Negen diverse Venetiaanse maskers
Hamerprijs: € 130
Mahoniegefineerde boekenkast met drie schappen, eerste helft 20e eeuw, 165 × 214 × 37 cm
Hamerprijs: € 270
14 delen: Bénézit. Dictionary of artists. Paris, Éditions Gründ, 2006. 14 delen. Oorspr. linnen. - 'First English-language edition, revised, adapted and updated; over 170.000 entries on circa 21.000 pages', herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom
Hamerprijs: € 220
Twee serviesgedeeltes met rood-witte transferdecors: drie kommetjes, en een waterkan -kan en één kommetje met chip-, decor Tea Drinker, uitvoering Société Ceramique, Maastricht, en twee kop-en-schotels -één schotel gechipt-, vier petit-fourschoteltjes, en een schaal, decor Stratford, uitvoering Mason's, Engeland, hoogte waterkan 22 cm
Hamerprijs: € 40
Zeven boeken: Lyons, H. 'Medicine. An illustrated history'. 1987. Met 1020 afbeeldingen; G.A.L. Lindeboom, 'Geschiedenis van de medische wetenschap in Nederland'. 1972; H.A. Bosman-Jelgersma (red.). 'Pieter van Foreest, de Hollandse Hippocrates'. 1996; Nicolaes Tulp, 'Geneesinzichten'. 1991. 2 delen (Facsimile van het handschrift en transcriptie); Enz. Verschillende formaten. Gebonden. Geïllustreerd
Richtprijs: € 70-90
Verzilverd kook- en tafelgerei, waaronder rechaud, terrines en sauskom, gewicht circa 7,5 kilogram
Hamerprijs: € 55
Divers tin, waaronder: pullen en borden
Hamerprijs: € 80
Utrecht stad: 63 boeken en kleinere werken over de stad Utrecht
Richtprijs: € 200-300
Drie kleurenlitho's: dames in allerlei jurken, 20 × 42 cm
Hamerprijs: € 25
Paar theateraffiches: Shakespeares 'King Henry the Eight' en 'Twelfth-Night, or what you will', beide afkomstig van het Royal Shakespeare Theatre, Stratford upon Avon, 1969, 75 × 50 cm
Hamerprijs: € 30
Hollandse School: scheepsportret van de Titanic, gouache op papier, r.o. gesigneerd B. Blommers, 40 × 60 cm
Hamerprijs: € 45
Yuhan Ito (1867-1942), een rivier met brug en bomen, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 32 × 49 cm
Hamerprijs: € 50
Hollandse School: portret van jonge kadet met paard, aquarel op papier, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1827, volgens annotatie verso voorstellend Jan Dirk Schouten 1815-1840 -sterk verbruind-, 46 × 38 cm
Hamerprijs: € 55
Gefacetteerde spiegel in goudkleurige lijst, modern, 78 × 67 cm
Hamerprijs: € 35
Vierkante gepatineerde spiegel in zwarte robbellijst, modern, 120 × 120 cm
Hamerprijs: € 160
Halve schilderijlijst op standaard, en groen metalen tafeltje met roodvelours tafelkleed, theaterrekwisieten voor de voorstellingen van Nel Kars -gebruikssporen-
Hamerprijs: € 40
Spiegel in olievergulde lijst, rococostijl, modern, 90 × 43 cm
Hamerprijs: € 45
Notengefineerde porseleinkast, tweede helft 20e eeuw, 220 × 155 × 40 cm
Hamerprijs: € 85
Divers verzilverd, waaronder: ijsemmer, cloche met parelrand, en paar zuilvormige kandelaars
Hamerprijs: € 120
Kleding en accessoires voor het personage Jonkvrouwe Bernardine Isabelle van Swinderen (Mien), hofdame, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-
Hamerprijs: € 70
Kleding en accessoires voor het personage Koningin Wilhelmina rond de 18e verjaardag van Prinses Juliana, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-
Richtprijs: € 70-90
Kleding en accessoires voor het personage Anna de Jonge, Barones van Wassenaer, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-
Hamerprijs: € 70
Kleding en accessoires voor het personage Wilhelmina in 1951, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-
Hamerprijs: € 50
Kleding en accessoires voor het personage Elisabeth, portretschilderes, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-
Richtprijs: € 70-90
Kleding en accessoires voor het personage Marie, de linnenvrouw in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-
Hamerprijs: € 50
Kleding en accessoires voor het personage Graaf Dumonceau, opperceremoniemeester van Koningin Wilhelmina in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, epauletten van het kostuum zijn antiek, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-
Hamerprijs: € 230
Zwarte satijnen jurk, gedragen door Nel Kars tijdens de première van de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38, en grijze winterjas, maat 38/40 -programmaboekje bijgevoegd-
Richtprijs: € 40-60
Turks tapijt Yagcibedir, 184 × 116 cm
Richtprijs: € 70-90
Twee tafelklokjes, één met intarsia, de ander met putti, 20e eeuw -gebruikssporen, klepje sluit niet-, 48 × 30 × 19,5 cm
Hamerprijs: € 240
Paar mahonie nachtkastjes met klepje, Engeland, vroeg 20e eeuw -gebruikssporen, defecten-, 88 × 37 × 37 cm
Hamerprijs: € 110
Beeldpendule bekroond door soldaat, 19e eeuw -defecten-, 43 × 36 × 14,5 cm
Hamerprijs: € 60
Mahoniegefineerde trumeau met marmeren blad, gedragen door kariatiden, empire-stijl, eind 19e/begin 20e eeuw -chips uit marmeren blad, vochtkring in fineer-, 80 × 63 × 35 cm
Hamerprijs: € 180
Plexiglazen lectuurbak, jaren '60/'70, 34,5 × 34 × 16,5 cm
Hamerprijs: € 25
Mahoniegefineerde vitrinekast met vier deuren in de onderkast, vier beglaasde deuren en verlichting in de bovenkast, en een tandlijst onder de kap, modern -gebruikssporen-, 200 × 152 × 45 cm
Richtprijs: € 150-200
Tien porseleinen kop-en-schotels met diverse decors, waarvan enkele met spreuken en wensen, en een enkele schotel, 19e eeuw -gebruikssporen-
Richtprijs: € 150-200
Diverse etnografica, voornamelijk beeldjes
Hamerprijs: € 100
Adriaan Kikkert (1914-1995), 'Bretagne', aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 43 × 61 cm
Richtprijs: € 70-90
Hollandse School: stilleven van kamerplanten, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. v. Oortmerssen, mogelijk Jacobus van Oortmerssen (1880-1956), 20e eeuw -kleine defecten-, 35 × 50 cm
Hamerprijs: € 40
Cornelis Brandenburg (1883-1954), man in roeiboot bij nacht, ets 89, r.o. gesigneerd en gedateerd 1913 in de druk, 30 × 40 cm
Hamerprijs: € 50
Paar glas-in-loodramen, begin 20e eeuw -kleine defecten-, 53 × 47,5 cm
Hamerprijs: € 40
Houten en gietijzeren bovenlicht, 19e eeuw -zonder glas-, 76,5 × 100 cm
Hamerprijs: € 75
Facetgeslepen spiegel in goudkleurige lijst, 165 × 85 cm
Hamerprijs: € 110
Drie glas-in-lood raampjes, 20e eeuw -gebruikssporen, defecten, één raampje mogelijk ingekort-, 40 × 82 cm
Hamerprijs: € 50
Palissandergefineerde naaitafel met achthoekig deksel en driespantpoot, en wortelnotengefineerde naaitafel op vierspantpoot, het deksel met geschulpte rand en lade, biedermeier -gebruikssporen, fineerschade-, grootste 78 × Ø 51 cm
Hamerprijs: € 60
Porseleinen koffie/theeserviesgedeelte, met gouden bladrand, uitvoering Hutschenreuther, Duitsland, naar 19e-eeuws model, bestaande uit: koffiepot, melkkan, suikerpot, elf taartbordjes, negen theekoppen met zeven schotels
Hamerprijs: € 40
Porseleinen theeserviesgedeelte met verguld decor, bestaande uit: zeven kop-en-schotels, theepot, melkkan, en kom, daarbij: twee losse schoteltjes, 19e eeuw -één kopje met bakfoutje-, hoogte theepot 21 cm
Hamerprijs: € 55
Ovale dekselterrine met polychroom vruchtendecor, uitvoering Royal Worcester, tweede helft 20e eeuw, 15 × 26 × 19 cm
Hamerprijs: € 30
Messing glazen kastje op wieltjes -ietwat gammel-, 100 × 60 × 45 cm
Hamerprijs: € 160
Mahonie kuifkast met gestoken decor van vogel die dadels eet in de kuif, de binnenkast met vier planken en vier lades, Willem III -gebruikssporen, kleine defecten-, 247 × 153 × 54 cm
Hamerprijs: € 300
Diverse aardewerk serviesdelen in bruin, beige en wit, bestaande uit: zes theekoppen en negen schotels, en twaalf taartbordjes, uitvoering Zaalberg, Utrecht, jaren '70
Richtprijs: € 70-90