Twee mahoniehouten modellen in vorm koepel met beltoren, onderste deel met een deurtje, vervaardigd uit diverse houtsoorten, modern, 65 × Ø 27 cm
Hamerprijs: € 600
Wortelnoten kruisvoetkabinetje, de bovenkast met twee deuren waarin ieder een halve ster ingelegd, het onderstel met gedraaide poten verbonden door regel -lichte scheurvorming in het fineer van de deuren, slijtage aan de bovenrand-, 152 × 108 × 54 cm
Hamerprijs: € 375
Eiken driedeurs breakfront linnenkast, begin 20e eeuw -zonder sleutel-, 220 × 218 × 64 cm
Richtprijs: € 300-500
Deels mahoniegefineerd eiken staand horloge, de polychroom beschilderde wijzerplaat met bloemen- en landschapsdecor, Engels, 19e eeuw -gebruikssporen, zonder ketting-, hoogte 238 cm
Richtprijs: € 150-200
Barometer in eiken kast, tevens voorzien van kwikthermometer, adres: Philip Harris Ltd., Birmingham, midden 20e eeuw, 122 × 18 × 15 cm
Hamerprijs: € 80
Witte porseleinen kom met blauwe gekroonde 'W' onder Griekse rand, Doornik (Tournai), circa 1815-1830, deze kom is een deel van het servies dat Koning Willem I heeft besteld voor zijn Brusselse paleizen -kleine defecten-, 14 × 30 cm
Hamerprijs: € 180
Mahonie klapbuffetje, met onder het blad een tinnen spoelbak en twee klapbladen, daaronder twee kleine lades en een roffeldeur, het geheel met verguld bronzen beslag, Hollands, transition -kleine fineerschades-, maten ingeklapt 85 × 75 × 55 cm
Hamerprijs: € 500
Vergulde en groengelakte houten kroonluchter, Frankrijk, 19e eeuw -gebruikssporen-, circa 55 × Ø 85 cm
Hamerprijs: € 270
Delfts aardewerk pauwenschotel, de Porceleyne Claauw, en bord Delfts aardewerk bord met chinoiseriedecor, 18e eeuw -randschilfers-, Ø 36 cm
Hamerprijs: € 80
Vierdeurs eiken broodkast, 17e/18e eeuw, 181 × 110 × 60 cm
Hamerprijs: € 850
Paar naaldhouten ornamenten: pijnappels, 33 × 13 × 13 cm
Hamerprijs: € 170
Kleine eiken secretaire, Engeland, 18e eeuw -restauraties-, 100 × 80 × 50 cm
Hamerprijs: € 190
Notenhouten kist met intarsia: bloemen en zuilen, het interieur met acht lades en een afsluitbaar vak, met vier losse bolpoten, Oostenrijk, circa 1700 -met beschadigingen-, 52 × 128 × 62 cm
Richtprijs: € 400-600
Ikat met dierendecor -sleetse plekken- en ikatfragment met figurendecor, 114 × 122 en 96 × 41 cm
Richtprijs: € 60-80
Turkmeense of Oezbeekse geborduurde doek Suzani Bochara met bloemmotieven in zijde -vlekkerig, verkleuring, kleine scheurtjes-, 230 × 185 cm
Hamerprijs: € 300
Notengefineerde porseleinkast met hoge deuren waaronder een lade met gebogen front, staand op bolklauwpoten en bekroond door gesneden ornament met slang, 238 × 186 × 47 cm
Richtprijs: € 800-1200
Uitgebreid Chinees porseleinen serviesgedeelte met blauw-wit bloemdecor, en deels met capucijner rand, Qianlong, bestaande uit: 26 dinerborden, negen diepe borden, zes dessertbordjes, zeven papbordjes, drie saucières, twee bedekte schaaltjes op onderschotels, bladvormig schaaltje met oor, zes platte dienschalen, twee diepe dienschalen, en één zoutschaaltje -enkele delen gelijmd, alle met defecten, waaronder haarlijnen en chips-, grootste dienschaal Ø 26 cm
Hamerprijs: € 2100
Bronskleurige metalen zuilvormige tafellamp met kap, hoogte inclusief kap 91 cm
Hamerprijs: € 45
Mahonie bijzettafel op gecanneleerde driespantpoot, 19e eeuw, 74 × Ø 74 cm
Richtprijs: € 80-100
Zuilvormige zwarte metalen lampvoet met zilverkleurige accenten en geplisseerde kap, hoogte inclusief kap 102 cm
Hamerprijs: € 40
Eiken klaptafel, het blad met opstaande rand, staand op gedraaide poten -gebruikssporen, kleine defecten-, 60 × Ø 60 cm
Richtprijs: € 40-60
Houten schaaktafeltje, gefineerd met verschillende houtsoorten, met twee lades aan de voorkant en twee laatjes aan de zijkant, staand op gedraaide poten met tussenregel -gebruikssporen-, 66 × 64 × 44 cm
Hamerprijs: € 150
Chinese met leer overspannen houten kruik aan draagtouw, ingelegd met bagua-tekens, 19e eeuw, 35 ×14 cm
Hamerprijs: € 75
Afrikaanse bronzen ring, gebruikt als geldeenheid, Mbole, Congo -gebruikssporen-, 10 × Ø 22 cm
Hamerprijs: € 130
Afrikaanse bronzen ring, gebruikt als geldeenheid, Mbole, Congo -gebruikssporen-, 12 × Ø 21 cm
Hamerprijs: € 100
Afrikaanse bronzen ring, gebruikt als geldeenheid, Mbole, Congo, jaren '60 -deukjes en gaatje-, 15 × Ø 28 cm
Hamerprijs: € 120
Afrikaanse bronzen ring in de vorm van een enkelband met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, 4 cm × Ø 17 cm
Richtprijs: € 100-150
Afrikaanse bronzen ring en halve ring met decor van een vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat -gebruikssporen-, halve ring: 20 × 9 × 12 cm
Hamerprijs: € 130
Vier stuks koperwerk met gegraveerde decors: drie cache-pots en één schaal, alle Islamitische wereld, 19e eeuw -deuken, grootste pot met gaten in bodem-, schaal Ø 38, 7 cm
Hamerprijs: € 40
Ovale neolithische granieten maalsteen, voor het malen van graan, Termit Massif, Niger, 5e millenium v.Chr., 34 × 30 cm
Hamerprijs: € 400
Eiken boekenkast met zes planken, en onderin verticale vakverdeling, 20e eeuw, 203 × 83,5 × 40,5 cm
Hamerprijs: € 200
Gezwarte houten armstoel met getorste spijlen en pinakels, gedecoreerd met renaissancemotieven, de rode bekleding met Latijnse tekstfragmenten uit Horatius, 129 × 65 × 62 cm
Hamerprijs: € 90
Paar groen lederen oorfauteuils, 100 × 80 × 80 cm
Hamerprijs: € 400
Perzisch kussen Kaskay -sleets-, 60 × 65 cm
Hamerprijs: € 50
Mahonie dienblad met gecontourneerde rand en staande op pootjes, 18e eeuw -restauraties-, herkomst: Yu & van Os, Amsterdam, 6 × 48,5 × 33 cm
Hamerprijs: € 80
Kaukasische bidsoumak, 147 × 80 cm
Hamerprijs: € 150
Ronde mahonie salontafel met geschulpte poot, Hollands, biedermeier, 54 × Ø 101 cm
Hamerprijs: € 120
Twee Chinese padoek bijzettafels, waarvan één met etagère, 20e eeuw -krasjes-, grootste 56 × 68,5 × 45,5 cm
Hamerprijs: € 120
Paar zitkussens bekleed met antieke Turkse soumaks, aangeschaft in Istanbul in 1971, 103 × 50 × 10 cm
Hamerprijs: € 200
Vierkante poef bekleed met Perzisch tapijtfragment Kamseh, aangeschaft in Istanbul in 1971, 64 × 51 × 22 cm
Hamerprijs: € 100
Gesneden en gepolychromeerd houten paneel: Shiva en een consort, India, 62 × 29 × 8 cm
Richtprijs: € 120-160
Kaukasisch bidkleed Kazak met ingeknoopte datering, eind 19e eeuw -hoeken wat gerafeld-, 147 × 110 cm
Hamerprijs: € 950
Chinese hardhouten salontafel, de opengewerkte gesneden randen met gelukstekens, 20e eeuw -kleine defecten-, 48 × 107 × 107 cm
Richtprijs: € 200-300
Drie Chinese hardhouten armstoelen met opengewerkte gesneden paneeltjes in de rugleuning, 20e eeuw -gebruikssporen-, 100 × 60 × 48 cm
Richtprijs: € 400-600
Paar Chinese donkergebeitste iepen 'horseshoe chairs' met rotan bekleding, 19e eeuw -gebruikssporen, enkele defecten aan het rotan, beits sleets-, 96 × 56 × 46 cm
Richtprijs: € 300-500
Kaukasisch soumakkussentje Leshgi met vogel- en dierendecor, 39 × 31 cm
Hamerprijs: € 120
Perzisch kussentje Belouche, 38 × 34 cm
Richtprijs: € 70-90
Groot Deventer tapijt met floraal decor -gebruikssporen-, 490 × 400 cm
Richtprijs: € 300-500
Wortelnoten schrijfmeubeltje met afneembaar schrijfkistje als bovenzijde en onderstel met drie lades, het geheel met gebogen front, 18e eeuw -vermoedelijk ooit met ornament aan de bovenzijde-, 92 × 61 × 32 cm
Hamerprijs: € 290
Map met circa 30 illuminatieprenten, voornamelijk stadsgezichten, 18e eeuw, alle circa 25 × 35 cm
Hamerprijs: € 2600