Aardewerk serviesgedeelte met groen en blauwe rand, model Elisabeth, uitvoering Rörstrand, Zweden, circa 1960, bestaande uit: negen dinerborden, zeven ontbijtborden, negen diepe borden, twee halfdiepe borden, zes taartborden, twee bedekte terrines, saladeschaal, vleesschaal, en zes soepkommen, terrine 16 × Ø 15 cm
Hamerprijs: € 200
Acht keramische dekseldoosjes, divers gedecoreerd, Duitsland/Oost-Europa, 20e eeuw -gebruikssporen, enkele kleine beschadigingen-, 14 × 23 × 15 cm
Hamerprijs: € 80
Paar natuurstenen boeksteunen met messing staande vogels, art nouveau-stijl, modern, -lichte krasjes-, 22,5 × 14 × 10 cm
Hamerprijs: € 100
13 delen: Brehms Tierleben. 4. neubearbeitete Auflage hrsg. von O. zur Strassen. Leipzig, 1911-1920. 13 delen. Oorspr. half leer. Met 13 kaarten, 279 platen in kleur en 3231 illustraties -bovenste kapitaaltje van één band beschadigd-
Hamerprijs: € 65
Grijsgroengeschilderde houten keukenkast met vier beglaasde deuren in de bovenkast, vier uitschuifbare plateaus en vier paneeldeuren in de onderkast, modern, 224,5 × 211 × 58 cm
Hamerprijs: € 300
Hollandse School: interieur met vazen, pastel, r.o. gemonogrammeerd AWK en gedateerd 19-12-'31, 54 × 44 cm
Hamerprijs: € 40
Schilderij: pointillistisch terras met gedekte tafel, olieverf op karton, r.o. gesigneerd onder pseudoniem Jos Pauwels, 20e/21e eeuw, 52 × 67 cm
Hamerprijs: € 300
Ori Ben-Zeëv (1949), 'In Festo Corporis Christi', schildering op bladmuziek, r.o. gesigneerd en verso nogmaals gesigneerd en gedateerd 1988, 42 × 24 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee theaterposters: Théatre de l'Opera '1er bal masqué', en 'Expostion H.G. Ibels à la Bodinière, daarbij reclameposter voor circus Harry Belli, eerste helft 20e eeuw, circusposter 57,5 × 40 cm
Richtprijs: € 40-60
Bronzen lampvoet met Chinoiseriedecor, staand op drie olifantenkoppen, in de onderzijde ook een fitting, circa 1900 -fitting bovenin en kap niet aanwezig, stoffering in de voet vergaan-, hoogte 159 cm
Hamerprijs: € 300
Gefacetteerde ovalen spiegel in lijst gedecoreerd met strikornament en guirlandes, 20e eeuw, 49 × 53 cm
Hamerprijs: € 45
Vier ingelijste merklappen, 19e eeuw -enkele schades, vervuiling-, 49 × 49 cm
Richtprijs: € 80-100
Beuken armstoel met geborduurde bekleding -barstje in leuning-, 108 × 68 × 80 cm
Richtprijs: € 60-80
Gipsen sculptuur: vrouwelijk borstbeeld, op achterzijde onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw, 27 × 22 × 11 cm
Hamerprijs: € 65
Gepolychromeerde kunststof miniatuurmannequin, met opschrift 'C.L. Les dessous de chipie, Sacramento co', eerste helft 20e eeuw, 48 × 23 × 13 cm
Hamerprijs: € 35
Zeven kleien pijpjes, waarvan vijf met figuur van hoofden -bodemvondsten, deels incompleet-, grootste 19 cm lang
Richtprijs: € 40-60
Twee Sawankhalok dekseldoosjes en een celadon lampvoet -deksel van het grote dekseldoosje gebroken en gelijmd, houten basement van lampvoet met defecten-, 30 × Ø 14 cm
Hamerprijs: € 50
Karaf en zes bijbehorende glazen op voet van groen bubbelglas, uitvoering La Verrerie de Biot, Frankrijk, met etsmerk, hoogte karaf 21 cm
Hamerprijs: € 65
Koperen miniatuur doofpot -dekselknop gesoldeerd-, hoogte 19 cm
Richtprijs: € 30-50
Porseleinen vaas met decor van de Viborg Kathedraal 4686, uitvoering Royal Copenhagen, Denemarken, witgeglazuurd aardewerk gemberpot, uitvoering Mobach, Utrecht, zamak kandelaar met porseleinen tussenstukjes, Chinees porseleinen qianjiang cai zeepdoos, Republiek, messing notenkraker, Schwarzwalder snijstukje: beer in de vorm van een houder, etc. -kleine defecten-, notenkraker: 14 × 5 cm
Hamerprijs: € 65
Zeven boeken geïllustreerd door Rie Cramer: januari, maart, april, mei, september, november en december. 's-Gravenhage, 1938-1939. 4to. Oorspr. half linnen -lichtjes beduimeld-
Hamerprijs: € 35
Messing tafelklokje, adres: Jaeger Electric, elektrisch klokje, adres: General Electric -loopt-, opwindbare tafelstopwatch, adres: Junghans -loopt-, elektrische bel en duivenklok, hoogte grootste klokje 25 cm
Hamerprijs: € 50
Crèmewitgelakt buffetkastje met twee vitrinedeurtjes en galerijrandjes, goudkleurige accenten en koperen beslag, begin 20e eeuw -twee knopjes afgebroken, knopjes en sleutels bijgevoegd-, 202 × 95 × 37,5 cm
Hamerprijs: € 90
Paar blikken olielantaarns, uitvoering J. Pintsch, Berlijn, 32 × 13 × 13 cm
Hamerprijs: € 55
Groengeschilderde inbouw specerijkast, de porseleinen bakken met Nederlandse teksten, circa 1930 -gebruikssporen-, 77 × 41 × 18 cm
Richtprijs: € 70-90
Blikken brandweerladderwagen, bemand door vier brandweerlieden, 17 × 44 × 15 cm
Hamerprijs: € 120
Klein teddybeertje met belletje om zijn hals, uitvoering Steiff, gemerkt in oor en in halsband, zittend 14 cm hoog
Hamerprijs: € 280
Staalgravure in lijstje: 'L'Éléphant', uitgegeven door: Adolphe Deros, Brussel, H 14,5 × B 21 cm
Hamerprijs: € 40
Drie rakugestookte keramische dieren: vogel, egel en olifant, rakugestookt keramisch ladekastje, zeepstenen snijstuk: vogel, gesigneerd Didani Mosaya en '95, etc., keramische vogel: 23 × 10 × 10 cm
Richtprijs: € 80-100
Benen dominospel in houten doosje
Hamerprijs: € 25
Twee borden met polychroom floraal decor, gemerkt, uitvoering De Porceleyne Fles, Delft, Ø 23,5 cm
Hamerprijs: € 230
Zes pluche diertjes: kangoeroe, schildpad, varkentje, kalkoen, lammetje en bambi, alle uitvoering Steiff, Duitsland, daarbij: hondje met opwindmechanisme en aardewerken Heubach Köppelsdorf popje -alle met gebruikssporen, enkele lichte schades-, 23 × 11 × 22 cm
Hamerprijs: € 200
Vijf polychroom beschilderde beeldjes: bloemendragertjes, 19e eeuw -enkele kleine defecten aan bloemetjes-, 11 × 5 × 5 cm
Hamerprijs: € 60
Blikken speelgoed stoommachine, 20e eeuw -gebruikssporen, roestvorming-, 15 × 22 × 21 cm
Hamerprijs: € 30
Aardewerk schotel met blauw-groen-oranje bloemdecor, ontwerp Charles Catteau, uitvoering Boch Frères, art deco, 1925 -chip van standring-, Ø 27 cm
Richtprijs: € 80-100
Acht polychroom beschilderde houten figuren en bloemen, Erzgebirge, Duitsland, jaren '50 en later -kleine defecten-, 13 cm
Hamerprijs: € 65
Verzameling glazen snoepjes en eitjes, daarbij: kikkertje en 'oranje appeltje', uitvoering Royal Leerdam Crystal, 12 × Ø 10 cm
Hamerprijs: € 100
Bronzen beeldje: lezend figuur, buisvormige chromen sculptuur, zeepstenen beeldje: hoofd op marmeren basement, gietijzeren beeldje: paard op metalen basement, glazen kubus en agaat kikker
Hamerprijs: € 250
Vijf kunststof koeien en één keramische koevormige spaarpot, uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -wit kunststof iets vergeeld-, 20 × 31 × 9 cm
Hamerprijs: € 110
Perzische tapijtje Afshar en Koerdisch tapijtje Jaff, grootste 152 × 120 cm
Hamerprijs: € 100
Hardhouten tafel met lade, 78 × 180 × 91 cm
Hamerprijs: € 60
Vijf mahonie stoelen met lichtblauwe zitting, modern, 93 × 47 × 56 cm
Hamerprijs: € 60
Handgemaakte stoommachine met dynamo -gebruikssporen-, 62 × 60 × 60 cm
Hamerprijs: € 200
Verweerde eiken betaaltafel, 72 × 100 × 77 cm
Hamerprijs: € 40
Houten voedertrog met metalen monturen, 14 × 37 × 66 cm
Hamerprijs: € 55
Uitgebreid porseleinen serviesgedeelte 'Botanica', uitvoering Villeroy & Boch -gebruikssporen en defecten-
Hamerprijs: € 500
Koerdisch tapijtje, 72 × 69 cm
Hamerprijs: € 30
Eiken betaaltafel, 73 × 116 × 72 cm
Hamerprijs: € 40
Kirgizisch tapijtje in Belouche-stijl, en Koerdisch tapijtje, grootste 50 × 48 cm
Hamerprijs: € 20
Voorraadblik in de vorm van locomotief met tender, mogelijk voor koffie en/of thee, circa 1920 -enkele missende onderdelen, gebruikssporen, oxidatie-, afmeting locomotief: 33 × 60 × 21 cm
Hamerprijs: € 200