lijst met rocailles en voluten, Louis Quinze -defect aan lijst-, 124 × 61 cm

Richtprijs: € 180-220

Lotnummer: 235

Paar eiken getorste zuilen met druivenrankdecor, vermoedelijk 17e eeuw, kapitelen en staander van later datum -enkele defecten, oude houtwormgaatjes, restauraties, kapitelen aan achterzijde schuin afgezaagd-, 192 × 30 × 21 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 238

Drie bronzen snuisterijen: wierookbrandertje, pennenbakje, en beeldje van een militair, alle 19e eeuw, beeldje 13,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 254

Porseleinen kopje met gouden rand en tekst: 'Möge das Geschick Dir Freudenblumen winden', gemerkt KPM, Berlijn, 19e eeuw, en porseleinen kopje met goud-blauw decor, gemerkt Wenen -schoteltjes ontbreken-, en porseleinen schoteltje dat precies bij het KPM kopje past, Mosa, Maastricht

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 255

Vijf treenware snuifdoosjes, waarvan een met faux schildpaddecor -kleine defecten-, grootste 8,3 × Ø 3,2 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 257

Perzisch tapijt en bidkleedje, beide Belouche, grootste 194 × 104 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 258

Rechthoekige mahonie hangoortafel, 19e eeuw -lichte gebruikssporen op middenblad-, 77 × 106 × 46 / 77 × 106 × 141 cm

Richtprijs: € 300-500

Total images: 10
Total images: 10
Lotnummer: 261

Kristallen glasserviesgedeelte met gouden meanderranden en gesatineerd Medusahoofd onder de kelk, model Medusa, ontwerp Versace, uitvoering Rosenthal Studio Line, bestaande uit 26 glazen waarvan sommige nog in oorspronkelijke verpakking: vijf grote wijnglazen, vijf kleine wijnglazen, twee Bourgogneglazen, vier flûtes, vier grappaglazen, twee whiskeytumblers, twee hoge longdrinkglazen en twee middelhoge longdrinkglazen

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 262

Gelobde kristallen schaal op voet en twee schalen, alle met verguld en geëtst bloemdecor, 19e eeuw -verguldsel op plekken sleets-, 9 × 21 × 16 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 264

Paar kristallen mandjes met verguld en geëtst bloemdecor, midden 19e eeuw -verguldsel sleets-, 6,5 × 20,5 × 14,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 266

Achthoekig mahonie bijzettafeltje met geometrische intarsia in het blad, en een etagère, uitvoering Pander, jaren '20/'30, 64,5 × 69 × 69 cm -gebruikssporen-

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 284

Twee albums met eerstedagenveloppen, 1950-1969, waaronder: Zomerzegels 1950, Kerken in oorlogstijd 1950, kinderzegels 1950, 375 jaar universiteit van Leiden, etc., alles geadresseerd

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 286

Paar kristallen gembercoupes met ruit- en waaierslijpsel, staand op vierkante voet, 19e eeuw -enkele chips-, 23,5 × Ø 11,5 cm

Richtprijs: € 180-220

Lotnummer: 288

Twee verguld metalen sculpturen: meisjes met hoed, Frankrijk, eerste helft 20e eeuw -vergulding sleets-, 25 × 10 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 291

Geslepen gelegenheidsglas met decor van familiewapen omgeven door bloemen, vroeg 19e eeuw, 31,5 × Ø 10,5 cm

Richtprijs: € 180-220

Lotnummer: 296

Eugène Verboeckhoven (1798-1881), rustende herder en herderin bij vee in landschap, olieverf op doek, l.o. gesigneerd met daaronder een annotatie (schilder van de figuren?) -slechte conditie-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30,5 × 36,5 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 299

Schoorsteenpendule in eiken kast met messing wijzerplaat, Amsterdamse school -lichte gebruikssporen, enkele plekjes fineerschade-, 24 × 43 × 13 cm

Richtprijs: € 150-200