Naverkoop

Lotnummer: 1099

Barometer op mahonie plank bekroond door verguld bronzen lauwerkrans, tevens voorzien van alcoholthermometer met Celsius- en Réaumurschaal, adres: Bodeur, Parijs, tweede kwart 19e eeuw -kwikkolom met luchtbellen en te laag peil-, 103 × 12 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 1100

Koloniale houten kist met ajourgezaagd messing beslag, in het interieur één zijvak op onderstel van later datum, 18e/19e eeuw -één scharnier defect, geen sleutel aanwezig-, hoogte zonder onderstel 34 × 87,5 × 41 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 1103

Eiken driedeurs breakfront linnenkast, begin 20e eeuw -zonder sleutel-, 220 × 218 × 64 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1104

Deels mahoniegefineerd eiken staand horloge, de polychroom beschilderde wijzerplaat met bloemen- en landschapsdecor, Engels, 19e eeuw -gebruikssporen, zonder ketting-, hoogte 238 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1113

Notenhouten kist met intarsia: bloemen en zuilen, het interieur met acht lades en een afsluitbaar vak, met vier losse bolpoten, Oostenrijk, circa 1700 -met beschadigingen-, 52 × 128 × 62 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1114

Ikat met dierendecor -sleetse plekken- en ikatfragment met figurendecor, 114 × 122 en 96 × 41 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 1116

Notengefineerde porseleinkast met hoge deuren waaronder een lade met gebogen front, staand op bolklauwpoten en bekroond door gesneden ornament met slang, 238 × 186 × 47 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 1119

Mahonie bijzettafel op gecanneleerde driespantpoot, 19e eeuw, 74 × Ø 74 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 1121

Eiken klaptafel, het blad met opstaande rand, staand op gedraaide poten -gebruikssporen, kleine defecten-, 60 × Ø 60 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 1127

Afrikaanse bronzen ring in de vorm van een enkelband met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, 4 cm × Ø 17 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1141

Gesneden en gepolychromeerd houten paneel: Shiva en een consort, India, 62 × 29 × 8 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 1143

Chinese hardhouten salontafel, de opengewerkte gesneden randen met gelukstekens, 20e eeuw -kleine defecten-, 48 × 107 × 107 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1144

Drie Chinese hardhouten armstoelen met opengewerkte gesneden paneeltjes in de rugleuning, 20e eeuw -gebruikssporen-, 100 × 60 × 48 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1145

Paar Chinese donkergebeitste iepen 'horseshoe chairs' met rotan bekleding, 19e eeuw -gebruikssporen, enkele defecten aan het rotan, beits sleets-, 96 × 56 × 46 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1147

Perzisch kussentje Belouche, 38 × 34 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 1148

Groot Deventer tapijt met floraal decor -gebruikssporen-, 490 × 400 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1151

Romeyn de Hooghe (1645-1708) 'Entrée du Roy dans Dunquerque', 1658 of 1662. Ets naar A.Fr. van der Meulen, circa 1682. Op de voorgrond Lodewijk XIV te paard, die in een lange stoet op de stad Duinkerken afrijdt, op de achtergrond de stad en haven van Duinkerken, 32 × 131 cm -18 cm van het bovenste deel van de ets afgesneden, de legenda tot aan de plaatrand afgesneden-

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1158

Martinus Schouman (1770-1848), schepen op ruwe zee, aquarel, l.o. gesigneerd -roestvlekjes-, 16,5 × 23,5 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1160

Paar glas-in-lood hanglampen, Tiffany-stijl, laatste kwart 20e eeuw -onderste decoratie van één lamp ontbreekt-, kap 50 × 40 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1162

Beschilderd houten en stoffen model van een Spaans galjoen, circa 1900 -defecten- 76 × 70 × 36 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1164

Chinees gebeitst houten altaar met vier laatjes en twee deurtjes met prunusdecor, eind 19e/begin 20e eeuw -gebruikssporen-, 108 × 25 × 34,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 1166

Chinees gezwart houten dressoir, 20e eeuw -gebruikssporen, sleetse plekken-, 85 × 140 × 50 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1168

Mahonie boekenkast met twee open vakken en centraal twee deuren met snijwerk, ontwerp H.P. Berlage, vermoedelijk uitvoering 't Binnenhuis, circa 1901 -aan bovenzijde ingekort, de dekplank mogelijk niet origineel en aan rechter achterzijde is er een hoek uitgesneden, roedes niet aanwezig, kleine chipjes van houtsnijwerk-, 122 × 168 × 38,5 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 1169

Perzisch kussen Kaskay -sleets-, 72 × 55 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 1170

Koloniale houten kist met ebben of palissander bies en bronzen beslag, staande op onderstel met twee lades, 19e eeuw, 102 × 112 × 64 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1171

Kaukasische loper Shirwan -sleets-, circa 1900, 420 × 105 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 1173

Houten kerfsnee schooltas, gemonogrammeerd AM, 17e/18e eeuw -gebruikssporen-, 42 × 15 × 9,5 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 1174

Jan Sierhuis (1928-2023), 'Picknick', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 100 × 90 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 1176

Jan Gilling (1930), 'Batakhuizen op Samosir', olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1180

Lucebert (1924-1994), compositie met gezicht en ezel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '84, 40 × 57 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 1183

Johannes Franciscus van der Vlis (1838-1906), figuren bij hooistapel aan het water, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -oppervlaktevuil, doek niet op spanning-, 43,5 × 58 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1188

Houten scheepsmodel: schoenerbrik op basement, tweede helft 20e eeuw, 73,5 × 90 × 32 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 1192

Koperen beddenpan aan houten steel, het deksel met decor van Adam en Eva in het paradijs -decor sleets-, 108 × Ø 37 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 1195

Lucebert (1924-1994), compositie met vormen en ogen, gemengde techniek op papier, m.o. gesigneerd en r.o. gedateerd '84, 38 × 28 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 1198

Lucebert (1924-1994), drie figuren, gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '81, 21 × 26 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 1199

Lucebert (1924-1994), figuur, gemengde techniek op papier, l.b. gesigneerd en r.b. gedateerd '81, 20 × 18 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1203

Kurt Hinrichsen (1901-1963), gezicht op een boomgaard met wijnranken en kerktoren in het verschiet, marouflé, r.o. gesigneerd, 48 × 31 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1207

Jan Sierhuis (1928-2023), 'Het Gesprek', acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1208

Corneille (1922-2010), blauwe vogel op rood gras, zeefdruk, r.b. gesigneerd en gedateerd '72, 63 × 50 cm

Richtprijs: € 350-450

Lotnummer: 1221

Schilderij: bloem- en fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e/20e eeuw, 90 × 70 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1226

Latoenkoperen reliëfplaquette in eiken lijst: oogstdragende vrouw, neorenaissance, circa 1900, 64 × 22,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1228

Eiken buffetkast met gesneden en gepolychromeerde decors, circa 1900, 239 × 140 × 52 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1231

Friese staartklok in licht eiken kast, modern, 135 × 42 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 1235

Paar goudgeschilderde houten en metalen wandlusters met ieder twee kaarsenhouders, Louis Seize-stijl -reparaties, kleine stukken ontbreken-, 47 × 22 × 16 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1237

Grote gefacetteerde spiegel in geprofileerde eiken lijst met afgeronde bovenhoeken, 20e eeuw, 116 × 166 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1238

Eiken halbank, 18e eeuw, 122 × 148 × 54 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1240

Herman Müller (1873-1937), zaaier, gepatineerd brons, gesigneerd -kleine deukjes in basement-, hoogte 37 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1241

Kleine mahonie tafel, het blad gefineerd met satijnhout en omrand met purperhart, daaronder een lade, staand op gecanneleerde poten, vermoedelijk koloniaal van oorsprong, 19e eeuw -marriage, krassen in blad-, 75 × 77 × 53 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1243

Engels staand horloge in eiken kast, adres: Simpson, Yarmouth, 19e eeuw -slinger ontbreekt-, 217 × 51 × 23 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1244

Schilderij: fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 70 × 90 cm

Richtprijs: € 400-600