Frank van den Ham (1952), drie glazen bolvormige wandobjecten met grafisch vierkanten- en strependecor, niet gesigneerd, Ø 25 × 9 cm
Hamerprijs: € 80
Messing wandlampje, gedecoreerd met eikentakken, modern, lengte 57 cm
Hamerprijs: € 25
Twee fauteuils -gebruikssporen, lichte slijtage aan de armleuningen-, 95 × 72 × 70 cm
Hamerprijs: € 90
Theo Mackaay (1950), twee liggende vrouwen bij het venster, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140 × 160 cm
Hamerprijs: € 3400
Groene kelkvormige tafellamp met gesatineerd glazen stam, art deco stijl en vermoedelijk periode -overgeschilderd-, 35 × Ø 26 cm
Hamerprijs: € 25
Rood marmeren klokkenstel -de wijzerplaat gecraqueleerd-, klok 22 × 25 × 11 cm
Richtprijs: € 100-150
Diverse houten maskers: één met ingeslagen spijkers -delen afgebroken-, één met schelpjes in het voorhoofd -hoorn gebroken-, Dan-masker, gepolychromeerd masker op standaard, en geel dansmaskertje, Java, daarbij: kralenmuts
Hamerprijs: € 65
Wortelnotengefineerde ladekast met vijf lades, waarvan één geheime lade in het basement, biedermeier, -gebruikssporen, enkele krimpscheuren-, 97 × 127 × 56 cm
Hamerprijs: € 150
Afrikaans gesneden houten stoeltje met vruchtbaarheidssymbolen, de zitting bekleed met buffelhuid, 20e eeuw -zitting ingedeukt-, 75 × 41 × 37 cm
Hamerprijs: € 130
Drie stoelen: mahonie armstoel met lichtbeige velours bekleding, biedermeier, mahonie armstoel, modern, en gebogen beukenhouten stoel met rotan zitting en rugleuning
Richtprijs: € 80-100
Grote tweedeurs mahonie linnenkast, biedermeier -defecten aan profiel onderaan basement, krimpscheuren in zijkanten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 227 × 210 × 70 cm
Hamerprijs: € 160
Divers kleingoed: messing kandelaar met zeven armen, tinnen schotel, tinnen kan, aardewerk bordje, etc. kandelaar 52 cm hoog
Hamerprijs: € 90
Mahoniegefineerde secretaire à abattant met bovenin een compartiment met twee deurtjes, daaronder een schrijfcompartiment met twee planken en zes laatjes, en onderin drie lades, 19e eeuw -gebruikssporen, defecten, aanpassingen van later datum-, 174,5 × 96,5 × 50 cm
Richtprijs: € 100-150
Aardewerk serviesgedeelte, model Edme, uitvoering Wedgwood, Engeland, bestaande uit: twaalf dinerborden Ø 26 cm, elf ontbijtborden Ø 23 cm, soepterrine op onderschotel, drie bedekte soepterrines, twee terrines zonder deksel, grote vleesschaal, twee grote visschalen, elf soepkommen met zestien schotels, vijf theekoppen met twaalf schotels, zeven koffiekoppen met elf schotels, vier eierdoppen, grote en kleine suikerpot en suikerschaaltje -randschilfers, krasjes, craquelé, gebruikssporen, verkleuringen-
Hamerprijs: € 425
Turkmeense chuval Yomut, en Perzisch bidkleedje Belouche -beide sleets-, 71 × 107 en 132 × 85 cm
Richtprijs: € 150-200
Grote ovale eiken kloostertafel, staande op twee gedraaide poten eindigend in kruisvorm, en zes stoelen met biezen zittingen -lichte gebruikssporen-, 78 × 225 × 90 cm
Hamerprijs: € 250
Perzisch tapijt Hamadan met botehmotieven -sleets-, 203 × 139 cm
Richtprijs: € 80-100
Drie scheepsklokken, tafelmodel barometer, drie kistjes met knopen en een inktstel in de vorm van een zeilboot, 20e eeuw -gebruikssporen-, 29 × 10 × 16 cm
Hamerprijs: € 110
Mahoniegefineerd kaptafeltje met vier lades en spiegelopstand, Engeland, 20e eeuw -gebruikssporen, vlekjes, spiegel verweerd-, 165 × 89 × 50 cm
Richtprijs: € 80-100
Verzameling geweien van reeën op houten schildjes, veelal met uitsparing op achterzijde voor onderkaak, diverse groottes -enkele met defecten of missende onderkaken-
Hamerprijs: € 80
Vier modelschepen, diverse modellen en schalen, modern -enkele defecten en missende onderdelen-, 105 × 75 × 10 cm
Hamerprijs: € 65
Mahonie meidenkast, achter de deuren vijf planken en twee lades, Hollands, 19e eeuw -gebruikssporen, één poot gelijmd-, 190 × 135 × 51 cm
Hamerprijs: € 85
Paar koperen wandlantaarns -slechts één ruitje aanwezig-, 75 × 27 × 30 cm
Hamerprijs: € 190
Grote mahonie linnenkast, het interieur met zes planken en twee lades, Hollands, biedermeier -gebruikssporen-, 225 × 157 × 53 cm
Richtprijs: € 200-300
Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), zeesleper 'Zeeland' in de kleuren van Bureau Wijsmüller uit IJmuiden, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1958, 50 × 70 cm
Hamerprijs: € 110
Franse School: zeilboten op het water, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd C. Debrun, 20e eeuw, 12 × 26 cm
Hamerprijs: € 65
Hollandse School: platbodem met fregat in het verschiet, inkt op papier, r.o. gesigneerd J.K. Kam, circa 1800, 16,5 × 22,5 cm
Hamerprijs: € 60
Evert Moll (1878-1955), havengezicht, olieverf op schilderkarton, r.o. gesigneerd, 20 × 24,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Standaardkompas met houten behuizing, en houten stuurwiel, beide 20e eeuw, Ø stuurwiel 82 cm
Hamerprijs: € 290
Zes kleurenlitho's: Engelse stads- en havengezichten, grootste: 24 × 16 cm
Hamerprijs: € 40
Giovanni Battista Grandi (1886-1963), paarden in de haven van St. Petersburg, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1912 -doek gebobbeld, verfverlies-, 90 × 180 cm
Hamerprijs: € 950
Iepen houtsnijwerk: acanthusbladeren en gecentreerd een urn, 18e eeuw -scheuren, beschadigingen-,120 × 36 cm
Hamerprijs: € 450
Groot formaat tafelglobe met interne verlichting op houten standaard, vermoedelijk jaren '50, 50 × 35 × 33 cm -enkele defecten aan beplakking-
Hamerprijs: € 60
Glazen staatkundige globe, belijmd met bedrukt papier en van binnen voorzien van lampje, op donkergebeitste beukenhouten voet, Ø 20 cm
Hamerprijs: € 50
Afrikaans palissander beeld: hoofd van een vrouw met hoofddeksel, 20e eeuw, 42 × 15 × 9 cm
Hamerprijs: € 40
Notenhouten humidor, 20e eeuw, 33 × 212 × 9,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Messing telescoop op standaard, en drie glazen thermometers in houten cassette, telescoop 33 × 34,5 cm
Hamerprijs: € 40
Messing scheepsklok met hakenkruis op de wijzerplaat, en scheepskompas in houten kist -luchtbel-, beide ±20 cm
Hamerprijs: € 300
Drie flessen sterke drank: Blanton's original single barrel bourbon whiskey, 750 ml, Plantation XO Barbados rum 20th anniversary, 700 ml, Kopke Christmas ruby port, 750 ml, en twee flessen bordeaux: Château Guinaud, 1999, in kistje
Hamerprijs: € 220
Bronzen handbel met ijzeren klepel, 24 × Ø 14 cm
Hamerprijs: € 25
Mahoniegefineerd bureau met olijfgroen lederen blad en messing greepjes, tweede helft 20e eeuw, 75 × 123 × 76 cm
Hamerprijs: € 60
Messing schijnwerper met richtbediening aan houten wandplaat, en messing machinetelegraaf, beide 20e eeuw, hoogte telegraaf 120 cm
Hamerprijs: € 280
Gegraveerde landkaart van Zweden: 'Regni Sueciae ... tabula generalis. Edita Ioh.Bapt. Homanno Norimbergae', circa 1720, oudgekleurd -lichte watervlek in bovenste twee hoeken-, 50 × 57 cm
Hamerprijs: € 150
Gegraveerde landkaart van Friesland: 'Frisiae dominium, vernacule Friesland ... Naar de nieuwste afmeetingen getekend en uitgegeven door Fr. Halma'. Leeuwarden, 1718, oudgekleurd, 52 × 59 cm
Hamerprijs: € 120
Gegraveerde landkaart: 'Novissima Delflandiae, Schielandiae ut Voornae, Overflackeae Goereae Iselmondae tabula. Auctore B.Fl. a Berckenrode'. Amsterdam, Fred. de Witt, circa 1680, oudgekleurd -licht gebruind en roestvlekken-, 55 × 46 cm
Hamerprijs: € 95
Gegraveerde landkaart van Zuid-Holland: 'Nova atque emendata descriptio Suydt Hollandiae. Edita a Fr. de Wit', circa 1680, oudgekleurd -de twee bladen sluiten in het midden niet precies aan elkaar-, 45 × 55 cm
Hamerprijs: € 90
Gegraveerde plattegrond van Rotterdam: 'Tabula Roterodami novissima. Amstelodami, J. Allard', circa 1720 -gebruind, marges tot aan de plaatrand afgesneden-, 48 × 57
Hamerprijs: € 1200
Gravure: Stad Dordrecht, door Braun en Hogenberg, 1775, H 32 × 52,5 cm
Hamerprijs: € 130
Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van een driemaster, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1951, 70 × 50 cm
Hamerprijs: € 80
Standaardkompas met houten behuizing, en houten stuurwiel, beide 20e eeuw, Ø stuurwiel 114 cm
Hamerprijs: € 650