Naverkoop |
Pieter E. Stolp (1920-2002), bouwwerk, keramiek, 52 × 26 × 20 cm
Richtprijs: € 150-200
Glazen serviesgedeelte, model Forest, ontwerp Floris Meydam, uitvoering Glasfabriek Leerdam, vanaf 1968, bestaande uit: drie diverse karaffen, zes lage brede glazen, vijf smalle diepe glazen, vijf smalle ondiepe glazen met dichte voet, één kom, en één vaas, hoogste karaf 35,5 cm
Richtprijs: € 400-600
Paar pendantportretten: man en vrouw, olieverf op doek -gedoubleerd-, 19e eeuw, 69 × 57,5 cm
Richtprijs: € 800-1200
Driedelig bronzen en marmeren pendulestel, de pendule met glazen vensters, geëmailleerde wijzerplaat, kwikslinger en verguld bronzen beslag, geflankeerd door een paar vierlichts kandelabers, eind 19e eeuw, inclusief sleutel, afmetingen pendule 39 × 24 × 14 cm
Richtprijs: € 600-800
Mahonie buffet met lades, opbergvakken, ingelegde biezen en marqueterie, Engeland, 19e eeuw, 107 × 172 × 66 cm
Richtprijs: € 150-200
Mahonie kaptafel met spiegelopstand en ingelegde bies, het geheel op messing wieltjes, Engeland, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 155 × 106 × 51 cm
Richtprijs: € 200-300
Verguld bronzen pendule met rocailles en bloemen, Louis Quinze-stijl, het uurwerk gemerkt Marti & Cie -vensterglas aan achterzijde ontbreekt-, hoogte 30 cm
Richtprijs: € 150-200
Mahonie oorfauteuil met rietbespanning, mogelijk van koloniale oorsprong, 19e eeuw, 117 × 77 × 79 cm
Richtprijs: € 200-300
Indiaas zijden en katoenen tapijt Kashmir, 181 × 86 cm
Richtprijs: € 200-300
Ovale mahonie coulissetafel, de regels met parelrand, voorzien van messing wieltjes, inclusief twee mahonie tussenbladen en een enkel bijgemaakt blad, tweede helft 19e eeuw, 78 × 144 × 104 cm, tussenbladen elk 144 × 50 cm, hoogte van vloer tot onderzijde regel 65 cm
Richtprijs: € 200-300
Terracotta paard, mogelijk Tang -beide achterpoten gelijmd-, 35 × 35 × 14,5 cm
Richtprijs: € 800-1200
Gelakt metalen Boeddha, de rechterhand in vitarka mudra, vermoedelijk 19e eeuw -defecten aan lakwerk-, 34 × 26 × 17 cm
Richtprijs: € 500-700
Vier tulmar zwaardheften: drie met gedamasceerd decor, de ander met gegraveerd decor, vermoedelijk India, 18e/19e eeuw
Richtprijs: € 200-300
Negen faience Egyptische ushabti, 20e eeuw, 6 × 1,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Twee waaiervormige gebedsboeken, Sri Lanka, begin 20e eeuw, grootste 40,5 cm lang
Richtprijs: € 80-100
Stalen kortzwaard met gesneden houten heft met vogeldecor, de kling met inscriptie 'Tjisoerat R Mas 1895 B Oesa' en verso Arabische tekst, in houten schede, Zuidoost-Azië, lengte 54 cm -klein defect aan heft-
Richtprijs: € 180-220
Toeareg handschrift, koranfragment op papier, in bruine en rode inkt. Gekartonneerd, blindgestempeld lederen etui uit de tijd. Algerije, 19e eeuw -kartonnage geheel versleten; bladen los, hoeken van de bladen afgerond, twee bladen beschadigd-, 16 × 11 cm
Richtprijs: € 200-300
Stalen en messing schaakspel in zwart lederen folio, ontwerp Rena Dumas, circa 1985, uitvoering Hèrmes, Frankrijk -lichte gebruikssporen-, folio 28,5 × 26,5 cm
Richtprijs: € 3000-5000
Folder: 'Waldorf-speelgoederen. Het Waldorfschool speelgoed. Paedagogisch speelgoed. Ons catalogus prentenboek 1929/1930'. Oorspr. omslag en 16 pp. met afbeeldingen in kleur. Met prijslijst en een inlegvel met 'St. Nicolaas-aanbieding 1930'. Mooi exemplaar
Richtprijs: € 100-150
Hollandse School: kantklossende vrouw in interieur met een hondje aan haar voeten, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd Van Mieris, maar niet van zijn hand, 17e/18e eeuw -verticale barst in paneel-, 47,5 × 41 cm
Richtprijs: € 400-600
Schilderij: schrijvende vrouw aan tafel met hond aan haar zijde, olieverf op doek, r.o. resten van signatuur, 19e eeuw, 34 × 27,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Eiken kist met onderin vijf lades, het geheel met messing beslag, Engeland, 18e eeuw -deksel kromgetrokken-, 98 × 141 × 56
Richtprijs: € 200-300
Goudleerfragment in lijst, gemonteerd op hout, het decor met bladeren en vruchten, 18e eeuw -scheurtjes, in het midden een stukje gerestaureerd-, 38 × 24,5 cm
Richtprijs: € 120-160
Hollandse School: paar pendantportretten, de man en vrouw beide in zwarte kledij, hij met platte kraag en zij met molensteenkraag, beiden met rode draperie in de achtergrond, niet gesigneerd, het mannenportret gedateerd 1616, in gesneden en vergulde houten lijsten, vermoedelijk latere kopieën naar familieportretten van de familie De Ligne van Marcus Gheeraerts II (1561-1636) -beide bedoekt, witte verf transparant geworden in molensteenkraag-, 99 × 80 cm
Richtprijs: € 3000-5000
Koloniale hardhouten bijbel- of documentenkist met messing beslag, 19e eeuw -sluiting van het slot afwezig-, 16 × 42,5 × 30 cm
Richtprijs: € 200-300
Cornelis Willem 'Kees' Momma (1965), stadsgezicht met kerktoren en man met handkar, pentekening op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 20 × 16 cm
Richtprijs: € 150-200
Koloniale documentenkist met messing beslag, staand op bolpoten, 18e eeuw -deksel getordeerd-, 19 × 36,5 × 24,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Twee postzegelalbums, 1852-1981, waaronder: legioenblokken, postbewijszegels 1884, interneringszegels 1916, etc. albums incompleet, deels gestempeld
Richtprijs: € 500-700
Chinees porseleinen vaas met qianjiang cai decor van figuren op terras en karakters, begin 20e eeuw, 42 × Ø 20 cm
Richtprijs: € 600-800
Paar Japans porseleinen Imari verte steelvazen met prunusdecor, 18e eeuw -één met halsrestauratie en grote chip aan onderzijde de ander met kleine randschilfers-, hoogte 24 cm
Richtprijs: € 600-800
Driedelig porseleinen famille rose kaststel met hanendecor, bestaande uit: twee trompetvazen, en een dekselvaasje -gelijmd, haarlijnen, knop van deksel ontbreekt-, uitvoering Samson, Frankrijk, 19e eeuw, hoogte dekselvaas 23 cm
Richtprijs: € 150-200
Witgeglazuurde keramische kom met donkerbruin gestileerd decor, Nishapur, Perzië, 10e eeuw -gerestaureerd, staat niet recht-, 8 × Ø 19,5 cm
Richtprijs: € 300-500
'Sari-ware' keramische kom met polychrome blad- en bloemmotieven, Noord-Perzië, 10e/11e eeuw -gerestaureerd-, 6,5 × Ø 17,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Keramische kom met groen-geel-bruin decor van vogels, Nishapur, Perzië, 10e eeuw -gerestaureerd-, 8,5 × Ø 19 cm
Richtprijs: € 200-300
Geelgroengeglazuurde keramische kom met bruin gestileerd decor, Perzië, 10e-14e eeuw -gerestaureerd-, 6,5 × Ø 22 cm
Richtprijs: € 200-300
Keramische kom met wit-bruin decor: florale motieven en een vogel in het midden, vermoedelijk Nishapur, Perzië, 11e eeuw -gerestaureerd-, 6,5 × Ø 19,5 cm
Richtprijs: € 200-300
BWZG reliëfplaquette: man en vrouw met huis in de achtergrond en kruiken aan hun voeten, India of Perzië, vermoedelijk 19e eeuw, 10 × 10 cm
Richtprijs: € 150-200
Ethiopisch handschrift met een bijbelfragment op perkament, 28 bladen in rode en bruine inkt, houten platten, met lederen etui, 19e eeuw. Met vier illustraties -een aantal bladen moeilijk leesbaar door watervlekken; lederen riempjes vervangen door wollen draden-, 6,8 × 5,2 cm
Richtprijs: € 150-200
Paar bronzen Japanse tempelkandelaars in originele tomobako met opschrift, daarbij: messing tangetje en bakje voor lontjes -deksel defect, één ijzeren wig vervangen door hout-, kandelaars 76 × Ø 31 cm
Richtprijs: € 400-600
Paar bronzen bustes: vrolijke oude man en vrouw, niet gesigneerd, 19e eeuw, op zuilvormige albasten basementen, 26 × 10,5 cm
Richtprijs: € 300-500
Paar deels vergulde en deels gepatineerde bronzen kandelaars, staand op drie klauwpoten, Frankrijk, Charles Dix, 34 cm
Richtprijs: € 400-600
Zeslichts kroonluchter met kristallen pegels, omringd door messing guirlandes, 70 × Ø 30 cm
Richtprijs: € 300-500
Bronzen beeldje: kopie naar de Venus van Milo, niet gemerkt, 19e eeuw, 30 cm
Richtprijs: € 150-200
Bronzen beeld: vrouw met twee kinderen, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 cm hoog inclusief zwart marmeren basement
Richtprijs: € 150-200
Jos Oehlen (1953), 'Bankje', brons, l.a. gemonogrammeerd, 12 × 27 × 17 cm
Richtprijs: € 500-700
Bronzen beeld: jonge vrouw met mand, niet gesigneerd, 20e eeuw, 42,5 cm hoog inclusief rood marmeren basement
Richtprijs: € 150-200
Mogelijk Paul Elshout (1949-2018), staande man met zijn uitgerukte hart in zijn opgeheven rechterhand, brons op natuurstenen basement, gemonogrammeerd P.E., hoogte inclusief basement 61 cm
Richtprijs: € 800-1200
Pieter E. Stolp (1920-2002), fantasiewezen, keramisch object met ijzerdraad -enkele barstvormige bakfouten in basement-, 52 × 18 × 16 cm
Richtprijs: € 150-200
Jos Oehlen (1953), 'Dansers', brons, r.a. gemonogrammeerd en op onderzijde met stift gesigneerd, 33 × 37 × 8 cm
Richtprijs: € 500-700
Eiken boekenkast opgebouwd uit vijf beglaasde delen, een basement met lade en een topstuk met opstaande rand, model Lebus Book Case, uitvoering Lebus, Engeland, jaren '20-'30 -gebruikssporen, een deur los-, 218 × 88 × 42 cm
Richtprijs: € 400-600