Lotnummer: 5154

Vijf serveerschalen en twee treeften op onderschotel, waaronder uitvoering Wedgwood, Engeland -gebruikssporen, chipjes-, 44 × 33 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5155

Ovale notenhouten salontafel met ingelegd blad en vierspantpoot, eind 19e eeuw -slijtages-, 67 × 117 × 83 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5156

Ovale mahonie salontafel op vierspantpoot, biedermeier, en uitklapbare mahonie theetafel met messing handvatten en kliksyteem, 19e eeuw -gebruikssporen, theetafel wankel-, ovale tafel 73 × 90 × 60 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5157

Turks tapijt Ghiordes, 177 × 125 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5158

Paar zwart natuurstenen urnen met gepatineerd bronzen monturen, modern -één deksel defect-, 47 × 18 × 14 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5159

Wortelnotengefineerd vitrinekastje met witgelakt interieur, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 73 × 28 × 20 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 5160

Mahonie penantkastje, tweede helft 19e eeuw -krimpscheur, defecten aan profieltjes-, 98 × 101 × 44 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 5161

Eiken kabinet, begin 19e eeuw -defecten-, 226 × 184 × 54 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5162

Willy Fleur (1888-1967), stilleven, aquarel, r.o. gesigneerd, 42 × 31 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 5163

Piet Klaasse (1918-2001), 'Wiel bij Lienden, Betuwe', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '77, 45 × 60 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5164

Alfonse van Neste (1842-1910), visser in bootje bij ophaalbrug, kleurets, r.o. gesigneerd -gebruind-, 45 × 60 cm

Richtprijs: € 30-50

Lotnummer: 5165

Schilderij: officier in zwart uniform, vermoedelijk uit het Russische keizerrijk, circa 1900, niet gesigneerd -in slechte conditie (veel verfverlies aan onderzijde, doek niet op spanning) deuken-, 65 × 54 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5166

Spiegel in mahoniegefineerde lijst met art deco hoekornamenten, 82 × 52 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5167

Eiken wandkapstok met gestoken decor, op de hoeken gedecoreerd met leeuwenmascarons, daaraan hangend een kelim -één hoekstuk gelijmd-, afmetingen exclusief kelim 32 × 121 × 12 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5168

Ovaal cementen reliëf naar 18e-eeuws voorbeeld: drie putti met wijnrank, beker en panfluit, 58 × 68,5 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5169

Paar plateel vazen met bruin-blauw bloemdecor 'Nadro', uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, begin 20e eeuw hoogte 32,5 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5170

Paar kersenhouten nachtkastjes met drie lades in het front, tweede helft 20e eeuw, 74 × 36 × 32 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 5171

Twee pottenkastjes: één vermaakt tot boekenkastje, 18e eeuw, de ander met faux ladefront, 19e eeuw -beide met defecten-, grootste 70 × 43,5 × 31 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5172

Verzilverde vierarmige kandelaar, houten kistje gedecoreerd met geweitjes, messing menora, Chinees porseleinen dekselvaas met blauw-wit bloemdecor, zamak vaas met druivendecor, en verzilverde tafelkandelaar, 23 × Ø 13 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5173

Mahoniegefineerde theetafel met lade en etagère tussen de cabriolepoten, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen-, 71 × 81 × 55 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 5174

Mahonie topbureau geflankeerd door gezwarte zuiltjes, de beglaasde opstand met roedeverdeling, Engelse stijl, modern -breukje in kroonlijst-, 217 × 104 × 54 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5175

Elf aardewerk kerst-jaarborden, Gien, Frankrijk, jaren 2000 t/m 2008, 2011 en 2012, Ø 22 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5176

Diverse schelpen

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5177

43 inch 4k lcd-tv met hdr, model 43UK6470PLC, uitvoering LG, 2018, snoeren en afstandsbediening bijgevoegd, 97 × 56 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5178

Mahoniegefineerd enkelgebogen roltopbureau met opstand en bovenin een roffeldeurtje, Hollands -gebruikssporen, opstand van later datum, deurtje binnenwerk defect-, 144 × 110 × 59 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 5179

Paul Sersté (1910-2000), zittend vrouwelijk naakt, gegoten terracotta, gesigneerd aan achterzijde, hoogte 40 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5180

Olaf Stevens (1954), witte keramische vaas met decor van Nederlandse vlaggen met tulpmotieven, gesigneerd en gedateerd '91, Gorinchem, 34 × Ø 20 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 5181

Eiken linnenpersje met geteldgelddecor, 19e/20e eeuw -gebruikssporen-, 106 × 37 × 25 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5182

Houten bijzettafeltje met lichtgekleurde biezen in het blad, Engeland, modern -gebruikssporen, verkleuringen-, 72 × 30 × 30 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5183

Vierkant mahonie tafeltje met satijnhouten bladrand -breuk in regelverbinding tussen poten-, 66 × 46 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5184

Divers verzilverd, waaronder: broodmandje, dienblaadjes en schalen, modern

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5185

Eiken theekastje met parelranden en gefacetteerd glas -gebruikssporen, enkele chipjes, één zijpaneel ontbreekt-, 75 × 73 × 47,5 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5186

Diverse aardewerk serviesdelen en vier metalen reclameplaten -recent-, afmeting reclameplaten 42,5 × 31 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 5187

Turks bidkleed Panderma -verkleurd-, 203 × 123 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 5188

55 inch 4k oled-tv met hdr, model OLED55E8PLA, uitvoering LG, inclusief netsnoer en afstandsbediening, 123 × 78 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 5189

Mahonie enkelgebogen cilinderbureau, Hollands, tweede helft 18e eeuw -stukje profiel ontbreekt op ladefront-, 112 × 110 × 56 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5190

Eiken wandvitrinekastje met rood en goud gelakt interieur, 20e eeuw, 75 × 71 × 19,5 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 5191

Eiken klepsecretaire met drie lades, twee kleine lades en vakverdeling achter de klep, 18e eeuw -defecten, drie sleutels aanwezig-, 99 × 107 × 53 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5192

Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994), huis in berglandschap, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 34 × 46 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5193

Pie Wilhelmus (1926-2003), gezicht op een beregend Hollands straatje met enkele voetgangers, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 40 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5194

Arthur Eland (1884-1948), 'Maneschijn Tenggergebergte', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 70,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5195

Opengewerkt mahonie ornament met bloem- en acanthusbladdecor, 89 × 164 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5196

Koperen ketel met haardgerief: vuurbokken, haardtang, kolenschep, etc., afmetingen ketel 33 × Ø 32 cm, daarbij: messing beddenpan met gedraaide steel, lengte 107 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5197

Mahoniegefineerd naaitafeltje op gedraaide poten, tweede helft 19e eeuw -lade op slot, geen sleutel-, 73 × 54 × 35 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5198

Drie Delfts aardewerk borden met blauw-wit bloemenmanddecor, tweede helft 18e eeuw -randschilfers-, Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5199

Mahonie pottenkastje met messing beslag, Engeland, 18e eeuw -defecten aan opstaande rand en handvat-, 75 × 56 × 45 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5200

Stoel met rijk gestoken rugleuning, Hollands, neorenaissance, 125 × 47 × 50 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5201

Soester spiegel in mahonie lijst, 85 × 46 × 4 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5202

Paar crèmewitte gipsen vaasvormige tafellampen met crèmewitte kappen -vlekken in kappen-, 67 × Ø 55 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 5203

Comtoise met latoenkoperen feuille, gesigneerd J Bracqus Lyon, 19e eeuw -gebreken, zonder gewichten en stoel-, 38 × 24,5 cm

Hamerprijs: € 25