Naverkoop |
Barometer op mahonie plank bekroond door verguld bronzen lauwerkrans, tevens voorzien van alcoholthermometer met Celsius- en Réaumurschaal, adres: Bodeur, Parijs, tweede kwart 19e eeuw -kwikkolom met luchtbellen en te laag peil-, 103 × 12 cm
Richtprijs: € 80-100
Koloniale houten kist met ajourgezaagd messing beslag, in het interieur één zijvak op onderstel van later datum, 18e/19e eeuw -één scharnier defect, geen sleutel aanwezig-, hoogte zonder onderstel 34 × 87,5 × 41 cm
Richtprijs: € 500-700
Eiken driedeurs breakfront linnenkast, begin 20e eeuw -zonder sleutel-, 220 × 218 × 64 cm
Richtprijs: € 300-500
Deels mahoniegefineerd eiken staand horloge, de polychroom beschilderde wijzerplaat met bloemen- en landschapsdecor, Engels, 19e eeuw -gebruikssporen, zonder ketting-, hoogte 238 cm
Richtprijs: € 150-200
Notenhouten kist met intarsia: bloemen en zuilen, het interieur met acht lades en een afsluitbaar vak, met vier losse bolpoten, Oostenrijk, circa 1700 -met beschadigingen-, 52 × 128 × 62 cm
Richtprijs: € 400-600
Ikat met dierendecor -sleetse plekken- en ikatfragment met figurendecor, 114 × 122 en 96 × 41 cm
Richtprijs: € 60-80
Notengefineerde porseleinkast met hoge deuren waaronder een lade met gebogen front, staand op bolklauwpoten en bekroond door gesneden ornament met slang, 238 × 186 × 47 cm
Richtprijs: € 800-1200
Mahonie bijzettafel op gecanneleerde driespantpoot, 19e eeuw, 74 × Ø 74 cm
Richtprijs: € 80-100
Eiken klaptafel, het blad met opstaande rand, staand op gedraaide poten -gebruikssporen, kleine defecten-, 60 × Ø 60 cm
Richtprijs: € 40-60
Afrikaanse bronzen ring in de vorm van een enkelband met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, 4 cm × Ø 17 cm
Richtprijs: € 100-150
Gesneden en gepolychromeerd houten paneel: Shiva en een consort, India, 62 × 29 × 8 cm
Richtprijs: € 120-160
Chinese hardhouten salontafel, de opengewerkte gesneden randen met gelukstekens, 20e eeuw -kleine defecten-, 48 × 107 × 107 cm
Richtprijs: € 200-300
Drie Chinese hardhouten armstoelen met opengewerkte gesneden paneeltjes in de rugleuning, 20e eeuw -gebruikssporen-, 100 × 60 × 48 cm
Richtprijs: € 400-600
Paar Chinese donkergebeitste iepen 'horseshoe chairs' met rotan bekleding, 19e eeuw -gebruikssporen, enkele defecten aan het rotan, beits sleets-, 96 × 56 × 46 cm
Richtprijs: € 300-500
Perzisch kussentje Belouche, 38 × 34 cm
Richtprijs: € 70-90
Groot Deventer tapijt met floraal decor -gebruikssporen-, 490 × 400 cm
Richtprijs: € 300-500
Romeyn de Hooghe (1645-1708) 'Entrée du Roy dans Dunquerque', 1658 of 1662. Ets naar A.Fr. van der Meulen, circa 1682. Op de voorgrond Lodewijk XIV te paard, die in een lange stoet op de stad Duinkerken afrijdt, op de achtergrond de stad en haven van Duinkerken, 32 × 131 cm -18 cm van het bovenste deel van de ets afgesneden, de legenda tot aan de plaatrand afgesneden-
Richtprijs: € 100-150
Martinus Schouman (1770-1848), schepen op ruwe zee, aquarel, l.o. gesigneerd -roestvlekjes-, 16,5 × 23,5 cm
Richtprijs: € 400-600
Paar glas-in-lood hanglampen, Tiffany-stijl, laatste kwart 20e eeuw -onderste decoratie van één lamp ontbreekt-, kap 50 × 40 cm
Richtprijs: € 200-300
Beschilderd houten en stoffen model van een Spaans galjoen, circa 1900 -defecten- 76 × 70 × 36 cm
Richtprijs: € 100-150
Chinees gebeitst houten altaar met vier laatjes en twee deurtjes met prunusdecor, eind 19e/begin 20e eeuw -gebruikssporen-, 108 × 25 × 34,5 cm
Richtprijs: € 120-160
Chinees gezwart houten dressoir, 20e eeuw -gebruikssporen, sleetse plekken-, 85 × 140 × 50 cm
Richtprijs: € 300-500
Mahonie boekenkast met twee open vakken en centraal twee deuren met snijwerk, ontwerp H.P. Berlage, vermoedelijk uitvoering 't Binnenhuis, circa 1901 -aan bovenzijde ingekort, de dekplank mogelijk niet origineel en aan rechter achterzijde is er een hoek uitgesneden, roedes niet aanwezig, kleine chipjes van houtsnijwerk-, 122 × 168 × 38,5 cm
Richtprijs: € 800-1200
Perzisch kussen Kaskay -sleets-, 72 × 55 cm
Richtprijs: € 70-90
Koloniale houten kist met ebben of palissander bies en bronzen beslag, staande op onderstel met twee lades, 19e eeuw, 102 × 112 × 64 cm
Richtprijs: € 200-300
Kaukasische loper Shirwan -sleets-, circa 1900, 420 × 105 cm
Richtprijs: € 80-100
Houten kerfsnee schooltas, gemonogrammeerd AM, 17e/18e eeuw -gebruikssporen-, 42 × 15 × 9,5 cm
Richtprijs: € 250-350
Jan Sierhuis (1928-2023), 'Picknick', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 100 × 90 cm
Richtprijs: € 700-900
Jan Gilling (1930), 'Batakhuizen op Samosir', olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm
Richtprijs: € 200-300
Lucebert (1924-1994), compositie met gezicht en ezel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '84, 40 × 57 cm
Richtprijs: € 700-900
Johannes Franciscus van der Vlis (1838-1906), figuren bij hooistapel aan het water, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -oppervlaktevuil, doek niet op spanning-, 43,5 × 58 cm
Richtprijs: € 100-150
Houten scheepsmodel: schoenerbrik op basement, tweede helft 20e eeuw, 73,5 × 90 × 32 cm
Richtprijs: € 250-350
Koperen beddenpan aan houten steel, het deksel met decor van Adam en Eva in het paradijs -decor sleets-, 108 × Ø 37 cm
Richtprijs: € 70-90
Lucebert (1924-1994), compositie met vormen en ogen, gemengde techniek op papier, m.o. gesigneerd en r.o. gedateerd '84, 38 × 28 cm
Richtprijs: € 700-900
Lucebert (1924-1994), drie figuren, gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '81, 21 × 26 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Lucebert (1924-1994), figuur, gemengde techniek op papier, l.b. gesigneerd en r.b. gedateerd '81, 20 × 18 cm
Richtprijs: € 400-600
Kurt Hinrichsen (1901-1963), gezicht op een boomgaard met wijnranken en kerktoren in het verschiet, marouflé, r.o. gesigneerd, 48 × 31 cm
Richtprijs: € 300-500
Jan Sierhuis (1928-2023), 'Het Gesprek', acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm
Richtprijs: € 400-600
Corneille (1922-2010), blauwe vogel op rood gras, zeefdruk, r.b. gesigneerd en gedateerd '72, 63 × 50 cm
Richtprijs: € 350-450
Schilderij: bloem- en fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e/20e eeuw, 90 × 70 cm
Richtprijs: € 200-300
Latoenkoperen reliëfplaquette in eiken lijst: oogstdragende vrouw, neorenaissance, circa 1900, 64 × 22,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Eiken buffetkast met gesneden en gepolychromeerde decors, circa 1900, 239 × 140 × 52 cm
Richtprijs: € 300-500
Friese staartklok in licht eiken kast, modern, 135 × 42 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar goudgeschilderde houten en metalen wandlusters met ieder twee kaarsenhouders, Louis Seize-stijl -reparaties, kleine stukken ontbreken-, 47 × 22 × 16 cm
Richtprijs: € 150-200
Grote gefacetteerde spiegel in geprofileerde eiken lijst met afgeronde bovenhoeken, 20e eeuw, 116 × 166 cm
Richtprijs: € 400-600
Eiken halbank, 18e eeuw, 122 × 148 × 54 cm
Richtprijs: € 300-500
Herman Müller (1873-1937), zaaier, gepatineerd brons, gesigneerd -kleine deukjes in basement-, hoogte 37 cm
Richtprijs: € 400-600
Kleine mahonie tafel, het blad gefineerd met satijnhout en omrand met purperhart, daaronder een lade, staand op gecanneleerde poten, vermoedelijk koloniaal van oorsprong, 19e eeuw -marriage, krassen in blad-, 75 × 77 × 53 cm
Richtprijs: € 100-150
Engels staand horloge in eiken kast, adres: Simpson, Yarmouth, 19e eeuw -slinger ontbreekt-, 217 × 51 × 23 cm
Richtprijs: € 150-200
Schilderij: fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 70 × 90 cm
Richtprijs: € 400-600