Timed online, sluiting: 14:00
Bergkristallen bokaal op voet met 2e gehalte zilveren monturen, de voet met appliques in de vorm van zeewezens met rood glazen oogjes, draagt enkel een modern herkeur, hoogte 15,5 cm -defecten, veel steentjes missend-
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 14:00
Rechthoekige 3e gehalte zilveren koektrommel op vier vogelvormige pootjes, de rand met bladmotieven, Polen, 20e eeuw, gewicht 411 gram, circa 8 × 12,5 × 9,5 cm -deukjes in de rand-
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 14:00
Gezwart houten sieradendoosje met zilveren art nouveau applique van dame, zwaluwen en bloesem, 5,5 × 16,5 × 9,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren bestekdelen, hartfilet, bestaande uit: elf dinercouverts, één extra lepel, 21 dessertcouverts, en negen extra lepels, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, en W.F. Schuss, Amsterdam, eind 19e eeuw, gewicht 3989 gram, groot 21 cm, klein 18 cm
Hamerprijs: € 2200
Timed online, sluiting: 14:00
Zes 2e gehalte zilveren dinervorken, Hollands glad, 1834, gewicht 294 gram, 20 cm
Hamerprijs: € 150
Timed online, sluiting: 14:00
Vier 3e gehalte zilveren dinerlepels en één vork, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 340 gram, circa 21,5 cm
Hamerprijs: € 140
Timed online, sluiting: 14:00
Zes dinermessen met 2e gehalte zilveren geribde heften, meester: A. Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1884-1891, de stalen lemmeten gemerkt Goutelerie Royale, T.F. Bastet, Amsterdam, brutogewicht 645 gram, 26 cm -roestvlekjes-
Hamerprijs: € 130
Timed online, sluiting: 14:00
Diverse 2e gehalte zilveren bestekdelen, Haags lof: vier dinervorken en vijftien dessertlepels, gewicht 832 gram, 20 en 18,5 cm
Hamerprijs: € 550
Timed online, sluiting: 14:00
Drie 2e gehalte zilveren lepels waarvan twee met ajourgezaagde bak, de grootste meester: Adrianus Andries Graves Kooiman, Schoonhoven, 1908, gewicht 134, grootste lepel 21,5 × 6 cm
Hamerprijs: € 95
Timed online, sluiting: 14:00
Zes 1e gehalte zilveren dinercouverts, filetrand, meester: Johannes Schiotling, Amsterdam, 1785, gewicht 896 gram, 21,5 en 20 cm -tanden verbogen-
Hamerprijs: € 1000
Timed online, sluiting: 14:00
Twaalf dinermessen met 2e gehalte zilveren heft, Haags lof, meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1964, brutogewicht circa 1229 gram, 24,5 cm -gebruikssporen-
Hamerprijs: € 550
Timed online, sluiting: 14:00
Diverse 1e en 2e gehalte zilveren bestekdelen, Hollands glad, bestaande uit; elf dessertlepels, één dessertvork en vijf dinervorken, gewicht 756 gram, 20 en 18 cm
Hamerprijs: € 350
Timed online, sluiting: 14:00
Divers 2e gehalte zilveren diengerei: groentedienlepel, vleesvork, rijstschep en lepel, gewicht 305 gram, groentedienlepel 27 cm
Hamerprijs: € 160
Timed online, sluiting: 14:00
Negenpersoons 2e gehalte zilveren viscouvert en visdiencouvert, puntfilet, met gegraveerde rand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1920, gewicht 1087 gram, mes circa 21 cm, vork circa 17 cm
Hamerprijs: € 600
Timed online, sluiting: 14:00
Zes 1e gehalte zilveren dessertvorken, Hollands glad, verso gemonogrammeerd, meester: Jan van den Broek, Amsterdam, 1834, gewicht 427 gram -tanden sleets-
Hamerprijs: € 260
Timed online, sluiting: 14:00
Vier 2e gehalte zilveren dienlepels, Haags lof: aardappellepel, groentelepel, rijstlepel en sauslepel, meester: Zilverfabriek Voorschoten, gewicht 381 gram, groentelepel 25 cm
Hamerprijs: € 180
Timed online, sluiting: 14:00
Twaalf dessertmessen met 2e gehalte zilveren heften, Haags lof, zes meester: wed. H. Looren de Jong, Schoonhoven, 1965, en zes meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1964, brutogewicht, 865 gram, circa 20,6 cm -gebruikssporen-
Hamerprijs: € 550
Timed online, sluiting: 14:00
Twaalf 1e gehalte zilveren dinercouverts, waarvan twaalf lepels en tien vorken meester: Martinus van Stapele, 's-Gravenhage, 1772, en twee vorken meester: Johannes van der Toorn II, 's-Gravenhage, 1774, gewicht 1500 gram, lepel 21,5 cm
Hamerprijs: € 1000
Timed online, sluiting: 14:00
Vier 2e gehalte zilveren dinercouverts, spatelmodel met enkel lof, en twee extra lepels, meester: Roelof Helweg, Amsterdam, 1776-1811, diverse jaren, gewicht 549 gram, 20 cm -slijtage, twee couverts met inscriptie op de achterzijde-
Hamerprijs: € 300
Timed online, sluiting: 14:00
Negen 2e gehalte zilveren dinerlepels, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1901, gewicht 608 gram, circa 20,5 cm
Hamerprijs: € 350
Timed online, sluiting: 14:00
Zes 2e gehalte zilveren dinercouverts en dessertcouverts, diverse meesters en jaren, gewicht 1172 gram, dinerlepel 21 cm
Hamerprijs: € 600
Timed online, sluiting: 14:00
Diverse BWZG (750/000) bestekdelen, hartfilet, bestaande uit: twaalf dinervorken, drie dinerlepels, zeven dessertvorken, één dessertlepel, en vijf dessertmessen, gekeurd met belastingteken, gewicht zonder de messen 1233 gram -veelal verso gemonogrammeerd 'LS'-
Hamerprijs: € 550
Timed online, sluiting: 14:00
Negenpersoons 1e gehalte zilveren (999/000) bestek, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, bestaande uit: dinercouverts met messen en dessertcouverts met messen, gewicht zonder messen 2370 gram -messen met lichte gebruikssporen-
Hamerprijs: € 1900
Timed online, sluiting: 14:00
1e gehalte zilveren (999/000) visdienschep, de opengewerkte bak met visdecor, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, lengte 28 cm, gewicht 128 gram
Hamerprijs: € 150
Timed online, sluiting: 14:00
Vier 1e gehalte zilveren (999/000) viscouverts, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1981 en 1982, lengte 21,5 cm, gewicht 515 gram
Hamerprijs: € 350
Timed online, sluiting: 14:00
Slacouvert met 1e gehalte zilveren (999/000) heften, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, lengte 21 cm, brutogewicht 230 gram -lichte gebruikssporen-
Hamerprijs: € 100
Timed online, sluiting: 14:00
Negen 1e gehalte zilveren (999/000) toespijslepels en negen taartvorkjes, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, gewicht 522 gram, lengte 14,5 cm
Hamerprijs: € 475
Timed online, sluiting: 14:00
1e gehalte zilveren (999/000) diengerei, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982 en eenmaal 1980, bestaande uit: soepdienlepel, drie groentelepels, aardappellepel, rijstlepel, twee sauslepels, vleesvork, aansnijcouvert, botermesje, roomlepel en paar zuurvorkjes, gewicht zonder aansnijvouvert 1070 gram
Hamerprijs: € 750
Timed online, sluiting: 14:00
Achttien dinermessen en twaalf dessertmessen met BWZG heften, rondfilet, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gekeurd voor buitenlandse werken 1893-1906, brutogewicht circa 2511 gram, 25 cm en 20,5 cm -defecten-
Hamerprijs: € 500
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren menagèrestandaard met gegraveerd bloemdecor, centraal een houder met ananasdecor en op de voet drie schelpvormige specerijenschaaltjes, meester: Jan Grebe Jr. & Leendert Glazener, Rotterdam, 1847, onderzijde gegraveerd: 'Van Magdalena Anna Jacoba Nolet den 29 October 1847', gewicht 271 gram, circa 14 × 15 × 15 cm
Hamerprijs: € 210
Timed online, sluiting: 14:00
Kristallen theebus met ruitslijpsel en 1e gehalte zilveren geprofileerd montuur, meester: Diederik Lodewijk Bennewitz, Amsterdam, 1818, circa 11 × 8,5 × 8,5 cm -schilfers-
Richtprijs: € 400-600
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren vaasvormige strooier en mosterdpot, met gegraveerde dekselrand en voet, opengewerkte buik met blauw binnenglas, meester: D.H. Weissich, Middelburg, 1820 en 1821, hoogte 15 cm -enkele restauraties en gebruikssporen, binnenbakje van de strooier is van later datum-
Richtprijs: € 350-450
Timed online, sluiting: 14:00
3e gehalte zilveren kandelaartje met dover, gekeurd met belastingkeur voor oude werken 1814-1893, brutogewicht 89 gram, circa 7 × 9 × 6 cm
Hamerprijs: € 95
Timed online, sluiting: 14:00
Paar 1e gehalte zilveren eierwarmers met scharnierende deksels en vermeil binnenzijde, gewicht 155 gram, hoogte 11 en 12 cm
Hamerprijs: € 170
Timed online, sluiting: 14:00
Ovale blauw glazen jardinière, het 2e gehalte zilveren montuur met zwaanvormige grepen, guirlandes en portretmedaillons, Louis Seize-stijl, 20e eeuw, gewicht zilver 463 gram, 12 × 31 × 17 cm -enkele guirlandes (deels) los-
Hamerprijs: € 260
Timed online, sluiting: 14:00
Paar 2e gehalte zilveren bonbonmandjes met ajourgezaagd ananasdecor, gewicht 175 gram, 4 × 15,5 × 8,5 cm
Hamerprijs: € 120
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren mosterdpotje en paar zoutschaaltjes met blauw glazen binnenbakjes en 2e gehalte zilveren lepeltjes, hoogte 9,5 cm -binnenbakjes van de zoutschaaltjes passen niet goed, enkele defecten-
Hamerprijs: € 95
Timed online, sluiting: 14:00
Paar zilveren zoutschaaltjes met rocaille decor en glazen binnenbakjes, één meester: Willem Schiff, Nijmegen, 1766, de ander later bijgemaakt in 1868, 5 × Ø 6 cm
Hamerprijs: € 350
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren strooier, mosterdpot en twee zoutschaaltjes, alle met blauw glazen binnenbakje, gedecoreerd met bladdecor, guirlandes en mascarons, meester: Zilversmederij Hollandia, Zutphen, 12 × 11 × 7 cm
Hamerprijs: € 200
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren bonbonmand met ajourgezaagd decor, strikjes, en een parelrand, meester: J.Ph. de Vries, Hoorn, gewicht 124 gram, 7 × 19,5 × 12,5 -één strikje verbogen-
Hamerprijs: € 90
Timed online, sluiting: 14:00
Vijf 3e gehalte zilveren dinerlepels, spatelmodel op voorzijde gemonogrammeerd 'B.H.', Duitsland, begin 20e eeuw, gewicht 247 gram, 22 cm
Hamerprijs: € 120
Timed online, sluiting: 14:00
Vier 2e gehalte zilveren dinercouverts, en extra lepel, alle puntfilet, 590 gram, 21 cm
Hamerprijs: € 260
Timed online, sluiting: 14:00
Samengesteld vijfdelig 2e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theepotje, komfoor op natuurstenen basement, roomkannetje, suikerpot met hengsel en klein 1e gehalte zilveren melkkannetje met houten greep, gewicht zonder komfoor 700 gram -theepot met deuken-
Hamerprijs: € 375
Timed online, sluiting: 14:00
Zes 2e gehalte zilveren dessertcouverts, en drie extra lepels, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900, gewicht 742 gram, circa 18 cm
Hamerprijs: € 650
Timed online, sluiting: 14:00
Negen 2e gehalte zilveren dessertcouverts, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900, gewicht 813 gram, circa 18 cm -één vork verso gegraveerd: 'Marianne', enkele tanden verbogen-
Hamerprijs: € 425
Timed online, sluiting: 14:00
Gedraaid glazen inktpot met 2e gehalte zilveren dop op gezwart houten en 2e gehalte zilveren onderschotel, de schotel met parelrand en gegraveerde tekst: 'Aan den Heer A. Mondt Hz 1903 Het St. Hubert's Gilde 1878', circa 13 × Ø 16,5 cm
Hamerprijs: € 55
Timed online, sluiting: 14:00
Glazen sigarenhouder met zilveren montuur, en 2e gehalte zilveren schaaltje met opengewerkt ananasmotief, gewicht schaaltje 83 gram, Ø 14 cm -glas gechipt-
Hamerprijs: € 50
Timed online, sluiting: 14:00
2e gehalte zilveren inktstel, bestaande uit: standaard met bloemgravering en twee geslepen glazen inktpotten met zilveren deksels, 1860, daarbij: twee losse glazen inktpotten, één met originele 2e gehalte zilveren dop, de ander met 2e gehalte zilveren flessenstop met fazant, inktstel 12 × 14,5 × 9,5 cm -gebruikssporen-
Hamerprijs: € 80
Timed online, sluiting: 14:00
Drie kristallen parfumflacons met 2e gehalte zilveren montuur en dop, grootste circa 14 × Ø 7 cm
Hamerprijs: € 45
Timed online, sluiting: 14:00
Diverse 1e gehalte zilveren kantoorbenodigdheden, waaronder brievenweegschaaltje, daarbij: 2e gehalte zilveren potloodhouder, brutogewicht zonder glas en blocnote 836 gram -enkele glazen onderdelen met defecten, de blocnotehouder met onedele beugels-
Hamerprijs: € 350