Paar Chinees porseleinen kommen met blauw-wit bloemdecor, Kangxi gemerkt, vermoedelijk Guangxu, 6 × Ø 12,5 cm
Hamerprijs: € 170
Paar Chinees porseleinen kandijpotjes met blauw-wit bloemdecor, 18e eeuw -één deksel afwijkend, glazuurverlies langs het bovenrandje-, 6,5 × 7 cm
Hamerprijs: € 160
Vier Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor van scène uit de 'Romance of the Western Chamber', de rand verdeeld in vakverdeling met diverse achtergronden, Qianlong -twee met haarlijn, alle met chips-, Ø 23,3 cm
Hamerprijs: € 650
Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor: rivierlandschap met bebouwing op de oevers, voorzien van 2e gehalte zilveren dop, Qianlong, 16 × 9 × 4 cm
Hamerprijs: € 160
Twee geribbelde Chinees porseleinen trekpotten met vol blauw-wit bloemdecor, Kangxi -één theepot met stervormige haarlijn in de bodem, de ander met chipje en gerelateerde haarlijn in de hals en haarlijntje in de greep-, 11 cm × Ø 9 cm
Hamerprijs: € 300
Chinees porseleinen theebusje met blauw-wit bloem- en zwamdecor, Kangxi -enkele chipjes, haarlijntjes in hals- 7 × 4,5 × 3,5 cm
Hamerprijs: € 110
Zes Chinees porseleinen dubbelborden met vol blauw-wit bloemdecor, gemerkt met schelp, Kangxi -haarlijnen en randschilfers-, Ø 24 cm
Hamerprijs: € 450
Acht Chinees porseleinen kommetjes en twee schoteltjes met gelobde rand en blauw-wit decor: balspelende zotjes, eerste helft 18e eeuw -randschilfers-, Ø 11 cm
Hamerprijs: € 425
Zes Chinees porseleinen octagonale kommetjes en schoteltjes met blauw-wit floraal decor in vakjes, tweede kwart 18e eeuw -randchips, één kom met barst-, 4 × Ø 6 cm
Hamerprijs: € 425
Twee Chinees porseleinen klapmutskommen met blauw-witte decors: figuur in tuin -haarlijn en randchips-, en bloemen -gelijmd-, Wanli, Ø 14 × 5,5 cm
Hamerprijs: € 250
Twee Chinees porseleinen theepotten met blauw-wit bloemdecor, begin 18e eeuw -één defect, ander met schilfer van tuit-, 10,5 × Ø 9 cm
Hamerprijs: € 150
Paar balustervormige Chinees porseleinen knobbelvazen met bladvormige cartouches in reliëf en blauw-wit decor van lange lijzen, gemerkt, Kangxi -één vaas met haarlijn in hals en gerestaureerde voet-, hoogte 15 cm
Hamerprijs: € 850
Parfumflacon met 14kt gouden montuur en binnenstop, meester: Hendrik Hatwan, Amsterdam, 1827-1862, en Chinees porseleinen buik met blauw-wit decor van lange lijzen, gemerkt, Kangxi, in foedraal, hoogte 12 cm
Hamerprijs: € 550
Chinees porseleinen zoutschaaltje met blauw-wit bloemdecor, Qianlong -minieme randschilfers-, 3,5 × 8 × 7 cm
Hamerprijs: € 130
Chinees porseleinen kommetje en schoteltje met blauw-wit decor van een lange lijs, zotje en een hert in landschap, Yongzheng -schoteltje met haarlijn in bodem-, en Chinees porseleinen kommetje en schoteltje met blauw-wit decor van figuren, Kangxi -haarlijnen-, 4,5 × Ø 10 cm
Hamerprijs: € 210
Negen Chinees porseleinen capucijner kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor: vogels in landschap, 18e eeuw -kommetjes met randchips, kommetje en schoteltje gebroken en gelijmd, kommetje met haarlijn-, Ø 12 cm
Hamerprijs: € 850
Chinees porseleinen vaas met bolvormige buik en blauw-wit floraal decor, Transition -haarlijn in hals-, hoogte 15 cm
Hamerprijs: € 260
Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor van figuren in interieur, Chenghua gemerkt, 19e eeuw -randchipje-, Ø 23 cm
Hamerprijs: € 350
Twee Chinees porseleinen kommen met blauw-wit floraal decor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -hoogste exemplaar met een chip van voetrand-, 9 × 15 cm
Hamerprijs: € 120
Octagonaal Chinees porseleinen bord met blauw-wit rivierlandschapsdecor, Qianlong, Ø 21,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Vijf Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor van planten en vogels en vergulde rand en bamboetakken, Qianlong -kleine defecten-, Ø 22,5 cm
Hamerprijs: € 550
Vijf Chinees porseleinen capucijner kommen en zes schotels met blauw-wit floraal decor in cartouches, 18e eeuw -twee schoteltjes met bodembarst-, Ø 10,5 cm
Hamerprijs: € 230
Vier octagonale Chinees soft paste borden met blauw-wit decor van een tuin met krekel en kwartel, Qianlong -randschades-, Ø 21 cm
Hamerprijs: € 190
Chinees porseleinen schotel met reverse-decorated blauw-wit lotusdecor, gemerkt met zegelmerk, Kangxi -enkele randchips-, Ø 30,5 cm
Hamerprijs: € 475
Chinees porseleinen doppotje met blauw-wit decor: lange lijs met attendant, het deksel met een zotje, Kangxi, voorzien van 2e gehalte zilveren monturen, 19e eeuw -deksel gerestaureerd, deksel sluit niet goed aan-, hoogte 10 cm
Hamerprijs: € 950
Vijftien Chinees porseleinen schoteltjes waarvan veertien met gelijkend blauw-wit decor: zotje en lange lijs, en één met afwijkend decor: zittende man in tuin, de meeste met vierkaraktermerk, sommige met zeskaraktermerk, Kangxi -vele defecten-, Ø ±10 cm
Hamerprijs: € 950
Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947), paard-en-wagen aan de kade, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 × 100 cm
Hamerprijs: € 500
Eiken tweedeurs kast met gezwarte en notenhoutengefineerde accenten, Hollands, 17e eeuw -enkele fineerschades, sleutelplaat ontbreekt, defecten aan opengewerkte ornamenten tussen poten aan zijkant maar grotendeels wel aanwezig-, 190 × 150 × 64 cm
Richtprijs: € 400-600
Chinees vierslags rood lakwerk kamerscherm met tuindecor, 20e eeuw -één paar scharnieren los, gebruikssporen-, één paneel 183 × 40,5 cm
Hamerprijs: € 150
Koperen Boeddha met verguld gezicht, de handen in abhaya mudra, zittend op lotustroon, de bodemplaat met Chinese tekst, vrij vertaald: 'Eer aan Boeddha die het kwaad overwint', de binnenzijde gevuld, Tibet, 18e/19e eeuw, hoogte 9,5 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Paar Chinees porseleinen blanc de Chine beeldjes: Guanyin op lotustroon, 19e eeuw -chips-, 13 cm
Hamerprijs: € 220
Deels bruingeglazuurd Chinees gecraqueleerd porseleinen vaas met geïntegreerde draagringen in de hals, 19e eeuw -één ring gelijmd, ander met een barstje-, hoogte 21,3 cm
Hamerprijs: € 325
Blanc de Chine Guanyin met figuren om haar heen en een liggende draak aan haar voeten, 19e/20e eeuw -vingers afgebroken, maar deels aanwezig-, hoogte 22 cm, staand op zwart stenen basement
Hamerprijs: € 80
Bronzen beeld Amitayus Boeddha, de handen in dhyana mudra, zittend op lotustroon, met resten van verguldsel, Nepal, vermoedelijk 18e eeuw -elixerfles ontbreekt, evenals diverse ingelegde steentjes-, hoogte 11 cm
Hamerprijs: € 600
Paar Chinese mosagaat kommetjes, waarvan één met deksel, 19e/20e eeuw -chipjes-, 6 × 9,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Chinees spekstenen beeldengroepje: twee vrouwen en een jongetje met bloemen en een hond, 18 × 11 × 4 cm
Hamerprijs: € 100
Bronzen hoofd van Boeddha met ushnisha, Lan-Na (tegenwoordig noord Thailand), 16e eeuw -ooit deel van groter geheel, oorlellen en punt ushnisha afgebroken-, op metalen basement, totale hoogte 23 cm, herkomst: Galerie De Ruimte - Oude Aziatische Kunst, Eersel, februari 1980
Hamerprijs: € 140
Chinese bronzen handspiegel met verso reliëfdecor van diverse dieren omgeven door bloemen, China, Ø 22,1 cm
Richtprijs: € 300-500
Verguld bronzen Boeddha, de handen in dharmachakra mudra, zittend op lotustroon, Tibet, mogelijk 17e eeuw, hoogte 16 cm
Hamerprijs: € 1100
Bronzen hoofd van Boeddha, Thailand, vermoedelijk 18e/19e eeuw, op houten basement, totale hoogte 14 cm
Hamerprijs: € 150
Japanse lakwerk inro met drakendecor, niet gesigneerd -craquelé, decor iets sleets-, 6 × 7,5 × 2,5 cm
Hamerprijs: € 450
Bronzen beeld: vierarmige Maha-Manjushri, zittend op dubbele lotustroon, met koperen bodemplaat -gaatjes-, hoogte 21 cm
Richtprijs: € 600-800
Japans houten netsuke in de vorm van een noh-masker, gesigneerd, vermoedelijk Deme Uman, eind 18e/begin 19e eeuw -signatuur sleets-, 4 × 3,5 cm
Hamerprijs: € 150
Japanse lakwerk vierlaags inro met doorlopend landschapsdecor, met aan voorzijde een poort die leidt naar een gebouw, niet gesigneerd -touw versleten-, 7,5 × 5,5 × 2 cm
Hamerprijs: € 850
Groengepatineerde en deels vergulde bronzen hand van Boeddha -defecten-, 4,5 × 10,5 × 5 cm
Hamerprijs: € 60
Chinese bronzen handspiegel met verso reliëfdecor van figuren in landschap -decor sleets-, Ø 18 cm
Hamerprijs: € 160
Drie bronzen Boeddhabeeldjes, waarvan twee met vergulding, Thailand, de ander Nepal/India, grootste 21 cm
Hamerprijs: € 140
Chinees celadon oorkruikje met reliëfdecor en een vaasje met effen glazuur, China, Ming -glazuur vaasje sleets-, oorkruikje 7 × Ø 9 cm
Hamerprijs: € 90
Chinees bronzen beeldengroepje: Shou Lao met hert en perziken, 10 × 31 × 8 cm
Hamerprijs: € 190
Chinees celadon schotel met gecontourneerde rand en gekerfd decor, Ming dynastie -enkele barsten in het plat en in standring-, 5 × Ø 22 cm
Hamerprijs: € 150