Lotnummer: 2151
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 2e gehalte zilveren fazanten, Spanje, 20e eeuw, gewicht 252 gram, circa 13.5 × 34 × 5 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 2152
Timed online, sluiting: 14:00

BWZG (750/000) taartschep met gegraveerd decor van een musicerende vrouw, gemerkt 12 lötig, 19e eeuw, gewicht 61 gram, 29 × 6,5 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 2153
Timed online, sluiting: 14:00

BWZG soezenmand, gelobd model met druivenrankdecor en met gevlochten hengsel, op ovale standring, 19e eeuw, gewicht 451 gram, circa 18 × 29 × 22 cm -gaatje in hengsel-

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 2154
Timed online, sluiting: 14:00

Zestiendelige 2e gehalte zilveren toiletset, meester: Dickhoff & Salm, Amsterdam, in originele koffer -gebruikssporen en gemonogrammeerd, één flacon en een kam ontbreken-, afmetingen koffer 40,5 × 35 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 2155
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren mand met strikken, guirlandes en portretmedaillons, voorzien van pseudokeuren, meester: Pier van der Woude, Sneek, 1910, gewicht 980 gram, 13 × 34 × 22 cm

Hamerprijs: € 900

Lotnummer: 2156
Timed online, sluiting: 14:00

Set van zes zilveren kandelaars, Louis Quinze-stijl, drie paren: één paar 1e gehalte zilver, en twee paar 2e gehalte zilver, Duitsland, brutogewicht 3205 gram, 21 × Ø 11,5 cm

Hamerprijs: € 2200

Lotnummer: 2157
Timed online, sluiting: 14:00

Zesdelig 1e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: koffiekan, theekan, suikerpot, roomkan, lepelvaasje en bonbonschaaltje, Mexico, 20e eeuw, gewicht 2924 gram, theepot 20 × 20 × 15 cm -deksels gedeukt-

Hamerprijs: € 1600

Lotnummer: 2158
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren tabaksdoos, octagonaal model met gegraveerde scènes: op het deksel de bruiloft te Kana, en op de onderzijde Jezus en de tien maagden (Mattheüs 25), de zijkanten met gegraveerd rocailledecor, meester: Leendert Beekhuys, Amsterdam, 1752, gewicht 202 gram, 3,5 × 13,5 × 6 cm

Richtprijs: € 5000-7000

Lotnummer: 2159
Timed online, sluiting: 14:00

Groot 1e gehalte zilveren roomstel met gebombeerde buiken en bladrand, op dienblad, Mexico, dienblad 49 × 19 cm, gewicht circa 1530 gram

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 2160
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 1e gehalte zilveren kandelaars met gecanneleerde balustervormige stam en geaccoleerde en geprofileerde voet, meester: Johannes Logerath I, 's-Gravenhage, 1739, gewicht 886 gram, 21 × 11,5 cm

Hamerprijs: € 5500

Lotnummer: 2161
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren surtout-de-table met centraal een ovale facetgeslepen spiegel, de rand met scrolls en schelpmotieven, 57 × 40 cm

Hamerprijs: € 500

Total images: 11
Total images: 11
Lotnummer: 2162
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren bouilloire, het komfoor met ajourgezaagd spijlendecor, het geheel gedecoreerd met parelranden, meester: Jan Buysen, Amsterdam, 1805, winkeliersmerk: Diemont, afmeting circa 40 × 28 × 16 cm, daarbij: bijpassende melkkan en theebus, beide meester: Pierre Hyacinthe la Ruelle, Amsterdam, 1807, herkomst: Juwelier Antiquair Premsela & Hamburger, Amsterdam

Richtprijs: € 4000-6000

Total images: 11
Total images: 11
Lotnummer: 2163
Timed online, sluiting: 14:00

Vier zilveren Louis Quinze kandelaars, met rocaille- en volutendecor in de stam, de gecontourneerde voet met drie geappliceerde pootjes in de vorm van rocailles om een glad medaillon, meester: Hendrik Fortman, Leiden, 1755-1766, met bladvormige bobèches van later datum, gewicht 1807 gram, hoogte 20 cm

Hamerprijs: € 16000

Lotnummer: 2164
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren visschep, rondfilet, met gegraveerde vis en ajourgezaagd bandmotief, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1889, gewicht 150 gram, 34 × 9 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 2165
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren tabakspot, rijkelijk gedecoreerd met geciseleerde bloemen, de knop gevormd door bladeren en bloemknop, meester: Isaac Hardenberg, Amsterdam, 1768, gewicht 662 gram, circa 11 × 11 × 11 cm

Hamerprijs: € 3500

Lotnummer: 2166
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 1e gehalte zilveren vaasvormige strooibussen, bekroond met vlamvormig ornament op het deksel, staande op vierkante voet, meester: Diederik Lodewijk Bennewitz, Amsterdam, 1806, gewicht 677 gram, hoogte 23 cm -enkele lichte gebruikssporen-

Hamerprijs: € 1800

Lotnummer: 2167
Timed online, sluiting: 14:00

Rechthoekige en ronde 1e gehalte zilveren koektrommel op onderschotel, met gegraveerd voluut- en bloemdecor en geprofileerde randen, meester: Lodewijk van Grasstek, Amsterdam, 1860-1861, gewicht 1393 gram, circa 10 × 30 × 23 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 2168
Timed online, sluiting: 14:00

3e gehalte zilveren ronde opengewerkte fruitschaal op vier klauwpootjes, gewicht 635 gram, Ø 32,5 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 2169
Timed online, sluiting: 14:00

Driedelig 1e gehalte zilveren theeserviesje, bestaande uit: theepot met houten greep en knop, suikerpot en roomkan, diverse meesters, Engeland, brutogewicht 364 gram, hoogte theepot 12 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 2170
Timed online, sluiting: 14:00

Rechthoekige 1e gehalte zilveren fotolijst met houten achterkant en steun, Sheffield, Engeland, 2005 -deukjes-, 29 × 14 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 2171
Timed online, sluiting: 14:00

Driedelig 2e gehalte zilveren roomstel, bestaande uit: suikerpot, roomkan en lepelvaasje, met strak houten greep, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1911, brutogewicht 366 gram, 10 × 18 × 9 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 2172
Timed online, sluiting: 14:00

Paar zilveren dinerlepels, Hollands glad, meester: Anselmus Kuijpers, Eindhoven, circa 1800, beide verso gemonogrammeerd, en een kleine vork, Groningen, verso gemonogrammeerd 'HB - AP', gewicht 166 gram, circa 21 en 19 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 2173
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren jasseron schakelcollier met twee 2e gehalte zilveren breidoppen in de vorm van een slof, gewicht 15,8 gram, circa 40 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 2174
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren jasseron schakelcollier met twee 2e gehalte zilveren breidoppen, gewicht 11,8 gram, circa 40 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 2175
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren maliënbeursje met pampels en jasseron schakelband, meester: Barend Jan Netelenbos, Amsterdam, 19e eeuw, gewicht 122 gram, circa 13 × 11 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2176
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren miniatuur: chatelaine met schaar en naaldenkoker, meester: Daniël van Strant, Amsterdam, 1745, lengte 16,5 cm

Hamerprijs: € 950

Lotnummer: 2177
Timed online, sluiting: 14:00

Ovaal 1e gehalte zilveren dienblaadje met filetranden staande op vier pootjes, meester: Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1914, gewicht 585 gram, 30,5 × 21,5 cm, in originele cassette

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 2178
Timed online, sluiting: 14:00

Verzameling van twaalf zilveren vingerhoedjes, diverse gehaltes en modellen, gewicht 51 gram

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2179
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren jasseron schakelcollier met twee 2e gehalte zilveren breidoppen met pampeltje, gewicht 24,8 gram, circa 70 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 2180
Timed online, sluiting: 14:00

Twee 1e gehalte zilveren kleine vorken, meester: Rutgerus Memelingh, 's-Gravenhage, 1780, gewicht 80 gram, 16,5 cm -tanden sleets-

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 2181
Timed online, sluiting: 14:00

Kristallen schaaltje op zilveren voet, komkommercouvert met zilveren heften -defect-, twee zilveren zuurvorkjes met agaten heft, en zilveren geboortebeker -zonder opschrift, deukje-, alle 2e gehalte, brutogewicht 549 gram, hoogte beker 8,5 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 2182
Timed online, sluiting: 14:00

Drie zilveren beugeltasjes en een maliëntasje, diverse gehaltes, brutogewicht 493 gram

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 2183
Timed online, sluiting: 14:00

Ovaal 2e gehalte zilveren dienblaadje met opstaande eierlijst, afgezet met parelrand, het plat met inscriptie 'Oranje - Prijs 1925 ''NITRO''', meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1925, gewicht 349 gram, 1,8 × 28 × 19 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 2184
Timed online, sluiting: 14:00

Paar vierkant glazen inktpotten met 1e gehalte zilveren montuur en dop, 1e gehalte zilveren inktpot met klepdeksel, en rond glazen inktpot met 2e gehalte zilveren deksel met geguillocheerd decor, ronde inktpot met klepdeksel circa 3 × Ø 9 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 2185
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren breischede met clip, en 2e gehalte zilveren schaar met opengewerkt voluutdecor, gewicht 79 gram, breidop en schaar beide circa 15 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 2186
Timed online, sluiting: 14:00

Zes 1e gehalte zilveren kaasmesjes met gekante heften, Sheffield, 1977, gewicht 147 gram, 17,5 cm, in cassette

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 2187
Timed online, sluiting: 14:00

Aardewerk en 1e gehalte zilveren inktstel (950/1000), naar Delfts voorbeeld, 8,5 × 19,5 × 13 cm en vierkant inktpotje met 1e gehalte zilveren montuur en dop, Birmingham, 20e eeuw -glazuur aardewerk beschadigd en knopje mist-

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2188
Timed online, sluiting: 14:00

Twaalfdelig 3e gehalte zilveren bestek, enkel lof, bestaande uit: dinercouverts, kleine lepels, toespijscouverts, theelepels, en een visdienmes en taartschep, Zwitserland, 19e eeuw, gewicht zonder dienmes en schep 2592 gram, in cassettes

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 2189
Timed online, sluiting: 14:00

Divers zilveren diengerei, veelal 2e gehalte, waaronder petit-fourschepje, roomlepel en suikerschepjes, gewicht 328 gram

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 2190
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren fijn gegraveerde naaldenkoker, twee paar 2e gehalte zilveren breidoppen, één paar aan ketting, en zeven zilveren vingerhoedjes, diverse gehaltes, totaal gewicht 75 gram, naaldenkoker 11 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 2191
Timed online, sluiting: 14:00

Twee kristallen parfumflacons met 2e gehalte zilveren montuur en dop, één kleine flacon met onedel geëmailleerde dop, 2e gehalte zilveren vulpotloodje en twee zilveren hoedenpinnen met Zeeuwse knoop

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 2192
Timed online, sluiting: 14:00

Diverse 2e en 3e gehalte zilveren naaiaccessoires waaronder naaldenkoker, en breidop vermaakt tot speld, gewicht 46 gram -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 2193
Timed online, sluiting: 14:00

Kristallen onderschotel op 3e gehalte zilveren houder met twee greepjes en 2e gehalte zilveren schoteltje met gecontourneerde rand, gewicht zilver 82 gram, schotel, Ø 11,3 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2194
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 2e gehalte zilveren zuurvorkjes, 2e gehalte zilveren kinderschuifje, roomlepel en ivorine zuurcouvert met 2e gehalte zilveren heft, gewicht zilver 94 gram

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 2195
Timed online, sluiting: 14:00

Divers klein zilverwerk, veelal 2e gehalte, bestaande uit: servetring, vingerdoekring, beide gemonogrammeerd 'CR', vaasje, miniatuur golfer en drie schepvormige lepels gegraveerd '1920 - 1970', de steel met bedrijfslogo, brutogewicht 163 gram, vaasje Ø 5,3 × 12 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 2196
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren flessenstop gedecoreerd met molen met beweegbare wieken, 2e gehalte zilveren schepje met oud-Hollands decor van een boerin, en flessenbak met 2e gehalte zilveren rand, flessenbak Ø 11 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 2197
Timed online, sluiting: 14:00

Divers klein 2e gehalte zilverwerk: taartvorkjes, theelepeltje, flessenstop, en sigarettendoosje, gewicht 192 gram

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 2198
Timed online, sluiting: 14:00

Divers klein zilver, diverse gehaltes, bestaande uit miniatuur, naaldenkoker, potloodhouder, collier met carneoolhanger, broche met Zeeuwse knoopjes, en uitgezaagde Nederlandse rijksdaalder, brutogewicht 44 gram en daarbij: BWGG gladde gegraveerde ring, 0,6 gram

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 2199
Timed online, sluiting: 14:00

Driedelig 2e gehalte zilveren theeservies, met geprofileerde randen en grepen, theepot met gezwart houten greep en knop, meester: C.L.J. Begeer, Utrecht, 1928, brutogewicht 779 gram, theepot, 16 × 22 × 11 cm -knopjes defect-

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 2200
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren broodmand met spijlendecor, afgezet met parelrand, meester: C.F. Wewer, Schoonhoven, 1929, gewicht 410 gram, 10 × 30 × 19 cm

Hamerprijs: € 250